Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, hohster каза:

Или да направи нов клип на "Пясъчен часовник" и някакъв по-хубав аранжимент...

Ще ги пръсне :D

На времето така беше направила с "ОСТАНИ" която я имаше в албум с друг аранжимент и когато пусна песента с видео се получи още по-добър ефект и с новия аранжимент...

 

  • Like 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, hohster каза:

Точно и аз щях да пиша тази песен!  ❤️

Страхотна е. На мен "100 жени" и "Докога" са любимите ми нейни песни. Ама смешно или не, ако изкара песен, което прави рядко, поне едва ли ще се изложи така.

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра идея да си разменят песни Десислава и Емануела, но от страна на първата изборът е супер смотан. Тази песен изобщо не й отива, докато Мъже милиарди си пасва на Цветкова. Само не знам защо са й сменяли текста, в такъв случай поне да бяха сменили и някои думи от Нотариално заверен, които изпяти от Доня са супер криндж.

Трябваше да направят ковренски дует.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Добра идея да си разменят песни Десислава и Емануела, но от страна на първата изборът е супер смотан. Тази песен изобщо не й отива, докато Мъже милиарди си пасва на Цветкова. Само не знам защо са й сменяли текста, в такъв случай поне да бяха сменили и някои думи от Нотариално заверен, които изпяти от Доня са супер криндж.

Трябваше да направят ковренски дует.

Да, идеята е прекрасна за спестяване на счетоводни разходи. Само дето е малко извън счетоводния период. :D По-скоро и двете се чудят какво да пускат и тупат топката. Ще видим дали ще флопнат. Но както видяхме от Преслава, кавъри на песни от едно време не работи много успешно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

С ДЖУЛИЯ ВСЕКИ ПЕЧЕЛИ

ахахахах ЗАГЛАВИЕТО ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ покъртително! Макар, че "Точка за мен" е една от най-яките песни на Коя34?
Все пак щом е телец - обещанието за албум е изпълнено! :D 

  • Like 2
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

С ДЖУЛИЯ ВСЕКИ ПЕЧЕЛИ

ахахахах ЗАГЛАВИЕТО ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ покъртително! Макар, че "Точка за мен" е една от най-яките песни на Коя34?
Все пак щом е телец - обещанието за албум е изпълнено! :D 

Коментирай, че не е включила хитовите дуети с мъжа й.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Въй още ли рекламират албуми. Изглежда като реклама от миналото. Ха

Току-що пуснаха рекламата. Май ще има само познати песни от това което видях.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Да, идеята е прекрасна за спестяване на счетоводни разходи. Само дето е малко извън счетоводния период. :D По-скоро и двете се чудят какво да пускат и тупат топката. Ще видим дали ще флопнат. Но както видяхме от Преслава, кавъри на песни от едно време не работи много успешно.

Десс ще флопне със сигурност, но на Емануела има шанс да й се получи. Ще се накефя първата да не може да стигне милион, а втората да навърти няколко, тя Доня не че ще схване и този намек на публиката.

За счетоводството винаги си имат под ръка новата дебютантка на Алфа. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Коментирай, че не е включила хитовите дуети с мъжа й.

Да ти кажа, щеше да е срам да ги включи, но моята любима песен "За мене край си" е там, "Точка за мен" , "Бръммм", "На Дявола жената", "Ножът", "Поздрав за жена ти" , "Чужда", "Твоя бях", "Този път", "По-полека" все песни които харесвам. Само не разбирам защо не кръсти албума на себе си? Заглавието ми е много смешно.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Да ти кажа, щеше да е срам да ги включи, но моята любима песен "За мене край си" е там, "Точка за мен" , "Бръммм", "На Дявола жената", "Ножът", "Поздрав за жена ти" , "Чужда", "Твоя бях", "Този път", "По-полека" все песни които харесвам. Само не разбирам защо не кръсти албума на себе си? Заглавието ми е много смешно.

Трябваше да го кръсти "Твоя бях", щеше да е много тематично.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, meleto каза:

Да, идеята е прекрасна за спестяване на счетоводни разходи. Само дето е малко извън счетоводния период. :D По-скоро и двете се чудят какво да пускат и тупат топката. Ще видим дали ще флопнат. Но както видяхме от Преслава, кавъри на песни от едно време не работи много успешно.

CoFa u KokauH HanpaBuxa xum, npeca ce pa34y c neceHma Ha uHa.

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Трябваше да го кръсти "Твоя бях", щеше да е много тематично.

Аз мисля, че и това "Точка за мен" е тематично, както и "За мене край си", но нали Гергана имаше песен с това заглавие... Прекалено много залага на края на връзката си с това заглавие, от всякъде крещи , че е сложила точка на нещо в живота си, а и самия текст на заглавната песен е такъв.
Според мен при една такава раздяла трябва да вземеш всичко от партньора си, всмисъл не трябва толкова да наблягаш на самата раздяла, какво точно ще правите или ще направиш е друг въпроса, но да посвещаваш песен и цял албум на случилото се, не си заслужава.... В такъв момент трябва да уважаваш себе си, за мен това не е уважение и любов към самия теб, щом му посвещаваш песни, заглавия на албум.... По-скоро едно заглавие което е на името ти например за дебютен албум е много добре. Браво, че се е навила да направи албум, но някои неща са покъртителни. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Аз мисля, че и това "Точка за мен" е тематично, както и "За мене край си", но нали Гергана имаше песен с това заглавие... Прекалено много залага на края на връзката си с това заглавие, от всякъде крещи , че е сложила точка на нещо в живота си, а и самия текст на заглавната песен е такъв.
Според мен при една такава раздяла трябва да вземеш всичко от партньора си, всмисъл не трябва толкова да наблягаш на самата раздяла, какво точно ще правите или ще направиш е друг въпроса, но да посвещаваш песен и цял албум на случилото се, не си заслужава.... В такъв момент трябва да уважаваш себе си, за мен това не е уважение и любов към самия теб, щом му посвещаваш песни, заглавия на албум.... По-скоро едно заглавие което е на името ти например за дебютен албум е много добре. Браво, че се е навила да направи албум, но някои неща са покъртителни. 

Е, какво толкова? Прави си реклама покрай раздялата, нищо невиждано. Реално, в албума има песни, които бяха сезонни хитове - песните от Пашев и Чужда. Но се съмнявам, че напред в бъдещето ще постигне нещо с евтинджос песните от Асенов.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Аз мисля, че и това "Точка за мен" е тематично, както и "За мене край си", но нали Гергана имаше песен с това заглавие... Прекалено много залага на края на връзката си с това заглавие, от всякъде крещи , че е сложила точка на нещо в живота си, а и самия текст на заглавната песен е такъв.
Според мен при една такава раздяла трябва да вземеш всичко от партньора си, всмисъл не трябва толкова да наблягаш на самата раздяла, какво точно ще правите или ще направиш е друг въпроса, но да посвещаваш песен и цял албум на случилото се, не си заслужава.... В такъв момент трябва да уважаваш себе си, за мен това не е уважение и любов към самия теб, щом му посвещаваш песни, заглавия на албум.... По-скоро едно заглавие което е на името ти например за дебютен албум е много добре. Браво, че се е навила да направи албум, но някои неща са покъртителни. 

Не виждам много старание в този албум, просто е събрала всичките си песни и е заснела няколко снимки за него. Когато правят албуми, да вземат да вложат малко мисъл и старание, кой ще купи такъв скучен албум?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Bunn каза:

Е, какво толкова? Прави си реклама покрай раздялата, нищо невиждано. Реално, в албума има песни, които бяха сезонни хитове - песните от Пашев и Чужда. Но се съмнявам, че напред в бъдещето ще постигне нещо с евтинджос песните от Асенов.

И според мен това е опит за медиен интерес и реклама.

преди 1 минута, BobiTo каза:

Не виждам много старание в този албум, просто е събрала всичките си песни и е заснела няколко снимки за него. Когато правят албуми, да вземат да вложат малко мисъл и старание, кой ще купи такъв скучен албум?

Това е по-скоро бест. Ако имаше нови песни - разбирам.... но наистина няма никакво старание, освен една фотосесия и айде.... 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...