Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 час , FolkEmpire каза:

Top commentators :D

image.png.e2bc75a5892a75f82491c88f5f04bf2b.png

vlcsnap-2023-04-22-17h05m49s201.png

Лида на чалга бранша му вика "тази сфера"  :D

Лидъл за Галена вика 'изобщо не знам дали такова тяло може да се постигне само с това(пилатес)' и мърда с главата...все едно тя самата не е кокъл и кости.

  • Like 1
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Willy каза:

Лидъл за Галена вика 'изобщо не знам дали такова тяло може да се постигне само с това(пилатес)' и мърда с главата...все едно тя самата не е кокъл и кости.

Тази малко ми идва лицемерка/клюкарка много постно плямпало има.

  • Like 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, FolkEmpire каза:

Тази малко ми идва лицемерка/клюкарка много постно плямпало има.

Глупавичка е, речникът й е съставен от 20 думи. Големи безсмислици наговори. Но то така трябва, това е днес изискването за идолите на младите.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Лидъл за Галена вика 'изобщо не знам дали такова тяло може да се постигне само с това(пилатес)' и мърда с главата...все едно тя самата не е кокъл и кости.

Лидия от сторитата си често е показвала че е анорексичка.

Веднъж я видях в Парадайс и краката ѝ са буквално пръчки. Само една глава с екстеншъни стърчи.

Но най-вероятно Галин ги държи на диети. И Сими е сдала багажа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А нашите любимки винаги са впечатлявали с най-класния изказ. :D Лидия всъщност е поне едно ниво над най-големите имена в първите години на техните кариери (а за някои от тях това важи и до днес), освен може би Камелия и Ивана. Подобни на нея Gen Z момичета като цяло създават съвсем друго впечатление дори и да не са съвсем умни, а не като нашите чалга баби дето директно си бяха дошли от селото на прехода и изцепките им къртеха. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да каже към каква целева аудитория е насочена новата песен на Меди? Проектът не е  лош, ама нито сме на война, нито би се завъртял в дискотеките. Повече го виждам да се наложи сред хората над средна възраст, които запиват вечер до маганчитетата за алкохол и цигари...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Mousie каза:

Някой може ли да каже към каква целева аудитория е насочена новата песен на Меди? Проектът не е  лош, ама нито сме на война, нито би се завъртял в дискотеките. Повече го виждам да се наложи сред хората над средна възраст, които запиват вечер до маганчитетата за алкохол и цигари...

Тази аудитория, към която беше насочен и мегахита “Да си тук”. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Проекта на Меди е насочен към доста по-масова аудитория от всичките му предни, дори Да си тук. Особено в днешното кризисно време. Тя световната война си е почти факт, пък дори още да не е стигнала съвсем до България. Ама и ние тук отдавна си имаме наша си вътрешна война, та е добре понякога да ни се представя и по-смислена продукция, над която да се замисляме, отколкото само да циклим в стандартната такава на натруфените коври, оплакващи се от гаджето или възхваляващи купона.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Живей си живота, бъди щастлива, ама нека детето ти да носи мойто име, за да си ме спомняш...типична боза която показва менталитета на средностатистически балкански мъж, който контролира живота на жена си. 😵👺

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , SG каза:

Проекта на Меди е....

Това не е проект на Меди, а на сърбина... всичките припадат с коментарите си.... смешна работа.

Относно чалгарките и изказа им - тези на възрастта на Ивана и Камелия със сигурност са имали по-богат речник и мисловна дейност с думите, имайки предвид прочетените книги, заради миналата политическа система. Днес младежите са масово мързеливи и то точно заради устройствата, защото няма смисъл да си даваш зора, като "там го пише", "то ще ми го сметне" и т.н.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Неделя е! Рестартирайте рутерите за да не се налага да преминавате към фабрични найстройки! 

 

интернедат ме изнерви. Отивам изпия един чай фистанбул се успокоя

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , pacho каза:

Това не е проект на Меди, а на сърбина... всичките припадат с коментарите си.... смешна работа.

Относно чалгарките и изказа им - тези на възрастта на Ивана и Камелия със сигурност са имали по-богат речник и мисловна дейност с думите, имайки предвид прочетените книги, заради миналата политическа система. Днес младежите са масово мързеливи и то точно заради устройствата, защото няма смисъл да си даваш зора, като "там го пише", "то ще ми го сметне" и т.н.

Тоест цялата кариера на Ивана е на сърбите също? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , pacho каза:

Това не е проект на Меди, а на сърбина... всичките припадат с коментарите си.... смешна работа.

Относно чалгарките и изказа им - тези на възрастта на Ивана и Камелия със сигурност са имали по-богат речник и мисловна дейност с думите, имайки предвид прочетените книги, заради миналата политическа система. Днес младежите са масово мързеливи и то точно заради устройствата, защото няма смисъл да си даваш зора, като "там го пише", "то ще ми го сметне" и т.н.

За жалост трябва да се съглася, че е тъжно, че към 2023 различните проекти в поп-фолка ни трябва да са копи-пейст от нещо чуждестранно, но в случая поне са си уредени правата и е похвално желанието да се предложи на публиката нещо извън изтърканото клише, в което всички други циклят.

А чалгарките ни от ретрото каквото и да са чели не са се показвали като големите кралици на ума, даже напротив. Моята има егати нелепите изцепки, твоята и тя. Форумните любимки Галена и Преслава бяха покъртителни в първите години - и не говоря само като визия. Анелия и Емилия... хм... Лидия в никакъв случай не е по-тъпа от въпросните големи имена като са били на нейната възраст. А тези, които са впечатлявали с не толкова прост изказ през годините обикновено са такива, които не са били в А листата или пък ако са били там са имали тотални простотии в дискографиите си, като Ивана и Сашка Васева примерно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо й няма на Лиди. При положение, че най-големите имена в чалгата имат изцепки като:

"На майка ти п*тката" (Емилия)

"Тука ми мирише на к*рви" (Анелия за Емилия)

"Ш'ти забия един шЪмар" (Глория)

"Толкова ли много цигани има в България?!" (попита Деси Слава, която днес се бори за същия този таргет)

и т.н., и т.н.

А и на мен честно казано не ми пука коя колко акъл има, спрях да гледам интервюта и да си губя времето с 1 час чалга безмислици още по времето, когато Гергана още пееше. :D 

  • Thanks 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Lelqtian каза:

Неделя е! Рестартирайте рутерите за да не се налага да преминавате към фабрични найстройки! 

 

Самолет обаче си остава най! Признай! :D 
Щом е неделя трябва задължително да Ви кажа, че в НЕДЕЛЯ стават чудеса! ❤️ 

 

  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unlocked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...