Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 29 минути, pacho каза:

Защо да стъпва внимателно, като може спокойно да си взима 2 пъти повече пари за песните си в Сърбия, където негова песен има потенциал да достигне 3-4 пъти по-голяма аудитория и гледания. Тогава ще му дреме за Галени и Малени.... 

Защото българската му клиентела (която все още е по-многобройна от сръбската) и имена като Галена го наложиха като име при композиторите.
Ако големите имена му избягат или намалят продукцията да не мислиш че сърбите ще компенсират като вадят всеки месец негова песен?

Достатъчно е някой като Галена да извади няколко последователни хита от друг композитор, за да я последват и другите.

Освен това сърбите пазаруват готова продукция, която виждат че се е приела добре. Не знам още колко кавъра може да продаде преди да започне да изглежда абсурдно. А и нашите са си досадни и спамят коментарите че е български оригинал.

Виждаме че в ново авторство не му вървят нещата и тази година му е най-слабата от много време насам. Така че нека си уважава редовните клиенти.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Защото българската му клиентела (която все още е по-многобройна от сръбската) и имена като Галена го наложиха като име при композиторите.
Ако големите имена му избягат или намалят продукцията да не мислиш че сърбите ще компенсират като вадят всеки месец негова песен?

Достатъчно е някой като Галена да извади няколко последователни хита от друг композитор, за да я последват и другите.

Освен това сърбите пазаруват готова продукция, която виждат че се е приела добре. Не знам още колко кавъра може да продаде преди да започне да изглежда абсурдно. А и нашите са си досадни и спамят коментарите че е български оригинал.

Виждаме че в ново авторство не му вървят нещата и тази година му е най-слабата от много време насам. Така че нека си уважава редовните клиенти.

Ганев не я е карал да ходи да се излага. Да си беше стояла у тях. Ама поне да види какво е самостоятелен коцерт на 2 години кариера. Може след 10 и тя да направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

Защото българската му клиентела (която все още е по-многобройна от сръбската) и имена като Галена го наложиха като име при композиторите.
Ако големите имена му избягат или намалят продукцията да не мислиш че сърбите ще компенсират като вадят всеки месец негова песен?

Достатъчно е някой като Галена да извади няколко последователни хита от друг композитор, за да я последват и другите.

Освен това сърбите пазаруват готова продукция, която виждат че се е приела добре. Не знам още колко кавъра може да продаде преди да започне да изглежда абсурдно. А и нашите са си досадни и спамят коментарите че е български оригинал.

Виждаме че в ново авторство не му вървят нещата и тази година му е най-слабата от много време насам. Така че нека си уважава редовните клиенти.

Ами добре правят, нека се знае, че са наши оригиналите. На времето винаги се казваше, че ние правим сръбски, гръцки кавъри. Иначе дано Галена направи точно това което казваш. Но не мисля, че тя го откри като композитор, защото в албума от 2005 на Глория "Влюбена в живота" има негови песни. Обаче Галена откри Калин Димитров. За нея правеше едни от тогава най-добрите й песни - мисля, че "На две големи", "Дяволът ме кара" и още доста..... Даже и Спас Лазаров когато започна с "Тихо ми пази" - до днес остава най-големия му хит това на този композитор.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , DarkChild каза:

Нейният ще е в чужбина. Нали напуска. Сигурно на Уембли.

А тая карта за Pulse Fitness & SPA, кой ще я плаща? Поне още един месец си е тук, после няколко седмици Гърция и нататък вече един Бог знае :D

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

  • Haha 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, DarkChild каза:

Ганев не я е карал да ходи да се излага. Да си беше стояла у тях. Ама поне да види какво е самостоятелен коцерт на 2 години кариера. Може след 10 и тя да направи.

Аз не говоря специално за участието ѝ там, а като цяло за продаването на готови песни. Нека им напише авторски парчета като искат да работят с него.

И отношението му към нашите изпълнители, например както в компилацията си за 2022 беше включил само сръбската версия на Съвършенство, вместо тази на Яница.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DevilWish каза:

Лелееееееееееееее, Стеле.... ама ти другите ми постове видя ли ги, където писахме с @asylum? Къде съм казал, че е 20 см. по-висока? Ще ми цитираш ли? ХАХАХАХАХАХАХА :D Не е много ясно, защото зависи от токчетата. Ако е едно време като на Камелия - да, но много зависи. Не е нужно да приемаш всичко като заяждане и да цитираш всеки който каже нещо против любимката ти. Аз тръгнал ли съм да го правя това за Преслава или някоя друга? Тъпо е, разбираш ли..... По този начин ти показваш, че твърде лично приемаш нещата които се пишат за някаква певица.... И да, всеки има право да каже нещо ако му харесва или не. А ти тук оплюване виждаш ли? Искам да ми отговориш на въпроса? Никъде, ама никъде в този пост нямаше обида. Ако нещо не ми харесва ще го кажа, коментирали сме си го това с теб, всеки има право. Не е нужно да ходим след всеки който каже нещо лошо за любимия ни изпълнител или пък като едно друго същество дето постоянно прави сравнения тука. Казах, че е по-висока от мъжът си, а не, че е 20 см. по-висока...... И ако в това виждаш обида..... Дори за самата нея е комплимент. Никъде не съм писал, че не харесвам песните и клиповете които прави, по принцип я харесвам, старае се...... и не съм правил сравнения с Теа. В случая естествено, че ще избера Галена..... Нашето за мен е винаги по-добро.

Не съм приела коментара ти като заяждане, нито пък аз се заяждам с отговора си. 😁 Не знам защо все така приемаш нещата. И не, нищо не приемам лично, нито казвам, че с нещо си обидил Галена. Ти си интерпретираш нещата така. Последното нещо, което ще направя е да се засягам лично от подобни неща, спокойно. Ако искаш за да си по-спокоен няма коментирам Галена с теб. 😂 Естествено, че всеки може да си каже какво му харесва и какво не, както и всеки е свободен да му отговори. :)

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

Не съм приела коментара ти като заяждане, нито пък аз се заяждам с отговора си. 😁 Не знам защо все така приемаш нещата. И не, нищо не приемам лично, нито казвам, че с нещо си обидил Галена. Ти си интерпретираш нещата така. Последното нещо, което ще направя е да се засягам лично от подобни неща, спокойно. Ако искаш за да си по-спокоен няма коментирам Галена с теб. 😂 Естествено, че всеки може да си каже какво му харесва и какво не, както и всеки е свободен да му отговори. :)

Ама аз нямам проблем да си коментираме Галена с теб, ако щеш и Преслава. Даже знаем кой какво мисли за едната и за другата. Нямам нищо против да си я коментираме, то за това е форума. :D 

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, BobiTo каза:

Преместването на баба ви Гло означава ли, че се отказва от сцената? 🤞

 

Чак пък да е толкова СМЕЛА както пее тук - да го кажем така.

Аз не мисля, че това ще го направи. Просто импулсивна реакция - на момента, от написаното за нейната ненаситност. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DevilWish каза:

Чак пък да е толкова СМЕЛА както пее тук - да го кажем така.

Аз не мисля, че това ще го направи. Просто импулсивна реакция - на момента, от написаното за нейната ненаситност. :D 

Няма да усетим особено липсата й, песните и последните 5 години не ги различавам.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Няма да усетим особено липсата й, песните и последните 5 години не ги различавам.

Тя последната година беше по-активна, преди това имаше някакво затишие може би 3 години... 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Тя последната година беше по-активна, преди това имаше някакво затишие може би 3 години... 

Така ли, не съм разбрал. Явно пак е пускала скучни песнички.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

От къде е инфото? 

 

При Гала лазаха. Сложила стори.

преди 55 минути, ANGEL каза:

А тая карта за Pulse Fitness & SPA, кой ще я плаща? Поне още един месец си е тук, после няколко седмици Гърция и нататък вече един Бог знае :D

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

Е, не вярвам да я плаща щом им направи реклама.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, DevilWish каза:

Ама аз нямам проблем да си коментираме Галена с теб, ако щеш и Преслава. Даже знаем кой какво мисли за едната и за другата. Нямам нищо против да си я коментираме, то за това е форума. :D 

 

Разбира се, че е за това.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Разбира се, че е за това.

 

Улучи любимата ми нейна песен след "Режим неприлична" насам :D 

❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Mousie каза:

Още ми е странно, че преди година това се е снимало на няма и пет минути от вкъщи и не видях как снимат клипа и тн :D

 

 

Снимали са я близо до вас? :D Голям пропуск! :D Можеше да си купиш нещо от Галя! :D 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...