Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2022)


Препоръчани коментари

преди 3 часа , foxy_vd каза:

Не съм влизал кой знае от кога, но когато и да вляза все ще има някое зрънце посредственост

Като чуя за зрънца се сещам за Камс. Не знам защо така.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Balkandji1 каза:

Помните ли какъв хит беше и как гръмна в поредицата с "Виновна" и "Без чувства":

 

Не само, 2017-2018 си беше периода на Емануела, само хитачки и нищо друго

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

Алисия тука е като зрялата маман с новото попълнение в бардака.

Просто тогава модата беше “секретарка на фирмено парти в магистрална кръчма” и на Лисана ѝ идваше от вътре да си изглежда така

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Balkandji1 каза:

И нещо се опитвал да каже... Не е опит, направо го казвам. Неуспех е песента й с двамата латино певци и няма нищо общо с хитовостта на първото им парче. Не съм си измислил аз интереса към песента, то е факт в цифри.

Участия тя винаги има, не знам защо го изтъкваш като някакъв аргумент в нейна полза - казвам го в смисъл, че сме го чували, знаем го и си е така от време оно. Причините са ясни - купонджийка, златни хитове, оригинален контакт с публиката и знае как да я владее.

 

Друго освен участията по бардаци за по 10 бона (под въпрос) да изтъква не му остана, след като и той самия признава, че не слуша таз годишните песни на Кама. За концерт в Арена мълчи, за самостоятелно турне също. Много приказки, а накрая забита в чалготеките и пееща “така ми го наби”. Е с това няма как да те вземат насериозно. А да стъпи на концертна сцена през 2022-3 въобще не говорим. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека винаги да ти върви и ако ти липсвам се върнии - още те обичаам ❤

Смаза с тази песен! Текста е брутален, изпяването въздейства супер емоционално, клипа както винаги е на ниво. Толкова да й отиват такива песни... Затова е най-голямата. 💯

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, GSA каза:

Друго освен участията по бардаци за по 10 бона (под въпрос) да изтъква не му остана, след като и той самия признава, че не слуша таз годишните песни на Кама. За концерт в Арена мълчи, за самостоятелно турне също. Много приказки, а накрая забита в чалготеките и пееща “така ми го наби”. Е с това няма как да те вземат насериозно. А да стъпи на концертна сцена през 2022-3 въобще не говорим. 

След като години наред пее "помня казваше ти, че отзад не боли" явно и е било мечта да изпее нещо подобно официално в песен. Така се е родила идеята за "така ми го наби". 😂 🔞

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Stela каза:

Нека винаги да ти върви и ако ти липсвам се върнии - още те обичаам ❤

 

Няма да се върне. Не ще и да чуе вече за теб.

А текстът на моменти ми напомня на Someone like you на гАдел.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Stela каза:

След като години наред пее "помня казваше ти, че отзад не боли" явно и е било мечта да изпее нещо подобно официално в песен. Така се е родила идеята за "така ми го наби". 😂 🔞

Най-удобно е някой друг да и е виновен, просто проектира - тя така си го наби собственоръчно, както никой друг не може. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това нещо прави по 5-10к на ден...а е от 2015...А има и още едно със същите гледания. Изтриха поне 20 видеа - от няколко стотин хиляди до милиони в годината.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Stela каза:

Нека винаги да ти върви и ако ти липсвам се върнии - още те обичаам ❤

Смаза с тази песен! Текста е брутален, изпяването въздейства супер емоционално, клипа както винаги е на ниво. Толкова да й отиват такива песни... Затова е най-голямата. 💯

Много си се превъзбудила

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Това нещо прави по 5-10к на ден...а е от 2015...А има и още едно със същите гледания. Изтриха поне 20 видеа - от няколко стотин хиляди до милиони в годината.

В последната седмица въртят целия скандал в Тикток, явно много хора не са запознати с него или са забравили и се е събудил пак интерес по песента.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Emanuela.Carey каза:

В последната седмица въртят целия скандал в Тикток, явно много хора не са запознати с него или са забравили и се е събудил пак интерес по песента.

Коментирай, че Яничка е на 26 място в Spotify Bulgaria. Личен нейн пийк в кариерат и само три чалга песни са над нея.

Алкохол - 3

Красив герой - 20

Чупки в кръста - 24

 

пс - Фики се превърна във втория попфолк изпълнител с над 200 хиляди месечни слушатели след Азис.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

Коментирай, че Яничка е на 26 място в Spotify Bulgaria. Личен нейн пийк в кариерат и само три чалга песни са над нея.

Алкохол - 3

Красив герой - 20

Чупки в кръста - 24

 

пс - Фики се превърна във втория попфолк изпълнител с над 200 хиляди месечни слушатели след Азис.

Определено се върти песента по заведенията и се приема по-добре от повечето песни от тази година. Въпреки че нещо ѝ пречи да удари милион в Ютуб дори с помощта на реклама. Явно канала на Пайнер вече е заминал в дъното.

Мисля че има потенциал да набере инерция покрай Нова Година и коледни партита защото повечето ѝ колежки заложиха на летаргични песни вместо дискотечни хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, -A. каза:

Коментирай, че Яничка е на 26 място в Spotify Bulgaria. Личен нейн пийк в кариерат и само три чалга песни са над нея.

Алкохол - 3

Красив герой - 20

Чупки в кръста - 24

 

пс - Фики се превърна във втория попфолк изпълнител с над 200 хиляди месечни слушатели след Азис.

На кое място е Анелия? Алкохол най-слушаната попфолк песен в Spotify, а мина толкова време от излизането й... учудвам се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В най-слабият ден за музикален трафик - Понеделник Анелия повишава гледанията си:

1. Фики и Емрах - Любовта е гадно нещо 254К

2. Галена - Честит Рожден Ден 161К (непълен първи ден)

3. Анелия - Наранихме се 158К

4. Фики - Чупки в кръста 133К

5. Деси Слава - Поискай от мен 122К

-------------------

Галена в пълния си премиерен ден се е устремила към 330К. Има шанса утре тя да е номер 1. Деси Слава пропуска топ 3 с новата си песен.

Глория и Кеба са на №6 отново с над 100К, очевидно това се превръща в най-силното й парче от доста години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Balkandji1 каза:

На кое място е Анелия? Алкохол най-слушаната попфолк песен в Spotify, а мина толкова време от излизането й... учудвам се.

В топ 50 я няма и целия чарт още не е актуализиран.

Иначе вчера е била на престижното 132 място. Дори Камелия е по-високо (119 място).

Глория 4 дни след премиерата още не си е качила проекта там. ''Като за световно'' е на 198 място.

преди 41 минути, Emanuela.Carey каза:

Определено се върти песента по заведенията и се приема по-добре от повечето песни от тази година. Въпреки че нещо ѝ пречи да удари милион в Ютуб дори с помощта на реклама. Явно канала на Пайнер вече е заминал в дъното.

Мисля че има потенциал да набере инерция покрай Нова Година и коледни партита защото повечето ѝ колежки заложиха на летаргични песни вместо дискотечни хитове.

Тази реклама за нищо не помогна, предполагам, че е била за ден и без ефект. Да, тази песен има потенциал да се развие. Аз обаче не разбирам как може в тубата да има 35к а в спотифай да върви супер а други проекти като ''Наранихме се'' или ''Като за последно'' да ''къртят'' тубата а в спотифай да са супер зле.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...