Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Fast каза:

Да предположим че си прав, но пък от друга страна тя никога не е могла да привлича хора на нейната среда вътре в бранша. Една добра "лисица" може да привлича симпатия и в двете посоки, и нямаше и да знаете че е такава.

Или просто не й пука да си създава огромна "армия", щом си се оправя и сама. Щом уж голямото приятелство с Галя явно не й беше толкова важно и двете позволиха някакви метални статуетки да го прекратят, какво остава да се занимава да си създава някакъв фалшив кръг от случайни колежки, гримьори или там каквато си представяш, че би трябвало да е групата й от "симпатизанти". Тя си е гъста с Кокаин, със Софка, с Лидия направи дует и демонстрира топли отношения, какво повече. Не е длъжна да бъде приятелка с всички стотици чалгарки.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

165 likes, 0 comments - vania velikova (@kleopatra8686) on Instagram
WWW.INSTAGRAM.COM

59 likes, 0 comments - vania velikova (@kleopatra8686) on Instagram

 

Лорен(а) част от няква програма за социално слаби певци ли е? Иначе не си обяснявам защо са я поканили на участие на Ванчето ... 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Gerganafen каза:

Или просто не й пука да си създава огромна "армия", щом си се оправя и сама. Щом уж голямото приятелство с Галя явно не й беше толкова важно и двете позволиха някакви метални статуетки да го прекратят, какво остава да се занимава да си създава някакъв фалшив кръг от случайни колежки, гримьори или там каквато си представяш, че би трябвало да е групата й от "симпатизанти". Тя си е гъста с Кокаин, със Софка, с Лидия направи дует и демонстрира топли отношения, какво повече. Не е длъжна да бъде приятелка с всички стотици чалгарки.

Толкова различава, с толкова се пише приятелка. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Gerganafen каза:

Или просто не й пука да си създава огромна "армия", щом си се оправя и сама. Щом уж голямото приятелство с Галя явно не й беше толкова важно и двете позволиха някакви метални статуетки да го прекратят, какво остава да се занимава да си създава някакъв фалшив кръг от случайни колежки, гримьори или там каквато си представяш, че би трябвало да е групата й от "симпатизанти". Тя си е гъста с Кокаин, със Софка, с Лидия направи дует и демонстрира топли отношения, какво повече. Не е длъжна да бъде приятелка с всички стотици чалгарки.

Не говоря само за приятелските групи. Буквално никой от индустрията не е заставал зад нея в кофти за нея моменти. Мисълта ми е, каква манипулаторка може да бъде, щом не може да издърпа наратива в нейна полза в най-близкото си обкръжение?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресис с нова песен и клип, пуснала е кадри:

WWW.INSTAGRAM.COM

1,658 likes, 46 comments - Preslava (@preslava_official) on Instagram: "A new song is coming… 🤫 #preslava #new #song #comingsoon #soon"

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Не знам ама близостта й с Алфа не съм сигурен дали да ме радва или да ме плаши. Спада на Лиди започна покрай нейното изявено вещерство.

Screenshot_20230430-132855_Chrome.jpg.618bf258b3b8f67c9aa4d8e7b0356dc6.jpg

Преса между другото наистина е доста запазена и младолика, а Тройниците вехнат една по една.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, z_o_ каза:

Пресис с нова песен и клип, пуснала е кадри:

WWW.INSTAGRAM.COM

1,658 likes, 46 comments - Preslava (@preslava_official) on Instagram: "A new song is coming… 🤫 #preslava #new #song #comingsoon #soon"

 

Значи наведнъж пускат Преслава, Емануела, Алисия, Ивана, Анелия, Десислава

Мирише на 2010та

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Значи наведнъж пускат Преслава, Емануела, Алисия, Ивана, Анелия, Десислава

Мирише на 2010та

Уплашиха се от новия хит на Ванчето Великова и изчакаха 2 седмици да се пуснат след нея

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Уплашиха се от новия хит на Ванчето Великова и изчакаха 2 седмици да се пуснат след нея

 

Те и два месеца да чакат, файда никаква. Гърмежът си е гърмеж! 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, z_o_ каза:

Пресис с нова песен и клип, пуснала е кадри:

WWW.INSTAGRAM.COM

1,658 likes, 46 comments - Preslava (@preslava_official) on Instagram: "A new song is coming… 🤫 #preslava #new #song #comingsoon #soon"

 

Преслава с нова песен през май ❤️ Дано е бърза! Дали пак ще е на Ганев? Хммм... предстои да разберем! Най-много очаквам от Преслава и Анелия. Песните на Алисия и Емануела също са ми интересни. А Ивана пък кога е казала, че ще пуска нещо ново?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Emanuela.Carey каза:

Преса между другото наистина е доста запазена и младолика, а Тройниците вехнат една по една.

 

Може би щях да се съглася ако не ги бях видял на живо със Симона една до друга на онзи концерт преди няколко седмици... Прес засега изсмуква енергиите на кариерите им, тепърва ще им изцежда и свежестта на външния вид като някоя опитна вампирка. :D

преди 32 минути, z_o_ каза:

Пресис с нова песен и клип, пуснала е кадри:

WWW.INSTAGRAM.COM

1,658 likes, 46 comments - Preslava (@preslava_official) on Instagram: "A new song is coming… 🤫 #preslava #new #song #comingsoon #soon"

 

На този кадър, като изключим носа, ми бие много на онази мастита певица на народа с едните гърди напред от първите години на кариерата.

Да издават вече песните си въпросните, че жанра изглежда неспасяем. Добре, че беше Меди, за да има поне едно подобие на хит.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 28.04.2023 г. от 22:10, asylum каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

April 28, 2023 - 42 likes, 0 comments - IVANA (@ivana_music_bulgaria) on Instagram: "Очаквайте скоро! ❤️"

 

 

преди 5 минути, DevilWish каза:

Преслава с нова песен през май ❤️ Дано е бърза! Дали пак ще е на Ганев? Хммм... предстои да разберем! Най-много очаквам от Преслава и Анелия. Песните на Алисия и Емануела също са ми интересни. А Ивана пък кога е казала, че ще пуска нещо ново?

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Преслава с нова песен през май ❤️ Дано е бърза! Дали пак ще е на Ганев? Хммм... предстои да разберем! Най-много очаквам от Преслава и Анелия. Песните на Алисия и Емануела също са ми интересни. А Ивана пък кога е казала, че ще пуска нещо ново?

Преслава май ще е от Драганински (? нали той беше казал че ѝ е направил 2 песни, а и не е тагвала Ганев)

Емануела - Ганев, Анелия - гръцки композитор, Деса - вероятно Асенов, Алисия нацели хит с Ганев, но мисля че ще пусне Оцково

Иначе Ивана пусна тийзър в инстаграм

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Emanuela.Carey каза:

Преслава май ще е от Драганински (? нали той беше казал че ѝ е направил 2 песни, а и не е тагвала Ганев)

Емануела - Ганев, Анелия - гръцки композитор, Деса - вероятно Асенов, Алисия нацели хит с Ганев, но мисля че ще пусне Оцково

Иначе Ивана пусна тийзър в инстаграм

На Десислава това може да й е ромския кючек от Сандрито и Гъмзата, за който беше говорила. Never overestimate Fatme. :D

  • Haha 2
  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Emanuela.Carey каза:

Преслава май ще е от Драганински (? нали той беше казал че ѝ е направил 2 песни, а и не е тагвала Ганев)

Емануела - Ганев, Анелия - гръцки композитор, Деса - вероятно Асенов, Алисия нацели хит с Ганев, но мисля че ще пусне Оцково

Иначе Ивана пусна тийзър в инстаграм

Дано е на Драганински, да вземе да разнообрази. На Алисия последната песен е най-доброто от тази година за момента, но не е казвала на кого ще е песента. Между другото преди малко в една кола дънеше "Подводница"! :D❤️ 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Анелия се казва "Любо(в)". Редно е баджаначката й Еми да не остава по-назад и да пусне и тя проект-посвещение със заглавие "Баш(х)ур"!

domashenbahur.webp

  • Haha 8
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Песента на Анелия се казва "Любо(в)". Редно е баджаначката й Еми да не остава по-назад и да пусне и тя проект-посвещение със заглавие "Баш(х)ур"!

domashenbahur.webp

Наистина ли ще се казва "Любов" 😮 :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Наистина ли ще се казва "Любов" 😮 :D 

Явно да, някъде видях обложка, но не мога да я намеря вече. Беше изписано "Любо(в)". Любо-в :D 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Gerganafen каза:

Явно да, някъде видях обложка, но не мога да я намеря вече. Беше изписано "Любо(в)". Любо-в :D 

Любо(в) ли бе да я опишеш. :D Дано е добра песента. Изглежда ще е в умерено темпо.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия, също като колежката си от махалата Десислава, явно е решила насред комерсите да се пробва и с някоя умерена песен, а в клипа да е като класна певица от старите ленти. Аз очаквам с интерес, да видим дали поне на нея ще й се получи.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...