Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

Преслава пусна giveaway и със златистата рокля след жълтата. Условието е коментар под клипа. Яко се опитва да привлече вниманието към дуета, ама има едва 500К за 3 дни... 🤷‍♀️

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Преслава пусна giveaway и със златистата рокля след жълтата. Условието е коментар под клипа. Яко се опитва да привлече вниманието към дуета, ама има едва 500К за 3 дни... 🤷‍♀️

Жената прави благотворителност! Хората ще започнат да нямат търпение за нова песен, за да има нов giveaway на рокля. 😎

  • Like 1
  • Haha 2
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Mousie каза:

Жената прави благотворителност! Хората ще започнат да нямат търпение за нова песен, за да има нов giveaway на рокля. 😎

Тя беше писала на стори, че ставало традиция, така че със сигурност ще очакват. 😁

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

И като свършат роклите за раздаване, какво правим? След Балканския флоп трябваше внимателно да обмисли какво да пусне, а тя изтипоса дует с незнаен грък. Да беше наистина клипирала стара песен, най-малкото щеше да е интересен ход и да се отличи от другите. Но другия месец сигурно ни чака пак нова боза... От Кокошарника добре, че бяха Галя, Яница и Мара да пуснат по нещо, което става за лятото. Анелия и тя все още спи, не знам какво се случва с нея. Пусна една балада за Любо и дотам.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

И като свършат роклите за раздаване, какво правим? След Балканския флоп трябваше внимателно да обмисли какво да пусне, а тя изтипоса дует с незнаен грък. Да беше наистина клипирала стара песен, най-малкото щеше да е интересен ход и да се отличи от другите. Но другия месец сигурно ни чака пак нова боза... От Кокошарника добре, че бяха Галя, Яница и Мара да пуснат по нещо, което става за лятото. Анелия и тя все още спи, не знам какво се случва с нея. Пусна една балада за Любо и дотам.

Ще продължи обиколката из дюнерджийниците, ще намери още някой никому неизвестен бачкатор от чужбина за следващия дует. Може да намаже и двойка с повечко картофки срещу спонсориран пост. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

И като свършат роклите за раздаване, какво правим? След Балканския флоп трябваше внимателно да обмисли какво да пусне, а тя изтипоса дует с незнаен грък. Да беше наистина клипирала стара песен, най-малкото щеше да е интересен ход и да се отличи от другите. Но другия месец сигурно ни чака пак нова боза... От Кокошарника добре, че бяха Галя, Яница и Мара да пуснат по нещо, което става за лятото. Анелия и тя все още спи, не знам какво се случва с нея. Пусна една балада за Любо и дотам.

Да, то по-добре да беше клипирала "Лъган си и ти" от 2005 година или от последния албум "Не те забравям", "Право в очите" или "Крадец на време". За какво изобщо й беше тоя дует. Анелия дано пусне нова песен скоро. Първите няколко дни слушах малко за Любо, но е време за нещо ново. 
Пресо, Пресо.... да беше пуснала "Лак за нокти" или "Обичам лютеница с боб", а не да ни говориш как палиш спомените като цигари. Пълна

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Mousie каза:

Жената прави благотворителност! Хората ще започнат да нямат търпение за нова песен, за да има нов giveaway на рокля. 😎

Да прави, да прави, лошо няма. Само да гледа следващата песен да е добра и по-слушаема. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гло няма да ходи в чужбина. Къде на друго място може да си пали печката на спокойствие, освен в Павлово?

NOVINI.BG

Съседите на изпълнителката негодуват срещу гъстия дим и "благоуханията", които се носят денонощно от комина на луксозния й палат

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

Да, то по-добре да беше клипирала "Лъган си и ти" от 2005 година или от последния албум "Не те забравям", "Право в очите" или "Крадец на време". За какво изобщо й беше тоя дует. Анелия дано пусне нова песен скоро. Първите няколко дни слушах малко за Любо, но е време за нещо ново. 
Пресо, Пресо.... да беше пуснала "Лак за нокти" или "Обичам лютеница с боб", а не да ни говориш как палиш спомените като цигари. Пълна

 

Ако вярно дуетът й е един вид подарък спонсориран от гръка, да го беше пуснала между другото след силна песен. За основен летен проект и то след флоп, просто не става.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Ако вярно дуета й е един вид подарък спонсориран от гръка, да го беше пуснала между другото след силна песен. За основен летен проект и то след флоп, просто не става.

И аз мисля, че е спонсориран от гръка. То просто няма логика тя да е искала този дует. Бил й е предложен според мен. То хубаво ама след нея би трябвало наистина да пусне нещо добро, че този път като "Мълчете си" която в началото ми хареса. Чух я няколко пъти и до там.... Днес направо си я пуснах 3-4 пъти песента, но не успя да ме хване.... Единственото което ми хареса е, че е с различен композитор, до някъде припева.... но пак е слаба работа. Няма да стане хит....

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

ЛЕля ви си има осанка на звезда. Не знам какво я храните. А къде е клипът, в който пеят Феноменален на српски.

Pek çirkin както биха казали отвъд Капитан Андреево.

  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

И аз мисля, че е спонсориран от гръка. То просто няма логика тя да е искала този дует. Бил й е предложен според мен. То хубаво ама след нея би трябвало наистина да пусне нещо добро, че този път като "Мълчете си" която в началото ми хареса. Чух я няколко пъти и до там.... Днес направо си я пуснах 3-4 пъти песента, но не успя да ме хване.... Единственото което ми хареса е, че е с различен композитор, до някъде припева.... но пак е слаба работа. Няма да стане хит....

Е, не е чак нов, защото заедно с Пашев работят под името Diamond Beats от години, ама Явор явно гледа от време на време да припечели нещо сам.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Mousie каза:

Е, не е чак нов, защото заедно с Пашев работят под името Diamond Beats от години, ама Явор явно гледа от време на време да припечели нещо сам.

Днес видях, че и тази песен е негова

За втори път виждам името му под някоя песен. Пашев май вече не прави песни за други освен за неговата си компания? Поне не съм засичал.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Gerganafen каза:

И като свършат роклите за раздаване, какво правим? След Балканския флоп трябваше внимателно да обмисли какво да пусне, а тя изтипоса дует с незнаен грък. Да беше наистина клипирала стара песен, най-малкото щеше да е интересен ход и да се отличи от другите. Но другия месец сигурно ни чака пак нова боза... От Кокошарника добре, че бяха Галя, Яница и Мара да пуснат по нещо, което става за лятото. Анелия и тя все още спи, не знам какво се случва с нея. Пусна една балада за Любо и дотам.

Както казах и в темата, аз си мисля че гръка е финансирал всичко, а тя просто се е съгласила да бъде титуляр. Преслава не работи с тези автори. Да видим какво ще пусне наесен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Преслава пусна giveaway и със златистата рокля след жълтата. Условието е коментар под клипа. Яко се опитва да привлече вниманието към дуета, ама има едва 500К за 3 дни... 🤷‍♀️

Чисти си гардероба жената, дреме и за тая песен, която и без друго си личи, че е направила без никакви очаквания и кой знае какви вложения. Като и дуета с Джена всъщност. Гръка поискал Преслава-получил Преслава и до там. Ще си разчисти дрешките и самата тя ще забрави за тези и "Спомени".

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Както казах и в темата, аз си мисля че гръка е финансирал всичко, а тя просто се е съгласила да бъде титуляр. Преслава не работи с тези автори. Да видим какво ще пусне наесен.

Много ще е да чака до есен след това.... Ама сигурно чак тогава ще пусне нещо. На нейно място изобщо нямаше да се съгласявам на такъв дует. Това не е милостиня. 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преслава едва ли за първи път й предлагат готова дуетна песен в която просто да се включи, но преди ги е избирала и отказвала повечете а вече имам усещането че няма усет за нищо. 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Много ще е да чака до есен след това.... Ама сигурно чак тогава ще пусне нещо. На нейно място изобщо нямаше да се съгласявам на такъв дует. Това не е милостиня. 

 

Знаеш че тука се разтапят когато чужденци им предлагат дуети, независимо колко неизвестни са в родината си. Нищо ново 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

На Преслава едва ли за първи път й предлагат готова дуетна песен в която просто да се включи, но преди ги е избирала и отказвала повечете а вече имам усещането че няма усет за нищо. 

Правилно. И най-вече нали Ави Бенеди беше казал, че дуета му със Саша Рико бил за него и Преслава, но Пайнер не са се съгласили. Ами добре са направили хората. Единствения му хит на това отвратително създание, дори не казвам същество, че това е комплимент и звучи сладко е хита му със Счетоводителката! Втори хит в този живот няма да види, за това нека си го припомним

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Знаеш че тука се разтапят когато чужденци им предлагат дуети, независимо колко неизвестни са в родината си. Нищо ново 

Знам и особено Преслава както обожава гръцкото.... Ама поне като се е съгласила, да е опитала да се споразумеят за друга песен пък той да си го остави това за самостоятелна песен. Ама той освен с Емилия, и с друга има песен. Вчера по ДСТВ го хванах с Емилия "В София дойде" :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DanielPiliov каза:

Опа 2 000 000 гледания💣🥳

Покажи им как се прави, минимум 10М до края на годината…

Слушаме ли хитовете?

Bceku geH no 5 namu, He oMpa3Ba!

 

преди 2 часа , Danger. каза:

Едва 10% са гледанията от Сърбия, да си беше останала самостоятелна на Галя, като Теа няма да ни послужи с голям интерес там… 

go/\y Tea, yyyyy!!!

преди 1 час, Gerganafen каза:

И като свършат роклите за раздаване, какво правим? След Балканския флоп трябваше внимателно да обмисли какво да пусне, а тя изтипоса дует с незнаен грък. Да беше наистина клипирала стара песен, най-малкото щеше да е интересен ход и да се отличи от другите. Но другия месец сигурно ни чака пак нова боза... От Кокошарника добре, че бяха Галя, Tega, Яница и Мара да пуснат по нещо, което става за лятото. Анелия и тя все още спи, не знам какво се случва с нея. Пусна една балада за Любо и дотам.

Koq e Mapa?

nponycHa Tega! 😡

преди 1 час, Lelqtian каза:

Ще продължи обиколката из дюнерджийниците, ще намери още някой никому неизвестен бачкатор от чужбина за следващия дует. Може да намаже и двойка с повечко картофки срещу спонсориран mост

nonpaBeHo

преди 13 минути, Fast каза:

Както казах и в темата, аз си мисля че гръка е финансирал всичко, а тя просто се е съгласила да бъде титуляр. Преслава не работи с тези автори. Да видим какво ще пусне наесен.

C/\eg 40 gHu Makc 🤣

преди 6 минути, Fast каза:

Знаеш че тука се разтапят когато чужденци им предлагат дуети, независимо колко неизвестни са в родината си. Нищо ново 

Tyú nó cmaBa6e

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абракадабра трендинг: 

Главен/основен трендинг: 
Bulgaria - 1
Macedonia - 10
Montenegro - 11
Bosnia - 14
Serbia - 15
Croatia - 25

 

Музика: 
Bulgaria - 3
Austria - 7
Macedonia - 17 
Serbia - 21
Montenegro - 21
Croatia - 22
Bosnia - 24
Slovenia - 26
Netherlands - 28
Germany - 29

 

 

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въртиииииииииииииииииии!!!
Дай ми го това момчееееееееееееее... Мале , за първи път я слушам тая песен! Много яка!!! ❤️ 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Въртиииииииииииииииииии!!!
Дай ми го това момчееееееееееееее... Мале , за първи път я слушам тая песен! Много яка!!! ❤️ 

Lunaday? Lunanight? Or just Full Moon?

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...