Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 24 минути, Willy каза:

Така е, прав си! Аз им повтарям същото че не е възможно Глоринда през най-силния ютуб период едвам да връзва милион-два, а сега да гони 5-тия за няколко месеца! 😬

Че 5 милиона за толкова дълго време много ли са? И то не на банална соло песен на Глория по диваните, а на значително по-диво комерсче със сръбски изпълнител и мощна реклама по всякакви предавания в страната-съседка. Даже му е малка цифрата.

Аз и за песента на Мирела и Алпай твърдя, че накрая може да се окаже с реални гледания. Проблемът ми не са постепенно направените милиони, а че няколко имена към днешна дата ги правят по-бързо, отколкото в най-силната ера на YouTube. Но въпреки това има и изключения, като "Живей, мило мое" - песен, оправдаваща цифрите си.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Emanuela.Carey каза:

Отделна тема, но само на мен ли Паника ми харесва повече и като клип и като песен? Сърце винаги е лансирана за най-добри клип и песен на Галена

 

Аз харесвам по-лиричните идеи и затова Сърце ми харесва повече. Но Паниката също ми е много любима и като песен, и като клип, и съм на мнение че заслужаваше да е по-голям хит от Ламборгини, примерно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Първи с ултраефектните, провокативни и скъпи видеа беше Азис. Пайнер през 2002-ра не можеха да си позволят такова ниво:

Това видео е супер тъпо. Весела имаше един от най-яките клипове в целия жанр, много преди такива като Азо.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, pacho каза:

Това видео е супер тъпо. Весела имаше един от най-яките клипове в целия жанр, много преди такива като Азо.

 

Тъпо, не-тъпо, предизвика истерия по-голяма и дълготрайна от цялата кариерка на Весела. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално, педерастията продаваше през новия век, както е продавала и в миналия с разни артисти като Prince и George Michael. И днес продава с такива кат Сам Смит.

А Азо преди да си извади хитовете - Весела владееше с "Палово око" и "300 нощи".

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

В годините преди да дойдат баш професионалните клипове действително имаше много силни попадения от изпълнители, които към днешна дата са подценявани. И преди сме си говорили колко свежо беше това предложение за 2001, примерно. Че и HD е било, един от първите такива клипове.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, pacho каза:

Нормално, педерастията продаваше през новия век, както е продавала и в миналия с разни артисти като Prince и George Michael. И днес продава с такива кат Сам Смит.

А Азо преди да си извади хитовете - Весела владееше с "Палово око" и "300 нощи".

Браво, че е направила 2 хита! А какво направи след тях да задържи и увеличи тази слава и успехи?!


Весела е безлична като визия и вокал. Като човек също има сериозно дефицити, за да оцелее и да се адаптира успешно в тази сфера. От нейното поколение само Азис и Камелия, донякъде и Глория, се задържаха. 

Безумно е сравнението между нея и Азис, той е обирал най-големите награди, правил е най-големия фурор и продажби. Имал е хиляди участия, концерт в НДК, на стадион "Васил Левски" и в Зимния дворец. Цялата държава се тресеше от провокациите му и до момента макар произхода, образованието си и сферата, в която се изявава, има масово уважение към него и признание на личността и таланта му.

Кое от това е имала Весела? Два големи хита, 1-2 що годе добри тиража, но не и най-добрите и това е.... Камелия и Глория как успяха да се адаптират и след появата на ТВ Планета и да продължават да създават мегахитове, истерия, продажби, фурор.... как натрупаха стабилни фенски маси, а Весела не успя? 

Педерастията на Азис не е извинение за провалената кариера на Весела. :) И други пробваха да продават с педерастия - Шоколадката, Джордан, Саранди и ко и никой не успя и 1/100 от успеха на Азис да направи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

В годините преди да дойдат баш професионалните клипове действително имаше много силни попадения от изпълнители, които към днешна дата са подценявани. И преди сме си говорили колко свежо беше това предложение за 2001, примерно. Че и HD е било, един от първите такива клипове.

Видеото не е българска продукция, а е дело на Грант, така че не можем да го броим към останалите, създавани от нашенски екипи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, pacho каза:

Това видео е супер тъпо. Весела имаше един от най-яките клипове в целия жанр, много преди такива като Азо.

 

Обаче пред версията на Румяна тази на Весето бледнее

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:


 

ГЛОРИЯ - 30 години флопов... ХИТОВЕ!
СЕТЛИСТ:


2.  луда надпревара
3. красив свят
4. 50 на 50
5. мръсни танци
6. пияна вишна
9. не ме моли
10. еднопосочен път
11. усещане за мъж
13. остани тази нощ
14. целувай още, докосвай още
19. инсомния
20. обратно броене
21. криле
24. на по-добрите стрелци
25. нюанси сиво
27. добре дошла, скитнице
 

Super hits! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Andrew Cunanan. каза:

Видеото не е българска продукция, а е дело на Грант, така че не можем да го броим към останалите, създавани от нашенски екипи.

Това е българската версия, на плочката си пише само Пайнер. Но може и Гранд да са участвали, не знам, Runevski да дойде да каже. :D

Рени правеше и други добри клипове в ретрото. А визуалният й връх от 2006 беше по-силен от 90% от Пайнерската видео продукция от същия период.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам хипотеза защо ретрото на Глория не е чак толкова разпознаваемо. Тя правеше повече атмосферна музика. Тук масата предпочита песни с които да могат да свържат личните си изживявания. Ивана блестеше точно в тази ниша. Затова я определяха като "певица на народа" . Между другото и тя клипираше някои от по-атмосферните си песни и не ставаха толкова големи хитове, въпреки че беше на върхът на кариерата си тогава.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , WindWalkerMonk каза:

Винаги достоен коментар на всичко което не е редно в този свят. Ти си от тия хора, които ако трябва да избират по 2 индивида от всеки жив организъм, ще избереш два траверса заради диверсификацията вместо нормална, да, нормална хетеро двойка. Имам чувството, че като чалгарките си решил да си модерен без да виждам какво идиотизми са. Е тва е дала любимата ти Америка на света - само глупости. 

Това не е Америка, а старият марксизъм в нова дреха. Преди беше ниските прослойки, пролетариати, мачкани от богатите. Сега е на расова и полова основа. Целта, както и преди, е да се отслаби обществото, за нечия облага.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DarkChild каза:

Това не е Америка, а старият марксизъм в нова дреха. Преди беше ниските прослойки, пролетариати, мачкани от богатите. Сега е на расова и полова основа. Целта, както и преди, е да се отслаби обществото, за нечия облага.

Вие двамата май не сте чували за мирно съжителство и че е възможно стрейт, гей и транс двойки да съществат заедно без да има проблеми между тях? Както споменах, не всичко е състезание за доминация, и йерархалните общества не са единствените, които съществуват. Впрочем колкото по-малко йерархално е едно общество, толкова по-щастливи са хората, и е доказвано отново и отново и отново.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

Беше време Царица Цура да се отчете

Наистина си звучи като класическа песен на Кости, но по-добре от нищо

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Гальо каза:

Не сме готови и не заслужаваме такова величество като нея изобщо да се занимава с нас, но нямам търпение ❤️ 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...