Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

Хубавото на албумите с нови песни е че през цялото време се сменят любимите песни на публиката и различни песни стават хитове. В момента това набира скорост от албума на Теа. На български много може да пасне на Деса или Цура.

 

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, meleto каза:

Това е прескочило 3 млн. 

За мен този интерес към Десислава е крайно необясним към днешна дата. На Гло и Иви 90% от флоповете им не стигат и 1М, а Доня от години се мъчи да си изгони публиката, но почти всичко нейно прави поне по 2-3М и нагоре (Party Animals и Нотариално заверен left the chat, of course).

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Диона направи остър коментар за своя колежка от попфолка, с която трябвало да реализират съвместен проект.

 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

перманентен мууд

Една смешницаааааааааааа в клозета ти беше, една смешница се събличашееееееее

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, SG каза:

За мен този интерес към Десислава е крайно необясним към днешна дата. На Гло и Иви 90% от флоповете им не стигат и 1М, а Доня от години се мъчи да си изгони публиката, но почти всичко нейно прави поне по 2-3М и нагоре (Party Animals и Нотариално заверен left the chat, of course).

За мен е обясним - Деса участва в що реалитита има. Приема се като актуално име сред дъртите. И прави комерси.  Както Камелия беше допреди 2-3 години. Гло и Ваня са зле,защото нито са в медиите, нито песните им са в тренда. Нека напомним, че като пуснат Златен, Ало, девойките или както при Гло - дуета й - се справят добре.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, meleto каза:

За мен е обясним - Деса участва в що реалитита има. Приема се като актуално име сред дъртите. И прави комерси.  Както Камелия беше допреди 2-3 години. Гло и Ваня са зле,защото нито са в медиите, нито песните им са в тренда. Нека напомним, че като пуснат Златен, Ало, девойките или както при Гло - дуета й - се справят добре.

Не на последно, Деса откакто се върна в Пайнер направи и модерни песнички, държеше на визията, правеше песни и колаборации с новите и актуални имена.
На Ивана даваш пример от преди 10-15 години. Сега каквото и да пусне, НЕ се приема добре.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, meleto каза:

За мен е обясним - Деса участва в що реалитита има. Приема се като актуално име сред дъртите. И прави комерси.  Както Камелия беше допреди 2-3 години. Гло и Ваня са зле,защото нито са в медиите, нито песните им са в тренда. Нека напомним, че като пуснат Златен, Ало, девойките или както при Гло - дуета й - се справят добре.

Десислава в годините, в които Глория и Ивана се сгромолясаха пееше предимно поп, рок и латино песни и само чат-пат нещо рака-трака. Идеален момент да залезе като тях. Риалити форматите действително й помогнаха ама в последните няколко години след раждането тя дори и по такива не ходи, само мини Капките в началото на тази година. А в музиката й почти всичко варира от приятен комерс до безумен брутализъм, което както виждаме вече дори и при доста от по-младите не върви.

На ДС дори аз вече не й слушам песните след първите 1-2 пъти, смятай...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес си припомних серията хитове които направи като се върна в Пайнер. Не знам какво я чатна в главата след като ги напусна.
Реално не би трябвало Пайнер да са имали някакъв голям ефект върху творчеството ѝ.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

За мен този интерес към Десислава е крайно необясним към днешна дата. На Гло и Иви 90% от флоповете им не стигат и 1М, а Доня от години се мъчи да си изгони публиката, но почти всичко нейно прави поне по 2-3М и нагоре (Party Animals и Нотариално заверен left the chat, of course).

Да цитирам Ритон:

И това ще стане, и това ще стане, някога, но не сега

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Emanuela.Carey каза:

Днес си припомних серията хитове които направи като се върна в Пайнер. Не знам какво я чатна в главата след като ги напусна.
Реално не би трябвало Пайнер да са имали някакъв голям ефект върху творчеството ѝ.

 

Чатна я периода след раждането. Според мен прецени, че вече не бива да рискува, а да е посредствена, за да има участия и винаги да има $$$ за семейството. Тя самата е казвала, че по време на фалита си от 2013 е имала тежки дни, в които не е знаела дали ще може да даде необходимото на детето си - е, в последствие изби тази драма като се върна в Пайнер за пари и в последствие тотално заличи стила си за още повече пари.

Резултатът DarkChild вече го е написал, просто при нея по някаква причина се забавя:

преди 17 минути, DarkChild каза:

Да цитирам Ритон:

И това ще стане, и това ще стане, някога, но не сега

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

На български много може да пасне на Деса или Цура.

 

Това си има българска версия, затова се надявам да не се появи друг кавър 🤦‍♀️ Макар че гледайки какво се случва напоследък в жанра - няма да се изненадам.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш, че съм най, най, най-якааааааа ❤️ 

Ах, как може, от "Стриптийз" така не ме е кефила песен на Бона, въпреки приликата с песента на Илияна - "С тебе ми е най-сладко"!

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Не на последно, Деса откакто се върна в Пайнер направи и модерни песнички, държеше на визията, правеше песни и колаборации с новите и актуални имена.
На Ивана даваш пример от преди 10-15 години. Сега каквото и да пусне, НЕ се приема добре.

Еми тя Ивана се е заинатила и си прави естрадните шансони. Гло пък е забила с нейните шитни. Трябва и постоянство. Всяка втора песен на Деса е кючек или мазна чалгия.

преди 2 часа , SG каза:

Десислава в годините, в които Глория и Ивана се сгромолясаха пееше предимно поп, рок и латино песни и само чат-пат нещо рака-трака. Идеален момент да залезе като тях. Риалити форматите действително й помогнаха ама в последните няколко години след раждането тя дори и по такива не ходи, само мини Капките в началото на тази година. А в музиката й почти всичко варира от приятен комерс до безумен брутализъм, което както виждаме вече дори и при доста от по-младите не върви.

На ДС дори аз вече не й слушам песните след първите 1-2 пъти, смятай...

И пак е по-добре от Ивана и Гло. Даже и от Камелия. Впрочем какво става с Кама. Толкова е тихо при нея, че имам чувството, че се е отказала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Билетите за Megami Fest, които варираха на цени от 50 до 100 лева са били разпродадени почти веднага - въпреки съмненията във форума.

Чалгата още е сила, дано и други организатори видят че има интерес към такива събития.

IMG-6038.jpg

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...