Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, SG каза:

Яница днес няма нищо общо с Яница от 2014 и 2015, когато дори се приемаше като потенциална 'нова' голяма звезда. В последните години няма достатъчно големи поп-фолк успехи дори и за стеснения вид на чалгата. И преди някой да ме е цитирал с Въртележката - това е един единствен голям успех за толкова време, и то излязъл преди 5 години. Такива като Глория и Ивана отдавна бяха отписани за подобен период.

Разсейвате ме с този спор и не мога да си пусна Галена и Теа. :D Никой не забелязва, че все пак включих и Гал при потенциалните звезди за сборен концерт, при все, че и на нея й сипвам напоследък и не я приемам да е баш в ранга на старите по масовост и признание на името - добрият въпрос е какво отличава нея от другите й колежки в клубната ера, като Теди Александрова, Яница и Емануела, та тя да си е заслужила да я спомена, а те - не? 

Ама излезнаха ли вече? Супер! И аз отивам да чуя след малко какво са направили.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, SG каза:

Разсейвате ме с този спор и не мога да си пусна Галена и Теа. :D Никой не забелязва, че все пак включих и Гал при потенциалните звезди за сборен концерт, при все, че и на нея й сипвам напоследък и не я приемам да е баш в ранга на старите по масовост и признание на името - добрият въпрос е какво отличава нея от другите й колежки в клубната ера, като Теди Александрова, Яница и Емануела, та тя да си е заслужила да я спомена, а те - не? 

Мазниш се на Галенини да не ти скочат.
Реално няма и смисъл да се коментира че Галена би имала успех в СБОРЕН концерт, за да я изтъкваш отделно.

Въпроса е защо те е стегнала шапката да твърдиш че други 3 успешни певици изведнъж не ставали за сборни концерти като те безпроблемно са участвали в такива години наред и си имат аудиторията. Че чак щели да ги провалят.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Emanuela.Carey каза:

Секна ги Ковид. Не Емануела или Яница.

Интереса към концертите си беше достатъчен. Просто след пандемията и трагедията с Денис на Пайнера очевидно не му се занимава изобщо с фирмата за да организира каквото и да е.

Последните концерти преди ковид не бяха фул, масово ц*гани. Бях на 18 години Планета, от който помня само Емануела (заради пародията на откриването на турнето на Мадона, дори не ми беше смешна, просто жалка) и видях колко (и какви) хора имаше.  На калпава ракета космоса й пречи...

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, HIStory каза:

Последните концерти преди ковид не бяха фул, масово ц*гани. Бях на 18 години Планета, от който помня само Емануела (заради пародията на откриването на турнето на Мадона, дори не ми беше смешна, просто жалка) и видях колко (и какви) хора имаше.  На калпава ракета космоса й пречи...

 

Като фен на Глория нормално да не ти е било смешно. Нагледал си се на достатъчно комедия през годините.

gloria-bulgaria.gif

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Emanuela.Carey каза:

Мазниш се на Галенини да не ти скочат.
Реално няма и смисъл да се коментира че Галена би имала успех в СБОРЕН концерт, за да я изтъкваш отделно.

Въпроса е защо те е стегнала шапката да твърдиш че други 3 успешни певици изведнъж не ставали за сборни концерти като те безпроблемно са участвали в такива години наред и си имат аудиторията. Че чак щели да ги провалят.

Сериозно ли трябва да се 'мазня' на някого, за да изтъкна фактът, че Галена е много над Емануела, Яница и Теди Александрова? При Галя главният ми проблем напоследък е, че с тоновете си пари вече съвсем си е съградила някакъв свой свят от фалш, на който й се връзват предимно чалга фенове, а на онези извън стандартните таргети е по-скоро безразлична, стига да не се опитва да е ментор и съответно да им става антипатична. Но не мога да отрека, че постиженията, до които е достигнала след най-силните години на чалгата са я направили най-голямата за този период и евентуалната сериозна публика на нов сборен концерт не би се отказал заради нея ако я сложат сред легендите и онези с по-висок някогашен връх.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Emanuela.Carey каза:

Като фен на Глория нормално да не ти е било смешно. Нагледал си се на достатъчно комедия през годините.

gloria-bulgaria.gif

Кажи честно - на тебе харесва ли ти тоя жалък опит за имитация? Пусни Мадона, пусни Емануела от въпросния концерт и пак Мадона и тогава ми говори за (траги)комедия 🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, HIStory каза:

Кажи честно - на тебе харесва ли ти тоя жалък опит за имитация? Пусни Мадона, пусни Емануела от въпросния концерт и пак Мадона и тогава ми говори за (траги)комедия 🤣

Говориш за някакво 1 минутно интро което даже няма нищо общо с Емануела и изпълнението ѝ. Дори не е облечена като Мадона или по някакъв начин да прилича на нея.
Да не мислиш че тя е седнала да го мисли или да стилизира балета?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Сериозно ли трябва да се 'мазня' на някого, за да изтъкна фактът, че Галена е много над Емануела, Яница и Теди Александрова? При Галя главният ми проблем напоследък е, че с тоновете си пари вече съвсем си е съградила някакъв свой свят от фалш, на който й се връзват предимно чалга фенове, а на онези извън стандартните таргети е по-скоро безразлична, стига да не се опитва да е ментор и съответно да им става антипатична. Но не мога да отрека, че постиженията, до които е достигнала след най-силните години на чалгата са я направили най-голямата за този период и евентуалната сериозна публика на нов сборен концерт не би се отказал заради нея ако я сложат сред легендите и онези с по-висок някогашен връх.

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , DevilWish каза:

@Willy @Stela ама какви фенове на Галена сте, щом до сега не сте коментирали този хит от миналото! Също една от най-яките й песни?

 

Пропуснал си нещо. 😁 Коментирала съм я много пъти. Жесток хит си е! 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Мале брутален проект. Конкуренцията няма какво да се опитва вече...

Галена има ли конкуренция? Няма кой да се впише в тази категория, но все пак ако си го помислят им пожелаваме да им е

Галена се конкурира само със себе си! ❤

Link to comment
Сподели в други сайтове

@WindWalkerMonk

FB.WATCH

Фолк Звездата Силвия Тръгна по участия след няколко годишна пауза! Родена е на 1 април 1978 г. в град Раднево, Старозагорско. Завършва СОУ „Гео Милев“ в...

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...