Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 23 минути, BaGaBoNtIn каза:

Галена вярно голямо унижение е преживяла. Дори не искам да си представям какво е да пееш собствената си песен,а публиката да я пее на техния си език… никога не е имала късмет и успех на концертната сцена.

Не се коси - и Преслава да беше там, сърбите щяха да пеят "Pijan", не "Пиян" 😉 пък и нейният концерт в Созопол отпадна миналото лято, на Галена се състоя 🤔

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Emanuela.Carey каза:

Ето го и Сатаната

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

Ааа Ангелчето* си е 😃 трънчето в очите на кой ли не от жанра 🤣

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Just_Me каза:

Ааа Ангелчето* си е 😃 трънчето в очите на кой ли не от жанра 🤣

Дорис ще я оправи. Само да набара комбинация хапчета, които я правят агресивна вместо да лежи по дискотеките.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.VBOX7.COM

Рени - Огледало(live от Наше село) - By Planetcho

Рени разказва история за песента си "Огледало". Бях я забравил.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , asylum каза:

gaHo Ga/\q ce BgixHoBu 3a ka4ecmBeH koHzepm. ga BukHe Fuku, Megu, EMpax, A3uc, gaMqH, JuBko, TupoBu4, Kumu4, aNem, Mu/\ko… Ma/\e, MHoGo cmaHaxa. Ape u npeca 🤣🤣 My3ukaHmu u ba/\em u e GomoBa

❤️

Напълно излишно е да ги вика всичките тия за концерт, при условие че и трябват точно 3ма - Амет, Хабиби и Малина. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Напълно излишно е да ги вика всичките тия за концерт, при условие че и трябват точно 3ма - Амет, Хабиби и Малина. 

 

Ma/\uHa He ucka ❤️

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

11-01-_%D0%BE%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0

TRUD.BG

Българският онлайн потребител побеснява от снимки на луксозни пътувания Хайде да си внасяме чужди звезди...
Вярно или не, в социалните мрежи върлува материал, че възмутена от българите, Глория щяла да напуска България. Отдолу - мравуняк от коментари, повечето от които насърчават тази постъпка на певицата. Винаги ми се е струвало много постно някой да прави подобни изказвания. Че като искаш, санким, напускай и България и Европа, ако щеш. Мен лично не ме касае, ако още една певачка освободи място за естрада. Също така е грубовато да се съотнасят към групата хейтъри, засегнали Глория, останалите българи - повечето достойни и почтени хора.
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Гледам в Тикток коментарите сърбите твърдят че Феноменален било крадена песен и се смеят че никой не пее на български.
Ама на Шампанско и сълзи и Луда по тебе газ пикаят да напишат навсякъде че са кавъри.

 А тука си байте как нямало нищо лошо и сега да си правят кавъри тук. Свободен пазар било, не знам си какво.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Just_Me каза:

Не се коси - и Преслава да беше там, сърбите щяха да пеят "Pijan", не "Пиян" 😉 пък и нейният концерт в Созопол отпадна миналото лято, на Галена се състоя 🤔

На Галош не беше ли с Меди?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Emanuela.Carey каза:

Ето го и Сатаната

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

Има вид все едно, че е тиха вода и смотанячка, а всъщност върти международна търговия на дрога, органи и проституция.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

За две неща си мислех днес, гледайки сторита и коментари от концерта на Теа:

1) Стана ми тъпо за Галена и фиаското с “Феноменален”. Наистина изглежда унизително. От друга страна, аз много рядко слушам гръцка и сръбска музика, така че, ако чуя песен, на която знам българската версия, на друг език, бих пял българския текст, защото иначе трябва да мълча (което също би било глупаво на концерт). Тук въпросът е дали Феноменален е била популярна в Сърбия преди кавъра (не следя тренда и статистики) и ако да – тогава става тъпо, защото най-вероятно сърбите знаят българския текст, но са предпочели да пеят сръбския пред българския изпълнител.

 

2) Радвам се за Теа и успехите й, но се чудя защо е възможно нов изпълнител, с около 2-3 години кариера, и голям процент от творчеството, състоящо се от кавъри, да може да организира и напълни стадион, а в България топ имена с 20-годишни кариери – не? А изпълнител с 3-годишна кариера, в България звучи немислимо. Дори и за сборните концерти на Планета се раздаваха безплатно билети, за да изглеждат пълни залите. Нито нашата продукция е по-лоша, нито е на по-ниско ниво. От каквото виждам от Теа – не е нещо невиждано като излъчване или шоу, което певица като Галена не би могла да предложи.
 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, GSA каза:

Хайде. Глори до дни ще обяви датата на юбилейния концерт. Преси, Гали и Еми ще са на първия ред отново. 
 

Нейният ще е в чужбина. Нали напуска. Сигурно на Уембли.

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Olay каза:

Не мисля, че е унижение, стадиона гръмва при обявяването на името й.

Мани ги. Трендват в тик ток с клипове от концерта, папараци я снимат, звездите им качват снимки с нея и коментират.

преди 2 часа , Olay каза:

Аз не разбирам, защо и Ти не си за мен не си я пеят на сръбски. 

Защото има само 17 милиона, което в Сърбия е равно почти на флоп, докато Жена от султана е нещо ОГРОМНО.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...