Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Willy каза:

Очаквано, дори късно, от мега стар да използват Галена за гледания.

Саби x Галена - soon
image.png.d6303b82f449f6ae295801d1bac719dc.png

Да, тя милата е робиня без мнение. Държат я в мазата и само като стане време да я ползват за гледания я отвързват.

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , hohster каза:

Рени е минала милион на последната си песен..

Сигурно се черпи с петифури, понички, донъти и какво ли още не :D

Сигурно не е вярвала, че ще и се случи подобно нещо в последните години :D

Тя не трябва да се черпи с тези неща, а да ги носи на Илиян. Него да почерпи. Тя и без това няма нужда от сладичко. 😁

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Цигания на годината е това. 

Глупости, не е цигания. Нито е като самостоятелните на Фики, нито като Мангава тут примерно. Много си е добра даже. Виж като какъв хит се наложи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

На Азис и Дамян не е за 24 часа нали? На 10-тия час имаха около 380К, а днес на 20-тия 530К. Колко направиха за ден, някой засече ли? 

Фики и Емрах са с голям хит, почти на равно са с ЧРД, но песента им е по-стара от на Галена. Ще видим дългосрочно как ще се развият нещата, но май тяхната ще е по-голям хит.

Анелия също се движи добре. Този път направи попадение и дано задържи интереса.

Глория толкова в топ 5-6 не се е задържала до този момент. Не помня как бяха с Тони, но май бяха назад.

Естествено, че на Фики и Емрах ще е по-голям хит, те имат почти 5 милиона за около 2 седмици.

Галена върви над очакванията ми за песента - хем е хубава и има нещо грабващо, хем ме отблъсква с някаква нескопосаност, на която не мога точно да дам определение. Под нивото на култовите й балади е.

Анелия беше почти отхвърлена след години на грешни ходове, песента й е добро завръщане, но и обица на ухото. Тази песен, ако беше пусната преди паданието й, щеше да прави много повече гледания.

Глория уцели джакпота този път и отива към задържане. Дуетът със Стораро в началото се забеляза, но отпадна доста по-бързо.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, -A. каза:

Май за последните 24 часа ''Чупки в кръста'' е направила около 70к в спотифай. 😮 

@Willy

Новата Хеликоптер! Предрекох го! 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

Да, тя милата е робиня без мнение. Държат я в мазата и само като стане време да я пилзват за гледания я отвързват.

Обаче имам нова теория. Галена дует с Саби -> Меди дует с Доника.

И двамата от новите остават в сянка, ако комбинацията дует е по родова линия, a така има шанс да помогнат и на двете си дружки да видят хитче(най-накрая).

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji1 каза:

След неочаквано силния четвъртък за българската музика е логично да очакваме още по-силен петък...

До каква степен ще продължи господството на Азис и Дамян? Галена ще успее ли да надвие отново Фики и Емрах, след като загуби преднината? С колко ще се повишат гледанията на Анелия? Може ли Глория да се изсмее в лицето на хейтърите си, регистрирайки над 100К повече от седмица след премиерата си...

Предстои да разберем :1000(30):

Мисля, че на Азис и Дамян ще продължи първенството си, защото е песен баш за купони, банкети, нещо като химн на бачкащите в чужбина, а голяма част от тях се завръщат за празниците. Нацелиха момента да я пуснат, а и след толкова балади и то от големите имена, хората жадуват за мазнотийка.

На Фики и Емрах според мен ще е с повече, защото е с по-кръчмарско звучене и предразполага за чашка и маса.

За Анелия не знам, но може би с 15-20К е постижимо.

Очаквам и на Глория да скочат. Щом повиши в делничен ден, в петък е логично да има повече.

Ще видим де, това са моите предположения. 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Balkandji1 каза:

Галена върви над очакванията ми за песента - хем е хубава и има нещо грабващо, хем ме отблъсква с някаква нескопосаност, на която не мога точно да дам определение. Под нивото на култовите й балади е.

На мен ми харесва и то доста. Повече от "Утешителна награда" може би. Въпроса е колко ще задържи. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

Изглежда прекрасно и е много свежа! Даже е видимо подмладена. Скорошна ли е снимката?

Мисля, че да. Беше публикувана в новина за нея от последните 2 дни.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Stela каза:

Изглежда прекрасно и е много свежа! Даже е видимо подмладена. Скорошна ли е снимката?

Тая снимка е по-обработена и от фотосите на Андреа, от километри личи.

Тони е поддържана за възрастта си жена, но не е барбито от снимката. 

IMG_20221216_212954.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Balkandji1 каза:

Мисля, че да. Беше публикувана в новина за нея от последните 2 дни.

Преди повече от година някой се смееше тук как са я обработили.

преди 32 минути, DevilWish каза:

Идва Коледа, нека си припомним една наистина хубава песен! 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Тая снимка е по-обработена и от фотосите на Андреа, от километри личи.

Тони е поддържана за възрастта си жена, но не е барбито от снимката. 

IMG_20221216_212954.jpg

На мен Киронова много ми напомня излъчването на Дачева - народно и приятно. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обработена, необработена, не може да се отрече и е видимо, че изглежда добре. В днешно време всеки прилага някаква обработка на снимките си, но това не променя нещата, които казах. Да даде Бог на нейните години да изглеждаме така. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Обработена, необработена, не може да се отрече и е видимо, че изглежда добре. В днешно време всеки прилага някаква обработка на снимките си, но това не променя нещата, които казах. Да даде Бог на нейните години да изглеждаме така. 

Нaборкa е нa Мaлинкa и 4 години по-млaдa от Екстринкa, но зa рaзликa от тях не е грaдилa секси имидж, който дa трябвa дa поддържa, тa си е добре. И зaболявaния имa. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , hohster каза:

Рени е минала милион на последната си песен..

Сигурно се черпи с петифури, понички, донъти и какво ли още не :D

Сигурно не е вярвала, че ще и се случи подобно нещо в последните години :D

Все още няма да забравя как някой наскоро я нарече Еклерени

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Аз бях, но може и някой друг да го е правил 😆

Това аз го бях измислил, май, но няма значение. Всичко, което правя, е за нейно величество Публиката, както казва Гюрчето.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...