Jump to content



Поп-фолк скандали (януари 2023)


Препоръчани коментари

преди 27 минути, meleto каза:

Той ли е и какво е правил в БГ?

Вероятно от цирковата програма на Прес, върви в комплект с Петя Киронова, Теа Тайрович и Рашия.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, meleto каза:

Помните ли колко изненадващо публиката изяде тая песен, а имаше милион гледания.

Съдейки по чартовете през последните години, масовия БГ слушател предпочита песни за раздели или напивания. В случая, Даяна е намазала от първия тренд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Той ли е и какво е правил в БГ?

FB.WATCH

529 хил. views, 5,7 хил. likes, 91 loves, 500 comments, 369 shares, Facebook Watch Videos from Меринджей: Преслава с Нов Фен на Сцената (Тик Ток...
 
преди 1 час, meleto каза:

Той ли е и какво е правил в БГ?А този дебелият от клипа има 600к+ последователи в Инстаграм

Тикток звезда

 

Screenshot_20230111_005317_TikTok.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Ейй значи, падна му един кавърдисан хит и олиза целия гъз на Мама Башур.

Дуети в множествено число

A082E5F2-50EB-45C1-8479-A0F06C314EED.jpeg

Просто сега се опитва да пробута Счета на някоя Алфа за дует. Дано да е на Десита или Лидия за да не го слушам.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фикрет в топ 5 с 3 песни, вкл. явно вече измести трайно Азис и Дамян с техния бесен кючек... Докъде я докарахме почти само мазни и гнусни цигании да вървят в тоя жанр. Отврат. Вие въртите ли ги тези песни вкъщи? 

Добре, че е Галена пак да отсрами положението. Радвам се, че първоначалната ми прогноза, че "Не си ме давай" ще мине "ЧРД" се сбъдна, защото определено е по-добрата песен. Перфектен завършек за отличната година при нея. Отново хит до хит и нямаше 2 песни, които да си приличат по нещо. 

Анелия този път също нацели с "Наранихме се" след тъпотията "Няма драма", но дуетът с изхабената Емануелица беше повече от излишен. 

Приятната изненада сред хитовете на сезона за мен е "Като за световно", Тик Ток ли я възроди тази песен на Люси всъщност, преди да се сетят да я направят? 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , meleto каза:

Помните ли колко изненадващо публиката изяде тая песен, а имаше милион гледания.

Много я харесвам тази песен. Помня, бях на този концерт сравнително най-отпред и когато подадоха на публиката чак се стреснах и се обърнах да видя какво става отзад - мега силно пееха всички. А не е да кажеш, че е била между някакви големи звезди, за да е екзалтирала толкова публиката, беше в началото.

Даяна като цяло си мачкаше с приеми по концертите. Някой знае ли какво се случва с нея към днешна дата, май нещо след като забременя и се позагуби... нещо някой има ли нейни социални мрежи? 

А и като цяло този концерт беше от силните на Пайнер, като концепция, подбор артисти-песни. 

  • Like 3
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , plambata каза:

Фикрет в топ 5 с 3 песни, вкл. явно вече измести трайно Азис и Дамян с техния бесен кючек... Докъде я докарахме почти само мазни и гнусни цигании да вървят в тоя жанр. Отврат. Вие въртите ли ги тези песни вкъщи? 

Добре, че е Галена пак да отсрами положението. Радвам се, че първоначалната ми прогноза, че "Не си ме давай" ще мине "ЧРД" се сбъдна, защото определено е по-добрата песен. Перфектен завършек за отличната година при нея. Отново хит до хит и нямаше 2 песни, които да си приличат по нещо. 

Анелия този път също нацели с "Наранихме се" след тъпотията "Няма драма", но дуетът с изхабената Емануелица беше повече от излишен. 

Приятната изненада сред хитовете на сезона за мен е "Като за световно", Тик Ток ли я възроди тази песен на Люси всъщност, преди да се сетят да я направят? 

Всичко въртим

spacer.png

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Не бе, Галин се казва

Gboard често го прави тоя гаф да "поправя" думи на имена.

Мисълта ми е, че и при двамата забелязвам една тенденция че искат да са известни/хитови/богати на всяка цена, с разликата че Емилия е някак си по прикрита.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , plambata каза:

Фикрет в топ 5 с 3 песни, вкл. явно вече измести трайно Азис и Дамян с техния бесен кючек... Докъде я докарахме почти само мазни и гнусни цигании да вървят в тоя жанр. Отврат. Вие въртите ли ги тези песни вкъщи? 

Ти сега ли разбра, че българите искат да въртят гюбеци и се кефят най-много на цигании? Като добавим мангалите в България плюс Германия, Нидерландия и т.н. - ето ти милионите гледания. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , ANGEL каза:

Много я харесвам тази песен. Помня, бях на този концерт сравнително най-отпред и когато подадоха на публиката чак се стреснах и се обърнах да видя какво става отзад - мега силно пееха всички. А не е да кажеш, че е била между някакви големи звезди, за да е екзалтирала толкова публиката, беше в началото.

Даяна като цяло си мачкаше с приеми по концертите. Някой знае ли какво се случва с нея към днешна дата, май нещо след като забременя и се позагуби... нещо някой има ли нейни социални мрежи? 

А и като цяло този концерт беше от силните на Пайнер, като концепция, подбор артисти-песни. 

Живее в Америка с мъжа ѝ, имат 2 дечица. Понякога ходи да пее на български партита там. За момента няма намерение да се връща на музикалната сцена.

Каналът ѝ в ютуб аз съм го правил, първоначално беше фен-канал, но тя го беше видяла и ми писа, че иска да го направи официален.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , plambata каза:

Фикрет в топ 5 с 3 песни, вкл. явно вече измести трайно Азис и Дамян с техния бесен кючек... Докъде я докарахме почти само мазни и гнусни цигании да вървят в тоя жанр. Отврат. Вие въртите ли ги тези песни вкъщи? 

 

Всеки ден! От бг музиката само това въртя, впрочем! ❤️ 

SIGNAL.BG

Фики със своя тотален хит „Отпусни се“ е номиниран в категорията TikTok хит на годината на наградите TikTok Awards. Призовете за видео създатели ще бъдат връчени за първи път следващия месец. Тони Стораро категоричен за синовете си Фики и Емрах Изпълнителят на Diapason Records направи фурор с „Отпусни се“, като клипът в YouTube...

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...