Jump to content



Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Lelqtian каза:

А си мислех че Интернет Експлорър вече не се поддържа от Майкрософт ... Но 3 години звучи горе долу нормално за качването на пост с него. 

Коя ти е любимата песен на Ариа?

  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тези спамят повече и от планета, напоследък забелязвам тенденцията, че големите канали не се правят много гледания, за сметка на малките.

Малките/слабите клипове/имена преди стигаха милион или два в канала на Планета, защото там бяха и най-големите хитове след които тръгваха.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Малките/слабите клипове/имена преди стигаха милион или два в канала на Планета, защото там бяха и най-големите хитове след които тръгваха.

Крайно време е да изпратим Преслава на мисия - тайно да спука от секс Димитров, след туй да смени името на канала в тубата на PreslavaOfficial и да скрие всички клипове, в които не участва. Тогава такива мелтдауни и хистерии ще има, че ще трябва да се въоръжим със сериозно количество пуканки. 🤣

  • Haha 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Крайно време е да изпратим Преслава на мисия - тайно да спука от секс Димитров, след туй да смени името на канала в тубата на PreslavaOfficial и да скрие всички клипове, в които не участва. Тогава такива мелтдауни и хистерии ще има, че ще трябва да се въоръжим със сериозно количество пуканки. 🤣

По-скоро да стане TsvetelinaYaneva след като дъртия пукне и Пеевски й подари фирмата наред с канала. ❤️ 

  • Haha 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Сега пък и на канала били купени последователите...тежки диагнози

Все едно да кажа, че и 25-те милиона абонирани към най-големият турски музикален канал са фейк, защото не всяко видео е Bangir Bangir

image.png.91af39e0ee115e2f8c0b92d3bfa60745.png

 

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

12 хил. views, 73 likes, 1 loves, 525 comments, 53 shares, Facebook Watch Videos from Меринджей: Фолк Звездата Ваня Великова преживя истински ужас!!! Видя...

 

  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Andrew Cunanan. каза:

Хитро беше да са на едно, защото тогава можеше да се минипулира кои песни след кои да тръгват и какво да се показва отстрани, та след многомилионните клипове на Галена, Галин, Фики и Теди А. старите кучета намазваха солидна гледаемост. "Не го прави" тези 4 милиона едвали щеше да ги направи в самостоятелния канал на Деса или онези 5 на "Смени паролата си".

Е да, ако ги нямаше манипулациите още по онова време щеше масово да има гърмене на кариери, когато другите си развият самостоятелни канали. :D

А на Десислава песни от същите години като "Мойто зайче" и "Моето друго аз" имат сходни гледания с посочените, но бяха по-големи хитове от "Не го прави" и "Смени паролата си". Завръщането й в Пайнер между другото беше доста прецакано, защото клипа не излезе навреме, а лайф клипчето с добрите гледания беше изтрито.

преди 44 минути, Willy каза:

Сега пък и на канала били купени последователите...тежки диагнози

Все едно да кажа, че и 25-те милиона абонирани към най-големият турски музикален канал са фейк, защото не всяко видео е Bangir Bangir

image.png.91af39e0ee115e2f8c0b92d3bfa60745.png

Много ясно, че и това е съмнително. В световен мащаб дори и когато в силен канал има провали, пак не са чак толкова зле, че да не могат да направят и 100k за първо денонощие. И то при все, че то баш западните изпълнители вече никой не ги слуша в YouTube.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:
WWW.FACEBOOK.COM

12 хил. views, 73 likes, 1 loves, 525 comments, 53 shares, Facebook Watch Videos from Меринджей: Фолк Звездата Ваня Великова преживя истински ужас!!! Видя...

 

То ще си е страшно да налетиш на Азис докато се разхожда по ... естествен пуловер в близката горичка. Вероятно е търсил други мечоци? 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Хората отдавна са си изключили нотификациите за канала на Пайнер и не следят какво се качва там.

Освен Джена и Яница изобщо остана ли им някой?

Никой нищо не е изключил. Нали не си представяте, че Ютуб изпраща нотификации на всички 2.5М души? Представете си 1 слушател, който се е абонирал за 500 канала. Ютуб ще прати нотификации само на клиповете от каналите, с които най-често потребителят се е ангажирал. 

преди 2 часа , SG каза:

Съмнява ме 2М+ човека специално да са ходили да изключват нотификациите. :D Просто шефа спря да увеличава изкуствено цифрите, което значително намали интереса към канала, защото постепенно спря да се води актуален. Напускането на повечето големи имена също беше фактор, но тя картинката е плачевна, както казах, още от 2020, когато почти всички още си бяха там.

То това за самостоятелните канали си е факт още от една 2013, когато вместо да ги пусне да залагат на свои профили, Митака реши да си начеше егото като насочи монопола към фирмен канал, който да може да манипулира. Така принуди дори такива като Десислава, които първи си имаха свои канали и дори с някой и друг хит в тях, да тръгнат да жадуват за цифрите на PlanetaOfficial.

Преди големите канали се развиваха чудесно. Навремето броя събскрайбъри беше бог, но отдавна други метрики ги правят актуални. 

Че има манипулация в гледанията - имало е. Да не мислиш, че пресвета галена не го прави? Всички надуват числата. Най-много личи по това, че с времето увяхват бързо, бързо. 

преди 2 часа , Gerganafen каза:

И аз не смятам, че последователите на КокошарникОфишъл са фейк, просто наистина вече почти няма кого да се гледа там. Големите/харесвани имена, които все още качват там, се броят на пръстите на едната ми ръка: Ивана, Джена, Яница, Райна, Теда А. - май са това. След като Преса през 2020 стартира модата със самостоятелните канали, а и Пайнера започна да им го позволява, нормално този сбирщайн канал да западне. Преди каналът с многото последователи беше една от причините някой да е в "Пайнер" + концертите. Нито едно от двете вече не е налице. Съвсем няма смисъл вече да се седи там, а и той сигурно продължава да им удържа процент като за продуцентска, а не само мениджърска дейност. Щом дори такива като Юнона си биха шута оттам, това е повече от показателно колко безсмислено и непечелившо е дори за не толкова големи имена.

Тези изброени изобщо не са големи. Може би преди 5-10 години са имали някакъв фактор, но с днешна дата, където и да качват - обречени са нищожен интерес. И то се вижда по гледанията.

Ковид, и нарояването на нови продуцентски компании разбиха Планета. Те нямаха полезен ход. Всички им казваха, че искат свои канали. И резултатът е този.

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Тези спамят повече и от планета, напоследък забелязвам тенденцията, че големите канали не се правят много гледания, за сметка на малките.

Не е от размера, а от качеството на клиповете. Ако Планета пуска веднъж седмично с топ хит, ще си вдигнат канала. Големите канали се изкушават да бълват и си провалят алгоритъма. ФЕНТВ е значително по-малък канал, но е на същото дередже от години.  Фейсингдъсън пък спряха да публикуват.  

Другата тенденция е, че много изпълнители имат свои канали. Съответно конкурентността на каналите, за които си абониран расте. Ангажираността за канала на Преслава винаги ще има по-голяма тежест, отколкото за ПЛАНЕТА, защото за клиповете на втория няма да ти пука. Все пак качват на 20 песни - 1 която би те вълнувала.  Когато 19 пъти не обръщаш внимание - Ютуб спира да ти показва последните клипове от даден канал. Просто е.

Между другото в същия омагьосан кръг влиза и Алфа. До сега имаха 3 изпълнители, към които имаше сходен интерес. Но с тия новобранци - нещата ще забуксуват. То се вижда, когато не пуснат фийч с поне 5 човека.

Мегастар, Диамонд... всичките са по същия начин. Дано се вразумят и започнат да правят самостоятелни канали на изпълнителите си, щото ще им става все по-трудно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Мегастар, Диамонд... всичките са по същия начин. Дано се вразумят и започнат да правят самостоятелни канали на изпълнителите си, щото ще им става все по-трудно.

Смисъла на Алфа, Даймънд, Хит Микс, Мегастар който е заложен от създателите им не е да развиват самостоятелни звезди, а да са “музикални семейства” които носят приходи. Когато някой от изпълнителите им дръпне напред, те го бутат в комбина с някой изоставащ за да ги изравнят - въпреки че в повечето случаи просто дърпат първия надолу.

Галин никога няма да позволи някой от Алфа да е повече от него или да има самостоятелна слава. Дори и да го прави несъзнателно. Или ще се опита да обърне вниманието към себе си или ще сложи кариерата на въпросния в пауза докато не отшуми.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Смисъла на Алфа, Даймънд, Хит Микс, Мегастар който е заложен от създателите им не е да развиват самостоятелни звезди, а да са “музикални семейства” които носят приходи. Когато някой от изпълнителите им дръпне напред, те го бутат в комбина с някой изоставащ за да ги изравнят - въпреки че в повечето случаи просто дърпат първия надолу.

Галин никога няма да позволи някой от Алфа да е повече от него или да има самостоятелна слава. Дори и да го прави несъзнателно. Или ще се опита да обърне вниманието към себе си или ще сложи кариерата на въпросния в пауза докато не отшуми.

Да, това правят Даймънд и Алфа. Но Мегастар май залагат на самостоятелни и виждаме ниския трафик там.

Алфа изцквъкаха 3-4 нови за 2 месеца. Струва ми се ще се озорят със схемата - дай да направим трио или квартет... И се вижда като пуснат самостоятелни как увяхват. Иначе песента на Лидия беше топ, но... алгоритъм. Остана на 1.7М. А Десита е с 1.1М... и положението ще става все по-зле. Даймънд са по същия начин, защото тук.там пускат самостоятелни, вместо колаборации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе няма алгоритми няма 6-5, едно време да нямаше алгоритми?

Просто когато Пашев рециклира едно и също всеки път, Ганев си прави мазнотията за пореден път, Оцко с тия убити какафонии и Кости с неговото "форца" ... ами чувано е, виждано е, гледано е. И цици гледахме, и "Форца" викахме,  и цирка с Мъжа на Азис гледахме и тоя път интереса е нулев (сега нали уж е с Антонио, ама това през 2005-7 щеше да се котира яко, както беше тогава), изобщо тъпче се там на едно място. Като видя нова песен в Даймънд вече знам как звучи, аз вече съм я чул, то няма какво да слушам - то е същото. Така е при 90% от композиторите. 

Няма алгоритми, има свръхпроизводство на нови песни всеки ден, които са копи-пейст на старите и еднакви клипове с чекнене на някое легло, мерцедеси или плеймейтки.

Просто народа му умръзна от едно и също. Затова Криско и Слави имаха такава успешна колаборация - защото не, че песента беше нещо уникално и нечувано, просто беше нетипично, различно за Слави и невиждано до този момент от него по този начин. Имаше момента на изненадата, на новото. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, meleto каза:

Че има манипулация в гледанията - имало е. Да не мислиш, че пресвета галена не го прави? Всички надуват числата. Най-много личи по това, че с времето увяхват бързо, бързо. 

Рискуваш много голяма вълна от хейт в собствения си форум с това изказване. :D Каквато аз получавам, когато подмятам разни неудобни неща за някоя от двете псевдо лидерки. И както често се случва напоследък - именно за до неотдавна подкрепяна от мен певица като Галена, която от старта на пандемията до сега вече съвсем прекали в опитите си да изпъкне над другите с цената на всичко. Но го постигна - не отричам.

А лично за мен, както съм казвал, нещата не само за нея ми стават ясни като бял ден напоследък, включително и по въпроса с канала на Планета. Още преди години ми бяха казали какви средства за манипулация се използват, но не го приемах насериозно, защото бях твърде заслепен от милионите на Десислава в PlanetaOfficial и ми се искаше всичко да е реално. Ама не е. Митака просто сложи всички в един канал, за да си контролира жанра както пожелае. А като се стигна до разгром на компанията и да пандемия, причиняваща безумни разходи, си прибра сергията и забегна, оставяйки всеки да се оправя кой както знае. Резултатът е бум от безумно ниски истински гледания на всякакви изпълнители и междувременно покачване на гледанията при едва няколко човека, които като се замислим са си от един и същи кръг и чисто и просто използват същия онзи гореспоменат метод за манипулация, докато другите чат-пат да се помъчат от жалки по-жалки да намерят и да купят по нещо от някой рандъм съмнителен сайт, а това само да ги направи за смях.

преди 25 минути, Emanuela.Carey каза:

Смисъла на Алфа, Даймънд, Хит Микс, Мегастар който е заложен от създателите им не е да развиват самостоятелни звезди, а да са “музикални семейства” които носят приходи. Когато някой от изпълнителите им дръпне напред, те го бутат в комбина с някой изоставащ за да ги изравнят - въпреки че в повечето случаи просто дърпат първия надолу.

Галин никога няма да позволи някой от Алфа да е повече от него или да има самостоятелна слава. Дори и да го прави несъзнателно. Или ще се опита да обърне вниманието към себе си или ще сложи кариерата на въпросния в пауза докато не отшуми.

За жалост трябва да се съглася, че нещата са точно така в Алфа. С тази добавка, че Галин може би наистина не осъзнава какво причинява на изпълнителите си. Но можем ли да сме изненадани? Неговата цяла кариера е едно безкрайно драпане за временна актуалност, в първите години също с тонове дуети. Не вижда този човек какво е онова, което оставя даден изпълнител във времето и дори огромния спад в неговата собствена кариера не го кара да си промени концепцията.

В Даймънд, макар и да ми станаха много анти след разкритията, нещата макар и сходни, имат потенциал да са по-добре, но само ако заложат повече на едно единствено име поне за даден период - Данна. Първата от тази генераця, която грабна публиката със соло хит. Ако след сезонните успехи от миналата година бяха заложили като хората на соло кариерата й, вместо да я бутат пак в 100 колаборации, днес можеше да си е доста по-силно име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

... Галин може би наистина не осъзнава какво причинява на изпълнителите си.

Че тя Доня изпълнители няма, за да ги осъзнава? Има бардак, има труженички, трябва да напомнят за съществуването си чат пат, и да рекламират новата ... стока. 

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, SG каза:

Рискуваш много голяма вълна от хейт в собствения си форум с това изказване. :D Каквато аз получавам, когато подмятам разни неудобни неща за някоя от двете псевдо лидерки. И както често се случва напоследък - именно за до неотдавна подкрепяна от мен певица като Галена, която от старта на пандемията до сега вече съвсем прекали в опитите си да изпъкне над другите с цената на всичко. Но го постигна - не отричам.

А лично за мен, както съм казвал, нещата не само за нея ми стават ясни като бял ден напоследък, включително и по въпроса с канала на Планета. Още преди години ми бяха казали какви средства за манипулация се използват, но не го приемах насериозно, защото бях твърде заслепен от милионите на Десислава в PlanetaOfficial и ми се искаше всичко да е реално. Ама не е. Митака просто сложи всички в един канал, за да си контролира жанра както пожелае. А като се стигна до разгром на компанията и да пандемия, причиняваща безумни разходи, си прибра сергията и забегна, оставяйки всеки да се оправя кой както знае. Резултатът е бум от безумно ниски истински гледания на всякакви изпълнители и междувременно покачване на гледанията при едва няколко човека, които като се замислим са си от един и същи кръг и чисто и просто използват същия онзи гореспоменат метод за манипулация, докато другите чат-пат да се помъчат от жалки по-жалки да намерят и да купят по нещо от някой рандъм съмнителен сайт, а това само да ги направи за смях.

За жалост трябва да се съглася, че нещата са точно така в Алфа. С тази добавка, че Галин може би наистина не осъзнава какво причинява на изпълнителите си. Но можем ли да сме изненадани? Неговата цяла кариера е едно безкрайно драпане за временна актуалност, в първите години също с тонове дуети. Не вижда този човек какво е онова, което оставя даден изпълнител във времето и дори огромния спад в неговата собствена кариера не го кара да си промени концепцията.

В Даймънд, макар и да ми станаха много анти след разкритията, нещата макар и сходни, имат потенциал да са по-добре, но само ако заложат повече на едно единствено име поне за даден период - Данна. Първата от тази генераця, която грабна публиката със соло хит. Ако след сезонните успехи от миналата година бяха заложили като хората на соло кариерата й, вместо да я бутат пак в 100 колаборации, днес можеше да си е доста по-силно име.

Нищо не им причинява. Напротив. Борбата е да ги котира по клубовете и се справят добре за момента. Никой няма кариера, която ще се помни, ако изгрял след 2010. Всичко се прави за бизнес в дискотеките. Галин има доста силни хитове в годините. 

Самият факт, че новите му неща не се получават какво говори? Не си взима най-яките песни за себе си. 

Видяха, че работи с трио, квартети и сие, това е от Ковид насам и карат по тази схема. Но чисто механично нещата буксуват. Вижда се по канала им. Не след дълго ще стигнат Планета. В началото концепцията беше ок. 4-5 изпълнители. Сега изведнъж се удвоиха. И новите разводняват канала на Алфа. Доказателството: вижте какво пишат в коментарите тук:

Десита, Десита, Десита...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, meleto каза:

Нищо не им причинява. Напротив. Борбата е да ги котира по клубовете и се справят добре за момента. Никой няма кариера, която ще се помни, ако изгрял след 2010. Всичко се прави за бизнес в дискотеките. Галин има доста силни хитове в годините. 

Самият факт, че новите му неща не се получават какво говори? Не си взима най-яките песни за себе си. 

Видяха, че работи с трио, квартети и сие, това е от Ковид насам и карат по тази схема. Но чисто механично нещата буксуват. Вижда се по канала им. Не след дълго ще стигнат Планета. В началото концепцията беше ок. 4-5 изпълнители. Сега изведнъж се удвоиха. И новите разводняват канала на Алфа. Доказателството: вижте какво пишат в коментарите тук:

Десита, Десита, Десита...

 

Именно - почти нищо от последното десетилетие и отгоре няма да остане във времето, дори и това, което в дадени периоди е изглеждало като ненадминато. Просто публиката на жанра вече не е толкова голяма, за което са виновни както тези с големите пари, които обикновено обвинявам, така и за жалост такива като Галин, които мислят само за временната слава и са си Ок с клубния бизнес. Иронично от човек, който около дуета с Камелия гостуваше с нея при Слави и не спираше да повтаря какви идоли са му и двамата- човек можеше да си помисли, че младото момче от село е било амбицирано за нещо повече от това да подпомогне забиването на жанра за своя собствена заблуждаваща изгода.

Иначе за жалост трябва да отбележа, че едно име след 2010 ще се знае и след години - Фики. Заради баща му или не, наложи си се и пред масовия българин и дори стана симпатичен покрай също доста манипулируемо предаване като Капките. Ренесансът му от миналата година път беше индикация, че вече си е станал като големите звезди и може да се завърне успешно дори след огромен спад (нещо, което btw други вече 100 години с фалшивите си цифри не допускат -  да видим дали имат достатъчна тежест за рестарт сред народа дори когато са били извън играта известно време).

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Да, това правят Даймънд и Алфа. Но Мегастар май залагат на самостоятелни и виждаме ниския трафик там.

Ами в интерес на истината соловите им проекти (извън Меди) са доста нискобюджетни и безинтересни, особено на Саби.

Те там по-скоро ще разчитат на утвърдени имена - Галена, Александрова, Десислава да ги популяризират чрез връзките на Сашка. Гледам че сега ще имат ново момиче Селина, която пък визуално е поредната тройница и не вярвам да е интересна за публиката.

Наистина Данна и след това Симона имаха завиден стартов успех, но пък и двете продуцентите им ги обезличиха също.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, SG каза:

Именно - почти нищо от последното десетилетие и отгоре няма да остане във времето, дори и това, което в дадени периоди е изглеждало като ненадминато. Просто публиката на жанра вече не е толкова голяма, за което са виновни както тези с големите пари, които обикновено обвинявам, така и за жалост такива като Галин, които мислят само за временната слава и са си Ок с клубния бизнес. Иронично от човек, който около дуета с Камелия гостуваше с нея при Слави и не спираше да повтаря какви идоли са му и двамата- човек можеше да си помисли, че младото момче от село е било амбицирано за нещо повече от това да подпомогне забиването на жанра за своя собствена заблуждаваща изгода.

Иначе за жалост трябва да отбележа, че едно име след 2010 ще се знае и след години - Фики. Заради баща му или не, наложи си се и пред масовия българин и дори стана симпатичен покрай също доста манипулируемо предаване като Капките. Ренесансът му от миналата година път беше индикация, че вече си е станал като големите звезди и може да се завърне успешно дори след огромен спад (нещо, което btw други вече 100 години с фалшивите си цифри не допускат -  да видим дали имат достатъчна тежест за рестарт сред народа дори когато са били извън играта известно време).

Не говорим за имена, а за продукция. Фики с коя песен ще остане? Ситуацията при него е 1:1 като при Галин. Комерс до комерс. Впрочем и естрадата е била така. Ако се замислим колко истински шлагери са останали от 60-90 година?  Реално и чалгата има същото наследство. Реално дори големите хитове от 2003 са забравени от масата с няколко изключения.

преди 28 минути, Emanuela.Carey каза:

Ами в интерес на истината соловите им проекти (извън Меди) са доста нискобюджетни и безинтересни, особено на Саби.

Те там по-скоро ще разчитат на утвърдени имена - Галена, Александрова, Десислава да ги популяризират чрез връзките на Сашка. Гледам че сега ще имат ново момиче Селина, която пък визуално е поредната тройница и не вярвам да е интересна за публиката.

Наистина Данна и след това Симона имаха завиден стартов успех, но пък и двете продуцентите им ги обезличиха също.

Данна беше one-hit. Толкова й беше потенциалът. Симона наистина тръгна силно. Не мога да кажа, че в момента е зле. Бавно се изкачва при Лидия и Десита. 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, meleto каза:

... Бавно се изкачва при Лидия и Десита. 

 

Добре прави, но бъркаш посоката малко, противоположна е на качване, даже направо си е спускане. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , meleto каза:

Не говорим за имена, а за продукция. Фики с коя песен ще остане? Ситуацията при него е 1:1 като при Галин. Комерс до комерс. Впрочем и естрадата е била така. Ако се замислим колко истински шлагери са останали от 60-90 година?  Реално и чалгата има същото наследство. Реално дори големите хитове от 2003 са забравени от масата с няколко изключения.

Данна беше one-hit. Толкова й беше потенциалът. Симона наистина тръгна силно. Не мога да кажа, че в момента е зле. Бавно се изкачва при Лидия и Десита. 

 

Кажи ми като мъж на мъж
Кой

PRIKACHI.NET

Image 347585036_150962191285469_1844873210913108491_n.jpeg hosted in Прикачи

anyway so... на кой друг хит от последните години са кръщавали закуска???

От последното десетилетие ще останат и "Мотел", и "Хабиби", тях ги отписахте много набързо!

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

Кажи ми като мъж на мъж
Кой

PRIKACHI.NET

Image 347585036_150962191285469_1844873210913108491_n.jpeg hosted in Прикачи

anyway so... на кой друг хит от последните години са кръщавали закуска???

От последното десетилетие ще останат и "Мотел", и "Хабиби", тях ги отписахте много набързо!

Пак ли десетилетия ..... 

От последното ще останат 

 

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Andrew Cunanan. каза:

Кажи ми като мъж на мъж
Кой

PRIKACHI.NET

Image 347585036_150962191285469_1844873210913108491_n.jpeg hosted in Прикачи

anyway so... на кой друг хит от последните години са кръщавали закуска???

От последното десетилетие ще останат и "Мотел", и "Хабиби", тях ги отписахте много набързо!

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера реших да погледам малко музикални телевизии и какво виждам в Хит мюзик постоянно въртят това нещо Vessou , Лео, Ая. Първо хванах машъп 2023 на Емилия, после пуснаха "Не се прави" - Сандра, Ая и Лео, после Звънни ми - Лео и Весо, продължиха с "Грешната избра" - пак Ая и Весо..... един път на Магда Машъпа, после две песни на Лорена - Купи ми цветя и 7 нощи, 7 дни, Алисия и Дилан-Нека те боли... и Гери-Никол с Моля те. Голямо еднообразие от изпълнители, тия лайнещите Весо и Лео(на) триъгълното лице постоянно ги пускат, а повечето хора даже не знаят кои са.
По DSTV или каквото е там пуснаха на Галена "Честит рожден ден"? По Планета си въртят стандартните неща, плюс Вая-Жоро и онова нещо Лапай (дето прилича на Емрах с някаква Бомба)

  • drunk 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , meleto каза:

Не говорим за имена, а за продукция. Фики с коя песен ще остане? Ситуацията при него е 1:1 като при Галин. Комерс до комерс. Впрочем и естрадата е била така. Ако се замислим колко истински шлагери са останали от 60-90 година?  Реално и чалгата има същото наследство. Реално дори големите хитове от 2003 са забравени от масата с няколко изключения.

Данна беше one-hit. Толкова й беше потенциалът. Симона наистина тръгна силно. Не мога да кажа, че в момента е зле. Бавно се изкачва при Лидия и Десита. 

 

На Фики най-големият връх в масовата популярност към момента са му "Бум" и "Is This Love" (и имитацията на Бионсе :D). И до днес се правят закачки с тях. Но според мен след Капките той има потенциала тепърва да създава и налага стойностни песни, с които да се откроява. Въпроса е на него какви са му приоритетите.

А шлагерите от въпросния период на естрадата дори не могат да се преброят. Наскоро бях оставил в Spotify да ми се въртят произволно избрани такива песни и установих колко много евъргрийни от всичките тези десетилетия са си вечни. Включително и някои песни от 90те и дори малко след 2000, между другото, когато и този жанр все още правеше хитове чат-пат.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...