Jump to content



Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

Това е поредният тик ток тренд песен на Рири. Преди месец имаше едва 5-10М и тотално забит сред всички други хитачки в албума Good girl gone bad, а сега прави по 400К на ден в Spotify и е на път към 100 милки.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не ми се нрави Ариана да използва шаблона от предните ери за заглавието. Очаквах съвсем различна концепция. Дано поне песента да е открояваща се и по възможност с повече акцент на гласовите данни. След толкова дълга пауза е добре да изненада, иначе рискува да разочарова с флоп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Andrew Cunanan. каза:

image.png.44eabb9a01b91a8680e8e3f8b0c31b66.png

за 2 месеца близо няма и 200 милиона в Споти след огромна размазваща ера. Доста тъпичко.

Скучна е песента. Какво да се прави. Слушах я точно една седмица преди да ми омръзне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Нещо не ми се нрави Ариана да използва шаблона от предните ери за заглавието. Очаквах съвсем различна концепция. Дано поне песента да е открояваща се и по възможност с повече акцент на гласовите данни. След толкова дълга пауза е добре да изненада, иначе рискува да разочарова с флоп.

Как ще коментираш, че циркулират слухове, че любимата ти Лейди Фадга подготвя РОК албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Скучна е песента. Какво да се прави 

90% от топ хитовете на Катрин Пери са ми неслушаеми, но бяха хитове И защото ги пееше тя. Много от хората сравняват Кейти с Дуа, че и на двете им липсва фен база, но Кейти имаше стар пауър, заразлика от Дуа Пепа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

90% от топ хитовете на Катрин Пери са ми неслушаеми, но бяха хитове И защото ги пееше тя. Много от хората сравняват Кейти с Дуа, че и на двете им липсва фен база, но Кейти имаше стар пауър, заразлика от Дуа Пепа.

Никога не съм ги свързвал. Кейти правеше мазен bubblegum поп. Дуа се опитва да бъде catch-all.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Andrew Cunanan. каза:

Как ще коментираш, че циркулират слухове, че любимата ти Лейди Фадга подготвя РОК албум.

Ще й отива, най-добрата вокалистка от 21ви век, все пак. И по-добре дълго време да не издава поп албум, както вече бях казал, иначе рискува пак да покаже, че отдавна не е баш за мейнстрийма.

ПП: На мен всички сингли на Кейти ми звучат различно, просто нейният глас физически няма потенциала да лавира между пластовете на попа и това на моменти създава впечатлението за еднаквост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има някаква организирана атака спрямо Селена Гомез.

Днес цял ден се споделя в туитър някакъв фейк нейн отговор в инстаграм, експертите и четат устните постоянно. Както се вика - не я оставят да диша. Всяка нейна крачка се гледа под лупа! 

Скоро ще почна да я сравнявам с медийна пауър като на Лейди Ди!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.BILLBOARD.COM

Harlow’s hit first led for a week in early December. Plus, Doja Cat notches her ninth top 10 with "Agora Hills."

Уруспията е блокирала Грийди от върха. Долен боклук!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иска ми се да я наложи малко повече и да стигне върха, защото наистина заслужава, ама трудно. То и Greedy ще се размине без първо място, а е топ световен хит от два месеци.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@-A.

Селена Гомез и Тейлър Суифт клюкарстваха за Кайли Дженър и Тимъти Шаламе

😆😆😆😁😁

WORLDNEWS.BG

Селена Гомез и Тейлър Суифт клюкарстваха за Кайли Дженър и Тимъти Шаламет във вирусно видео, заснето на Златните глобуси в неделя...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , FikLena каза:

@-A.

Селена Гомез и Тейлър Суифт клюкарстваха за Кайли Дженър и Тимъти Шаламе

😆😆😆😁😁

WORLDNEWS.BG

Селена Гомез и Тейлър Суифт клюкарстваха за Кайли Дженър и Тимъти Шаламет във вирусно видео, заснето на Златните глобуси в неделя...

 

 

417238439_890444292540370_8337025730291037358_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Willy каза:

Иска ми се да я наложи малко повече и да стигне върха, защото наистина заслужава, ама трудно. То и Greedy ще се размине без първо място, а е топ световен хит от два месеци.

На мен ми се иска да има още сингли и клипове. Яд ме е за Demons, че не стана топ хит :( 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То ако Селена не се направи сама на жертва, фенчетата ѝ веднага ще го направят. Май изобщо не е вярно това за Тимъти и Кайли, ама и да беше - Кайли си е в правото, преди една година Селена я изкара вторият най-лош човек на планетата (първият беше Хейли) за нещо тотално изфабрикувано, сега ще си пусне гаджето да се снима с нея. 
Туца да не се прави на драматична и тя, заради нейната тъпа реакция на шега, която подиграва НФЛ, а не нея, сега кенсълват комика. Да се скрият някъде и двете asap

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...