Jump to content



Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

преди 9 часа , SG каза:

По-скоро за пореден път се забелязва, че САЩ вече не диктуват правилата.

Дори аз, дето преди време като луд защитавах Тейлър, още не съм се наканил да й чуя новите песни от 1989. А в Америка й се кланят за пореден път все едно Адел се е завърнала след ера като 21, и не само заради този албум. Като казвам, че големите сили я гласят за политическа фигура...

Какво значи я гласят? Тя счупи рекордите в 5 страни като Австралия, Великобритания и не знам си още къде, вкл. Америка. Какво очакваш? Кой да сложат на първо място? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , WindWalkerMonk каза:

Какво значи я гласят? Тя счупи рекордите в 5 страни като Австралия, Великобритания и не знам си още къде, вкл. Америка. Какво очакваш? Кой да сложат на първо място? 

Главната психария е в САЩ, а от там и други страни попиват. Но песните и албумите не са такива хитове, каквито би трябвало да са при подобни цифри. Според мен има доста здраво подбутване, за да става истерията все по-голяма и по-голяма. В последните години САЩ са отчаяни за сензационни изпълнители, с които още да се водят лидери в шоубизнеса, имайки предвид неуспеха на куп нови имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , SG каза:

Главната психария е в САЩ, а от там и други страни попиват. Но песните и албумите не са такива хитове, каквито би трябвало да са при подобни цифри. Според мен има доста здраво подбутване, за да става истерията все по-голяма и по-голяма. В последните години САЩ са отчаяни за сензационни изпълнители, с които още да се водят лидери в шоубизнеса, имайки предвид неуспеха на куп нови имена.

Съгласен съм, аз много я харесвам, но наистина песните й не са "сензационни" или безспорни хитове. Но има огромна фенска маса, която я прави което е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата песен на Дуа е страхотна зарибявка и очаквам да стане поредния й хит. Чудя се обаче какви бяха онези приказки, че щяла напълно да сменя насоката, та това парче идеално би паснало на Future Nostalgia.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютна скука е това на Дуа Пийп, то и предният й лийд беше боза, дано поне в албума има яки песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дула пийп има повече световни хитове от Тейлър.

Обожавам новия проект, точно това ми се слушаше сега, частта след 2:12 е мазало.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Худини няма спиране. Това е от песните с които кликвам от първо слушане. Миналата година беше така с Escapism, както и Midnight Sky от новото десетилетие.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Fast каза:

Бренда тази година не мисли да се дава на Марая. Тикток гърми. Чак е снимала и видеоклип.

Който каквото и да прави - Марая има един месец в годината, в който една нейна песен тече и от чешмата, няма кой да я бутне. Ден година храни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Yamall каза:

Който каквото и да прави - Марая има един месец в годината, в който една нейна песен тече и от чешмата, няма кой да я бутне. Ден година храни.

Почти всяка година се състезават за номер едното в Hot 100, но май Бренда за първи път вкарва маркетинг. Да видим какво ще стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тази жена е на 25, нали? Баси колко свежо и добре изглежда. 😘 

Почти на 25, да. На 54г.

WWW.BGONAIR.BG

54-годишната изпълнителка излезе на сцената като истинска Снежанка

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Тази жена е на 25, нали? Баси колко свежо и добре изглежда. 😘 

Петра не направи ли тамън 60 години наскоро? Изглежда отлично тук, за Билборд явно се е нагримирала, а и много добре докарва песента на Мара, в нейно изпълнение ми харесва много повече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Andrew Cunanan. каза:

Тази жена е на 25, нали? Баси колко свежо и добре изглежда. 😘 

За нея времето е спряло... Толкова ме кефи как изглежда, как пее....абе всичко... Любимата ми, единствена МАРАЯ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Emanuela.Carey каза:

Някой разбира ли какво пее в песните си това знойно девойче?

Явно е взимала вокални уроци по произношение от Halsey.

 

Не, но държи хита в момента.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Не, но държи хита в момента.

Като гледам ще измести Оливия от позицията тийн идол

Новата ѝ също е добра, но май няма да стане такъв хит като greedy

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...