Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2022)


Препоръчани коментари

преди 56 минути, Danger. каза:

Дуета на Азо и Деса е готин и зарибяващ, а и на Преса и Софка хич не е лош и той зарибява, даже самата Преса прави песента по-яка и слушаема. Не разбирам хейта и към двете песни тук във форума, ама на повечето и без това не ви се взима мнението за фактор. :1000(29):

Сра ни само както ти можеш. 🥰

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Willy каза:

Галена става първата певица с две СОЛО песни над 2М стрийма в Spotify. #Fenomenalen#100Jivota

ТНСЗМ също заслужава. 💅

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, когато изпълнителя сам започне да казва, колко хубави коментари прочел за новия си проект значи се е усрал грандиозно.  

Наистина шокиращото от цялото това интервю е, че идеята, поканата и изцяло всичко било на Преслава. Тотал щета. 

  • Like 2
  • Sad 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и Софи в крайна сметка за 24 от официалния, топика и lyric видеата чукнаха над 400К. Доста добър старт. Ще видим нашата хитруша дали е жегнала ромите

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Отиват в Турция и Дубай на басейн, но клипа си снимат в… Перник

Ами то и Хайде, накажи ме е уж в Дубай, пък спокойно можеха същото да постигнат пред зелен екран.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, някой от вас купувал ли си е от тези CDr дискове дето димитровградските пънове преиздават със стари албуми? Имали ли сте проблеми със звука им?

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, omline каза:

Хора, някой от вас купувал ли си е от тези CDr дискове дето димитровградските пънове преиздават със стари албуми? Имали ли сте проблеми със звука им?

Като качество са bit-perfect копия са оригиналните матрични дискове (т.е. не са прекодирани), но се е случвало да запечатват празни, гличнати или неработещи дискове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Fast каза:

Като качество са bit-perfect копия са оригиналните матрични дискове (т.е. не са прекодирани), но се е случвало да запечатват празни, гличнати или неработещи дискове.

Не съм сигурен, че са bit-perfect защото, ако беше така диска на Валя-Искам всичко, който си взех трябваше да е мултимедиен, а той не е. За сметка на това е силно дефектен и след десетата песен пращи здраво. От склада им префърцунено ми отговориха, че аз съм бил първият, оплакал се. Не съм за 6-те лева дето дадох за него - и 10 ще дам, ама като ще  правят нещо, нека го направят като хората - "ма много скъпо им било да правят матрици на старите неща".

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, omline каза:

Не съм сигурен, че са bit-perfect защото, ако беше така диска на Валя-Искам всичко, който си взех трябваше да е мултимедиен, а той не е. За сметка на това е силно дефектен и след десетата песен пращи здраво. От склада им префърцунено ми отговориха, че аз съм бил първият, оплакал се. Не съм за 6-те лева дето дадох за него - и 10 ще дам, ама като ще  правят нещо, нека го направят като хората - "ма много скъпо им било да правят матрици на старите неща".

Мисля че пазят само image файловете с аудио данните. Хард дисковете се развалят лесно, и не е изключено да някои от тях да са корумпирани от многото стоене в лоши условия. Забелязвал съм лоши копия на стари албуми и в стрийминг услугите, които използват същите източници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Мисля че пазят само image файловете с аудио данните. Хард дисковете се развалят лесно, и не е изключено да някои от тях да са корумпирани от многото стоене в лоши условия. Забелязвал съм лоши копия и в стрийминг услугите, които използват същите източници.

Все тая - нямам им доверие вече и ще пиратствам старите неща. Не заслужават това уважение, което им свидетелствам с покупка. Купих си и на Деса "Мистерия"-та с покъртителна щампа отгоре.

MTUtMjUzOC5qcGVn.jpeg

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, omline каза:

Не съм сигурен, че са bit-perfect защото, ако беше така диска на Валя-Искам всичко, който си взех трябваше да е мултимедиен, а той не е. За сметка на това е силно дефектен и след десетата песен пращи здраво. От склада им префърцунено ми отговориха, че аз съм бил първият, оплакал се. Не съм за 6-те лева дето дадох за него - и 10 ще дам, ама като ще  правят нещо, нека го направят като хората - "ма много скъпо им било да правят матрици на старите неща".

Кармата си знае работата. 🤭

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Ти по-добре се моли да си я забрави!

Като всичките ти дискове започнат да пръщят - не се чуди защо. 🤭

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Като всичките ти дискове започнат да пръщят - не се чуди защо. 🤭

Дори пращенето на дисковете ми е по-малка досада от теб.

  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Дори пращенето на дисковете ми е по-малка досада от теб.

Ами не си купувай дискове от бит пазара, мили. И ти като твоята любимка - 5 пиратски на цената на един оригинален, а тя 5 клипа на плажове в Гърция на цената на един на Галош.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Jouey каза:

Преслава каза в На кафе, че може би ще пусне балада до края на годината. Също така обмисля да пусне и албум.

А казала ли е откъде точно ще го пуска? Или чий албум? Това някъв нов тренд в инцта ли е? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Lelqtian каза:

А казала ли е откъде точно ще го пуска? Или чий албум? Това някъв нов тренд в инцта ли е? 

Ще пусне фото албум на различните видове памперси "Пуфис" с тестери на физически носител. Ще се разпространява в ДМ и Фантастико.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked, unpinned, unlocked, unfeatured, locked, unlocked and pinned this Тема
  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...