Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 15 минути, SG каза:

Мега хита е минал 1 милион! 

Този също. Просто останалите 817 000 не са се трансферирали от Непал, Таджикистан, Грузия и Армения! ❤️

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, SG каза:

Мега хита е минал 1 милион! Подминаваме факта, че на моменти е с банално звучене и куфеем!🤪

Обаче понякога и аз се изненадвам на глупостите тук. Какъв хит е тази песен, кой изобщо знае кои са Мирела и Алпай? Та те дори чалгарите нямат идея кои са. Галин дори не усеща колко лоша услуга им прави с купуването на гледания, та те едни Десита и Лидия мъчат милиона за 1 месец. Няма да коментирам, че в трендинга дори пика на Алисия беше #2, с далеч по-малко гледания. На тях им е #3. Забелязах, че и Марсо ги е минал там с 230К за 3 дни. 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Мега хита е минал 1 милион! Подминаваме факта, че на моменти е с банално звучене и куфеем!🤪

Нашата тайна е че изобщо съществуват, с тая част съм съгласен 100%. 

  • Haha 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Хоп, троп  -  а така,

Троп, троп - по душа,

Празник е на любовта!

 

Новата фолклорна ПЕРЛА на Яница вече видя бял свят.

 

Понеже го видях като фолклорна ПЕТРА, мисля че е време. 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, asylum каза:

@GSA, @adorable

kyneme ❤️

 

Браво на Диапазон, че продължават да издават албуми на изпълнителите си. Може да не са "мега звезди", но поне хората ще имат нещо зад гърба си: "ето, това е моята кариера, това е албумът ми". А не като уж големи звезди като Галин, чиято "кариера" е в YouTube, и то дори не в един собствен канал, а пръсната в няколко. "Пайнер" както им скимна да му изтрият проекта с Камелия едно време, така утре може да решат, че напуснали изпълнители нямат място в PlanetaOfficial, и хоп - 10-годишно творчество на Гъбчо ще замине на кино.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Гальо каза:

Обаче понякога и аз се изненадвам на глупостите тук. Какъв хит е тази песен, кой изобщо знае кои са Мирела и Алпай? Та те дори чалгарите нямат идея кои са. Галин дори не усеща колко лоша услуга им прави с купуването на гледания, та те едни Десита и Лидия мъчат милиона за 1 месец. Няма да коментирам, че в трендинга дори пика на Алисия беше #2, с далеч по-малко гледания. На тях им е #3. Забелязах, че и Марсо ги е минал там с 230К за 3 дни. 

За сметка на което те са над Марсо в Тренда за музика. YouTube винаги е бил много нелогичен в класациите си.

Иначе гледам, че в постовете преди моя сте въздишали какъв тотален хит щяла да издаде Цветелина Янева... оставете ме и аз да се пошегувам. :D

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Fast каза:

Този пък кой го слуша че чак втори албум ще издава.

Защо дискриминираш дебелите гей певци, които не могат да пеят?

Защо дискриминираш феновете им?
Анатема!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

За сметка на което те са над Марсо в Тренда за музика. YouTube винаги е бил много нелогичен в класациите си.

Иначе гледам, че в постовете преди моя сте въздишали какъв тотален хит щяла да издаде Цветелина Янева... оставете ме и аз да се пошегувам. :D

Нелогичен може, но когато песен е тотален хит винаги е била на първите места там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Гальо каза:

Нелогичен може, но когато песен е тотален хит винаги е била на първите места там.

Че те са си на първите места и в основния. Преди да ги мине Марсо над тях бяха само големия хит на Меди и Преслава с хилядите коментари заради играта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , -A. каза:

Хоп, троп  -  а така,

Троп, троп - по душа,

Празник е на любовта!

 

Новата фолклорна ПЕРЛА на Яница вече видя бял свят.

 

Песента е много хубава, копие на Мома Яница, но е приятна за слушане. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Алфа купувачите падат от 225к на 92к за 24 часа.

Коментар @SG.

Галин се оказа най-комплексирания изпълнител в дългосрочен план. Повечето изпълнители (винаги има изключения) вече спряха да купуват трафик, но при алфа абсолютно всеки един проект е с фалшив такъв.

  • Like 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , -A. каза:

Алфа купувачите падат от 225к на 92к за 24 часа.

Коментар @SG.

Галин се оказа най-комплексирания изпълнител в дългосрочен план. Повечето изпълнители (винаги има изключения) вече спряха да купуват трафик, но при алфа абсолютно всеки един проект е с фалшив такъв.

Те и тези 92К са им много на Бета мюзик. Дори и да ми хареса тяхна песен, тези манипулации и фалшиво напомпване, ме отблъскват тотално от проекта. Хем искат да излъжат някого, хем са бедни и купуват 1-2 млн и после забива на 5 гледания на ден. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...