Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

Абсолютно. Затова тази година става Певица на годината само с дуети и всичко млъква. Знаем как да си уредим нещата в тоА живот бе!

Разликата между нашата с 2 песни и Емили с 4 е само 5-6М. Като нищо да я догони още този месец ако новата е турбо хит !!!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, asylum каза:

"Този стил" никога не е изчезвал, в нито една епоха на фолка. Винаги е имало изпълнители като Мира, амет, Кондьо, Галена преди, Мариана Калчева, което не значи, че всичките им песни са били такива - имали са силни балади и денс песни също така. 

Явно още не можеш да преживееш, че Чупката стана по-голям хит от Нежен рекет!

Ето още един турбо кючек!

 

Аз не казвам че е изчезвал, а че не е бил доминантен в онези години. Реално това е периодът, в който трябваше да го оставят да умре като стар тренд, но това така и не се състоя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Разликата между нашата с 2 песни и Емили с 4 е само 5-6М. Като нищо да я догони още този месец ако новата е турбо хит !!!

Няма да стане, знаеш, че има твърде малко време, за да направи 6 милиона за 3 седмици с балада.

Емилия - Певица на годината през 2022, това е бе!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Е, как да издаде соло Емили. Последните 5 соло проекти: 

За тебе братко, 2020  - 1.9М
Само тебе искам, 2018 - 4М
Завинаги, 2018 - 4М 
По-силна ставам, 2018 - 2.5М
Само мой, 2017 - 2.4М

Ето ти още 700 хиляди на ''Само тебе искам''. Ако не се лъжа песента беше скрита много време в тубата.

''Завинаги'' колко гледания да има ? Буквално това е песен посветена на мъртъв човек. Ти би ли я слушал доброволно всеки ден ? Айде малко по-сериозно. ''За тебе, братко'' е кют проект, но и два милиона са и много. За ''Само мой'' съм съгласен, пълен провал и резил е този проект. 

Днес виждам, че пак ще се атакува счети защото пак изпраща по-успешна година от Галена. Между другото, защо така рязко падна ''ВТБ''? Беше като опит за втора турболенция, но си остана наистина само като опит.

  • Haha 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Аз не казвам че е изчезвал, а че не е бил доминантен в онези години. Реално това е периодът, в който трябваше да го оставят да умре като стар тренд, но това така и не се състоя.

Защо да е трябвало да го оставят да умре? В ония години винаги си имаше по-просташки песни и кючеци, които ставаха едни от големите хитове на всяка година, така е и до днес. Нима забравяш в кой район на Европа живеем и какъв е манталитета и интелекта на немалко българи?

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Аз не казвам че е изчезвал, а че не е бил доминантен в онези години. Реално това е периодът, в който трябваше да го оставят да умре като стар тренд, но това така и не се състоя.

Зaщо дa умирa който и дa било стил? Нaли беше проводник нa рaзнообрaзието... aмa че политическa некоректност! Искaш дa отнемеш мaлките рaдости нa хорaтa! 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Днес виждам, че пак ще се атакува счети защото пак изпраща по-успешна година от Галена. Между другото, защо така рязко падна ''ВТБ''? Беше като опит за втора турболенция, но си остана наистина само като опит.

Пак?! 

ВТБ си задържа прилично ниво, същите гледания са правили и другите й песни за този период. На същото е и Пистолет примерно. Мен ако питаш, очаквах да падне много бързо, още първи месец даже, след като свърши тик ток тренда, защото не е типична любовна песен и е доста различна. 

Опит не знам дали е, но няма как да има задържането на Турболенция, просто защото липсва едно име в заглавието виновно за това 60% от гледанията на тази хитачка да са извън Бг, в което няма нищo лошо, но не променя фактът, че името на Емилия все още носи почти нула тежест откъм интерес.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, -A. каза:

Ето ти още 700 хиляди на ''Само тебе искам''. Ако не се лъжа песента беше скрита много време в тубата.

''Завинаги'' колко гледания да има ? Буквално това е песен посветена на мъртъв човек. Ти би ли я слушал доброволно всеки ден ? Айде малко по-сериозно. ''За тебе, братко'' е кют проект, но и два милиона са и много. За ''Само мой'' съм съгласен, пълен провал и резил е този проект. 

Днес виждам, че пак ще се атакува счети защото пак изпраща по-успешна година от Галена. Между другото, защо така рязко падна ''ВТБ''? Беше като опит за втора турболенция, но си остана наистина само като опит.

Здравей. На теб се падна честа да дадеш мнение за новото лице на Ваня. Певицата направи томбола сред произволни фенове:

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Пак?! 

ВТБ си задържа прилично ниво, същите гледания са правили и другите й песни за този период. На същото е и Пистолет примерно. Мен ако питаш, очаквах да падне много бързо, още първи месец даже, след като свърши тик ток тренда, защото не е типична любовна песен и е доста различна. 

Опит не знам дали е, но няма как да има задържането на Турболенция, просто защото липсва едно име в заглавието виновно за това 60% от гледанията на тази хитачка да са извън Бг, в което няма нищo лошо, но не променя фактът, че името на Емилия все още носи почти нула тежест откъм интерес.

Ко е ВТБ, моля? 

Току що, Balkandji1 каза:

Здравей. На теб се падна честа да дадеш мнение за новото лице на Ваня. Певицата направи томбола сред произволни фенове:

 

Искaм и aз дa врътнa колелото нa късметa! Искaм пък! Ко съ пaдъ? 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Пак?! 

ВТБ си задържа прилично ниво, същите гледания са правили и другите й песни за този период. На същото е и Пистолет примерно. Мен ако питаш, очаквах да падне много бързо, още първи месец даже, след като свърши тик ток тренда, защото не е типична любовна песен и е доста различна. 

Опит не знам дали е, но няма как да има задържането на Турболенция, просто защото липсва едно име в заглавието виновно за това 60% от гледанията на тази хитачка да са извън Бг, в което няма нищo лошо, но не променя фактът, че името на Емилия все още носи почти нула тежест откъм интерес.

Хъхъ,вече 60% ли станаха? От 55 милиона,кажи речи само 20 са от България. Голям срам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Здравей. На теб се падна честа да дадеш мнение за новото лице на Ваня. 

 

старото го зашиха при леля данче

 

  • Haha 1
  • Casper 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Welcome To Bulgaria на Галена и Дамян. Голям хит е според мен, след Фикитата е тя.

Тя Галя си е Фикев човек, затуй прокопсва. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Хъхъ,вече 60% ли станаха? От 55 милиона,кажи речи само 20 са от България. Голям срам.

За последните 12 месеца само 8.7М са от Бг, срещу 27.6М на глобално ниво. Демек 31% От Бг.

 

  • Thanks 1
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Ко е ВТБ, моля? 

Искaм и aз дa врътнa колелото нa късметa! Искaм пък! Ко съ пaдъ? 

Разбира се! Ваня подскочи, като видя вашия коментар. Нямаше много участници в томболата и Ваня е радостна от всеки свой горещ почитател:

image.png.41ea9999f9b76fd0aefc0f6e55980072.png

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Пак?! 

ВТБ си задържа прилично ниво, същите гледания са правили и другите й песни за този период. На същото е и Пистолет примерно. Мен ако питаш, очаквах да падне много бързо, още първи месец даже, след като свърши тик ток тренда, защото не е типична любовна песен и е доста различна. 

Опит не знам дали е, но няма как да има задържането на Турболенция, просто защото липсва едно име в заглавието виновно за това 60% от гледанията на тази хитачка да са извън Бг, в което няма нищo лошо, но не променя фактът, че името на Емилия все още носи почти нула тежест откъм интерес.

Да, пак. След 2019 е време да сложим в нейната корона и 2022 като най-успешната жена изпълнител. За 2021 малко не и достигна, но виждаме, че година и нещо след премиерата на ''Турболенция'' продължава да кърти, такъв попфолк хит не е имало от много време.

Ами не, съвсем не е същото защото ''Пистолет'' прави почти 10к повече дневно, което е една трета от дневните гледания на ВТБ. Песен, която стартира буквално като ''Турболенция'' и други мега хитове а угасна по-бързо и от ''Пияни нощи'' на Джена.

Името на Флори допринася много факт, но и други певици са правили дуети с много популярни изпълнители като Андреа с Шаги или Галена с Акчент и не постигнаха подобен успех (особено последната). Така че стига бутане и на мазния Флори.

Дали името и носи интерес или не ... субективно е. Към днешна дата е изпълнителката с най-много абонати в тубата (дори повече от Галена, която кърти там) съответно явно някакъв интерес има.

Сега е момента да споделя, че спрямо ДАННИ на спотифай България:

''Алкохол'' - 586к

''Сладкото зло'' - 734к

''ВТБ'' - 601к

Към днешна дата ''Алкохол'' прави между 5-6к дневно, докато другите са около 2,5-3к. Интересна статистика.

Току що, Balkandji1 каза:

Здравей. На теб се падна честа да дадеш мнение за новото лице на Ваня. Певицата направи томбола сред произволни фенове:

 

Адски зле.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

Да, пак. След 2019 е време да сложим в нейната корона и 2022 като най-успешната жена изпълнител. За 2021 малко не и достигна, но виждаме, че година и нещо след премиерата на ''Турболенция'' продължава да кърти, такъв попфолк хит не е имало от много време.

Ами не, съвсем не е същото защото ''Пистолет'' прави почти 10к повече дневно, което е една трета от дневните гледания на ВТБ. Песен, която стартира буквално като ''Турболенция'' и други мега хитове а угасна по-бързо и от ''Пияни нощи'' на Джена.

Името на Флори допринася много факт, но и други певици са правили дуети с много популярни изпълнители като Андреа с Шаги или Галена с Акчент и не постигнаха подобен успех (особено последната). Така че стига бутане и на мазния Флори.

Дали името и носи интерес или не ... субективно е. Към днешна дата е изпълнителката с най-много абонати в тубата (дори повече от Галена, която кърти там) съответно явно някакъв интерес има.

Сега е момента да споделя, че спрямо ДАННИ на спотифай България:

''Алкохол'' - 586к

''Сладкото зло'' - 734к

''ВТБ'' - 601к

Към днешна дата ''Алкохол'' прави между 5-6к дневно, докато другите са около 2,5-3к. Интересна статистика.

Адски зле.

Изпълнителка с най-много абонати е все още заклетата трезвеничка-Андреа

преди 4 минути, Willy каза:

Най-слушани изпълнители в Булгаристан през последните 12 месеца:

image.png.b99f8b1aff16ffecbeef700bb303807f.png

Очакваме и класацията с най-гледаните песни! Сладката Джен вече трябва да е изместила “От утре”

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

 

''Алкохол'' - 586к

''Сладкото зло'' - 734к

''ВТБ'' - 601к

 

По тази логика Знам диагнозата(585К) срещу Новата ти(265К) е почти тройно по-голям хит? 

И не, не сменям темата, просто давам пример какви смешни сравнения правиш.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Balkandji1 каза:

Защо да е трябвало да го оставят да умре? В ония години винаги си имаше по-просташки песни и кючеци, които ставаха едни от големите хитове на всяка година, така е и до днес. Нима забравяш в кой район на Европа живеем и какъв е манталитета и интелекта на немалко българи?

Един жанр трябва да се развива. Постоянното възраждане на най-първите му форми създава впечатление, че изпълнителите са ригидни и тъпчат на едно място, а слушателите им са коне с капаци.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Изпълнителка с най-много абонати е все още заклетата трезвеничка-Андреа

Очакваме и класацията с най-гледаните песни! Сладката Джен вече трябва да е изместила “От утре”

image.png.1d43231521eb5b5ff2ed08b986e1c02c.png

11. Единствено

12. Филм за нас

13. Турболенция

14. Ти не си за мен

15. От утре

16. Пияни нощи 

17. Сеньорита

18. Чупки в кръста

19. Женен

20. Алкохол

 

Джена и Преслава още 190К разлика.

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

По тази логика Знам диагнозата(585К) срещу Новата ти(265К) е почти тройно по-голям хит? 

И не, не сменям темата, просто давам пример какви смешни сравнения правиш.

Абсолютно същите сравнения редовно правиш и ти, не знам какво толкова те изненадва. Лично мен това ме впечатли защото ''ВТБ'' в този форум се води втория най-голям хит за годината след ''Отпусни се'' а накрая виждам, че издиша в спотифай като я сравним с ''Алкохол'', която тук се води хит и нищо повече. Нека не забравяме, че разликата в проектите е над 2 месеца.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Абсолютно същите сравнения редовно правиш и ти, не знам какво толкова те изненадва. Лично мен това ме впечатли защото ''ВТБ'' в този форум се води втория най-голям хит за годината след ''Отпусни се'' а накрая виждам, че издиша в спотифай като я сравним с ''Алкохол'', която тук се води хит и нищо повече. Нека не забравяме, че разликата в проектите е над 2 месеца.

Отпусни се издиша пред всички в Spotify, примерно. Мангава тут която мачка стабилно в тубата, там е ужасно зле. 

След време Еуфория и Алкохол ще са топ 2 там, но не мисля че са топ 2 за годината и като цяло. Просто тази платформа се ползва от много малък таргет, главно тийнове и стриймове имат песни които са трендове или по-модерни.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...