Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Какъвто инструмента, такава и свирката! :icecream:

Тоя заслужаваше да му го отхапе! Ама направо си го търсеше! Ужасен индивид! Даже участва и в "Кажи ми ти" на Татяна!

Андра ден ❤️ 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Тоя заслужаваше да му го отхапе! Ама направо си го търсеше! Ужасен индивид! Даже участва и в "Кажи ми ти" на Татяна!

Андра ден ❤️ 

С какво се занимава сега? Такси? Общ работник? Бере ягоди в Англия?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се сетя какво подценяване на името Андреа беше в началото на кариерата й, дори когато вече имаше хитове... Същата работа като с днешната нова генерация, с тази разлика, че Анди беше по-масова и удържа няколко години, в които хората си я приеха като голямо име, докато Алфи, Диаманти и т.н. бързо взеха да изгърмяват заради неспособните си продуценти.

Но то и днес подценяването го има. За чалга фена е най-важно един изпълнител на момента да впечатлява със скъпо и лъскаво, а не какво е оставил зад себе си - затова и жанрът сам по себе си се оказа нещо супер преходно, без голям потенциал да остави истински легенди на нивото на тези от други жанрове.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

"Дай ми всичко" е може би най-големият самостоятелен хит на Андруши. Гърмеше от абсолютно всякъде, малките кифли се вживяваха, имаше истерия. Аз такова нещо по друга нейна самостоятелна песен не съм видял.

Иначе топ 3 на чалгата във втората половина на 2008-ма до началото на 2010-та е:
1. Преслава с голяма преднина.
2. Андреа/Емануела

Това е така, само дето аз мисля, че "Докрай" е най-големият й САМОСТОЯТЕЛЕН нали хит? Не броим тези в които включваме Кости? Оригинала на "Дай ми всичко" беше по-голям хит по онова време, след това Виктор направи "Парите са ни мания" и малко след него изтече "Дай ми всичко" като представи клипът се прие по-добре.... Не, това съвсем не е най-големият й хит.... Не знам "Неблагодарен" дали не го броиш за FT. Costi? Ама тя също беше по-голям хит, Употребена, Само мой..... Най-добрата..... Мен си търсил.... това й бяха големите хитове , също С теб да бъдем пак, може би Дай ми всичко е на едно ниво с това
 

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Като се сетя какво подценяване на името Андреа беше в началото на кариерата й, дори когато вече имаше хитове... Същата работа като с днешната нова генерация, с тази разлика, че Анди беше по-масова и удържа няколко години, в които хората си я приеха като голямо име, докато Алфи, Диаманти и т.н. бързо взеха да изгърмяват заради неспособните си продуценти.

Но то и днес подценяването го има. За чалга фена е най-важно един изпълнител на момента да впечатлява със скъпо и лъскаво, а не какво е оставил зад себе си - затова и жанрът сам по себе си се оказа нещо супер преходно, без голям потенциал да остави истински легенди на нивото на тези от други жанрове.

Ами за всички беше ясно, че е пълна бездарница. Но имаше пари и правеше качествени и различни неща. Не е била подценявана като можеща.

  • Like 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

С какво се занимава сега? Такси? Общ работник? Бере ягоди в Англия?

Нищо не се чу за него след този скандал, но сме го гледали в няколко клипа. В на Галена даже два - Екстаз и Душата ми крещи, Татяна - Кажи ми ти, Рени - Вик и зов (участва като гей там) 
Сигурно е имигрирал :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Като се сетя какво подценяване на името Андреа беше в началото на кариерата й, дори когато вече имаше хитове... Същата работа като с днешната нова генерация, с тази разлика, че Анди беше по-масова и удържа няколко години, в които хората си я приеха като голямо име, докато Алфи, Диаманти и т.н. бързо взеха да изгърмяват заради неспособните си продуценти.

Но то и днес подценяването го има. За чалга фена е най-важно един изпълнител на момента да впечатлява със скъпо и лъскаво, а не какво е оставил зад себе си - затова и жанрът сам по себе си се оказа нещо супер преходно, без голям потенциал да остави истински легенди на нивото на тези от други жанрове.

Нормално е било подценяването ѝ. Нямаше гласови данни, беше от коалицията на Златките и Николета Лозанова, все гледаше да скандализира.

Реално спомените за успеха ѝ идват от тези които тогава сме били деца и тийнейждъри защото сме били в ерата на интернет и голотиите не ни впечатляваха чак толкова.

Андреа даде и старт на ера в чалгата където се появиха още бездарници по неин модел, които видяха че става и с плейбек и с лъскаво. Те обаче нямаха финансите за качествена музикална продукция, която да компенсира за другото.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно - с ПРЕСЛАВА или СОФИ МАРИНОВА? Или Софи умишлено е написала Галена?
 

Саби се събра с емблематична българска певица

Младият фолк певец пусна тийзър на предстоящия си видеоклип
 

Нашумелият млад талант Саби се събра с емблематична родна музикална звезда. Братът на Меди изненада последователите си в социалната мрежа, загатвайки а нов проект, който ще бъде колаборация.

Той пусна тийзър на предстоящото видео и обяви: „Тя е една от емблемите на българската музика. Нейният глас не може да бъде сбъркан с друг… Ще познаете ли коя е? Време е за нещо ново”.
 

Публикацията му веднага предизвика най-различни коментари с догадки коя е сценичната партньорка на Саби, но той все още запазва мълчание по темата.

Любопитното е, че с предположение се включва и Софи Маринова, според която дуетът на младия певец ще е с Галена. Други пък мислят, че най-вероятно колаборацията е с Преслава или пък със Софи.
Саби се събра с емблематична българска певица

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Andrew Cunanan. каза:

Камелия и куп други певици са се изказвали, че продуцентът е покривал част от разходите и е насочвал изпълнителя откъм избор на песни докъм 5-тата година. След това всеки сам е оправял, както успее. Рени също го е казвала през 2005-та, когато ги напусна.

Андреа работеше по западен модел на песни и клипове, създавайки хайп и очакване. Реално всяка малка пачавретина искаше, живееше и дишаше да е Андреа в периода - "Дай ми всичко" - "Неблагодарен". Не съм видял Галена да е имала такъв импакт фактор над подрастващите.

Поредицата от свръхмащабни клипове от нищото създаде нечестна конкуренция. За момент изглеждаше, че само такива изпълнители могат да оцеляват в индустрията. Дебютите започнаха да се топят и това се отрази много зле на жанра. Заради тази липса на дебюти, фолка изглеждаше че все едно е на системно дишане, а натрупаните интриги и завист вътре във фирмата разединиха изпълнителите, и бавно отпаднаха всичките неща, които ги сплотяваха, като общи концерти, награди и тн. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:
M.FACEBOOK.COM

Намерих го

Мосад, МИ-6, и ЦРУ треперят пред твоите умения.

преди 19 минути, DevilWish каза:

Тя дойде от БУРГАС, но я направихме ЛЕЧИТЕЛКА!
Д-Р. Магда Стоянова

ХОДИ СЕ ЛЕКУВАЙ с Нова версия (rofl) 

 

Отиде при Оцко и кариерата й си остана огромен титаничен никому ненужен флоп. А някога Магда беше нещо.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, BobiTo каза:

Тя дойде от Гълъбово, открадна мъжа на Анелия, копи-пейстна кариерата на Деса, хвана Башур за джоба, Кости за топките, Валери Милев за обектива, но ПАК НЕ те приехме за нищо повече от счетоводителския отдел! 

 

ПОпРАВЕНО! 😘 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Мосад, МИ-6, и ЦРУ треперят пред твоите умения.

Отиде при Оцко и кариерата й си остана огромен титаничен никому ненужен флоп. А някога Магда беше нещо.

Ами тя започна с един доста добре направен Mashup там, после "Запали си" която не беше кой знае какво , но за сметка на това "Двойник" много се хареса, "Всяка нова" от тогава не е имала нова песен - една година. А наистина Магда правеше доста хитове в началото. Оцко е много добър композитор, просто в момента е забил и прави някакви компромисни проекти за неговите безизвестници като Ая, Сандра, Лео.... на Десислава "Токсичен" беше хита, обаче я изтърва и нея.  Поне да работи с изпълнители като Алисия и тези на Пайнер. Дали няма новата песен на Андреа да е негова се чудя?

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, DarkChild каза:

Ами за всички беше ясно, че е пълна бездарница. Но имаше пари и правеше качествени и различни неща. Не е била подценявана като можеща.

Извинявай, но коя друга чалга певица е изпяла това, че да я наричаш бездарница?!

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам Андреа по принцип, но в случая не е права с изказването си срещу Галена. Никой никого не е спрял да работи. Все се изтъква името на тая Сашка - добре, защо това момиче да е такъв голям проблем? В крайна сметка Галена каква полза има да стопира работата на колегите си умишлено, криейки се зад фигурата на Сашка? Че тя имаше големи хитове и в години, когато Пайнер беше монопол и имаше поне още 5-6 имена, дишащи ѝ във врата. Въпреки всичко, тогава тя доминираше. Разликата със сега е единствено, че тогава с Преслава се съревноваваха, а сега последната се е оставила на инерцията и на старите лаври да ѝ ръководят кариерата, при все, че все още интересът към нея е масов и с правилните песни отново може да е на гребена на вълната. Дали ще се върне към старото си харесвано и познато амплоа - визуално няма как, но поне по отношение на креативност, идеи, начин на пеене - смятам, че може. 

Видях, че и във фейсбук Галена се плюе много заради концерта в Сърбия. Виновна НЕ е галена, виновен е Даниел Ганев, защото с лека ръка дава най-големите хитове на певиците, с които работи, на разни бездарници от Сърбия и бившата Югославия. Теа Таирович няма капка талант, не може да пее. За Андреа говорите, че е бездарница, ами я вижте Теа - мучи и се запъва, един тон не може да изкара, никаква орнаментика, все едно мъж на подкрепяща терапия с тестостерон се опитва да издава някакви звуци. 

На мен ми писна да обезценяваме нашето, писна ми сляпо да робуваме на чуждото. Милица Павлович, Тияна Ем, Теа Таирович, въобще не ме интересуват тия сръбкини. Ние имаме в пъти по-добри и доказани артисти. От сръбкините признавам Драгана, Цеца и Лепа Брена единствено. Всичките останали Бресквици, Милици, Тияни - не струват.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Е ми ли я дислайк дис енд постет!

 

Не знаех, че си е сменила псевдонима от Счетоводителката на Емилия, дано й е на кадем и най-сетне някой я приеме насериозно.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...