Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Какви Глория, Деса, Кама като имаме Джордан, Ерик и Джина Стоева? Три достойни лесбийки.

и трансовете - Дион и Доника?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Криско щял да пуска дует и с Константин , автобиографична песен за БУРНИЯ ЖИВОТ на нашо КоцИ!
 

Криско снима клип на нов дует с голяма попфолк звезда

Хип-хоп изпълнителят залага на колаборация с Константин
 

Криско наскоро обяви, че през есента на 2023 година ще пусне първия си албум „Хамелеон“, като в него ще има доста нови парчета. Той признава, че в днешно време не е кой знае какво да се пусне албум, защото нещата в музикалния бизнес не са като едно време и албумите не се посрещат с такъв интерес от днешната публика.

Изпълнителят и продуцент обяви, че пуска пореден попфолк дует. След като в края на април той взриви публичното пространство в колаборация със Софи Маринова, сега прави партньорство с друг топ изпълнител от най-комерсиалния жанр и това е Константин.
 

“Имаме заедно парче с него и мисля, че съм го уцелил в десетката, защото текстът е по неговия живот. Предстои да я снимаме и да я издадем. Следващата песен, която ще пусна обаче, ще е самостоятелна и е регетон” – загатва Криско пред радио “Веселина”.

Текстът на предстоящия сингъл е своеобразна автобиография за бурния живот на Константин и със сигурност съвместния им проект ще предизвика бурни емоции сред феновете.

  • Wow 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Аз имам чувството че те всяка година канят Гло, но тя винаги им отказва.

Тъпо ако е така, защото има много фенове дето са ЛГБТ. Има транс фенове, лесбийки и масово хомосексуалисти.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Тъпо ако е така, защото има много фенове дето са ЛГБТ. Има транс фенове, лесбийки и масово хомосексуалисти.

Тя май изобщо няма стрейт фенове мъже, така че....лошо за нея.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Fast каза:

Аз имам чувството че те всяка година канят Гло, но тя винаги им отказва.

Тя е пазителка на традиционните семейни ценности. Има песни за майката, бащата, кучето и котката. Какви гейове?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.05.2023 г. от 13:54, Andrew Cunanan. каза:

345873125-6286326378088667-5338431885363 

В едната песен се пее за кубче лед (т.е. малък куб), а в другата е за купче лед (т.е. куп ледове в малък обем). Напълно различни неща!

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Колкото и да храним нашите чалга певачки, най-злобните телета определено са в поп-а.

Рут Колева, Михаела Филева, Дивна, Прея, Дара - най-надутите и превзети същества. Такива истории съм чувал за тях че даже не бих ги плювнал (както казва Златка Райкова).

Сподели!:cg:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DanielPiliov каза:

1 ден за 4ч и 40мин - 88К

2 ден - 196К

3 ден - 165К

4 ден - 106К

5 ден - 261К

6 ден - 70К

7 ден - 72К

8 ден - 58К

и от днес, до момента - 23К

 

Има нещо гнило, как се пада от 260К на 70К. Каквото и да си говорим песента е добра и звучи мощно. Чух я днес от една кола, мой приятели също ми казаха, че много я слушат. Попаднах и на сторита в инста в клубовете се избухва. Или вече много малко хора пускат музика от ютуб или има някакъв бъг с песента.

Според мен причината за ниските цифри е точно това, че гледаемостта в YouTube е намаляла, допълнено от осезаемия и напълно логичен спад при самата Преслава. Като сложим настрани каква възраст наближава тя и че обикновено ageism-а на публиката се появява точно на такава дори в България, и самата концепция на Прес за кариерата й напоследък е кошмарна... Системата на Пайнера помагаше до време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Според мен причината за ниските цифри е точно това, че гледаемостта в YouTube е намаляла, допълнено от осезаемия и напълно логичен спад при самата Преслава. Като сложим настрани каква възраст наближава тя и че обикновено ageism-а на публиката се появява точно на такава дори в България, и самата концепция на Прес за кариерата й напоследък е кошмарна... Системата на Пайнера помагаше до време.

😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, xroflx9 каза:

Сподели!:cg:

За Прея примерно, която се прави на толкова земна - съм чувал че никога не говорела със “слугинажа”. Танцьорите за участията ѝ трябвало да говорят през мениджър/гримьор ако искат да ѝ кажат нещо. 
Често закъснявала за участия и в последния момент искала да си вдига цените като тези на много по-изявени певици.

На Дара цялата компания са твърди наркомани, често изпадала в мортус състояния по партита, ако някой решил да ѝ прави забележка за поведението имала оправдание че е известна. 
Също така ситуацията когато обвини Тита, че не е стойностен изпълнител защото се разголва след като тя самата има много по-провокативни снимки.

За Рут Колева и Михаела Филева е имало достатъчно статии и истории от техни колеги през годините, за това колко се непоносими.

Имам и няколко по-подробни истории, но няма да ги пиша защото веднага биха се сетили кой ги разказва ако ги прочетат. А аз знам че някои от тях се търсят в Гугъл. Да не оставяме човека без работа.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Emanuela.Carey каза:

За Прея примерно, която се прави на толкова земна - съм чувал че никога не говорела със “слугинажа”. Танцьорите за участията ѝ трябвало да говорят през мениджър/гримьор ако искат да ѝ кажат нещо. 
Често закъснявала за участия и в последния момент искала да си вдига цените като тези на много по-изявени певици.

На Дара цялата компания са твърди наркомани, често изпадала в мортус състояния по партита, ако някой решил да ѝ прави забележка за поведението имала оправдание че е известна. 
Също така ситуацията когато обвини Тита, че не е стойностен изпълнител защото се разголва след като тя самата има много по-провокативни снимки.

За Рут Колева и Михаела Филева е имало достатъчно статии и истории от техни колеги през годините, за това колко се непоносими.

Имам и няколко по-подробни истории, но няма да ги пиша защото веднага биха се сетили кой ги разказва ако ги прочетат. А аз знам че някои от тях се търсят в Гугъл. Да не оставяме човека без работа.

Филева уж има образ на мила и земна. Жалко.

преди 3 минути, GSA каза:

Джулия обяви излизането на първи самостоятелен албум. Евала. Последната и песен ми е страшно любима. 

Дори Коя ще извади албум, само "на Египет фараона" - никога.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gerganafen каза:

Филева уж има образ на мила и земна. Жалко.

Дори Коя ще извади албум, само "на Египет фараона" - никога.

И раздялата с онзи обяви. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

Филева уж има образ на мила и земна. Жалко.

Дори Коя ще извади албум, само "на Египет фараона" - никога.

За Филева много отдавна съм чувал,че била абсолютен боклук като човек,сега вече се убедих.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Gerganafen каза:

Филева уж има образ на мила и земна. Жалко.

Тя е известна с това че е саботирала професионални отношения на колегите си, особено по общи турнета и участия за да бъде център на вниманието.
Подобно на наши Пайнерки искала винаги или да открива или да закрива събития и да има повече песни от другите.

Често се случвало да “взима” демота на колеги като плащала на композитора повече, за да даде песента на нея.

Лора Караджова беше казала в Брадъра че Графа коли и беси за нея, защото е негов изпълнител и трябвало да я бута. От тогава и той ми падна в очите.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой ли не успя да потвърди дали Гергана наистина е бременна? Явно наистина иска да изчезне от лицето на земята и никой да не си спомня за нея, което е жалко,  защото все още има фенове, които се интересуват от нея.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Emanuela.Carey каза:

Тя е известна с това че е саботирала професионални отношения на колегите си, особено по общи турнета и участия за да бъде център на вниманието.
Подобно на наши Пайнерки искала винаги или да открива или да закрива събития и да има повече песни от другите.

Често се случвало да “взима” демота на колеги като плащала на композитора повече, за да даде песента на нея.

Лора Караджова беше казала в Брадъра че Графа коли и беси за нея, защото е негов изпълнител и трябвало да я бута. От тогава и той ми падна в очите.

Толкова бутане, толкова прецакване на колеги и пак е абсолютно никоя? 

Полина Дженова също адски я бутат и облъчват възрастното население с нея по формати, но като певица и хитове е кръгла 0. Филева освен "Опасно близки" и "Когато ти трябвам" има ли други известни песни? Да не говорим колко награди за певица на годината на БНР са ѝ бутнали, а една Георги-Николай, когато мачкаше и бесеше през 2015-2017-та не е била номинирана дори. 😕

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина си имат високо самочувствие повечето попаджии, а при някои това граничи и с кофти отношение спрямо другите. Но нима можем да сме изненадани? Дори без да правят нон-стоп хитове, в последните години въпросните имат всичко, което на чалгата й липсва - нормален ход на издателската дейност, концерти, турнета, награди, уважение от страна на медии, лансиране по всякакви предавания.

Тазгодишния концерт на Бг Радио ще е нещо невиждано. Такава титанична колаборация на поколенията чалгата и да иска никога няма да реализира, защото всичките са продажни и жанра никога няма да има звезда като истинската кралица в българската музика.

2126747344_Screenshot_20230512-215549_Chrome(3).jpg.0e9fc95ee29c877c3375e6301d697c91.jpg

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, SG каза:

Тазгодишния концерт на Бг Радио ще е нещо невиждано. Такава титанична колаборация на поколенията чалгата и да иска никога няма да реализира, защото всичките са продажни и жанра никога няма да има звезда като истинската кралица в българската музика.

2126747344_Screenshot_20230512-215549_Chrome(3).jpg.0e9fc95ee29c877c3375e6301d697c91.jpg

Кой ще ги гледа тези награди и какво въобще ще награждават като няма нито един поп хит от изминалата година? Ще пълнят стадион с пенсионерки и деца - Веселин Маринов вече го е правил.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, SG каза:

Наистина си имат високо самочувствие повечето попаджии, а при някои това граничи и с кофти отношение спрямо другите. Но нима можем да сме изненадани? Дори без да правят нон-стоп хитове, в последните години въпросните имат всичко, което на чалгата й липсва - нормален ход на издателската дейност, концерти, турнета, награди, уважение от страна на медии, лансиране по всякакви предавания.

Тазгодишния концерт на Бг Радио ще е нещо невиждано. Такава титанична колаборация на поколенията чалгата и да иска никога няма да реализира, защото всичките са продажни и жанра никога няма да има звезда като истинската кралица в българската музика.

2126747344_Screenshot_20230512-215549_Chrome(3).jpg.0e9fc95ee29c877c3375e6301d697c91.jpg

В грешка си скъпи мой, липсват им два ОГРОМНИ фактора, които още са движещи в чалгата:
а) най-висок интерес от аудиторията;
б) голям стоков оборот и съответно заетост - приход и брой участия;

ако следваме логиката на попаджиите а-листа на чалгарите е в непрекъснато турне.

Не знам защо си мислиш, че има някакво уважение към попа - хората просто не бръснат 99% от там изпълнителите за живи. Потребителите на средна възраст може веднъж-дваж да им идат на концерт, но не акумулират постоянен оборот. Ако мислиш, че те са по-печеливши или вървежни от чалгарите, кои ги тъпчат най-богатите хора в държата? Кои имат по-скъпарски лайвстайл? Кои са по-следвани в социални мрежи, макар и с фалшименто последователи? За кои се пише повече по жълтите парцали? За кои гърмят мамчета в коментарите под статитии във фб?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...