Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 час , -A. каза:

но при алфа абсолютно всеки един проект е с фалшив такъв.

Песента на Доника и първата на Алпай нямат, на Десита и Адам също повечето нямат.

Което всъщност показва една много голяма разлика с купените гледания и изглежда смешно. Как утвърдено име като Десита прави по-малко гледания от Ивайла и Мирела?

Поне като купува да го прави по-дискретно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , -A. каза:

Алфа купувачите падат от 225к на 92к за 24 часа.

Коментар @SG.

Галин се оказа най-комплексирания изпълнител в дългосрочен план. Повечето изпълнители (винаги има изключения) вече спряха да купуват трафик, но при алфа абсолютно всеки един проект е с фалшив такъв.

Междувременно изместиха дори Меди от Трендинг.:dontknow:92k реални е много добро задържане за новаци 1 седмица след излизането на песента. Може би се повтаря случаят с Токсичен - песен, която тръгва добре, но други обстоятелства я карат да изглежда съмнителна.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, SG каза:

Междувременно изместиха дори Меди от Трендинг.:dontknow:92k реални е много добро задържане за новаци 1 седмица след излизането на песента. Може би се повтаря случаят с Токсичен - песен, която тръгва добре, но други обстоятелства я карат да изглежда съмнителна.

Какви обстоятелства😂😂😂😂 Трафик от третия свят ли са обстоятелствата? Не трябва ли, за да се забележи толкова в началото една песен - имената да бъдат познати? Алпай на първата си песен има 184К, Мирела едва 2М върза, къде купени, къде не. Изведнъж обаче мега интереса предизвикаха, над 200К за ден, колкото не са гледали Алпай за 1 месец😅

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво, като първите им песни са провали, значи нямат шанс никога никъде да пробият? Клетите ни любимки значи, никоя не стана хитова мигновено с първата си песен, значи в цялата история на жанра само Гергана е звезда.

Между другото песента дори и с реалните си гледания пак върви доста по-добре от огромния провал на Преслава, каквато реално е голямата болка, заради която въобще се е заговорило за някакви си Мирела и Алпай тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

И какво, като първите им песни са провали, значи нямат шанс никога никъде да пробият? Клетите ни любимки значи, никоя не стана хитова мигновено с първата си песен, значи в цялата история на жанра само Гергана е звезда.

Между другото песента дори и с реалните си гледания пак върви доста по-добре от огромния провал на Преслава, каквато реално е голямата болка, заради която въобще се е заговорило за някакви си Мирела и Алпай тук.

Аз не смятам, че песента на Преслава е огромен провал, ще видим как ще се развие с времето, като нищо може да завърши с едни 10-15 милиона. Виждали сме го по кака ѝ Софка и ред други изпълнители. :) 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Сигурно и тези 90к не са реални. Очаквам утре или следващите дни рязко да падне на 30-10к.

Не знам ама на мен тези скорострелни падания на Алфа ми се струват крайно странни. Не е възможно Галин толкова време да не може да види ситуацията отстрани и да не им удължи поне с някоя и друга седмица периода на реклама/купени гледания, за да не изглежда поне толкова съмнително.

А и в случая говорим за песен, която вече близо 1 седмица е на първите места в Трендинг.

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Аз не смятам, че песента на Преслава е огромен провал, ще видим как ще се развие с времето, като нищо може да завърши с едни 10-15 милиона. Виждали сме го по кака ѝ Софка и ред други изпълнители. :) 

 

 

То и аз го казах, че на Преслава обикновено нещата й си задържат някакъв интерес във времето и правят големи милиони. Този случай обаче ми е някакъв фрапантен и много в стил Без теб, Мълчете си и дуета с Кеба. Че тя прави ли въобще по 50k на ден? Не следя отблизо нещата, но имам чувството, че от няколко дена е зациклила в диапазона между 700k и 900k. Пълен потрес като за песен на Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Не знам ама на мен тези скорострелни  падания на Алфа ми се струват крайно странни. Не е възможно Галин толкова време да не може да види ситуацията отстрани и да не им удължи поне с някоя и друга седмица периода на реклама/купени гледания, за да не изглежда поне толкова съмнително.

А и в случая говорим за песен, която вече 1 седмица е на първите места в Трендинг. 

То и аз го казах, че на Преслава обикновено нещата й си задържат някакъв интерес във времето и правят големи милиони. Този случай обаче ми е някакъв фрапантен и много в стил Без теб, Мълчете си и дуета с Кеба. Че тя прави ли въобще по 50k на ден? Не следя отблизо нещата, но имам чувството, че от няколко дена е зациклила в диапазона между 700k и 900k. Пълен потрес като за песен на Преслава.

1 ден за 4ч и 40мин - 88К

2 ден - 196К

3 ден - 165К

4 ден - 106К

5 ден - 261К

6 ден - 70К

7 ден - 72К

8 ден - 58К

и от днес, до момента - 23К

 

Има нещо гнило, как се пада от 260К на 70К. Каквото и да си говорим песента е добра и звучи мощно. Чух я днес от една кола, мой приятели също ми казаха, че много я слушат. Попаднах и на сторита в инста в клубовете се избухва. Или вече много малко хора пускат музика от ютуб или има някакъв бъг с песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доня Минети утре пуска песен затова и отряза от рекламата/манипулирането на алгоритмите двамата безличника. Като гледам тотално е заебал Лидия и Десита,да видим какво ще стане когато Сими пусне песен или е отписал и нея.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:
WWW.DNES.BG

На сцента ще се качи и Ния Петрова от "Гласът на България" | Dnes.bg

 

Не мисля че Есил е подходяща за прайда. Песните й са едни тежки и мрачни.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.05.2023 г. от 15:13, SG каза:

Това е българската версия, на плочката си пише само Пайнер. Но може и Гранд да са участвали, не знам, Runevski да дойде да каже. :D

Рени правеше и други добри клипове в ретрото. А визуалният й връх от 2006 беше по-силен от 90% от Пайнерската видео продукция от същия период.

Сръбската и българската версия на клипа към “Влюбих се опасно” са идентични, снимани наведнъж от един екип. Продукцията е снимана в Сърбия с тамошен екип. Може би първия клип с професионално наети гримьор, фризьор и стилист. Режисьор е Иван Код, който е правил хитовите клипове на Цеца по това време. Със същия после заснемат и двуезичната “Раздяла”, отново с много 3Д анимация, карат и микробуси с тонове пясък, за да имитират плаж. Общо взето са пращани готови в България, а този, през който са минавали клиповете преди да се пуснат за излъчване най-много да е пипал цветове, но няма принос. Но сръбските клипове на Рени са щамповани в последните секунди от сръбския екип-създател.
 

Но ето пък и един от най-добрите и клипове от български екип. Дни преди него излиза първия клип на Люси (Не виждам), това трябва да е втория му. Тук е и прощапулника на Мис Бони като гримьор във фолка. 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DanielPiliov каза:

1 ден за 4ч и 40мин - 88К

2 ден - 196К

3 ден - 165К

4 ден - 106К

5 ден - 261К

6 ден - 70К

7 ден - 72К

8 ден - 58К

и от днес, до момента - 23К

 

Има нещо гнило, как се пада от 260К на 70К. Каквото и да си говорим песента е добра и звучи мощно. Чух я днес от една кола, мой приятели също ми казаха, че много я слушат. Попаднах и на сторита в инста в клубовете се избухва. Или вече много малко хора пускат музика от ютуб или има някакъв бъг с песента.

Не е от 260к на 70, този ден има нещo бъгнато в сайта и всички гледания са повишени повече и от двойно.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Fast каза:

Не мисля че Есил е подходяща за прайда. Песните й са едни тежки и мрачни.

Esemes


uuuu

faf o4ite pederaz blestiii

Extremely heavy songs, yeah 😜

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Не е от 260к на 70, този ден има нещo бъгнато в сайта и всички гледания са повишени повече и от двойно.

Абе и аз го видях това и се учудих, значи е било бъг…

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, xroflx9 каза:

Доня Минети утре пуска песен затова и отряза от рекламата/манипулирането на алгоритмите двамата безличника. Като гледам тотално е заебал Лидия и Десита,да видим какво ще стане когато Сими пусне песен или е отписал и нея.

Той сега за себе си ще купи поне тройно повече гледания за да удари 10 милиона.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , pacho каза:
WWW.DNES.BG

На сцента ще се качи и Ния Петрова от "Гласът на България" | Dnes.bg

 

Михаела Филева и темеРут Колева са абонирани всяка година поне на едно място да си изпеят флоповете.  Искам Есил да забие това:

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Михаела Филева и темеРут Колева са абонирани всяка година поне на едно място да си изпеят флоповете.  Искам Есил да забие това:

 

Колкото и да храним нашите чалга певачки, най-злобните телета определено са в поп-а.

Рут Колева, Михаела Филева, Дивна, Прея, Дара - най-надутите и превзети същества. Такива истории съм чувал за тях че даже не бих ги плювнал (както казва Златка Райкова).

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Колкото и да храним нашите чалга певачки, най-злобните телета определено са в поп-а.

Рут Колева, Михаела Филева, Дивна, Прея, Дара - най-надутите и превзети същества. Такива истории съм чувал за тях че даже не бих ги плювнал (както казва Златка Райкова).

Съвсем нормална реакция е тяхната злоба, след като е нелепо да се твърди, че в България има друга музика освен чалгата. С епизодичните успехи на попа, които се броят на пръстите на една ми ръка, за миналото десетилетие, и никакви за настоящето - какво да кажем. Михаела има най-много 2 хита в 11 годишната си кариера, Дара-7, Дивна-1, темеРут - 0, Прея - 1 с ултра клизми. Стига им на тея безличници. Не съм чул най-хитовите попаджии - Криско, Килата и Гери да плюят чалгата, даже й се кефят и имат дуети или песни в тая стилистика.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся, да не се правим на Лили Иванова викам и да си го кажем. Тотално невменяем избор! 

1. Михаела е супер секси, но е секс символ, не гей или ЛГБТ икона. Да бяха взели някоя такава, има от попа.

2. Вместо Есил трябваше ако искаха ветеран да е Глория. Няма друга която да е топ гей икона от старите.

Рут мяза на лесба, тя може и да мине, но да приемем, че и Галин щеше да свърши работата.

Абсурдно е да пропуснат Глория, а да земат Деса и Кама. Янева е ясно що няма да я викнат, можеше поне една Алисия.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Ся, да не се правим на Лили Иванова викам и да си го кажем. Тотално невменяем избор! 

1. Михаела е супер секси, но е секс символ, не гей или ЛГБТ икона. Да бяха взели някоя такава, има от попа.

2. Вместо Есил трябваше ако искаха ветеран да е Глория. Няма друга която да е топ гей икона от старите.

Рут мяза на лесба, тя може и да мине, но да приемем, че и Галин щеше да свърши работата.

Абсурдно е да пропуснат Глория, а да земат Деса и Кама. Янева е ясно що няма да я викнат, можеше поне една Алисия.

Каква гей икона е Деса?!
Кралиците на чалгата, повлияли гейовете, са: Глория, Камелия, Галена и Андреа. Донякъде Мария и Малина. Да поканят Андреа най-сетне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Ся, да не се правим на Лили Иванова викам и да си го кажем. Тотално невменяем избор! 

1. Михаела е супер секси, но е секс символ, не гей или ЛГБТ икона. Да бяха взели някоя такава, има от попа.

2. Вместо Есил трябваше ако искаха ветеран да е Глория. Няма друга която да е топ гей икона от старите.

Рут мяза на лесба, тя може и да мине, но да приемем, че и Галин щеше да свърши работата.

Абсурдно е да пропуснат Глория, а да земат Деса и Кама. Янева е ясно що няма да я викнат, можеше поне една Алисия.

Какви Глория, Деса, Кама като имаме Джордан, Ерик и Джина Стоева? Три достойни лесбийки.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...