Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 15 часа , Lelqtian каза:

А може ли Софията и без Константин? Или Деница? Или поне оня Смотания даже. 

Това бях топ водещите, но уви Касъмката не успя да ги задържи, или по-скоро псевдо-подизпълнителите им и сега само бездарници, педали напъващи си гласа да се чуват като хетеро, траверси с подпланки и чекиджии лъскащи химикалки :D Кадърните бягат, досадниците остават :D

  • Love 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Мина и замина със сезона, на пък Торино и Пашата винаги ще помнят как с помощта на Камелия направиха най-големия си хит. :D

Обаче песента но Десита, макар и доста добра и написана от нея, пак не успява дори да настигне началния интерес към Лидия тази година. А преди беше точно обратното. Не знам Галин ли, друг ли, но нещо осезаемо я прецака още през 2021.

Че защо? Песента тръгна добре и имам чувството, че песента ще надмине по гледания двете соло песни на Лидия за тази година, а аз харесвам повече Лидия от двете. 

Десита я спънаха още в началото, защото двете се появиха по едно и също време, но Лидия започнаха да я бутат за колаборации с големите имена, а Десите не. Това създаде представа в хората, че едната е повече от другата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десита има проблемът на Симона Загорова според мен - крещяща липса на харизма.

Само дето гласът на малката доня Гло е в пъти по-приятен за слушане 😩😒😎

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Mousie каза:

Че защо? Песента тръгна добре и имам чувството, че песента ще надмине по гледания двете соло песни на Лидия за тази година, а аз харесвам повече Лидия от двете. 

Десита я спънаха още в началото, защото двете се появиха по едно и също време, но Лидия започнаха да я бутат за колаборации с големите имена, а Десите не. Това създаде представа в хората, че едната е повече от другата.

Лидия просто като начални гледания стартира с повече и на двете си самостоятелни песни тази година. Всъщност "Чисти сметки" е една най-силните самостоятелни премиери за жена през 2022, чак после зацикли като почти всичко Алфа от същия период.

Ще я видим накъде ще се развие Десита, нейната песен и на мен ми харесва повече от тези на Лидия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Лидия просто като начални гледания стартира с повече и на двете си самостоятелни песни тази година. Всъщност "Чисти сметки" е една най-силните самостоятелни премиери за жена през 2022, чак после зацикли като почти всичко Алфа от същия период.

Ще я видим накъде ще се развие Десита, нейната песен и на мен ми харесва повече от тези на Лидия.

Пак отлетя...

 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

 

Глaсувaйте зa Тошкиния Сaмолет в Билборд Топ 100! 

https://fentv.bg/класация/ 

Теодора защо напусна Америка и се върна тук да пуска самолети?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Balkandji1 каза:

Теодора защо напусна Америка и се върна тук да пуска самолети?

Официалната версия - "носталгия"! Неофициалната - предполагаме, развод. Но поне не натоварва с драми в стил Еклерени! 

image.png.78f446adbdf9b42dab8672d64882cd4f.png 

https://fentv.bg/носталгия-върна-теодора-в-българия/ 

  • Thanks 3
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Лидия просто като начални гледания стартира с повече и на двете си самостоятелни песни тази година. Всъщност "Чисти сметки" е една най-силните самостоятелни премиери за жена през 2022, чак после зацикли като почти всичко Алфа от същия период.

Ще я видим накъде ще се развие Десита, нейната песен и на мен ми харесва повече от тези на Лидия.

Ми не е точно така.

Всеки адекватен човек дето следи гледанията от доста време веднага ще ти потвърди купените гледания в началото на “Алфа кукла”. Ако не се лъжа от 100к падна на 33к за ден а после на 21к.

При Десита такива аномалии няма а и в дългосрочен план:

”Твоята жена” > “Чисти сметки”

”Първият” > “Алфа пикла”.

  • Like 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, -A. каза:

Ми не е точно така.

Всеки адекватен човек дето следи гледанията от доста време веднага ще ти потвърди купените гледания в началото на “Алфа кукла”. Ако не се лъжа от 100к падна на 33к за ден а после на 21к.

При Десита такива аномалии няма а и в дългосрочен план:

”Твоята жена” > “Чисти сметки”

”Първият” > “Алфа пикла”.

Купени гледания може да има при всички. При някои просто нещата са подредени по-добре и не си личи. Пък и аз не говоря за "Алфа кукла", а за "Чисти сметки", която, ако не се лъжа, имаше почти 300k, което я прави може би втората най-силна соло премиера за жена след "От утре". Не знам дали не изпускам някоя друга около тях.

Като качество съм съгласен, че песните на Десита са по-добри, но в случая чисго фактологично говорим какъв интерес са привлекли за първите 24h.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , NazzkO каза:

Десита има проблемът на Симона Загорова според мен - крещяща липса на харизма.

Само дето гласът на малката доня Гло е в пъти по-приятен за слушане 😩😒😎

И двете имат цомби, за разлика от Либия.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Официалната версия - "носталгия"! Неофициалната - предполагаме, развод. Но поне не натоварва с драми в стил Еклерени! 

image.png.78f446adbdf9b42dab8672d64882cd4f.png 

https://fentv.bg/носталгия-върна-теодора-в-българия/ 

Със сигурност само от носталгия се връща да обикаля кръчмотеките. И ударно Ненчо и прави нови песни ... 

https://kliuki.bg/kliuki/nechuvano-eto-kakvo-e-tarpyala-ot-mazha-si-pevicata-teodora-v-amerika-laskaviyat-zhivot-se-okaza-koshmar/196717

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Lelqtian каза:

Явно и други отказали ще се завръщат на музикалната сцена. Май ша ги почваме по списък? 

https://kliuki.bg/kliuki/mariya-e-sasipana-sled-razdyalata-s-miro-tryabva-da-raboti/196796

Искам Деса Ковачка да се повърне! 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , Balkandji1 каза:

Долни лъжи и непрофесионализъм от страна на popnable да объркат класацията. Песента е номер 1 по гледания и за вчера с около 150К. Ще ви се да не е хит.

За вчера пак е с 40к. 🥲

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...