Jump to content

Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 26 минути, Andrew Cunanan. каза:

Цура е пример, че дори когато хората те мразят с добра песен и клип можеш да бележиш хитове.

Това трябва да е поучително за Джена, Анелия и Преса най-вече, защото са тъпи на цървул и нито искат да правят яки тупалки, нито да се ръснат малко повече за клипове, визии или песньовки. Фанали са си там Асенов и Ганев и няма мърдане на йота, братче.

Аз не мисля че Цура е толкова мразена. Винаги е имала подкрепата на домакините и лелите във фейсбук + младата аудитория.
Мразят я главно хората които имат нуждата постоянно да напомнят за политическите си възгледи и я свързват с Шиши.

Проблема при Цура е че има най-големи възможности да експериментира и да не върви ръка за ръка с останалите, с изглед за това че не гони участия и може да си позволи загуби. Но вместо това е мързелива от към редовна продукция и все гледа да залага на сигурното.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Аз понеже не съм от най-големите фенове на балади и са ми малко по-различни.
Тук вече е с ДП когато пуска това, някъде от "Момиче за всичко" и "Всичко" е с него.

 

Всичко е първият й клип с Нанков, мисля, че оттогава (Април 2010-та) е с Пеевски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

Треперя за момента, в който си смениш потребителското име на "Делян Пеевски" и Цуци ти стане новата фаворитка!

 

Пандемията ме накара да осъзная, че съм най-добре без афилиации.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Всичко е първият й клип с Нанков, мисля, че оттогава (Април 2010-та) е с Пеевски.

Това интервю е много старо, но тук говори за Кости. И тук Цветелина почти директно каза, че изпълнителите си инвестират в песните. Което явно е било тенденция още от 2010. Това интервю е от тогава.
Продуценти ? Ъ - Ъ - Ъ - не! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Andrew Cunanan. каза:

Но имаш идеите на Добри и Борче и милиони.
Отделно Галош не е безлична според мен. Бие малко на циганка от музея на мадам тюсо, но има излъчване на звезда и харизма пред камеря. Камерата направо я обожава.

На концерти е гола вода.

На мене ми е пълен темерут с безизразно говеждо изражение в лице. Но с тонове грим, парцали и режисьорска работа я докарват на нещо повече.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

❤️❤️❤️❤️❤️ Ами винаги е имала едни от големите хитове през годините! Май миналата година беше изключение, но рядко пропуска! Тази я обожавам! Много се надявах някой да вземе гръцката версия от нашите и точно Янева направи тогава любимата ми гръцка песен която се получи страхотно! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Аз не мисля че Цура е толкова мразена. Винаги е имала подкрепата на домакините и лелите във фейсбук + младата аудитория.
Мразят я главно хората които имат нуждата постоянно да напомнят за политическите си възгледи и я свързват с Шиши.

Проблема при Цура е че има най-големи възможности да експериментира и да не върви ръка за ръка с останалите, с изглед за това че не гони участия и може да си позволи загуби. Но вместо това е мързелива от към редовна продукция и все гледа да залага на сигурното.

Не е въпрос само до политически виждания. Самият й непукизъм за случващото се през всичките тези години, издава че е пълна циничка. Въпреки че харесам много от проектите й, никога не бих подкрепил персонално нея.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Fast каза:

Не е въпрос само до политически виждания. Самият й непукизъм за случващото се през всичките тези години, издава че е пълна циничка. Въпреки че харесам много от проектите й, никога не бих подкрепил персонално нея.

Че тоя коя в чалгата не се е ръгала минимум веднъж с мутра и не е била циничка от тази гледна точка.
 

Да не вадя клипчето на Преса, където скандира заедно с Галена за ДПС. Проявяваш двойни стандарти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Че тоя коя в чалгата не се е ръгала минимум веднъж с мутра и не е била циничка от тази гледна точка.
 

Да не вадя клипчето на Преса, където скандира заедно с Галена за ДПС. Проявяваш двойни стандарти.

Подчертавам тотална. На повечето връзките с мутри не са издържали дълго, а ДПС може да са ги викали един два пъти да им пеят по концерти, но не са неизменна част от всичките им предизборни кампании. Цура е позволила връзката й с ДП да пусне такива корени, че да завземе цялата й същност. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , DevilWish каза:

Мразят я заради мъжото, реално погледнато. Ако него го нямаше, не знам дали щеше да влага толкова, но спор няма, че дори с един-два проекта на година се старае за песента, за клипът, всичко да е изпипано. Може би ако беше по-постоянна и ако не беше това, че я плюят заради това, щеше и тя да е в топ 3 със сигурност. 
Такъв хит през 2015 - мисля, че почти никой нямаше....

Ако не беше тоя Цуревски, щеше да е някой друг. Тя нали познавала много мъже с такива заглавия пачата? 

 

 

  • Haha 2
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Fast каза:

Пандемията ме накара да осъзная, че съм най-добре без афилиации.

Специално влязох да проверя какво значи последната дума, откъде си ги научил?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, hohster каза:

Специално влязох да проверя какво значи последната дума, откъде си ги научил?

И аз, при такиа хуйбави (както би казала Андреа) български думи да ползваме чуждици! Анатема!

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Че аз винаги съм ползвал чуждици. Не го правя съзнателно. Просто ми е по-удобно. Много често ми се случва да знам каква е думата на английски, но да не се сещам за българската. Ранните или средни милениали няма как да разберат.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , Emanuela.Carey каза:

Според мен Галена също ще пусне албум по сръбския пример - 10тина песни с видео клипове. До края на тази или следващата година. 
Особено сега като видя че може да пусне 3-4 песни наведнъж.

Тя го е правила вече доста преди този сръбски пример с албума "Аз".

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Andrew Cunanan. каза:

И аз, при такиа хуйбави (както би казала Андреа) български думи да ползваме чуждици! Анатема!

Интересни изрази почнала да използва наша Дора ... 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Stela каза:

Тя го е правила вече доста преди този сръбски пример с албума "Аз".

Любимия ми албум на Галя. Коя ти е любимата песен?
На мен "След раздялата" и "Тоя става" ❤️ Обожавам още "Не пред хората", "С кое право", "Хайде откажи ме" с Преслава, "Неудобни въпроси" с Гъмзата,"Аларма" - МЕГА. Единственото по-слабо ми е "Искам да останем будни", но повече ме кефи от версията на Коста.

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена прави модна линия, Джена прави линия от разкрасяващи серуми и кремове, Анелия - от анцузи, Татяна - от чайове. 

Meanwhile Преслава:
image.jpeg.e4cdec7c20498052d3fc86b254aeed84.jpeg

  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Галена прави модна линия, Джена прави линия от разкрасяващи серуми и кремове, Анелия - от анцузи, Татяна - от чайове. 

Meanwhile Преслава:
image.jpeg.e4cdec7c20498052d3fc86b254aeed84.jpeg

А Емануела има стикери във Вайбър

IMG-5495.jpg

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

Галена прави модна линия, Джена прави линия от разкрасяващи серуми и кремове, Анелия - от анцузи, Татяна - от чайове. 

Meanwhile Преслава:
image.jpeg.e4cdec7c20498052d3fc86b254aeed84.jpeg

Аз съм засичал и шоколадови бонбони Preslava :D❤️ 
Помниш ли на времето , че Анелия (шоколад), Райна (капучено), Борис Дали (карамел) и Емилия (Ванилия) имаха сладоледи с тези вкусове? На Анелия и Райна ми бяха любими, само такива си купувах. И Емилията я пробвах един път, без Борис Дали, че мразя неща с вкус на карамел. Като цяло ми е гаден, пък крем карамела се тресе като цица, що ли не се учудвам, че Алисия даже го възпя. Песента е обаче една от най-любимите ми нейни! Жалко, че не пее за "Шоколад"

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Аз съм засичал и шоколадови бонбони Preslava :D❤️ 
Помниш ли на времето , че Анелия (шоколад), Райна (капучено), Борис Дали (карамел) и Емилия (Ванилия) имаха сладоледи с тези вкусове? На Анелия и Райна ми бяха любими, само такива си купувах. И Емилията я пробвах един път, без Борис Дали, че мразя неща с вкус на карамел. Като цяло ми е гаден, пък крем карамела се тресе като цица, що ли не се учудвам, че Алисия даже го възпя. Песента е обаче една от най-любимите ми нейни! Жалко, че не пее за "Шоколад"

 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...