Jump to content

Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 46 минути, i810 каза:

Относно интервюто на Глория, искрено се забавлявах. Толкова беше дръпната и сопната, че се чудя как не ги наби в студиото. 🤣😂🤣 Не е права, че хората се интересуват само от песните й....Нищо подобно...Типична българска черта е да ги вълнува с кой е в личен план... Този с цветята ако не е искала да се разнищва, хич не и е трябвало да го показва. Явно е влюбена и в момент на емоция го е направила, но вече горчиво съжалява.  Е, стана ясно, че с недомлъвки, почти каза, че има нова любов. Нищо лошо не виждам в това, дори да е така. Пък и да не е, тя си знае най-добре. Вярно е, че водещите са скучни, откъм въпроси и нищо ново не научихме, освен обичайното - чай, плодове, мед, внучката.... Обаче, ако имаше начин, щеше да стане и да си тръгне по едно време. Толкова беше вбесена вътрешно, че я подкараха в посока личен живот. Въпросите бяха едни и същи, нейните отговори също. Само един бъдещ дует със сърбин е новото. Нищо друго. 

По - добре да не ходи по такива места, само си вреди. Коментарите из фейса са потресаващи. Тая женица ще завърши като абсолютно забравена. Толкова рядко се появява, а имаш чувството, че досажда нон стоп. Просто не знам как да го обясня този феномен. То хората затова и сипят хейт де. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

По - добре да не ходи по такива места, само си вреди. Коментарите из фейса са потресаващи. Тая женица ще завърши като абсолютно забравена. Толкова рядко се появява, а имаш чувството, че досажда нон стоп. Просто не знам как да го обясня този феномен. То хората затова и сипят хейт де. 

07E60754-3355-4835-93B2-A8D7CBC95FD7.jpg
 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , ANGEL каза:

На нея й се Възхищават, защото събира пет пъти по-големи бакшиши от тях по кръчмите, което също е необяснимо само по себе си. 

Съмнява ме да събира толкова бакшиш при положение че участията ѝ тук винаги са с мижав интерес и ходят само разгонени студенти.

Най-много Сашка да е ударила някаква голяма цифра за хонорар на въпросния шимейл и тя затова да се бута постоянно в български дискотеки. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, i810 каза:

Относно интервюто на Глория, искрено се забавлявах. Толкова беше дръпната и сопната, че се чудя как не ги наби в студиото. 🤣😂🤣 Не е права, че хората се интересуват само от песните й....Нищо подобно...Типична българска черта е да ги вълнува с кой е в личен план... Този с цветята ако не е искала да се разнищва, хич не и е трябвало да го показва. Явно е влюбена и в момент на емоция го е направила, но вече горчиво съжалява.  Е, стана ясно, че с недомлъвки, почти каза, че има нова любов. Нищо лошо не виждам в това, дори да е така. Пък и да не е, тя си знае най-добре. Вярно е, че водещите са скучни, откъм въпроси и нищо ново не научихме, освен обичайното - чай, плодове, мед, внучката.... Обаче, ако имаше начин, щеше да стане и да си тръгне по едно време. Толкова беше вбесена вътрешно, че я подкараха в посока личен живот. Въпросите бяха едни и същи, нейните отговори също. Само един бъдещ дует със сърбин е новото. Нищо друго. 

Това предаване всъщност е доста интелигентно и на ниво в сравнение с цялостната медийна картинка. Такива скучни и плитки събеседници като Гюра не се вписват там. Много по-подходящо за нея е тъпото предаване на Гала и тумба.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Църквата като несветска институция, няма право определя какво се случва в светския живот. Разбирам, неприятно им, ама чак да си наемат адвокати, и да настояват да свалят клипа е ненужно, вредно и ограничаващо. Християнския символизъм е публичен домейн, и всеки може да го използва във всякакъв артистичен контекст.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Там има снимани доста клипове, Сияна само има 2 клипа тап - с Илиян и един самостоятелен, леля ви Донче (Доника, да не се бърка с леля Данче - Данна) и още няколко клипа. 

На църквата защо всичко, което представлява няколко човека на една маса им прилича на "тайната вечеря"? Къде да ядат и пият, на земята ли, и въздуха ли...?

И каква камбанария, като няма камбана там и то не е и имало...

Там се снимат клипове от поне 2010-2011 г. и тия сега се сещат. 

Църквата им направи голям PR. Плюс това ние да питаме църквата пък ако Лорена е с оскъдно облекло, то с какво облекло са монасите, които дават отзад? Айде, щото помним "Баба Гуси" (Йеромонах Кирил и останалта хайка педали). Педалските им изпълнения вътре в самата църква не са проблемни но е проблем ако Лорена прави някакви движения по рокля?

А зад стените на църквата тия се сцепват от ге*ски се*с?! Или гледаме само отвън, а зад стените не съблюдаваме...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер са вдигнали хонорарите на половината певци, Преслава и Галена вече пеят за 10к, а хонорарът на Емануела е изравнен с тях. Някак нелепо ми стои до големите две.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DarkChild каза:

Това предаване всъщност е доста интелигентно и на ниво в сравнение с цялостната медийна картинка. Такива скучни и плитки събеседници като Гюра не се вписват там. Много по-подходящо за нея е тъпото предаване на Гала и тумба.

Последните години много сериозно си проличава липсата на елементарна и обща култура, точно заради безкрайната и тежка скучност на интервютата ѝ. Все едно от 10 степени тя се е настроила на 3-тата и говори само за семейство, за работа, за почивките и после пак кръгом. Като я побутнат леко в друга тема и тя веднага застава в защитна реакция и прекарва отговора скучно през своето ежедневие, "моята пътечка", моята паница, аз, мен..... и човек не може да я разбере размишлява ли някога, има ли мнение, има ли позиция, има ли някакви изисквания, очаквания, интереси, тревоги, трепети, знания, опити и прочие. Супер стисната е в отговорите и отпускането, все едно е сефте пред камерата.... и изобщо не са виновни водещите и журналистите, не веднъж са се опитвали да я предразполагат към други теми и нейните виждания по тях.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, pacho каза:

Последните години много сериозно си проличава липсата на елементарна и обща култура, точно заради безкрайната и тежка скучност на интервютата ѝ. Все едно от 10 степени тя се е настроила на 3-тата и говори само за семейство, за работа, за почивките и после пак кръгом. Като я побутнат леко в друга тема и тя веднага застава в защитна реакция и прекарва отговора скучно през своето ежедневие, "моята пътечка", моята паница, аз, мен..... и човек не може да я разбере размишлява ли някога, има ли мнение, има ли позиция, има ли някакви изисквания, очаквания, интереси, тревоги, трепети, знания, опити и прочие. Супер стисната е в отговорите и отпускането, все едно е сефте пред камерата.... и изобщо не са виновни водещите и журналистите, не веднъж са се опитвали да я предразполагат към други теми и нейните виждания по тях.

Толкова си може. Вероятно чете еднотипти книги за самопомощ :P

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, pacho каза:

Последните години много сериозно си проличава липсата на елементарна и обща култура, точно заради безкрайната и тежка скучност на интервютата ѝ. Все едно от 10 степени тя се е настроила на 3-тата и говори само за семейство, за работа, за почивките и после пак кръгом. Като я побутнат леко в друга тема и тя веднага застава в защитна реакция и прекарва отговора скучно през своето ежедневие, "моята пътечка", моята паница, аз, мен..... и човек не може да я разбере размишлява ли някога, има ли мнение, има ли позиция, има ли някакви изисквания, очаквания, интереси, тревоги, трепети, знания, опити и прочие. Супер стисната е в отговорите и отпускането, все едно е сефте пред камерата.... и изобщо не са виновни водещите и журналистите, не веднъж са се опитвали да я предразполагат към други теми и нейните виждания по тях.

Тайната е на добрите интервюта е отношенията с интервюиращите. Не случайно по-голямата част от хайлайфа ходят при Мон Дьо примерно. По-лесно е да бъдеш себе си пред човек, когото познаваш и имаш доверие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Тайната е на добрите интервюта е приятелските отношения с интервюиращите. Не случайно по-голямата част от хайлайфа ходят при Мон Дьо примерно. По-лесно е да бъдеш себе си пред човек, когото познаваш и имаш доверие.

Ама то... тя до там още не е стиганала в опита си с интервютата. Никой не иска да си излива душата и чаршафите. Говорех за най-посредствените интервюта в някакво си предиобедно токшоу или вечерно такова. Просто малко да се разчупи, щото е пълен борсук и зрителите не ги интересува в приятелска среда каква е и в ТВ каква е. Не е нужно винаги да познаваш човека, за да му търсиш оправдания защо се държи еди как си. За това е измислена медията и тя е работник в медия, тя самата е медия. Нека да скъси дистанцията малко със зрителите. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, pacho каза:

Ама то... тя до там още не е стиганала в опита си с интервютата. Никой не иска да си излива душата и чаршафите. Говорех за най-посредствените интервюта в някакво си предиобедно токшоу или вечерно такова. Просто малко да се разчупи, щото е пълен борсук и зрителите не ги интересува в приятелска среда каква е и в ТВ каква е. Не е нужно винаги да познаваш човека, за да му търсиш оправдания защо се държи еди как си. За това е измислена медията и тя е работник в медия, тя самата е медия. Нека да скъси дистанцията малко със зрителите. 

Тя сигурно изобщо не общува с медийните хора извън работно време, освен с Галя автографа или Жени Койчева може би. Виждал съм я да се открехва в предаванията им, когато съм попадал на тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Тя сигурно изобщо не общува с медийните хора извън работно време, освен с Галя автографа или Жена Койчева може би. Виждал съм я да се открехва в предаванията им, когато съм попадал на тях.

Щото са нагласени интервюта и са се разбрали за всичко предварително. И при оная асистентка на Венета отиде, че да е в комфортната си зона, и пак нищо не каза. Досадница. То никой не иска да се сближава с такъв бурсук. 

преди 2 часа , Fast каза:

Пайнер са вдигнали хонорарите на половината певци, Преслава и Галена вече пеят за 10к, а хонорарът на Емануела е изравнен с тях. Някак нелепо ми стои до големите две.

Защо да е нелепо. Не по-малко голяма е от тях, еле па от Преса, която дава назад напоследък. Скоро Емицето може да я изпревари. Те са си трите лидерки в Пайнера. Предпочитам Диапазоновата прима. Никоя чалгарка, обаче, не заслужава повече от 2-3 бондака. Недоумявам квой тфа поскъпване. Всичките трябва да смъкнат с поне хилядарка, а тия трите с 5-6. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, asylum каза:

Защо да е нелепо. Не по-малко голяма е от тях, еле па от Преса, която дава назад напоследък. Скоро Емицето може да я изпревари. Те са си трите лидерки в Пайнера. Предпочитам Диапазоновата прима. Никоя чалгарка, обаче, не заслужава повече от 2-3 бондака. Недоумявам квой тфа поскъпване. Всичките трябва да смъкнат с поне хилядарка, а тия трите с 5-6. 

По популярност е на ниво Анелия. Масово разпознаваема, но не чак толкова. Видно е по първоначалния интерес на песните й, и липсата на изявена фен маса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

По популярност е на ниво Анелия. Масово разпознаваема, но не чак толкова. Видно е по първоначалния интерес на песните й, и липсата на изявена фен маса.

Изпревари аня, която ми е по-любима. Никоя няма фенска маса. Преса има Киронова, Галя - Уили, пък Емануелция има Емануела Фен, Мара Шулевна и мене. :P Другите фенове са бошлаф. 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...