Jump to content



Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 6 часа , FolkEmpire каза:

Сръбската версия на гръцкия оригинал на Еуфория ха :D Тъкмо викам тая си е направила авторски песни, и пак е зяпала нашите топ парчета :D

Иначе това ме грабна най-много, супер аранжимент:

 

Заинтригува ме албума на чая! Сега ще го чуя. В момента съм на Балерина. Май това е единствената сръбска певица която ми е интересно какво е направила. Да видим. Очаквам много кавъри на български песни. Само на Еуфория ли е направила? Очаквам някоя да вземе и "Балканско за разкош" :D 

Коя е нашата българска версия на това? 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, mihael каза:

Не пее толкова зле, но тия сръбкини защо са толкова груби повечето? Хърватките са много по-хубави, нали  уж доскоро са били една държава, толкова ли не можаха да си вземат хърватки и словенки за жени и да си разкрасят женското съсловие?! Ще ме е страх да стъпя в Белград ако повечето са такива грубовати. Като си свикнал на София и Братислава очакваш най-доброто...

Бресквица е много красива, но е само тя. Една Доника изглежда женствена в сравнение с другите.

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DevilWish каза:

Заинтригува ме албума на чая! Сега ще го чуя. В момента съм на Балерина. Май това е единствената сръбска певица която ми е интересно какво е направила. Да видим. Очаквам много кавъри на български песни. Само на Еуфория ли е направила? Очаквам някоя да вземе и "Балканско за разкош" :D 

Коя е нашата българска версия на това? 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, pechenko каза:

 

Благодаря ти! ❤️ Точно преди малко се сетих, че е кавър на гръцката версия на "Онази" обаче на оригинала. Нашата версия, особено ремикса на DJ Pantelis са по-добри. Тази "Дай, дай" не е кавър на "Еуфория", а самото звучене е като взаимствано и си приличат, но не е кавър. Не се заблуждавайте! Чух всички песни и единствено "Будало" е кавър на гръцката версия на нашата на Теодора - "Онази" в оригинална версия.
П.С. Балерина е най-доброто според мен. А също много ми допаднаха Bibi Habibi, Crno odelo , Izrael i Palestina и Дай, дай... може би заради приликата с нашата Еуфория, но Еуфория е къде, къде по-силна песен!
Всъщност Израел и Палестина я имаме и в наш вариант хора! Помагайте! Кой е оригинала?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DevilWish каза:

Благодаря ти! ❤️ Точно преди малко се сетих, че е кавър на гръцката версия на "Онази" обаче на оригинала. Нашата версия, особено ремикса на DJ Pantelis са по-добри. Тази "Дай, дай" не е кавър на "Еуфория", а самото звучене е като взаимствано и си приличат, но не е кавър. Не се заблуждавайте! Чух всички песни и единствено "Будало" е кавър на гръцката версия на нашата на Теодора - "Онази" в оригинална версия.
П.С. Балерина е най-доброто според мен. А също много ми допаднаха Bibi Habibi, Crno odelo , Izrael i Palestina и Дай, дай... може би заради приликата с нашата Еуфория, но Еуфория е къде, къде по-силна песен!
Всъщност Израел и Палестина я имаме и в наш вариант хора! Помагайте! Кой е оригинала?

Самата “Еуфория” не е кавър, а взаимствана от гръцката “Дината-та-та”.

Колкото до “Израел” и Палестина” не бих си я пуснал отново като знам за враждата, убийствата на невинни, крадената земя и тази да ми пее газ,бензин и т.н. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , lucellent каза:

Слаб ми идва новият албум, повечето песни звучат много еднакво. Но пък заслужава поздравления, че продължава да пуска албуми с чисто нови песни (макар и кавърски) и всеки с клип, и то на един и същи ден.

Но Balkanija е по-добрият за мен

Това е масова практика там, последните 2 албума на Александра Прийович и Милица Павлович излязоха по същия начин.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Andrew Cunanan. каза:

Куин Цеци Янева така и така е разтворила кесията да си пазарува гледания, да купи малко и на "Балканско за разкош" ❤️ 

На Цура излиза като реклама и под търсачката и преди почти всеки клип. Така преди 3 години в началото бяха спонсорирали и Проблем на Коце и Софка, което пак е платено, но легално, докато при Алфа само чуваме, че и те ползват подобни реклами, но на никой не му излизати реално идват от Палестина и Пакистан.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче така и не разбрахме защо пайнер на Счети и изтриха само 3-4 песни. 

Калифорния, Да бях от гадните, Специално за всяка. Всичко друго си стои.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

На Цура излиза като реклама и под търсачката и преди почти всеки клип. Така преди 3 години в началото бяха спонсорирали и Проблем на Коце и Софка, което пак е платено, но легално, докато при Алфа само чуваме, че и те ползват подобни реклами, но на никой не му излизати реално идват от Палестина и Пакистан.

Това е поради факта, че от Алоха мюзик са интернационални звезди, както наша Деса мачка в Индия, Узбекистан и Таджикистан! ❤️ 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Обаче така и не разбрахме защо пайнер на Счети и изтриха само 3-4 песни. 

Калифорния, Да бях от гадните, Специално за всяка. Всичко друго си стои.

Възможно е да си е откупила само тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теа Тайрович не само, че се старае повече от всяка наша днешна чалгарка, ами дори прави повече гледания, харесвания, коментари, стриймове в Spotify и т.н. Сърбите си имат нова голяма звезда в нейно лице - факт.

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , asylum каза:

 

Тая утрепаната , верно ли пеее "Спирай на места за инвалиди". Като гледам тя е музикален инвалид, а това изпято е много грозно. Анастасия Мавродиева заслужава някой да й строши дебелата тиква, че е толкова нагла да напише това и също така да запомни, че подобни неща в живота се връщат. Отделно и тази, че е изпяла точно тази фраза - много е жалка! Как може да пееш за подобно нещо като самата ти си за подигравка - грозна, плашеща, не можеш да пееш. Боже, колко нещастие има на този свят! Горката, щом е изживяла такова нещо да казва на бившия си да спира на места за инвалиди или сигурно е била с такъв? И двете курветини Анастейша и тая заслужават по няколко тупаника до припадак! С кеф да ги биеш такива нещастници! После защо има насилие! Ето ви го отговора! Заради такива като тия! БОЙ! Само бой! До спукване! До припадък и за двете!!! БОКЛУЦИ! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DevilWish каза:

Тая утрепаната , верно ли пеее "Спирай на места за инвалиди". Като гледам тя е музикален инвалид, а това изпято е много грозно. Анастасия Мавродиева заслужава някой да й строши дебелата тиква, че е толкова нагла да напише това и също така да запомни, че подобни неща в живота се връщат. Отделно и тази, че е изпяла точно тази фраза - много е жалка! Как може да пееш за подобно нещо като самата ти си за подигравка - грозна, плашеща, не можеш да пееш. Боже, колко нещастие има на този свят! Горката, щом е изживяла такова нещо да казва на бившия си да спира на места за инвалиди или сигурно е била с такъв? И двете курветини Анастейша и тая заслужават по няколко тупаника до припадак! С кеф да ги биеш такива нещастници! После защо има насилие! Ето ви го отговора! Заради такива като тия! БОЙ! Само бой! До спукване! До припадък и за двете!!! БОКЛУЦИ! 

Трудно някой би надминал този шедьовър, пропагандиращ домашното насилие!

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, SG каза:

Теа Тайрович не само, че се старае повече от всяка наша днешна чалгарка, ами дори прави повече гледания, харесвания, коментари, стриймове в Spotify и т.н. Сърбите си имат нова голяма звезда в нейно лице - факт.

Нормално е да прави по-голям трафик след като има по-голяма аудитория. А то там такива мъжествени траверси са много вървежни. Иначе е много рано да се съди дали ще стане голяма звезда или не, новият й албумец върви слабичко в тубата.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

Трудно някой би надминал този шедьовър, пропагандиращ домашното насилие!

 

Поне не е толкова отвратителна като травестеЛИНА. То бива гнусно, бива нагло, бива просто, бива тъпо, бива елементарно ама това вече е връх! Ненадминат боклук! Как може да го изпее това? В затвора!!! ДО ЖИВОТ! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Поне не е толкова отвратителна като травестеЛИНА. То бива гнусно, бива нагло, бива просто, бива тъпо, бива елементарно ама това вече е връх! Ненадминат боклук! Как може да го изпее това? В затвора!!! ДО ЖИВОТ! 

Много се вживяваш, скъпи/скъпа.  Според мен Лина е наясно, че не прилича на човек и затова е изпяла тази фраза, насочвайки ни към това, че евентуалния й любим страда от психически проблеми и затова я е избрал. Иначе дам, доста неуместно е, макар да се прежалих да чуя парчето и е по-скоро употребено в контекст, че мъжа е много долен и си прави каквото си иска.

Заглавието веднага ме насочи към тази песен:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Andrew Cunanan. каза:

Нормално е да прави по-голям трафик след като има по-голяма аудитория. А то там такива мъжествени траверси са много вървежни. Иначе е много рано да се съди дали ще стане голяма звезда или не, новият й албумец върви слабичко в тубата.

Тя още от предишния албум си имаше прогрес и стана звезда. С новия е на път да го стабилизира. А само до преди 2-3 години и тя зависеше от наша Сашка да й урежда участия тук. Ама... приоритети...

Нали, да уточним, че не говорим за звезда от ранга на Брена, Цеца и т.н, каквото обичайно е възприятието в Рамания когато твърдя колко са успешни разни като Алфите и това автоматично се приема като твърдение, че са по-големи звезди от двете любими натрапени баби. Кралицата в Сърбия винаги си е била една. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Andrew Cunanan. каза:

Много се вживяваш, скъпи/скъпа.  Според мен Лина е наясно, че не прилича на човек и затова е изпяла тази фраза, насочвайки ни към това, че евентуалния й любим страда от психически проблеми и затова я е избрал. Иначе дам, доста неуместно е, макар да се прежалих да чуя парчето и е по-скоро употребено в контекст, че мъжа е много долен и си прави каквото си иска.

Заглавието веднага ме насочи към тази песен:

 

Скъпи! 😘 Рядко така нещо да ме издразни. И това беше тази реплика. Ама имаш право.... то такова чучало не човек, а плашило от слама би го избрала, а тя понеже е психично болна и си мисли, че пее за човек. 
Да ти кажа, не само тя, но и текстописката е виновна! В случая урода дето го величаехме, колко добри текстове правил!
Уволнение за тая некадърница! Да го духа! 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Скъпи! 😘 Рядко така нещо да ме издразни. И това беше тази реплика. Ама имаш право.... то такова чучало не човек, а плашило от слама би го избрала, а тя понеже е психично болна и си мисли, че пее за човек. 

Разбирам те напълно, не съм искал да те нападна, дано не си се почувствал така. Напоследък живеем във време, където всеки си мисли, че може да блесне само с простията. Та Линчето затова сигурно е изпяла това, мислейки, че песента ѝ ще гръмне. Уви, толкова е скучна и безлична, че дори и скандал не може да завърти като хората, та поне малко да се поразшуми за нея, белким някой извън роднините ѝ разбере, че съществува и тя. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Разбирам те напълно, не съм искал да те нападна, дано не си се почувствал така. Напоследък живеем във време, където всеки си мисли, че може да блесне само с простията. Та Линчето затова сигурно е изпяла това, мислейки, че песента ѝ ще гръмне. Уви, толкова е скучна и безлична, че дори и скандал не може да завърти като хората, та поне малко да се поразшуми за нея, белким някой извън роднините ѝ разбере, че съществува и тя. 

Разбрах те, не съм се чувствал нападнат, няма проблем. Докато преглеждах темата и реших да видя каква е тази песен..... Но щом даже не сме я публикували в темата за клипове, смятай даже какъв интерес има към тая. То не беше прокажена, то не беше Алкатрас, после може на Луната да полети или да отиде на Марс, пак няма да се приеме като певица. Толкова ли няма друга професия или поне като ще се мъчи, наистина да изпее нещо скандално но да не засяга инвалиди и подобни, това е най-грозното нещо което може да направи. Трябва да имаш и някаква съвест, просто такива хора могат да ме изкарат извън релси. Има неща които не трябва да бъдат засягани по никакъв начин. Мисля, че само това не беше пято. То пък и Азис е пял Умри, Магда е пращала бивш на лечение, ама всичко това беше хумористично докато тук е нагло и грозно казано. За мен и текстописеца има вина (Анастасия Мавродиева) и тая , че изобщо се е съгласила да изпее това изречение. Устата също опита да е скандален, но не по този грозен начин. Мисля, че това нещо трябва да бъде осъдено! Недопустимо е. Че няма морал в жанра е ясно, но това никой, никога не си е позволявал! Даже най-скандалния образ - Азис! Къде е тръгнал този травестит? 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...