Jump to content

Поп-фолк скандали (октомври 2022)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, DevilWish каза:

Дано и Гергана е там! ❤️ 

Ако е там, това ще е супер завръщане за нея!

И Ана ако се вразуми и тя да е отиде при него.

  • Love 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Гальо каза:

Андреа и Тита скоро пускат дует, и двете леко залезли вече

 

 

Тя Дора нали имаше записан дует и с Александрова, който така и не видяхме

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Гальо каза:

Андреа и Тита скоро пускат дует, и двете леко залезли вече

 

 

Пак ще гледаме фотошоп извращения. Или ще се включи само с вокали Андрюшка :D

ЦиЦа да няма да мине през всички залезли топове от преди години :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FolkEmpire каза:

Пак ще гледаме фотошоп извращения. Или ще се включи само с вокали Андрюшка :D

Не знам но пак се е добарала до алкохол и аз си пускам нотификациите за сторитата ѝ

spacer.png

 

  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не разбирам хейта по дуета на Десислава и Азис. Да, комерс е, определено е под очакванията за дует между тях двамата точно, текстът куца (щото "Wеlcome to...", дето обра суперлативите тук е връх на поетичното изкуство), но не е и толкова зле, колкото се изкарва. Май е единствената песен от тая година освен "Еуфория", която съм си пускал доброволно повече от веднъж. Десислава в клипа е топ мацка, хич не ми е дали и колко са я обработвали.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , HIStory каза:

Аз пък не разбирам хейта по дуета на Десислава и Азис. Да, комерс е, определено е под очакванията за дует между тях двамата точно, текстът куца (щото "Wеlcome to...", дето обра суперлативите тук е връх на поетичното изкуство), но не е и толкова зле, колкото се изкарва. Май е единствената песен от тая година освен "Еуфория", която съм си пускал доброволно повече от веднъж. Десислава в клипа е топ мацка, хич не ми е дали и колко са я обработвали.

images?q=tbn:ANd9GcQX7tlvTATKL9iyhHp5ZzT 
Буквално и преносно почти всички коментиращи са с*али по песента в темата ѝ, тези положителни отзиви не знам къде си ги видял.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

images?q=tbn:ANd9GcQX7tlvTATKL9iyhHp5ZzT 
Буквално и преносно почти всички коментиращи са с*али по песента в темата ѝ, тези положителни отзиви не знам къде си ги видял.

Тук в Скандалите, в темата на песента изобщо не съм влизал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , HIStory каза:

Аз пък не разбирам хейта по дуета на Десислава и Азис. Да, комерс е, определено е под очакванията за дует между тях двамата точно, текстът куца (щото "Wеlcome to...", дето обра суперлативите тук е връх на поетичното изкуство), но не е и толкова зле, колкото се изкарва. Май е единствената песен от тая година освен "Еуфория", която съм си пускал доброволно повече от веднъж. Десислава в клипа е топ мацка, хич не ми е дали и колко са я обработвали.

Пък и се превръща в най-големия хит на Десислава след раждането.

В Рамания е традиция някои изпълнители да се хейтят за неща, за които други се възхваляват. Но пък мога пак да кажа какво дразни конкретно мен от гледната точка на дългогодишен фен, въпреки че вътрешният ми див чалгар силно ме натиска да се кефя и на тази Десова простотийка и май натам ще отидат нещата. Хич не ме радва колко се сля ДС с масата, ама хич. Години наред да пуска само чалгии, каквито всяка друга би могла да направи като пожелае - егати обезличаването. Това не е певицата, която преди време се отличаваше сред всички други и така ни грабна.

Иначе ако беше пуснала такова парче измежду, примерно, някоя поп и латино песничка, щях супер много да се кефя колко добре умее да лавира между жанровете. Като в Гореща следа. Вероятно повече щях да й се радвам и че е влязла във форма, което си личи и по участия. То ясно, че на живо не изглежда като в клипа, де, но пък доволно си е върнала поне фигурата от преди раждането.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BaGaBoNtIn каза:

На Ганев ли е дуета на Софи и Прес някой знае ли?

За Емануела и Десислава той качи постове, за Преса още не е. Или ще качи по-късно или е на Асенов.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не знам в какъв хит се превръща Брутален, като песен с участието на Азис не може да покори тренда, напусна чарта на Spotify и на 10ти ден пада на 100К.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Само не знам в какъв хит се превръща Брутален, като песен с участието на Азис не може да покори тренда, напусна чарта на Spotify и на 10ти ден пада на 100К.

В какъвто хит може да се превърне подобна долнопробна песен към 2022 - сезонен, предпочитан главно от готини пичове и кифли, а и в махалите. Чалгата има ли други основни таргети днес?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Галена хареса поста на Ганев за песента на Преслава.

Харесала е всички постове освен този за Емануела… проклинам я да остане гърчава и мъжествена! 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.10.2022 г. от 15:33, FolkEmpire каза:

И като гледаш снимката се чува звук от загасящ се фас :D

Е преди от снимките лъхаше на мешена скара и кюфтета. Сега ще преживеем звука от фаса. 😁😁😁

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked, unpinned, unlocked, unfeatured, locked, unlocked and pinned this Тема
  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...