Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 13 минути, THE IIconic каза:
WWW.FACEBOOK.COM

Влезте във Facebook, за да започнете да споделяте и да се свързвате с приятели, роднини и хора, които познавате.

Топ феновете на Патрисия

Когато феновете ти пеят повече на живо, от теб самата ... 

Слушаме ли мощно мощно избухващи мощни хитове? 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Lelqtian каза:

Когато феновете ти пеят повече на живо, от теб самата ... 

Слушаме ли мощно мощно избухващи мощни хитове? 

 

geHoHo6mHo!

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Търся песен, сигурно е от някой цигански бенд, пее се "дреме ми за хорското мнение......... Аз съм лъв с голямо търпение......... няма база за сравнение". Нещо от сорта.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Willy каза:

Не думай много шефе, а кажи си мнението за Абракадабра!

Топ е. По-интересното е, че Галена спами като луда. Вече забравих последните й 3 напъни. Вече забравих дори самостоятелната й.

преди 9 часа , Willy каза:

Trending GxT:

Bulgaria 7
Austria 18
Montenegro 24
Slovenia 25
Serbia 28
Croatia 30
Macedonia 39

Може би ще се вдигне!?

Новата на Преслава е тотален флоп. Тая жена все повече затъва. Ако спешно не направи нещо яко, я чака прекрасната съдба на 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, meleto каза:

Топ е. По-интересното е, че Галена спами като луда. Вече забравих последните й 3 напъни. Вече забравих дори самостоятелната й.

Може би ще се вдигне!?

Новата на Преслава е тотален флоп. Тая жена все повече затъва. Ако спешно не направи нещо яко, я чака прекрасната съдба на 

 

Може ли да оправиш тва в нейбъла ?

Аз лично се кефя на статистиката и ми е много  по-лесно да следа как се развива проекта като клипа е достъпен в сайта ти. ;)

Мерси!

Приятна песен от Преслава, може би най-доброто и от ''Сладкото зло'' насам.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Търся песен, сигурно е от някой цигански бенд, пее се "дреме ми за хорското мнение......... Аз съм лъв с голямо търпение......... няма база за сравнение". Нещо от сорта.

Намерих я. :D

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, meleto каза:

Новата на Преслава е тотален флоп. Тая жена все повече затъва. Ако спешно не направи нещо яко, я чака прекрасната съдба на 

А може би точно това е съдбата. Едно време именно Преслава свали от върха Ивана и я измести. Сега защо да не я последва? 😁

Айде пускай Абракадабра и не мисли за флопаджийки 🪄🔮

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава няма как да е баш като Ивана, колкото и да сме я обричали на такава съдба през годините. Иви беше номер 1 през 2006 и после извън ТОП 10 през 2007. На Прес реално спада й датира още от 2010, и е прогресивен през годините, просто защото тя почти не си мърда пръста, научена е някой винаги да я подбутва. Но откакто ковид съвсем секна чалгата започна да си личи, че и тя вече издиша, като почти всички.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Преслава няма как да е баш като Ивана, колкото и да сме я обричали на такава съдба през годините. Иви беше номер 1 през 2006 и после извън ТОП 10 през 2007. На Прес реално спада й датира още от 2010, и е прогресивен през годините, просто защото тя почти не си мърда пръста, научена е някой винаги да я подбутва. Но откакто ковид съвсем секна чалгата започна да си личи, че и тя вече издиша, като почти всички.

Е, тя по времето на Ковид си имаше Беден в сърцето, В твоето легло, От утре, не е била хептен секната. Вече след Мълчете си започна да флопва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Mousie каза:

Е, тя по времето на Ковид си имаше Беден в сърцето, В твоето легло, От утре, не е била хептен секната. Вече след Мълчете си започна да флопва.

Не е била секната, но не беше и във завидна форма. Реално Галена и някои от новите имаха повече хитове от нея в този период. Но тя винаги си е била най-популярната заради името, затова казвам, че чак съдбата на Ивана няма да я последва.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DarkChild каза:

И Стефан Илчев прави турне по летните театри. А големите звезди?

Те са по клубовете, няма да ти се излагат с билети из порутените комунистически театри.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , THE IIconic каза:
WWW.FACEBOOK.COM

Влезте във Facebook, за да започнете да споделяте и да се свързвате с приятели, роднини и хора, които познавате.

Топ феновете на Патрисия

Страхотен двуглас в дисонанс. А Рашия като холивудска звезда.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DarkChild каза:

И Стефан Илчев прави турне по летните театри. А големите звезди?

Кои големи звезди? Тези с купените гледания, които не можаха да напълнят стадиона в Созопол миналото лято? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, GSA каза:

Кои големи звезди? Тези с купените гледания, които не можаха да напълнят стадиона в Созопол миналото лято? 

Ами Маноля има 1.6 милиона последователи. Може да напълни няколко стадиона.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

Ами Маноля има 1.6 милиона последователи. Може да напълни няколко стадиона.

Може, но портала към тази реалност май няма да го бъде. Зуки би назадна от мета виртуалните глупости. 

  • Like 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...