Jump to content



Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

Напоследък все ми излизат клипчета в тикток с пластичните операции на звездите. Забелязвам, че и там носовете са на мода и почти всеки има някаква корекция, кой удължава носа, кой изправя гърбица, кой стеснява. Та сега се натъкнах на това. И тук ми се вижда някакво издължаване.

FREEIMAGE.HOST

Image 384801115 711510784329129 3572889963086121923 n hosted in Freeimage.host

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Yamall каза:

Напоследък все ми излизат клипчета в тикток с пластичните операции на звездите. Забелязвам, че и там носовете са на мода и почти всеки има някаква корекция, кой удължава носа, кой изправя гърбица, кой стеснява. Та сега се натъкнах на това. И тук ми се вижда някакво издължаване.

FREEIMAGE.HOST

Image 384801115 711510784329129 3572889963086121923 n hosted in Freeimage.host

 

Деми има ринопластика и buccal fat removal

Второто е много популярно напоследък, Майли също си е изсмукала мазнините от лицето

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Emanuela.Carey каза:

Деми има ринопластика и buccal fat removal

Второто е много популярно напоследък, Майли също си е изсмукала мазнините от лицето

spacer.png

Това още не е дошло в БГ, или поне аз не знам :D Да очакваме скоро и нашите да са само на горен слой кожа?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Yamall каза:

Това още не е дошло в БГ, или поне аз не знам :D Да очакваме скоро и нашите да са само на горен слой кожа?!

Нашите естетици все още дефинират лицата като блъскат филъри отгоре - защото така ще взимат повече пари.
А и предполагам лицата не изглеждат толкова изсъхнали и болнави.

Не вярвам скоро да отмине този тренд, защото ако всичко си извади кубиците от бузите и брадичките ще заприличат на бабички.

IMG-8479.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Нашите естетици все още дефинират лицата като блъскат филъри отгоре - защото така ще взимат повече пари.
А и предполагам лицата не изглеждат толкова изсъхнали и болнави.

Не вярвам скоро да отмине този тренд, защото ако всичко си извади кубиците от бузите и брадичките ще заприличат на бабички.

IMG-8479.jpg

Ами с тези скули приличат на бити и подути. 🙅‍♂️

Иначе да, от изсмукването приличат на болни, направо. При Майли поне е така, при Деми не си личи толкова. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На нашите не са им ринопластиките проблема, а че искат малки и почти липсващи нослета. Деми, Майли, Селена... Всички имат корекции, но никоя не се е направила на Волдемор.

Като се заговори пак за Селена, най-накрая се наканих да напредна с истинския хит с нейно участие, OMITB, и както винаги не съм разочарован. В нейния вид обаче има нещо доста притеснително, надявам се да не е имала пак някакъв здравословен проблем като е снимала. Много е тегава работата при нея в това отношение, дано все някога да се оправи трайно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, SG каза:

Като се заговори пак за Селена, най-накрая се наканих да напредна с истинския хит с нейно участие, OMITB, и както винаги не съм разочарован. В нейния вид обаче има нещо доста притеснително, надявам се да не е имала пак някакъв здравословен проблем като е снимала. Много е тегава работата при нея в това отношение, дано все някога да се оправи трайно.

Няма как да е нямала проблем, заболяванията ѝ са хронични. Няма лечение за лупус и по-скоро за съжаление с годините може да се влоши.

И тя си беше сложила филъри в скулите, защото лупуса ѝ надува и закръглява лицето, но в случая резултата не беше по-добър и ги махна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Emanuela.Carey каза:

Няма как да е нямала проблем, заболяванията ѝ са хронични. Няма лечение за лупус и по-скоро за съжаление с годините може да се влоши.

И тя си беше сложила филъри в скулите, защото лупуса ѝ надува и закръглява лицето, но в случая резултата не беше по-добър и ги махна.

Но мен цялото й тяло ми изглежда доста напълняло в новите епизоди, като че все едно е била на някакви медикаменти, които са избили натам. Наистина тегава работа, това действително няма пълноценно лечение, но може и в бъдеще да се измисли нещо, та поне да имат хората нормален живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 25.09.2023 г. от 14:39, xroflx9 каза:

Да поканят Дора. Такова шоу със сигурност ще видят за първи път.

Мда, ще се търкаля по пода като туба докато публиката не загуби равновесие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , Emanuela.Carey каза:

 

 

Дрейк и едната му мозъчна клетка вече колко години не може да прежалят че изпусна badgalriri?!💀

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Fast каза:

Бритни вече е част от UMG.

Искала десетки милиони да се появи в интервю
Аз мислех че е заснела такова с Опра но явно е било само слух

Също така нали беше казала, че се отказва от музиката след като ѝ махнаха консервацията?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Emanuela.Carey каза:

Искала десетки милиони да се появи в интервю
Аз мислех че е заснела такова с Опра но явно е било само слух

Също така нали беше казала, че се отказва от музиката след като ѝ махнаха консервацията?

Разбрах че временно назначените й отговорници не искали да дава интервюта, и като причина са посочили "подозрителните клипове" които качвала в Инстаграм. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...