Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

Което показва, че положението не е неспасяемо и варира според песните, които издава.

Трябва да отчетем и факта, че жената се разболя от хормонални проблеми и няма как това да не се отрази на кариерата й.

За жалост при Десс нещата в последните години опират до няколко фактора, не само до хормоналните проблеми. За да се обезличи някой чак толкова много си има повече причини, които при нея се проявяват негативно върху кариерата й още от 2018. Целият й възглед над музиката вече не изглежда да е същия като преди, което постепенно я довършва кариерно, но тя не може да го види. В резултат стигаме до там Кралицата на баладите да пуска втора поредна флоп балада... Вече дори този тип песни не успяват да задържат интереса към нея... Тъжно, много тъжно, но сама си го направи.

преди 1 час , -A. каза:

Тикток хит.

От тези 70к около 2,5к идват от България. :D

Все повече съм съгласен с теорията на @SG, че има масова манипулация в гледанията. Как една песен, която е силно популярна в най-вървежното приложение в момента и има куп коментари от чужди държави прави по-малко гледания от баладите на Галена и Анелия и почти същите гледания като ''Като за финал'' след като т'ва са ''локални хитове''.

 

 

Манипулациите са пред очите ни още от зараждането на канала на Планета, но винаги сме искали твърде много да вярваме в изпълнителите/песните, които харесваме, за да можем да го признаем. Но години като тези от началото на пандемията до сега доста ясно разясняват кое как стои и как вероятно е стояло - и преди, и сега.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, SG каза:

Кралицата на баладите да пуска втора поредна флоп балада... Вече дори този тип песни не успяват да задържат интереса към нея... Тъжно, много тъжно, но сама си го направи.

 

Баладата е флоп не заради Десислава - просто песента е скучна, текстът е плосък, изпявнето е слабо като за нея. Със силна песен ще си има стария успех. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересът към Деси Слава спадна много. Миналата година имаше малък възход покрай песните от Оцко, но тази година пак е зле. При нея вече и песните от Ганев не вършат работя - Мъже милярди. Но ако трябва да бъдем честни, при кого няма спад освен - Галена, Преслава, Фики, Меди и Емилия. А и е смешно как 2022 жанрът се крепи на кючеци и кавъри…

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, HIStory каза:

Баладата е флоп не заради Десислава - просто песента е скучна, текстът е плосък, изпявнето е слабо като за нея. Със силна песен ще си има стария успех. 

За мен това е най-силното от Деси след раждането, или най-малкото е песента, която най-много я доближава до онази Десислава от преди. Но все пак е създадена още преди тя да се върне в Пайнер, което обяснява много. Но явно нещо действително й липсва, за да я доближи до онази Десислава, която да грабне публиката от раз. Ама някак не смятам, че само това е причината за занижения интерес. Имаше времена, в които всичко нейно баладично се открояваше. Дори песни като Черен свят, които не са били някакви тотални хитове по времето на излизането си, се помнят и до днес и вече са сред евъргрийните й. Новата вероятно няма да се помни дори другата година по това време, също като Поне един живот.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

За мен това е най-силното от Деси след раждането, или най-малкото е песента, която най-много я доближава до онази Десислава от преди. Но все пак е създадена още преди тя да се върне в Пайнер, което обяснява много. Но явно нещо действително й липсва, за да я доближи до онази Десислава, която да грабне публиката от раз. Ама някак не смятам, че само това е причината за занижения интерес. Имаше времена, в които всичко нейно баладично се открояваше. Дори песни като Черен свят, които не са били някакви тотални хитове по времето на излизането си, се помнят и до днес и вече са сред евъргрийните й. Новата вероятно няма да се помни дори другата година по това време, също като Поне един живот.

И ЕГН-то си казва вече думата. 

А вярно ли е, че имала сега дует с Емир Джулович? Така четох в един коментар в тубата. Много да внимава с него. Страшен шашмаджия. Циганката Бони я преметнаха, та глупавото Фатме ли няма?

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

За мен това е най-силното от Деси след раждането, или най-малкото е песента, която най-много я доближава до онази Десислава от преди. Но все пак е създадена още преди тя да се върне в Пайнер, което обяснява много. Но явно нещо действително й липсва, за да я доближи до онази Десислава, която да грабне публиката от раз. Ама някак не смятам, че само това е причината за занижения интерес. Имаше времена, в които всичко нейно баладично се открояваше. Дори песни като Черен свят, които не са били някакви тотални хитове по времето на излизането си, се помнят и до днес и вече са сред евъргрийните й. Новата вероятно няма да се помни дори другата година по това време, също като Поне един живот.

На мен за да ми хареса "Поне един живот" ми отне около година може би, не съм убеден обаче, че с новата ще се случи, в голяма степен заради смотания текст. Десислава последно е избухвала от раз (ако говорим за балада) с "В друг живот". "И това ще преживея" се поналожи във времето, но не беше нещо уау в началото. Явно с клише балада този път няма да стане, трябва лек експеримент. 

Иначе "Черен сняг" винаги ми е била безкрайно скучна песен. Почти колкото "Не издържам".

Друго си е:

https://youtu.be/5fHuygU9AjY

Десислава сериозно ли се подмята по дискотеките в тоя вид? Това костюмче е като излязло от първата видеокасета на Глория 🤣

IMG_20221217_013056.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , HIStory каза:

Баладата е флоп не заради Десислава - просто песента е скучна, текстът е плосък, изпявнето е слабо като за нея. Със силна песен ще си има стария успех. 

Тази новата балада, че е слаба е факт. Не знам защо обаче "Поне един живот", която е в пъти по-силна и хубава също остана незабелязана. Съгласна съм иначе за интереса, че просто й трябва силна песен и не го е загубила към името си. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Петък: Азис и Дамян дават заявка за мегахит, другите песни с неочакван спад в сравнение с четвъртък

1. Азис и Дамян - Airport 425К

2. Галена - Честит рожден ден 216К

3. Фики и Емрах - Любовта е гадно нещо 216К

4. Анелия - Наранихме се 130К

5. Фики - Чупки в кръста 122К

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , THE IIconic каза:

Изненадан съм, не съм очаквал Гален(а) да снима чак две версии на тая боза ... Брадата определено и тича обаче, добър пример взима от Кончита. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Stela каза:

Брутална е 

FB_IMG_1671221586257.jpg.55ce52d1e9a450b607538cf67e19e3eb.jpg

Е имало и по-обработени от Тони ни Дачева ;) Но ми е любопитно изцяло ли са рисували баба ни, или просто са и пришили главата на някоя млада и съответно гъвкава моделка?

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Stela каза:

Тази новата балада, че е слаба е факт. Не знам защо обаче "Поне един живот", която е в пъти по-силна и хубава също остана незабелязана. 

На мен лично "Поне един живот" не ми хареса в началото заради няколко неща - слаб клип, прекалено поп звучене и най-вече липса на градация, прекалено равна ми беше, липсва й мощ. С новата е сходно положението, а като добавим и текста нещата стават обречени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , WindWalkerMonk каза:

А Курнелия как пее според теб? Кажи за Курето, мани я Глора?

Камелия ли? Имаше приятен гласец преди 2003та на запис. На живо е сврака. А от известно време дори на запис звучи гадно. Мисля че първото й експериментиране беше от 2014 с Престъпно е, където звучеше приемливо. Сега е неслушаема (последната самостоятелна песен). 

Много ми е странен трафикът на Галена и Анелия. И двете песни са балади... и да правят някакви 200к... моля ви се. Нито ще стана мейнстрийм, нито ги пускат по заведения. А после ревяха, че не се слушат баладите и няма смисъл от тях... 

Къде е истината? На мен ми се струва, че сме свидетели на подпората "номерата на Галин".

Има разлика между Да си тук, която наистина се завъртя навсякъде и новите песни на тия двечките. Разбирам ги, играят голямата игра за доказване. Още повече като видяха как песента на Преслава се срина за няколко дни.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията не могат да бъдат сто процента обективен фактор, след като могат да бъдат купени.

А пък днешните фенове искат масово мазни кючеци и ефектна опаковка.

Вижте и последните страници в темата - почти няма пост, в който да не се говори за гледания и да се сравняват тотално различни песни само заради гледанията.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NazzkO каза:

Гледанията не могат да бъдат сто процента обективен фактор, след като могат да бъдат купени.

А пък днешните фенове искат масово мазни кючеци и ефектна опаковка.

Вижте и последните страници в темата - почти няма пост, в който да не се говори за гледания и да се сравняват тотално различни песни само заради гледанията.

 

Само последните страници ????? Добре започваш в събота сутрин със шегички:D 

Важното е гледанията да бъдат преброени до 12 и после шотовете шотовете 

 

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Само последните страници ????? Добре започваш в събота сутрин със шегички:D 

Важното е гледанията да бъдат преброени до 12 и после шотовете шотовете 

 

 

Хахахахах да майна, вече дори скандалчета няма в тая тема…

само превъзбудени от онлайн броячите фенове 😀😀😀

май харабия трябва шотовете и наргилетата да се вадят 🤭

сигурен съм, че най-върлите стават сутрин с надеждата гледанияга на галя да са много повче, записват си в ексел (или на листче) и сравняват и сравняват и така с всеки следващ проект

what a life lol

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасната Нелина най-сетне реализирала новия си фолклорен албум. Чудесна обложка, стилна и изчистена. По-хубава изработка от тези на планета. Ето, че и като само продуциращ се изпълнител се получава, когато има желание. Поздравления. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Lelqtian каза:

Е имало и по-обработени от Тони ни Дачева ;) Но ми е любопитно изцяло ли са рисували баба ни, или просто са и пришили главата на някоя млада и съответно гъвкава моделка?

Глория има супер тяло и мускули. Примерно отзад и в краката е много пе-секси от една Камелия към днешна дата. На снимки всички са обработени, това е световна практика.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , meleto каза:

Камелия ли? Имаше приятен гласец преди 2003та на запис. На живо е сврака. А от известно време дори на запис звучи гадно. Мисля че първото й експериментиране беше от 2014 с Престъпно е, където звучеше приемливо. Сега е неслушаема (последната самостоятелна песен). 

Много ми е странен трафикът на Галена и Анелия. И двете песни са балади... и да правят някакви 200к... моля ви се. Нито ще стана мейнстрийм, нито ги пускат по заведения. А после ревяха, че не се слушат баладите и няма смисъл от тях... 

Къде е истината? На мен ми се струва, че сме свидетели на подпората "номерата на Галин".

Има разлика между Да си тук, която наистина се завъртя навсякъде и новите песни на тия двечките. Разбирам ги, играят голямата игра за доказване. Още повече като видяха как песента на Преслава се срина за няколко дни.

Абе човек, каква балада е песента на Анелия, като е между средно и по-бързо темпо? Това не е балада. Песента е грабваща, звучи хитово и е с носталгична нотка към стария качествен фолк - нормално е да прави гледания. И те не са 200К на ден, а около 130К.

Понякога се чудя какви ги говориш.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , NazzkO каза:

Хахахахах да майна, вече дори скандалчета няма в тая тема…

само превъзбудени от онлайн броячите фенове 😀😀😀

май харабия трябва шотовете и наргилетата да се вадят 🤭

сигурен съм, че най-върлите стават сутрин с надеждата гледанияга на галя да са много повче, записват си в ексел (или на листче) и сравняват и сравняват и така с всеки следващ проект

what a life lol

Ма какво охулваш животите на хората понеже като музикални фенове се вълнували от класации? Боже мой, каква нетолерантност, чак бие на ненормалност. Нали е музика, едно от главните неща в музиката винаги е било как се представя музиката като консумация от обществото, как бива оценена. Всеки фен се кефи, ако любимата му песен се представя добре в класациите, а Nazzko тръгнал да плюе подигравателно хората за това, същевременно страдайки, че нямало скандали.

what a mentality

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , NazzkO каза:

Гледанията не могат да бъдат сто процента обективен фактор, след като могат да бъдат купени.

А пък днешните фенове искат масово мазни кючеци и ефектна опаковка.

Вижте и последните страници в темата - почти няма пост, в който да не се говори за гледания и да се сравняват тотално различни песни само заради гледанията.

 

Фактор са си. А когато са купени си личи, както скоро видяхме. Не може да се скрие дълго. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , NazzkO каза:

Хахахахах да майна, вече дори скандалчета няма в тая тема…

само превъзбудени от онлайн броячите фенове 😀😀😀

май харабия трябва шотовете и наргилетата да се вадят 🤭

сигурен съм, че най-върлите стават сутрин с надеждата гледанияга на галя да са много повче, записват си в ексел (или на листче) и сравняват и сравняват и така с всеки следващ проект

what a life lol

И какъв е проблема да се пише за гледанията? Почвате да правите проблем, точно като преди няколко години с "Шефката". Явно сега пак ви пречи, че гледанията не са в полза на когото ви се иска. По-добре ли е темата да стои заспала и да се прави по една страница за 3 дни. Очевидно обсъждането на гледания предизвиква дискусия и е интересно. Ако не ти е на теб, винаги може да измислиш по-интересна тема на разговор и да направиш дискусия, вместо от дни да се оплакваш какво пишели другите. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Глория има супер тяло и мускули. Примерно отзад и в краката е много пе-секси от една Камелия към днешна дата. На снимки всички са обработени, това е световна практика.

Тук обработката е на ниво Андреа. Да я бяха снимали отзад, задниците и без това са мода. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...