Jump to content



Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Искала десетки милиони да се появи в интервю
Аз мислех че е заснела такова с Опра но явно е било само слух

Също така нали беше казала, че се отказва от музиката след като ѝ махнаха консервацията?

Е ако е искала, интерес винаги е имало, но каквито и пари да й предлагат проблема тук е дали може Бритни да проведе едночасов разговор, който да има някакъв логически смисъл. Не случайно "пише" книга, защото каквото и да е казала е минало през редакция и адвокат плюс че няма как да й се задават допълнителни въпроси, в смисъл каквото е написано - това е. Не ми се мисли колко бисери би наприказвала в лайв интервю. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кристина Агилера рязко се появява в турбо форма след години борба с килограмите. Имайки предвид рязката трансформация хората твърдят че и тя е на инжекциите за диабетици.

IMG-8909.jpg
IMG-8910.jpg
 

По същия начин Кели Кларксън която с години не можеше да свали килограми изведнъж стана фиданка за няколко месеца.

IMG-8911.jpg

И двете като известни вокалистки явно не са се поинтересували че Оземпик разваля гласа. Или след година пак ще си върнат старите килограми или ще звучат като потърпевши от бронхит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Кристина Агилера рязко се появява в турбо форма след години борба с килограмите. Имайки предвид рязката трансформация хората твърдят че и тя е на инжекциите за диабетици.

IMG-8909.jpg
IMG-8910.jpg
 

По същия начин Кели Кларксън която с години не можеше да свали килограми изведнъж стана фиданка за няколко месеца.

IMG-8911.jpg

И двете като известни вокалистки явно не са се поинтересували че Оземпик разваля гласа. Или след година пак ще си върнат старите килограми или ще звучат като потърпевши от бронхит.

Тя Кристина не е пее, а крещи все едно е на полето в родното й с'ело. Едвали ще й отрази!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кристина е една от сензациите на 00s която така и не успя да изплува в новото време или пика на интернет ерата. Аз си я харесвам.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Willy каза:

Кристина е една от сензациите на 00s която така и не успя да изплува в новото време или пика на интернет ерата. Аз си я харесвам.

 

Това помня че беше заклеймено като турбо флоп, чак сега получава признания за хитовост

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Emanuela.Carey каза:

Това помня че беше заклеймено като турбо флоп, чак сега получава признания за хитовост

 

Когато еминем се правеше на blackie

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много гадно за Бритни и бебето, не съм очаквал че любимата ми нейна песен ще се окаже посветена на нещо такова. Доста време си е мълчала, но си мисля, че не беше и особено нужно в книгата си да се връща толкова назад, тъй като и разкритията за консервейшъна сами по себе си щяха да дадат достатъчно материал. Не че за такива неща трябва да се мълчи, де, но да се присети за точно този случай след 20+ години ми идва повече като пи ар ход, нещо като при опита на Тейлър с Джейк Джиленхол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , SG каза:

Много гадно за Бритни и бебето, не съм очаквал че любимата ми нейна песен ще се окаже посветена на нещо такова. Доста време си е мълчала, но си мисля, че не беше и особено нужно в книгата си да се връща толкова назад, тъй като и разкритията за консервейшъна сами по себе си щяха да дадат достатъчно материал. Не че за такива неща трябва да се мълчи, де, но да се присети за точно този случай след 20+ години ми идва повече като пи ар ход, нещо като при опита на Тейлър с Джейк Джиленхол.

Със сигурност така ще продаде някоя книжна бройка повече, а съответно няма да се мъчи да пее, а тя май и не иска. Уин уин. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Със сигурност така ще продаде някоя книжна бройка повече, а съответно няма да се мъчи да пее, а тя май и не иска. Уин уин. 

Според мен се очертаваше да си продаде добра бройка дори и без такава предварителни трикове. Или да беше оставила разкритието направо за книгата, нещо не ми харесва да се използва такова нещо за реклама преди излизането.

В Тик Ток новината е сензация, време беше и Gen Z и Алфа да разберат, че някога е имало такава двойка. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18.10.2023 г. от 17:17, Fast каза:

Дано е истина, Макс има pекоpд за побеждаване :) И са жестоко дуо. 

Снимката с надениците е AI, няма такива татуси :D

Вендетата сpещу Джъстин Тимбъpлейк ми е излишна, това е случка отпеди 20 години, а в pешението за един абоpт думата имат и двамата pодители, но кpайното е на майката... но явно моделът на Туца е много удобен - да очеpним всички останали, най-вече мъжете.

 

Айде, слушайте хитачки от доказани BD-носители.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самата Рири знае ли че подготвя албуми и турне...и има ли нужда като е над имена които за последните 8 години откакто не е изкарала албум са имали безброй албуми и хитове.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

WE.TL

WeTransfer is the simplest way to send your files around the world. Share large files and photos. Transfer up to 2GB free. File sharing made easy!


Книгата на Бритни. Приятно четене/слушане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.BILLBOARD.COM

THE WEEK’S MOST POPULAR CURRENT SONGS ACROSS ALL GENRES, RANKED BY STREAMING ACTIVITY FROM DIGITAL MUSIC SOURCES TRACKED BY LUMINATE, RADIO AIRPLAY AUDIENCE IMPRESSIONS AS MEASURED BY LUMINATE AND …

 

@-A. напълно заслужено, доживяхме и топ хита на годината да е номер 1:) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...