Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

Аман от тая Теа Тигрович, аз ит тук я знам па не знам ква звезда е. Галена е една нула щом прави с група Д. Уж лидерка, уж не знам си кво, а прави дуети с Антонио, Емрах и световно неизвестната Теа Тигрович.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, WindWalkerMonk каза:

Аман от тая Теа Тигрович, аз ит тук я знам па не знам ква звезда е. Галена е една нула щом прави с група Д. Уж лидерка, уж не знам си кво, а прави дуети с Антонио, Емрах и световно неизвестната Теа Тигрович.

Както пее Гюрултия - "Добре дошла, скитнице"!

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Както пее Гюрултия - "Добре дошла, скитнице"!

Ние си правим пишки с тебе, ама Теа Тигрович си спретна концерт и наща Галя я подгряваше. Трябва да е обратното - оная е от вчера, наща е 20 години.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , DevilWish каза:

Любимия ми албум на Галя. Коя ти е любимата песен?
На мен "След раздялата" и "Тоя става" ❤️ Обожавам още "Не пред хората", "С кое право", "Хайде откажи ме" с Преслава, "Неудобни въпроси" с Гъмзата,"Аларма" - МЕГА. Единственото по-слабо ми е "Искам да останем будни", но повече ме кефи от версията на Коста.

Ооо, почти всички честно казано. Най-много "Мразя да те обичам", "Ще се проваля", "С кое право". Харесвам също "Да ти го дам ли", "Тоя става", "Хайде, откажи ме". "Dj-ят ме издаде" пък ни беше нещо като химн с един от най-добрите ми приятели, който е  Dj. Постоянно ми я пускаше и даже заради него и песента си бях купила една тениска с надпис I ❤ Dj's и бях атракция с нея. Тогава живеех във Варна. Песента и сега се пуска и приема добре.

Не харесвам иначе "Нека да останем будни", нито нейната, нито на Коста и "Създай игра".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Emanuela.Carey каза:

Да но това беше преди 12 години, време е да го направи пак

Би било яко, но но се съмнявам, че ще е точно същата концепция. Тя не се повтаря с идеи и винаги прави нещо различно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Andrew Cunanan. каза:

При все, че Преслава през 2017-та САМА ("Не се изтриваш") имаше повече гледания за дебютната седмица от дуета между топ името на България и топ името на Сърбия. "Мангава тут" също имаше сходни гледания за първата седмица.

Джена също с "Коя" имаше сходни гледания. 

Просто дуетът ще хит тук, но в Сърбия по подобие на "Добре ли си" ще мине и замине.

В коя точно паралелна реалност Тирович е име, чак топ, където и да било? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Andrew Cunanan. каза:

Неземен талант. Тина Търнър, Моцарт, Бах, Уитни ТРЕПЕРЯТ!

Направо се въртят в съответните си гробища, ако закачим генератори, може да закрием всички други методи за производство на електричество! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Гальо каза:

Андреа отново пияна, отваряйте сторитата в инстаграм. Нападнала е Сашка и Галена. 😂

IMG-1810.png
IMG-1811.png

IMG-1812.png

По добре да отворим дарителска сметка, нека най-накрая се събере сумата необходима за психиатричното лечение, от което се нуждае но не може да си позволи? 

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Mousie каза:

Не разбрах защо не спомена и Емилия?! 

Нейният талант е в счетоводството, а не в музиката.

Отделно хората, които изброих, са мъртви. То вярно, че старата Емилия умря, ама само фигурално и преносно. Слава Богу, женичката е жива и здрава И още изготвя финансови отчети.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Гальо каза:

Андреа отново пияна, отваряйте сторитата в инстаграм. Нападнала е Сашка и Галена. 😂

IMG-1810.png
IMG-1811.png

IMG-1812.png

Андреа има нужда да бъде водеща на предаване тип "Сигнално жълто". Ще разбие и от раз ще се завърне в топ 3.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

“Ти дойде от Смядово, но те приехме” 💀

spacer.png

Няма какво да се лъжем, прекрати Галена с едно изречение. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, hohster каза:

Те не бяха ли дружки теменужки?

Нали имаха и обща песен.

Преди цели 13 години, а тогава Андреа беше като световна звезда до бедната кибритопродавачка (Галена). Ролите обаче се размениха и някъде към средата на 2013-та Андреа започна да залязва, а Галена да пикира.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Andrew Cunanan. каза:

Нейният талант е в счетоводството, а не в музиката.

Отделно хората, които изброих, са мъртви. То вярно, че старата Емилия умря, ама само фигурално и преносно. Слава Богу, женичката е жива и здрава И още изготвя финансови отчети.

 

IMG_1726.jpeg

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

Преди цели 13 години, а тогава Андреа беше като световна звезда до бедната кибритопродавачка (Галена). Ролите обаче се размениха и някъде към средата на 2013-та Андреа започна да залязва, а Галена да пикира.

Галена беше вече пикирала много преди някой да чуе името Дорино в контекст различен от мис Туризъм. 

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

В коя точно паралелна реалност Тирович е име, чак топ, където и да било? 

Държи сърбския хит на годината за 2021-ва.
Отделно имаше концерт на стадион със само 2 албума, които са доста успешни!
Не я харесвам, но фактите - че има колекция от тотални хитове, са безспорни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Stela каза:

Ооо, почти всички честно казано. Най-много "Мразя да те обичам", "Ще се проваля", "С кое право". Харесвам също "Да ти го дам ли", "Тоя става", "Хайде, откажи ме". "Dj-ят ме издаде" пък ни беше нещо като химн с един от най-добрите ми приятели, който е  Dj. Постоянно ми я пускаше и даже заради него и песента си бях купила една тениска с надпис I ❤ Dj's и бях атракция с нея. Тогава живеех във Варна. Песента и сега се пуска и приема добре.

Не харесвам иначе "Нека да останем будни", нито нейната, нито на Коста и "Създай игра".

Аз "Създай игра" я харесвам и мисля, че всичко в този албум освен "Искам да останем будни"... DJ ме издаде ремикса е много яка, то тя е включена в албумаа и с клипът.... Оригиналът много не ми се различава и още се чудя защо го е направила като Ремикс и оригинал, който пък е включен в компилация. Иначе песента е страшно добра. Харесвам много и "Знам как", страхотна е. ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Гальо каза:

Андреа отново пияна, отваряйте сторитата в инстаграм. Нападнала е Сашка и Галена. 😂

IMG-1810.png
IMG-1811.png

IMG-1812.png

Скандал! Нападнала е Галена и Теа, а коя е ШИВАЧКАТА?! 
За Теа (СРЪБСКАТА ПЕВИЦА КОЯТО ПРИБИРА ПО 10 К ДА ПЕЕ НАШИТЕ ПЕСНИ) Скандалноооооооооо!
Шивачката да не е онова на което му викате САШКА? И защо всъщност напада Галена? Тук има някаква война май?

преди 11 минути, SG каза:

Де да се изказваше Андреа по-адекватно, можеше доста хора да й обърнат внимание. В повечето случаи казва истини.

И да пишеше по-грамотно, на РАЗБИРАЕМ български. Уж пише добре, но тук..... шляк-шляк-шлякавица!

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...