Jump to content

Поп-фолк скандали (ноември 2022)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , pacho каза:

Чалгата е пълен кенеф пред попа...  с 3 годишна кариера пуска по-яки видеа от 90% от фолка.... липсата на идеи и креативност ще ги убие.

 

Видеото ми напомня на:

 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

Това предаване всъщност е доста интелигентно и на ниво в сравнение с цялостната медийна картинка. Такива скучни и плитки събеседници като Гюра не се вписват там. Много по-подходящо за нея е тъпото предаване на Гала и тумба.

Интелигентно предаване е Панорама, Пресечна точка, История бг, 120 минути, На фокус. Примерно. Имала е добри интервюта при Георги Любенов, да речем. Много зависи от водещите. Извинявай, ама Сашо Кадиев с чорапи на понички и олигофреничен подход си е за Сатиричния и никъде другаде. Лятото дори имаше недопустим гаф и се извиняваше. Така става, като ги взимат от скамейката мамините синчета. И аз да бях, и аз щях да ги скастря. Как по-точно тия хора са се подготвили за това интервю с тия клишета? Като на седянка пред блока. Ай спрете да ги оправдавате. За хора, които разбират, това е мега ниско ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adorable каза:

Интелигентно предаване е Панорама, Пресечна точка, История бг, 120 минути, На фокус. Примерно. Имала е добри интервюта при Георги Любенов, да речем. Много зависи от водещите. Извинявай, ама Сашо Кадиев с чорапи на понички и олигофреничен подход си е за театъра. И аз да бях, и аз щях да ги скастря. Как по-точно тия хора са се подготвили за това интервю с тия клишета? Като на седянка пред блока. Ай спрете да ги оправдавате. За хора, които разбират, това е мега ниско ниво.

Говоря за предавания от този стил. Каква Панорама?

И каква подготовка за разговор с толкова куха и безинтересна личност като Гюра? Ти наистина ли мислиш, че тя е способна и има умствения и културен капацитет на разговор извън клишетата? Тя дори и тях не може да обсъди като човек.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

Чалгата е пълен кенеф пред попа...  с 3 годишна кариера пуска по-яки видеа от 90% от фолка.... липсата на идеи и креативност ще ги убие.

 

Е, това е било винаги. В чалгата номер 1 е цици и гъз.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DarkChild каза:

Говоря за предавания от този стил. Каква Панорама?

И каква подготовка за разговор с толкова куха и безинтересна личност като Гюра? Ти наистина ли мислиш, че тя е способна и има умствения и културен капацитет на разговор извън клишетата? Тя дори и тях не може да обсъди като човек.

Не стига, че някой се е сетил да я покани (може и сама да се е предложила), че и фасони ще прави. Никой не е длъжен да я предразполага. За 30 години да не се е научила на поведение - смешница. В началото на кариерата си беше адекватна. Сега е по-първична и проста и от Райна. И Рени е в критическата, но пак е по-адекватна. 

Още тук си личи, че е аутист, хъх

image.png.e7a020471366186c009a071188a8da6a.png

– Ако не се лъжа, досега не си открехнала вратичка към предстоящите си попфолк проекти? – Не съм и специално за читателите на „Фолк магазин“ ще бъда по-многословна. (Смее се.) Стартирам с парчето „Самолет“. Любопитно заглавие. Залагам на авторска песен по музика и аранжимент на Мартин Биолчев, текста написа Йордан Гергов. С този екип работя от 2013 г. Парчето е бавен кючек. Пея забавни неща, заложихме на хумора. Има и една част, наричаме я лирична, там включихме за баланс и по-сериозно послание. Парчето и клипът са имиджови. С тях ще напомня за себе си. Следващия сингъл, който е готов дори и с клип, ще го пусна малко по-нататък, кючек е. Засега не искам да издавам заглавието. Почти готова съм след това и с още два сингъла. Искам да бъда по-продуктивна, имам да наваксвам пропуснатото време. Освен това новото при мен е, че ще бъда по-провокативна отпреди. Слабост са ми баладите, мога само балади да пея, но музикалният бизнес в България очаква друго от нас, попфолк изпълнителите. А именно провокация и изненада. Искам да намеря златната среда. Хем да задоволя очакванията на сегашните слушатели, хем да не правя компромиси с моя вкус и да не прекрачвам моралните граници. 

❤️

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна петъчна вечер с този вечен хит!

Спомням си онези години в които бях със телефон Сименс, туй интернета не знаех пие ли се, яде ли се и стоях пред Фен ТВ да пея с цяло гърло "Мареее маре супараре...." без да знам какво изобщо значи. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Не се обадихте. Няма чай за вас!

 

По стар обичай ли го даваш чая? Щяхме да се обадим ако и Екстра Нина беше там. С нея чая е друг. 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

По стар обичай ли го даваш чая? Щяхме да се обадим ако и Екстра Нина беше там. С нея чая е друг. 

Щеше одма да дойде със  

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, asylum каза:

Не стига, че някой се е сетил да я покани (може и сама да се е предложила), че и фасони ще прави. Никой не е длъжен да я предразполага. За 30 години да не се е научила на поведение - смешница. В началото на кариерата си беше адекватна. Сега е по-първична и проста и от Райна. И Рени е в критическата, но пак е по-адекватна. 

Още тук си личи, че е аутист, хъх

image.png.e7a020471366186c009a071188a8da6a.png

– Ако не се лъжа, досега не си открехнала вратичка към предстоящите си попфолк проекти? – Не съм и специално за читателите на „Фолк магазин“ ще бъда по-многословна. (Смее се.) Стартирам с парчето „Самолет“. Любопитно заглавие. Залагам на авторска песен по музика и аранжимент на Мартин Биолчев, текста написа Йордан Гергов. С този екип работя от 2013 г. Парчето е бавен кючек. Пея забавни неща, заложихме на хумора. Има и една част, наричаме я лирична, там включихме за баланс и по-сериозно послание. Парчето и клипът са имиджови. С тях ще напомня за себе си. Следващия сингъл, който е готов дори и с клип, ще го пусна малко по-нататък, кючек е. Засега не искам да издавам заглавието. Почти готова съм след това и с още два сингъла. Искам да бъда по-продуктивна, имам да наваксвам пропуснатото време. Освен това новото при мен е, че ще бъда по-провокативна отпреди. Слабост са ми баладите, мога само балади да пея, но музикалният бизнес в България очаква друго от нас, попфолк изпълнителите. А именно провокация и изненада. Искам да намеря златната среда. Хем да задоволя очакванията на сегашните слушатели, хем да не правя компромиси с моя вкус и да не прекрачвам моралните граници. 

❤️

Страхотна е Теодора! Направо от "Моят номер" не е имала толкова хитово и яко парче! Това са си 12 години! И след 2010 имаше попадение, но чак такова като "Самолет" не! Изобщо не очаквах че пак ще се завърне с толкова ударна песен и то една от най-хитовите и добри песни за сезона! Даже в началото като излизаше "Моят номер" тук я плюехме и не очаквахме такъв успех. Определено ако се задържи можем да я сложим до хитовете й като - Смешна цена, Пръста няма да си мръдна, Някой като мен, Гаси тока, Моят номер, Хит си за жените.... Да не говорим че и в първия албум имаше брутални песни като Скрита рана (ремикс), Проба-проба, Граница, Желание за грях и още... ❤️ 
Хубаво е, че има още готови песни и клипове, но с тази спокойно може да си изпрати годината! Такъв хит не сме очаквали даже! ❤️ 

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, DarkChild каза:

Темите им са по-интелигентни от тези на Гола и миньоните й.

:roll1:

Миньоните й! Онзи писател с маниерите и Даринчо.

Иначе по въпроса с Тази сутрин съм на мнение, че всеки водещ трябва да се подготвя за интервютата с гостите си, информирайки се по-подробно за тях, а не залагайки на вече установени клишета. На хората им е писнало от клишета.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Щеше одма да дойде със  

 

Теда имаше доста по-яки песни едно време. Сега тази нещо не мога да я възприема. То да ти писне от вертолети, хиликоптери и подобие... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Теда имаше доста по-яки песни едно време. Сега тази нещо не мога да я възприема. То да ти писне от вертолети, хиликоптери и подобие... 

Самолета на Тедка размаза и Вертолетите и Хеликоптерите! :D Хит от ПЪРВА КЛАСА! ❤️ 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:

Не стига, че някой се е сетил да я покани (може и сама да се е предложила), че и фасони ще прави. Никой не е длъжен да я предразполага. За 30 години да не се е научила на поведение - смешница. В началото на кариерата си беше адекватна. Сега е по-първична и проста и от Райна. И Рени е в критическата, но пак е по-адекватна. 

Още тук си личи, че е аутист, хъх

image.png.e7a020471366186c009a071188a8da6a.png

 

На снимката е като в усмирителна риза

преди 21 минути, alisali1234 каза:

Приятна петъчна вечер с този вечен хит!

Спомням си онези години в които бях със телефон Сименс, туй интернета не знаех пие ли се, яде ли се и стоях пред Фен ТВ да пея с цяло гърло "Мареее маре супараре...." без да знам какво изобщо значи. 

Брех, 2004 не си знаел интернет какво е? 😐

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Balkandji1 каза:

:roll1:

Миньоните й! Онзи писател с маниерите и Даринчо.

Иначе по въпроса с Тази сутрин съм на мнение, че всеки водещ трябва да се подготвя за интервютата с гостите си, информирайки се по-подробно за тях, а не залагайки на вече установени клишета. На хората им е писнало от клишета.

Е, какво да подготвят? Питаха я за новата песен, за Рим, за снимката, която тя пусна. Какво повече?

  • Like 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Е, какво да подготвят? Питаха я за новата песен, за Рим, за снимката, която тя пусна. Какво повече?

Не знам, не съм гледал интервюто, просто се намирам на приказка. :roll1:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е за оправдания Глория. Каквото и да е предаването, тя винаги подчертава за себе си твърденията, че е със самочувствие на мега звезда, което дразнеше хората дори още когато беше актуална. В България само Лили Иванова си е извоювала разрешението за такова поведение. :D

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Balkandji1 каза:

Не знам, не съм гледал интервюто, просто се намирам на приказка. :roll1:

Споко, и аз не съм, но все едно съм. Едва ли сме само ние. 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DarkChild каза:

На снимката е като в усмирителна риза

Брех, 2004 не си знаел интернет какво е? 😐

Еми аз не, не ги следях тия работи. Съдба, кво да правиш...

 

Що е ритъм, хайде да те питам...?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Не е за оправдания Глория. Каквото и да е предаването, тя винаги подчертава за себе си твърденията, че е със самочувствие на мега звезда, което дразнеше хората дори още когато беше актуална. В България само Лили Иванова си е извоювала разрешението за такова поведение. :D

Пуснах си Лиля ти Ванова. Па свежарка е, кво, остроумна. Нищо общо с простата Гюрга. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...