Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2023)


Препоръчани коментари

От 7.01.2023 г. от 14:12, Emanuela.Carey каза:

95E68650-33D7-4E46-9B33-B734278C88DA.jpeg
544577B7-FF62-4E85-9025-6D3F96259666.jpeg
 

  Покажи скрито съдържание
VIJTI.COM

Аферата, любовта, съдбата... или както и да го наречем това "чудо" между близо 50-годишната Глория и младока Добромир Добрев, е една от...

 

 

Гло си е тетка-кокетка, ама той старее, доста по-възрастен изглежда и затова не са ми смешна двойка, въпреки реалността в ЕГН-тата...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, mihael каза:

Гло си е тетка-кокетка, ама той старее, доста по-възрастен изглежда и затова не са ми смешна двойка, въпреки реалността в ЕГН-тата...

Нормално с тази тенденция за зобене и фитнес културата всички ще изглеждат с поне 10-15 години по-дърти.

Фики например си изглежда вече 40 годишен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Söz: Armağan Arslan

Müzik: Anonim

Düzenleme: Hüseyin Çeliker

Музиката сигурно е народен фолклор ххх А този дебелият от клипа има 600к+ последователи в Инстаграм.

 

 

WWW.INSTAGRAM.COM

@yasincengiz0038 shared a post on Instagram: "Vamos Vamos adios muchachos Chupapi munyanyo 2023 @fikistoraro". Follow their account to see 79 posts.

Фики го е решернал в Инстаграм... Не знам защо. 

  • Confused 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, meleto каза:

Söz: Armağan Arslan

Müzik: Anonim

Düzenleme: Hüseyin Çeliker

Музиката сигурно е народен фолклор ххх А този дебелият от клипа има 600к+ последователи в Инстаграм.

 

 

WWW.INSTAGRAM.COM

@yasincengiz0038 shared a post on Instagram: "Vamos Vamos adios muchachos Chupapi munyanyo 2023 @fikistoraro". Follow their...

Фики го е решернал в Инстаграм... Не знам защо. 

 Защото са като близнаци.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Ден без балерина Биби и мама Ица не може. :D По ирония и двете не направиха нищо по-хитово след тази песен.

Моля ви гледайте от 1:40 до 1:53 хиля се беутешно. Отдавна не бях гледал клип толкова задълбочено ллл

https://youtube.com/clip/UgkxDtr5Bt_ItFLfdU6TvdnkTLesIuDPhJ6U?si=EnSIkaIECMiOmarE

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Половината дето са си сложили фасети фъфлят и не могат да поизнесат половината думи в българския речник, не знам как си записват песните... Няква тежка автоматизация и изкуствен интелект трябва да има внедрен в целия процес. 

  • Like 2
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Just_Me каза:

Диона днес махнала сторитата. Дали не е ПР 😄

Диончето и Иван още се следват, ама с личния му профил, не работния 😄 хитро! 😂 значи чист ПР, да...мангалско-педалска история...

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

 

Ден без балерина Биби и мама Ица не може. :D По ирония и двете не направиха нищо по-хитово след тази песен.

Моля ви гледайте от 1:40 до 1:53 хиля се беутешно. Отдавна не бях гледал клип толкова задълбочено ллл

https://youtube.com/clip/UgkxDtr5Bt_ItFLfdU6TvdnkTLesIuDPhJ6U?si=EnSIkaIECMiOmarE

Аз още не мога да разбера дали Биляниш наистина е там или са я сложили на green screen.

Яна защо не гледа изобщо към нея?

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Аз още не мога да разбера дали Биляниш наистина е там или са я сложили на green screen.

Яна защо не гледа изобщо към нея?

Тя е дух само камерата я вижда :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

Ето ти сексапил на близо 80. После виж пак Яница. :D 

article-2624814-1DB5DB0B00000578-488_634

Това между цицоните - брадавица ли е 😮

 

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Аз още не мога да разбера дали Биляниш наистина е там или са я сложили на green screen.

Яна защо не гледа изобщо към нея?

Както казах, огромен криндж. Въобще не си пасват. Едната висока, другата трътлеста. Едната балерина, другата милфка. В клипа са прикрили разликите и са ги барнали. Иначе от всички тв версии - поне я коментираме... другите са монотонни и все едно гледаме видеа от 2002.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, meleto каза:

Това между цицоните - брадавица ли е 😮

Дъвка. :D Някой, дето е бил там, си я е забравил... хаахха. Бива си я баба Доли и в тЕлото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теодора явно си е платила да я промотират фен страниците за чалга и бг мемета в инстаграм/тикток.
Гледам доста я постват, което явно е по-ефективна реклама защото за 5 дена е направила половината гледания на Самолет.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , meleto каза:

Söz: Armağan Arslan

Müzik: Anonim

Düzenleme: Hüseyin Çeliker

Музиката сигурно е народен фолклор ххх А този дебелият от клипа има 600к+ последователи в Инстаграм.

 

 

WWW.INSTAGRAM.COM

@yasincengiz0038 shared a post on Instagram: "Vamos Vamos adios muchachos Chupapi munyanyo 2023 @fikistoraro". Follow their...

Фики го е решернал в Инстаграм... Не знам защо. 

този има клипче и с Преслава

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...