Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2023)


Препоръчани коментари

Мария Илиева е класа. Като човек не идва съвсем приятна, но като кариера когато след години всички са баби тя ще си е редом до Софка като най-големите певици от демокрацията.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

От сички възможни заглавия ... точно това на Белослава и шопските мариачи ли ... Нечия майка със сигурност. 

 

А това е пък е взето от заглавието на филм

9d3f85de865861ceeacdac6ec5aa0ca3.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

А това е пък е взето от заглавието на филм

 

То е колаборация със създателите на филма.

През 2004 г. групата пуска сингъла „И твойта майка също“ с участието на Белослава, който е част от рекламна кампания, целяща да промотира шокиращия мексикански филм, носещ същото заглавие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

То е колаборация със създателите на филма.

През 2004 г. групата пуска сингъла „И твойта майка също“ с участието на Белослава, който е част от рекламна кампания, целяща да промотира шокиращия мексикански филм, носещ същото заглавие.

Чак пък създателите. По-скоро разпространителите тук.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Е да, да бяха взели точно тоя семпъл да е фючeринг Счета и репортерката на Бейза Ходжа, сас сигурност щеше да има голяма избухвация :D

 

 

Да, така е. Изпуснаха шанса си за иновативен хит. Сега трябва да измислят нещо по-така. Например
"Бизон в чорапогащник" или "Чорапогащника, който баща ти тайно открадна от майка ти, ах ле ле ле и не си призна, не си призна, че пада си по мъда, по мъда". Да, остават им малко шансове за хит. Да мислят, за това са им тия глави, не е нужно да си менкат микрофоните, да вложат мисъл в следващия си проект като ще пеят за майки, нека следващия е за баща хванат от майка по чорапогащник. :D 
П.С. Между другото нека бъде Ft. Ави Бенеди. Разбрахме, че е много тъжен от факта, че стават войни за мъже. Да не пренебрегват така скрития му талант, даже може музиката да им направи!

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Ква кариера има тая Петя Панева, че ше е треньорка бе. На кво може да научи хората тя? Как да не успеят, как никой да не ги знае?

Петя няма да бъде треньор, не сте прочели правилно новината:

SIGNAL.BG

Ясно е коя звезда става треньор в "Гласът на България" на мястото на Галена. Попфолк звездата бе ментор на талантите в два поредни сезона, като още при

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Постнал съм линковете в следващия пост. ;)

Е, и? Това е дискче за лично ползване едва ли не. Не това разбирам аз под "испански албум за Латинска Америка"

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DarkChild каза:

Е, и? Това е дискче за лично ползване едва ли не. Не това разбирам аз под "испански албум за Латинска Америка"

На обложката пише ISM, не знам дали става въпрос за някаква тогавашна музикална фирма или за проект, подкрепен от International Society of Musicians.

То е ясно, че не е бил разпространен по всички магазини в латино страните, кой ще тръгне да ти купува диск на някаква българка Деси Слава. Но въпроса беше дали албума е видял бял свят под някаква форма - видял е. :)

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , SG каза:

Мария Илиева е класа. Като човек не идва съвсем приятна, но като кариера когато след години всички са баби тя ще си е редом до Софка като най-големите певици от демокрацията.

Ква класа е, има 1 хит с Криско и една популярна песен. За 20 години и кусур кариера. Кралицата на попа... И като го казвам имам предвид дори когато тия песни са излизали. Сравни я дори с баба ти дето мачкаше държавата с мегахитове, кога тая е била така? Никога, никога не е била масово слушана, никога не е била на върха.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Gentleman. каза:

554AFAE6-88E4-42DC-9508-432C3CD3B226.jpeg

Как се издава, че не е биологичната майка. Бързо й омръзна бебето. Ама то и без това "не разбира кой го гледа". :D Цветко да го дундурка там и тва е, мама има чалготеки да обикаля. 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , SG каза:

Да ти кажа точно на нея ми крещи този кадър... това е то да си си изградил такъв стил, че да те разпознават дори като е замъглена снимката. :D

Аз иначе имам интерес към албума на Криско и се надявам да даде пример на други по-млади изпълнители тип Галин, Меди, Гери-Никол и т.н, които имат пачки, а с години го карат без нито един албум и само на YouTube слава.

Всъщност това е и първият албум на Криско след 20 години "кариера" :D

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Gerganafen каза:

Как се издава, че не е биологичната майка. Бързо й омръзна бебето. Ама то и без това "не разбира кой го гледа". :D Цветко да го дундурка там и тва е, мама има чалготеки да обикаля. 

 

Защото бебето е кукла. Ще бъде бебе още 5 години и ще осиновят някое дете да го заменят.

spacer.png

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , SG каза:

На обложката пише ISM, не знам дали става въпрос за някаква тогавашна музикална фирма или за проект, подкрепен от International Society of Musicians.

То е ясно, че не е бил разпространен по всички магазини в латино страните, кой ще тръгне да ти купува диск на някаква българка Деси Слава. Но въпроса беше дали албума е видял бял свят под някаква форма - видял е. :)

На обложката може да пише много работи, което не означава че тоя направи си сам проект е разпечатан в тираж повече от 1 (една) бройка и видял изобщо магазин дори в единствено число, камо ли бял или латино свят. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Юлола лямаше ли да пуска албум?

Не съм пияЛЛЛЛа, но с теб ме хваЛЛЛЛЛа. Тук се чува много ясно, че пее с Л! ❤️ Поздрав за всички фелове ла Юлола! ❤️ 
По дявола чашите!!!

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Ква класа е, има 1 хит с Криско и една популярна песен. За 20 години и кусур кариера. Кралицата на попа... И като го казвам имам предвид дори когато тия песни са излизали. Сравни я дори с баба ти дето мачкаше държавата с мегахитове, кога тая е била така? Никога, никога не е била масово слушана, никога не е била на върха.

А Глория, Ивана, Камелия, Десислава, Преслава, Галена като са били на върха... къде са днес? В никакъв случай не са масово слушани, нито са с имидж на някакви кралици на музиката. Тя и Софка реално никога не е била номер 1, но първа от всички събра на два пъти публика за Арена Армеец. Нещата невинаги опират само до хитовете и до това дали си бил на върха/дали са те натрапили на хората да те възприемат на върха. Важно е как си градиш кариерата във времето, а поп звездите като цяло умеят да мислят по-добре за това от чалгарките, на които им стига да им дадеш 10 участия по кръчми и чалготеки и си мислят, че са ОК.

Мария Илиева съвсем не е само с 1-2 хита. В първите години на кариерата си имаше поне няколко, а сред поп средите си беше баш идолка за подражание на прохождащите там. Всъщност много от новите поп изпълнители и до днес я приемат за летва от подобна величина. ;)

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unlocked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...