Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

Унижение е да нямаш пукнат хит от години и да снимаш недъгавите си фенове за тикток. Тоя път не минават обаче номерата както преди време песните да стават хитове насила заради името - забиват си на колкото гледания са си заслужили. ;) 

  • Haha 1
  • Dislike 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Danger. каза:

Унижение е да нямаш пукнат хит от години и да снимаш недъгавите си фенове за тикток. Тоя път не минават обаче номерата както преди време песните да стават хитове насила заради името - забиват си на колкото гледания са си заслужили. ;) 

Сладкото зло от миналата си беше хит, само в Спотифай има милион и половина, Мангава тут си беше хит сред циганите. От Мълчете си наистина няма хит. За другото, което каза, съм съгласен. Това, че ги снима тези хора и въобще ги прави популярни, за мен е пълна гавра с хора с ментални проблеми.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , petya1 каза:

Ох,Галена никакво старание не е положила в Белград.  Как може да излезе като за участие на толкова голям концерт, където може още повече интерес да привлече към името и творчеството си? Сърбите я харесват доста, а тя никакво старание за шоу не е направила. За 3 песни можеше да научи 3 хореографии и да викне балет. Да я бяха направили интересна като стайлинг, а тя ми облякла пайетите и сложила конската опашка като всяка втора чалгаджийка. Едно яко кратко интро с най-големите й хитове и постижения да бяха барнали да я представят. Никаква мисъл отново.

https://youtu.be/oIvKbS80_1k

Последното ѝ яко представяне на концерт. А има и много по-добри на предишни сборни концерти.  Нещо токова трябваше да ѝ е шоуто снощи. Миналата година в Созопол беше същата работа. Нашата не се беше бръкнала и стотинка, а пък после очакват да има интерес към тях. Няма как да стане.

 

 

 

Пете, визията на Галена снощи беше повече от топ. Разбирам какво имаш предвид, но виж как е облечена Теа. Галена се покрива с нейния стил. Според теб как щеше да стои до нея облечена с официална рокля и за тази песен? Двете си пасваха като визия и най-вероятно е било изговорено предварително. Концерта си е на Теа и тя не блесна с хореографии, защо да го очакваме от Галена за 3 песни? Според мен се представи доста добре и достойно. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , DarkChild каза:

Това не е уважение, а унижение.

Защо да е унижение? И техни изпълнители тук са запявали на български по концерти и участия част от песните си. Точно уважение е. Все пак е на тяхна територия. Важното е, че си изпя песните на български в оригинал. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , WindWalkerMonk каза:

Ми наще са си такива. Той целия народ е такъв. Виж баба ти, зор да иде да им лиже гъзо. Че и на сръбски говори. Жалка работа.

Ако говориш за Глория, това нейното е мнооого далеч от сръбски. Нейното си беше висша форма на резил и причината я знаем много добре. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Stela каза:

Защо да е унижение? И техни изпълнители тук са запявали на български по концерти и участия част от песните си. Точно уважение е. Все пак е на тяхна територия. Важното е, че си изпя песните на български в оригинал. 

Пример?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Willy каза:

Обаче наистина се търси под вола теле. Да въпроса е провокативен и не е окей това да надвикват с Жена от султана, но това в Сърбия е огромен мега хит на последните години. Галена получи овации и има безброй сторита как й се кефят и се снимат с нея на опашка. На афтъра също. Там е била за 2-3 песни на кръст...it's not a big deal.

Най-точно казано е, че се търси под вола теле. Вместо да се кефим, че Галена беше поканена на концерта и видяхме, че беше показано уважение към нея, ние търсим причина да недоволстваме. Защо я питат това, защо я питат онова, защо публиката не пеят на български, защо трето, пето и десето... Естествено, че щеше да е по-добре да запеят текста на Феноменален, но сърбите са си националисти и винаги ще си изтъкнат себе си. Това не означава, че не са уважили Галена. За всички е ясно, че това е българска песен и е нейна, просто си запяха сръбския текст. А относно журналистите, дали са сръбски, български, американски, винаги задават провокативни въпроси за да разчупят интервюто и да го направят по-интересно. Тикток и инстаграм са пълни с клипчета от концерта, където се вижда как и се кефят, чакат я и я викат за снимки. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Пете, визията на Галена снощи беше повече от топ. Разбирам какво имаш предвид, но виж как е облечена Теа. Галена се покрива с нейния стил. Според теб как щеше да стои до нея облечена с официална рокля и за тази песен? Двете си пасваха като визия и най-вероятно е било изговорено предварително. Концерта си е на Теа и тя не блесна с хореографии, защо да го очакваме от Галена за 3 песни? Според мен се представи доста добре и достойно. 

Според мен, важното е, че български изпълнител е пял на сръбски концерт. Даже облеклото на Галена е по-хубаво от това на Теа. Аз не смятам, че запяването на Феноменален на сръбски е лошо, все пак пее пред сръбска публика, а не пред българска. Единствено можеха да направят микс между българската и сръбската версия на Ти не си за мен, за да я изпеят двете заедно.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DevilWish каза:

Е то токовете няма да я направят 20 санта по-висока.... Без значение и преди ми е правило впечатление, че по принцип е по-висока от него. Но въпрос на вкус де... 

 

Чудно ми е къде видя от снимката, че е 20см. по-висока? И ако токчетата са 20 санта,много ясно, че ще те направят с толкова по-висок. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Mousie каза:

Даже облеклото на Галена е по-хубаво от това на Теа. .

Точно. Галена с тази визия е като световна звезда до Теа. Бионсе да не би да излиза с бална рокля на концертите си ...

9a94da14ec3c62721aa22b90784df2db.jpeg.20777088120a68377f8ddd15d5a4627b.jpeg

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Stela каза:

Точно. Галена с тази визия е като световна звезда до Теа. Бионсе да не би да излиза с бална рокля на концертите си ...

9a94da14ec3c62721aa22b90784df2db.jpeg.20777088120a68377f8ddd15d5a4627b.jpeg

Така е. Галена беше много издържана и красива. Теа до нея беше даже пошла.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Stela каза:

Чудно ми е къде видя от снимката, че е 20см. по-висока? И ако токчетата са 20 санта,много ясно, че ще те направят с толкова по-висок. 

Лелееееееееееееее, Стеле.... ама ти другите ми постове видя ли ги, където писахме с @asylum? Къде съм казал, че е 20 см. по-висока? Ще ми цитираш ли? ХАХАХАХАХАХАХА :D Не е много ясно, защото зависи от токчетата. Ако е едно време като на Камелия - да, но много зависи. Не е нужно да приемаш всичко като заяждане и да цитираш всеки който каже нещо против любимката ти. Аз тръгнал ли съм да го правя това за Преслава или някоя друга? Тъпо е, разбираш ли..... По този начин ти показваш, че твърде лично приемаш нещата които се пишат за някаква певица.... И да, всеки има право да каже нещо ако му харесва или не. А ти тук оплюване виждаш ли? Искам да ми отговориш на въпроса? Никъде, ама никъде в този пост нямаше обида. Ако нещо не ми харесва ще го кажа, коментирали сме си го това с теб, всеки има право. Не е нужно да ходим след всеки който каже нещо лошо за любимия ни изпълнител или пък като едно друго същество дето постоянно прави сравнения тука. Казах, че е по-висока от мъжът си, а не, че е 20 см. по-висока...... И ако в това виждаш обида..... Дори за самата нея е комплимент. Никъде не съм писал, че не харесвам песните и клиповете които прави, по принцип я харесвам, старае се...... и не съм правил сравнения с Теа. В случая естествено, че ще избера Галена..... Нашето за мен е винаги по-добро.

  • Wow 2
  • Dislike 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Lelqtian каза:

Важното е мощно да подкрепим нашенското! Денонощно даже! 

 

С пръст в уста !

Нелина - Изненада в Аудио касети в гр. София - ID27111735 — Bazar.bg
Аз съм секси — Алисия | Last.fm
Да си лапаш пръста било много секси в онези времена! И Татяна има такава фотосесия, но не успях да я намеря! 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , payner_tv каза:

И 107 дни излъчват от след Пайнер периода

Знам, без надпис Планета Пайнер обаче, това май беше първата му песен след тях, излъчват му и Студентка бая пъти :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена обаче не репостна сторито на Tijana че имали “общ мегахит” и не я е последвала обратно. Може и да не е много щастлива от успеха на кавъра.

Даниел Ганев да стъпва внимателно че без нищо може да остане без финансирането на Галс.

IMG-5459.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Danger. каза:

 Това момиче пуска брутал след брутал. 🔥

Тя е истинска сръбска звезда в момента. Да започват нашите да работят с нея и лейбъла ѝ вместо тая Теа.

Десита знам че била записала песен с Voyage, който е бившия на Бресквица, но пък тя си е приятелка с Лидия. 
Галин ако има акъл да действа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Emanuela.Carey каза:

Даниел Ганев да стъпва внимателно че без нищо може да остане без финансирането на Галс.

Защо да стъпва внимателно, като може спокойно да си взима 2 пъти повече пари за песните си в Сърбия, където негова песен има потенциал да достигне 3-4 пъти по-голяма аудитория и гледания. Тогава ще му дреме за Галени и Малени.... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

С пръст в уста !

Нелина - Изненада в Аудио касети в гр. София - ID27111735 — Bazar.bg
Аз съм секси — Алисия | Last.fm
Да си лапаш пръста било много секси в онези времена! И Татяна има такава фотосесия, но не успях да я намеря! 

Тотя си лапа пръста на крака обаче.

  • Haha 4
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Emanuela.Carey каза:

Тя е истинска сръбска звезда в момента. Да започват нашите да работят с нея и лейбъла ѝ вместо тая Теа.

Какео значи да започнат работа с нея? Да ни я натрапват като Тирович ли? Не, мерси. Имаме си изпънители тук. Изобщо не разбирам каква е тази мания по Сърбия - една чужда страна и защо точно с тях трябва да имаме каквото и да било.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Emanuela.Carey каза:

Галена обаче не репостна сторито на Tijana че имали “общ мегахит” и не я е последвала обратно. Може и да не е много щастлива от успеха на кавъра.

Даниел Ганев да стъпва внимателно че без нищо може да остане без финансирането на Галс.

IMG-5459.jpg

Цялата й разходка до там беше един студен душ върху крехкото й его. Тъкмо вече беше превъзмогнала тормоза от Пицата, а сега разни млади сръбски курвeта се ебават с нея.

  • Haha 7
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...