Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2023)


Препоръчани коментари

WWW.FACEBOOK.COM

Екстра Нина преди поредното си участие☺️ Екстра Нина е родена на 5 декември 1963 г. (59 г.)

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

На седмо място трябва да е Пияни нощи. С топика и официалния клип има 15,5М

Само официални клипове смятах, иначе целия топ 10 е с коренно различни цифри. 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Исках да ви напомня за този буковлачко-италиански хит, защото ми излезнаха резултатите на ДНК теста че съм 20% сицилианец

 

  • Haha 3
  • Wow 1
  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , GSA каза:

Меди ще избухне с хита на годината утре. Песента звучи извън матрицата, оригинална и предричам голям успех. Най-сетне да разнообрази. 

Дори и текста е 1:1 с оригинала...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Време беше

Предпочитам кавър, отколкото еднообразните му песни, които пуска от 3 години насам. 
 

От първата минута, влече ме и ме бута…

Кака ме подлудява…

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Анелия е била в Румъния да записва песен от Кости и до Гърция да записва при гръцки композитор. Имала и песен от Ганев. 

 

Няма ли да пуска албум вече ? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Анелия е била в Румъния да записва песен от Кости и до Гърция да записва при гръцки композитор. Имала и песен от Ганев. 

 

Супер. Май се очертава нов албум? Вече има 9 издадени самостоятелни песни след "Дай ми още" и 9 дуета.

1.Няма драма
2.Наранихме се
3.Пие ми се
4.Просяци
5.Гъзарка
6.Котка
7.Двама
8.Заради теб
9.Сърцето ми

Дуетни:
1.Към вратата-дует с Емануела
2Бръм - дует с Джулия
3.Шампион - дует с Живко Микс
4.Влез, влез - дует с Палома
5.Подлудяваш ме - дует с Кирякос
6.Копакабана - дует с Дамян Попов
7.Ти си - дует с Радко
8.Милион - дует с Денис Теофоков
9.Боли, боли - дует с Ави Бенеди


Ще бъде хубаво да направи двоен албум примерно с 13-14 самостоятелни песни и 10 дуетни. Със сигурност ще има още някой дует. Май така се очертава.

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Старата лелка пак избухна с титанична мисъл! Авендета Минета!

Avi Benedi
 An9UNKeswZh-F6wP4V_CvwIU7qP3RMtLoViUhAHa се чувства тъжен.

1 дни  · 
В какво време живеем?? Мъжете се женят за Мъже. Просто не разбирам. Някога имаше войни за жени. Днес заради мъжете. И нашите медии все още го поддържат. Децата го виждат.Пази Боже!

Пази, Боже и от натрапни стари лелки дошли в България като теб, които само се оплакват! Всеки може да се жени за когото и както си поиска, грознико! Децата не трябва да виждат подобни неща като теб по-скоро. Върви си живей в арабския свят дето всички сте забулени, рязани и пр. Пълна нещастна лелка! 

 
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, DevilWish каза:

Супер. Май се очертава нов албум? Вече има 9 издадени самостоятелни песни след "Дай ми още" и 9 дуета.

1.Няма драма
2.Наранихме се
3.Пие ми се
4.Просяци
5.Гъзарка
6.Котка
7.Двама
8.Заради теб
9.Сърцето ми

Дуетни:
1.Към вратата-дует с Емануела
2Бръм - дует с Джулия
3.Шампион - дует с Живко Микс
4.Влез, влез - дует с Палома
5.Подлудяваш ме - дует с Кирякос
6.Копакабана - дует с Дамян Попов
7.Ти си - дует с Радко
8.Милион - дует с Денис Теофоков
9.Боли, боли - дует с Ави Бенеди


Ще бъде хубаво да направи двоен албум примерно с 13-14 самостоятелни песни и 10 дуетни. Със сигурност ще има още някой дует. Май така се очертава.

За жалост не планира албум скоро време. Каза, че след 20 години, вече го кара по-лежерно и не си дава много зор, можело и година да не пуска нищо, тя си има дискографията.

  • Sad 2
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, DevilWish каза:

Супер. Май се очертава нов албум? Вече има 9 издадени самостоятелни песни след "Дай ми още" и 9 дуета.

1.Няма драма
2.Наранихме се
3.Пие ми се
4.Просяци
5.Гъзарка
6.Котка
7.Двама
8.Заради теб
9.Сърцето ми

Дуетни:
1.Към вратата-дует с Емануела
2Бръм - дует с Джулия
3.Шампион - дует с Живко Микс
4.Влез, влез - дует с Палома
5.Подлудяваш ме - дует с Кирякос
6.Копакабана - дует с Дамян Попов
7.Ти си - дует с Радко
8.Милион - дует с Денис Теофоков
9.Боли, боли - дует с Ави Бенеди


Ще бъде хубаво да направи двоен албум примерно с 13-14 самостоятелни песни и 10 дуетни. Със сигурност ще има още някой дует. Май така се очертава.

+

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, BobiTo каза:

За жалост не планира албум скоро време. Каза, че след 20 години, вече го кара по-лежерно и не си дава много зор, можело и година да не пуска нищо, тя си има дискографията.

Яд ме е, че мисли така. Една от любимите ми певици е и с една от най-силните и хитови дискографии. Има много добри албуми, на мен "Всичко води към теб" ми е най-любимият албум, защото там е и най-любимата ми нейна песен - заглавната. Но има и други силни като "Не поглеждай назад", "Добрата-лошата", "Погледни ме в очите", "Пепел от рози", "Дай ми още", "Единствен ти", "Игри за напреднали", "Феноменална"... Всичките 9 албума са страхотни. След това от самостоятелните песни най-много харесвам "Няма драма", а от дуетите също има много добри. Дано си промени решението. Тя през 2022 мисля, че направи 20 години на сцена, нали? 

  • Like 4
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Яд ме е, че мисли така. Една от любимите ми певици е и с една от най-силните и хитови дискографии. Има много добри албуми, на мен "Всичко води към теб" ми е най-любимият албум, защото там е и най-любимата ми нейна песен - заглавната. Но има и други силни като "Не поглеждай назад", "Добрата-лошата", "Погледни ме в очите", "Пепел от рози", "Дай ми още", "Единствен ти", "Игри за напреднали", "Феноменална"... Всичките 9 албума са страхотни. След това от самостоятелните песни най-много харесвам "Няма драма", а от дуетите също има много добри. Дано си промени решението. Тя през 2022 мисля, че направи 20 години на сцена, нали? 

Да, направи 20 години и мина с някво мини концертче в Пловдивски клуб, много бях разочарован. До колкото решението и да го кара по-леко, човек се изморява от този начин на живот, явно иска повече вече спокойствие.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unlocked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...