Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 29 минути, Stela каза:

Спомени беше качена по-рано. Сякаш не знаеш, че е заради това. 😉

 

В интерес на истината не следя тези неща и силно се очудих, предвид, че Теа има голям стрийминг пауър на тази платформа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Ако трябва да избирам кого да защитавам повече, това ще е Галин. Айде, Ема я плюй, прощавам ти, ама него го остави. Сделка? 😁

 

За днешната й песен няма да я плюя Счета. Това сигурно ще е последната й песен за това десетилетие,която ще си въртя редовно. Много готина,лятна и ненатоварща.

  • Thanks 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, xroflx9 каза:

За днешната й песен няма да я плюя Счета. Това сигурно ще е последната й песен за това десетилетие,която ще си въртя редовно. Много готина,лятна и ненатоварща.

Може и други песни да натресе. Не се знае. Има готови песни от Кости, ама след фалита на Башур… До преди няколко години харесвах Емилия, ама през последните няколко години ми опротивя много.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Mousie каза:

Може и други песни да натресе. Не се знае. Има готови песни от Кости, ама след фалита на Башур… До преди няколко години харесвах Емилия, ама през последните няколко години ми опротивя много.

Винаги ми е била безлична и просто като за фон на жанра,но откакто почна да мутрее ми е ултра противна.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Andrew Cunanan. каза:

Маманките сервираха и ние нямаме друг избор освен да отвориме устички и да поемем хита:

 

Доня Минети е много смешна с такива straight текстове.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Доня Минети е много смешна с такива straight текстове.

Тя е просто еманацията на мъжественост та, тестостерона и правенето на деца. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Молците вчера са изкъртили стадион "Юнак" с 2-3 песни...

Нашите певачки не могат да напълнят и едно фоайе, освен ако не продават билетите заедно със сокче или гризки....

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.06.2023 г. от 15:21, Willy каза:

Нямаш идея колко от нещата зад които се пише екипа на Галош, стои самата тя. Винаги главните посоки и решения идват от нея, екипа ги изпълнява. Не случайно се задържа толкова време.

Идеите са на килограм, важно е изпълнението. С идеи и без екип който да ги изпълнява нямаше да бъде приета в София ;) 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Идеите са на килограм, важно е изпълнението. С идеи и без екип който да ги изпълнява нямаше да бъде приета в София ;) 

Ама вярно ли Преса е била написала "doide ot Smqdovo i nie te priehme" или е бъзик/колаж? :roll1:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.06.2023 г. от 17:30, WindWalkerMonk каза:

Глория: ще пея само мегахитовете след 2013 на концерта!

Ако в цената на билетите е от около или под 5 кинта с включен шамар, бих отишъл. Мерки срещу остеопорозата е хубаво да се взимат от рано! 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gerganafen каза:

Ама вярно ли Преса е била написала "doide ot Smqdovo i nie te priehme" или е бъзик/колаж? :roll1:

Андреа. Не се интересувам достатъчно да и търся инцтаграма за да се уверя лично, това е платформа само и единствено за нашта Клеопатра! 

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, hohster каза:

Молците вчера са изкъртили стадион "Юнак" с 2-3 песни...

Нашите певачки не могат да напълнят и едно фоайе, освен ако нe дават билетите be3 napu

 

преди 21 минути, Gerganafen каза:

Ама вярно ли Преса е била написала "doide ot Smqdovo i nie te priehme" или е бъзик/колаж? :roll1:

AHgpa 🤣

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Я па тая, когато Галя е пяла "Можеш ли", Теодора Андреева я е гледала по "Планета" след училище.:lol:

A3 q g/\egax npegu y4u/\u6me u ce gpa3Hex, 4e q nyckam npeka/\eHo pqgko!

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

A3 q g/\egax npegu y4u/\u6me u ce gpa3Hex, 4e q nyckam npeka/\eHo pqgko!

Аз гледах и преди и след училище, сутрин рано даваха Класика в жанра. :heart: Облъчено от Пайнер дете си бях. :D

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.06.2023 г. от 18:46, Andrew Cunanan. каза:

Глория!
Галена е антиродлюбка, антипатриот, антибългарка, кви са тея действия да учи детето на западна култура. Ами ако утре Стефан стане гей заради Бионсе. Какво ще прави традиционното българско семейство и християнството?! После що чезнем като нация. Вместо да го заведе на красавицата Николинка Чакърдъкова, тя го завела на грозницата Бионсе, дето е и феминист на всичкото отгоре. Ся Стефан като отрасне вместо да налага жена си и децата си с юмруци, ако салата и ракията не е сложена точно в 7 - ще е толерантен и ще уважава, рози ще й купува. Всичко се изврати. Вместо да го направи истински мъж тя го изпедерастява. СОЦИАЛНИТЕ!

Абе важното не е само салата да има, а какво ще се случва точно пред нея! 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.06.2023 г. от 18:53, Andrew Cunanan. каза:

Не разбра ли? Те останалите просто нямат топките да направят нещо толкова грандиозно! :roll1:

Винаги съм си мислел как има нещо в мъжко в Гюрултията, но защо ли подозирах че са точно топки? Дали не е скрила и нещо друго? 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.06.2023 г. от 19:15, SG каза:

Трябваше да издаде само тази с Дачева, пък дори и без да е хит. За феновете е криндж на ниво Party Anmals.

Криндж? Най-великия хит на Доня за настоящото хилядолетие криндж? Пак ли трябва да мисля лоши неща на клавиатурата ти? Или просто нека вифито да дропи всеки път като почнат Парти животните да нареждат шотовете шотовете ... 

 

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.06.2023 г. от 21:02, WindWalkerMonk каза:

Искам Хилда да изпее някоя песен поне на това ниво, махаме английския който е ужасен:

 

Айде по добре не, нека жената почива в мир, не стига че куцо, кьораво, сакато и пропяли памперс инфлуенцърки се гаврят с нея, нека не и причиняваме и Хилда! По добре да видим изпълнение на някоя съвременен гърмеж като Татко, аз съм си същата, Дай ми чипса или 

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.06.2023 г. от 21:02, Andrew Cunanan. каза:

Ама и Поли Дженова беше жури и в капките 100 пъти. Ама ти нейна друга песен освен тая за евровизия знаеш ли? За Хилда знаем, че е дъщеря на някой си - типична побългарски комунистическа известност. Аз от Капките научих за нея и нейното съществуване.

Поля има ДВЕ песни за Евровизия. И реклама на Макдоналдс. Някои и толкова нямат, особено Хилда. 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.06.2023 г. от 22:26, Andrew Cunanan. каза:

направо чиста диария си е нейното, диария върху петолинието,

Намерихме и друга връзка между Гюрултия и Татяна, не е само орангутанчето. Намирисвам дует, дано има крави, трактори и други селско стопански мотиви! 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 29.06.2023 г. от 8:47, Gerganafen каза:

Имало е зачатъци от някаква идея с вмъкнатите заглавия, ама вярно доста елементарен текст се е получил. Ако се абстрахираме, че някои думички са от заглавия на нейни песни, си е стандартен чалга текст, от най-най-баналните и глупави.

Ако се абстрахираме от вмъкнатите заглавия, май просто остава текста на Феникс, преразказан от внучката на изпълнителката. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...