Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 час , hohster каза:

Молците вчера са изкъртили стадион "Юнак" с 2-3 песни...

Нашите певачки не могат да напълнят и едно фоайе, освен ако не продават билетите заедно със сокче или гризки....

Не, бе, не говори така моля те.... ! 😊☺️

  • Like 1
  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

IMG-5507.png

Pin it plz 🤣🤣🤣

преди 50 минути, Gerganafen каза:

Аз гледах и преди и след училище, сутрин рано даваха Класика в жанра. :heart: Облъчено от Пайнер дете си бях. :D

A3 3qnax u OHukc (/\yHa, PyMqHa), Fen TV u Bece/\uHa (TaHq Hu boeBa, nena Cekca)!, u, pa3bupa ce,

 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , SG каза:

После Галена е излязла да пее на сцената и Лили е разбрала кого преди няколко седмици е нарекла 'талантлива певица'. :D

Вероятно не е, все още не сме чули да е дошъл края на света и да и варим житото. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , WindWalkerMonk каза:

Имам питане - Саша Сандра и Саша Рико един и същи човек ли са?

Едно и също е, а дали е човек е отделна тема :) Бийта обаче си заслужава да го пуснеме! 

 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Нека не дискримираме транитата, не знаем дали е жена, или някой братчед на Дончо, Дион и Лорен. 

Trayan Day? ❤️

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, omline каза:

Не, бе, не говори така моля те.... ! 😊☺️

Не е прав наистина, все пак за Гюрултия си говорим, не и приляга да раздава сокчета, дъвки или фафли, след като може да напълни залата със шамари. Пък била и тя "залата" където чистатчките на НДКто си складират метлите. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Stela каза:

Ако трябва да избирам кого да защитавам повече, това ще е Галин. Айде, Ема я плюй, прощавам ти, ама него го остави. Сделка? 😁

 

E по долната от двете ще защитаваш. На мен неска ми е по крив от всякога. МРазя го! 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Не е прав наистина, все пак за Гюрултия си говорим, не и приляга да раздава сокчета, дъвки или фафли, след като може да напълни залата със шамари. Пък била и тя "залата" където чистатчките на НДКто си складират метлите. 

За Молец говорехме, ама нейсе! Излей си сърбежа, заповядай!

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

E по долната от двете ще защитаваш. На мен неска ми е по крив от всякога. МРазя го! 

Доня Галина все едно ги подбира - криви, прави, всички наред. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

За Молец говорехме, ама нейсе! Излей си сърбежа, заповядай!

Ако молците ти причиняват сърбежи, бих те посъветвал да посетиш специалист, шЪмарите на Гюврош са против остеопороза. 

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Ако молците ти причиняват сърбежи, бих те посъветвал да посетиш специалист, шЪмарите на Гюврош са против остеопороза. 

 

А не - верно малко са ми досадни на моменти, но аз имам добър тренинг с инфантилните досадници.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Криндж? Най-великия хит на Доня за настоящото хилядолетие криндж? Пак ли трябва да мисля лоши неща на клавиатурата ти? Или просто нека вифито да дропи всеки път като почнат Парти животните да нареждат шотовете шотовете ... 

 

Ами да, най-големия хит в криндж ера за музиката. Изпълнила си е успешно задачата Доня да предложи нещо титанично и в тон с времето си!:heart: Gloria wishes!

преди 20 минути, Emanuela.Carey каза:

Нито дума от Фатме че днес излиза проекта с Манол.

Аман, сигурно ще го отложат докато не я обработят в клипа да има талия 10 сантиметра.

По-скоро е заради Трендинг. Доня чака удобен момент още от април, но все има някой над нея и затова си заряза соло парчето и реши да издава такова с Емани. За юни може и да не се получи да дочакат връх в YouTube, но поне до август може и да им се е получило - тъкмо покрай алчността си ще се сдобият и с чутовен флоп в най-слабия месец за гледания, но поне ще са номер 1 в Тренда.:heart:

ПП: Другата вероятност е двете просто да издават съвсем отделни парчета, кавъри на песен на другата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия поне към момента не се показва като комплексирана и не трие негативното. Изненадващо, този път ги няма тоновете ласкателни коментари, които в други случаи се изсипват дори за най-тъпата песен. Но той този проект поначало върви супер зле като показатели, което още ми е нелогично.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Willy каза:

Мале на Ана й сипват здраво в коментарите.

 

ToBa e xumoB 3Hak - Bcu4ku xumoBe ca xeúmeHu. CaMo XBa/\bu uMa npu Gürültü u Ekcmpa HuHa. Q ugu 4emu kpacomu npu Tega Hu /\oMcka hitmaker-kama🤣

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

МИЛА РОБЕРТ в ПАЙНЕР - Поп-фолк певица!
 

Дъщерята на известна актриса с изненадващо решение – става фолк певица в “Пайнер”

Мила Роберт призна, че предстои да подпише договор с музикалния гигант
Екстравагантната изпълнителка и художничка Мила Роберт ще подпише договор с музикалния гигант “Пайнер”, а изненадващото решение идва след серия от въпроси на последователите й в социалните мрежи – дали наистина ще се присъедини към попфолка след това, което показва в последната си песен “Покемон”.

Дъщерята на известна актриса с изненадващо решение - става фолк певица в "Пайнер"

Щерката на Ваня Щерева определено успя да хвърли голяма бомба за себе си, а само след броени дни ще представи и следващия си проект, базиран на елементи от лекия жанр.

 

Наследничката на актрисата и продуцент неслучайно явно записа парче с Азис, след което направи прочит и на “Квартална кръчма”, която в оригинал изпълнява Ивана. Сега се оказва и първа дружка с Роксана и Есил Дюран, пише “Галерия”.

Друг интересен факт е, че подобно на Мила Роберт, която крие фолк перли в репертоара си, нейни парчета са в шоу програмата на новите й колеги, една от тях – Галена.

  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...