Jump to content



Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, SG каза:

Една от първите песни, които излязоха след като й станах фен през 2005. Как да не полудее един тийн по такава певица? И как да одобрява потенциалното й обезличаване...

Не знам какво стана с тази изпълнителка после, мисля че от доста време не пее. Някаква друга даже й ползва името най-безочливо. :D

И тя си изпусна потенциала след силния тласък от Deep Zone. Не знам дали защото не й се получи или защото не й се занимаваше.

Кои са ти любимите Десини песни и албуми? Питам, щото ми е любопитно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не забравяме и другата мегазвезда от Десовата компания - ДЖЕМИЛЕ!

Явно още оттогава я е влечало към ромските кръшни ритми, ама все още е проектирала тази си мечта върху Джемилето. Чак сега си позволи да отприщи Джеси-то в себе си. :D

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Andrew Cunanan. каза:

Кои са ти любимите Десини песни и албуми? Питам, щото ми е любопитно!

Мнооого трудно за отговор. :D Не е тайна, че съм фен на различната, отличаваща се Десислава, която присъства в почти всичките й албуми. От тези в Пайнер може би най-любим ми е Мистерия, но повече предпочитам тези след напускането. Запалих се по нея покрай "Гореща следа", защото той я показваше от различни ъгли, макар и с акцент на кръчмарското. Големи емоции съм имал докато съм очаквал "Сладки сънища" и после около излизането му. А "Slavatronika"... дори няма какво да го обсъждам, той е от онези, които ще се оценят и обсъждат след години. Извън албумите в онзи период - категорично "My Pleasure, My Pain", един от проектите които най-много си е заслужавал чакането и бяхме полудели  като най-накрая излезе.

От сингъл ерата след 2011 най-любими са ми "Only One", може би двете балади от 2016 и "И на всички като тебе".

преди 46 минути, Gerganafen каза:

Да не забравяме и другата мегазвезда от Десовата компания - ДЖЕМИЛЕ!

Явно още оттогава я е влечало към ромските кръшни ритми, ама все още е проектирала тази си мечта върху Джемилето. Чак сега си позволи да отприщи Джеси-то в себе си. :D

Тя през годините неведнъж си е отприщвала тази страна - тя си е част от нея. Главният проблем е, че след раждането я отприщва докато всичко друго около кючеците пак си е само и единствено чалга, каквато всяка друга би могла да издаде. Не знам как сама не вижда, че най-много я срива това да се мъчи да е една от многото.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, xroflx9 каза:

Деса нали щеше да продуцира тази? Май се разпърдяха нещата.

 

Страхотна е тази песен... Най-силната дебютна за последните няколко години... Въпреки приликата с Токсичен.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Andrew Cunanan. каза:

Кой им ги пише тези ултра малумни текстове в тази фирма?! Миналата година се обиждаха на дъски, ся на коне - тотална липса на адекватност! Мегастар са мегафлоп.

Целият текст на тва с дъските го е писал на Габи озвучителят 😄 той е писал и текстове за Камелия (Името ти, Куклите, части от Хотел на греха и Не те забравих)

Така като слушам колко съдържателен е текстът на Габи и Лорена...или е от него, или от моят "любимец" Николай Гурманов 😆

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Страхотна е тази песен... Най-силната дебютна за последните няколко години... Въпреки приликата с Токсичен.

По-скоро Да гори в любов/Болка моя (в периода когато Оцко активно крадеше от Ганев)

но наистина песента е топ

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, lucellent каза:

По-скоро Да гори в любов/Болка моя (в периода когато Оцко активно крадеше от Ганев)

но наистина песента е топ

Приликата с тези песни е в този трак, не на Енна.

 

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Gerganafen каза:

Да не забравяме и другата мегазвезда от Десовата компания - ДЖЕМИЛЕ!

Явно още оттогава я е влечало към ромските кръшни ритми, ама все още е проектирала тази си мечта върху Джемилето. Чак сега си позволи да отприщи Джеси-то в себе си. :D

Баща ми е автоинструктор, а тази Джемиле му беше курсистка.

Горката - не знаеше цифрите по арматурното табло... 3 месеца се учиха кое е 20, 30, 40, 50....

 

  • Haha 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, hohster каза:

Баща ми е автоинструктор, а тази Джемиле му беше курсистка.

Горката - не знаеше цифрите по арматурното табло... 3 месеца се учиха кое е 20, 30, 40, 50....

 

Не е проста значи Деси, нарочно е взела неграмотна, за да я цака с процента и хонорара и да си навакска финансите за телевизията. :D 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Gerganafen каза:

Не е проста значи Деси, нарочно е взела неграмотна, за да я цака с процента и хонорара и да си навакска финансите за телевизията. :D 

И тя нищо не успя да вземе от простата неграмотна циганка - фалит стана работата! :D

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория даде отпор на слуховете, че се омъжва

Снимки на примата на попфолка в бяла рокля породиха спекулации за личния й живот
Глория даде отпор на слуховете, че се омъжва
 

Глория даде отпор на слуховете, че се омъжва. В последните дни в медийното пространство се появиха спекулации на тази тема, като повод дадоха снимки на примата в бяла рокля, които тя пусна в социалната мрежа.

Някои побързаха да направят заключението, че най-вероятно Глория ще става булка, въпреки че на един от кадрите самата тя бе отбелязала: “Работа”.
Глория даде отпор на слуховете, че се омъжва
“Не , няма да се омъжвам ! 😂😂😂 Не се ли уморихте от съчинения по картинка ? Други теми няма ли в тази държава, освен личния ми живот???” – написа попфолк звездата и сложи край на спекулациите за личния си живот.
Глория даде отпор на слуховете, че се омъжва

Феновете на певицата веднага подеха темата, като засвидетелстваха подкрепата си към нея.

“Абе, хора…. оставете жената намира!Само да видите, че някой изглежда добре и е щастлив,и започват сплетните….Не ви ли омръзна???”, Глория е красива жена с принципи, аз лично и се възхищавам”, “Браво, адмирация за изказването ви! Ние, българите, сме свикнали да гледаме другите а не себе си и да се клюкарства, и създаване на интриги. Живейте си живота, какво ви повелява сърцето и душата”. “Хората измислят какви ли не неща за красивите и успели, велики хора ….така е било,така е и така и ще бъде! Само напред и нагоре уникална Глория” – пишат някои от тях.

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Willy каза:

Приликата с тези песни е в този трак, не на Енна.

 

Тея двете са му брутални, иначе му обърнах внимание само заради @Balkandji1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Десислава си качи по другите платформи всички албуми от самопродуцирането освен най-слабия - "Послушай сърцето си"... Срам я е от периода на първия голям спад в кариерата си или просто я мързи да урежда правата на кавърите?

Докато мислим над този важен въпрос да се поздравим с върха на самопродуцирането й, този път в друга платформа.

  • Like 1
  • Love 2
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За Галин щях да кажа, май не са му останали пари да купи и на неговата песен, но явно е очаквал че към тази ще има и реален интерес и след като флопна, вчера е скочил с 170%.

  • Like 2
  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , hohster каза:

Баща ми е автоинструктор, а тази Джемиле му беше курсистка.

Горката - не знаеше цифрите по арматурното табло... 3 месеца се учиха кое е 20, 30, 40, 50....

 

Ами цигиле е все пак :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , hohster каза:

Баща ми е автоинструктор, а тази Джемиле му беше курсистка.

Горката - не знаеше цифрите по арматурното табло... 3 месеца се учиха кое е 20, 30, 40, 50....

 

Станала е грешка. Била се е записала на курс по каране на каруца, но е попаднала на автомобил.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

И прецаканааааааааааа, и разплакана ще бъде новата до теееееееееееееб..... Аз съм силната. Не на бирата! Честито и от мен! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...