Jump to content

Поп-фолк скандали (октомври 2022)


Препоръчани коментари

преди 25 минути, GSA каза:

Ама защо са копирали “Маракеш”. 1:1 кражба. Преса после с Азис ли ще пуска дует? Пак ще се спасяват кариери. 

"Лайна в кеш" не беше ли препратка към "Хайде, откажи ме" :D

Тоя на Преса и Софка ще е като "Малката булка" сигурно :D

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса е луда да пуска песен в началото на октомври,при положение,че почти цялата чалга не си е пуснала есенно-зимните песни. Сега като почнат да бълват след 2-3 седмици съвсем ще й се забрави дуета до Коледа и Нова година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Преса е луда да пуска песен в началото на октомври,при положение,че почти цялата чалга не си е пуснала есенно-зимните песни. Сега като почнат да бълват след 2-3 седмици съвсем ще й се забрави дуета до Коледа и Нова година.

Ако е мазна цигания тип "Поеби се", може да и да стане хитЧЕ, то зависи и какво ще пуснат и масовката, може и там да има хитЧЕ. :D

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, GSA каза:

Ама защо са копирали “Маракеш”. 1:1 кражба. Преса после с Азис ли ще пуска дует? Пак ще се спасяват кариери. 

Няма нужда да спасява Азис, нека флопва гадната самодоволна циганка.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, xroflx9 каза:

Преса е луда да пуска песен в началото на октомври,при положение,че почти цялата чалга не си е пуснала есенно-зимните песни. Сега като почнат да бълват след 2-3 седмици съвсем ще й се забрави дуета до Коледа и Нова година.

Тъй беше и със "Сладкото зло", ама песните на конкуренцията минаха и заминаха и тя остана най-голям хит. 😭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тъй беше и със "Сладкото зло", ама песните на конкуренцията минаха и заминаха и тя остана най-голям хит. 😭

“Сладкото зло” поддържаше хубав staying power,но изведнъж втръсна и заби с гледанията. Като гледам и 20 милиона надали ще направи в близко време.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://fentv.bg/teodora-se-zavarna-v-balgaria/ 

ТЕОДОРА СЕ ЗАВЪРНА В БЪЛГАРИЯ - FEN TV - ТВОЯТА МУЗИКА

Теодора се завърна в България. Изпълнителката вече е на родна земя и започва с клубните участия в страната.

“България много ми липсваше, докато бях в САЩ. Липсваше ми и сцената, музиката, контакта с публиката. Затова и не спирах да правя песни, да творя. За съжаление обаче не можех да се срещам с почитателите си, да пея пред публика. Сега, когато се прибрах, нямам търпение отново да съм на сцената.” – споделя Теодора.

Звездата на Диапазон Рекърдс започна работа и по няколко нови проекти. Към първия предстои и заснемане на видеоклип. Песните със сигурност ще се харесат на меломаните, тъй като са точно в хитовия стил на изпълнителката.

Феновете на певицата могат да я видят за първи път у нас на 15 октомври в град Хисаря.

 

  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

“Сладкото зло” поддържаше хубав staying power,но изведнъж втръсна и заби с гледанията. Като гледам и 20 милиона надали ще направи в близко време.

Само песента на Фики има 20 милиона за 5 месеца, Сладкото зло с 14 общо (12 от официалния клип и 2 от топика) върви супер. Преслава откакто има самостоятелен канал не е имала толкова бързо въртяща такива цифри песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

“Сладкото зло” поддържаше хубав staying power,но изведнъж втръсна и заби с гледанията. Като гледам и 20 милиона надали ще направи в близко време.

Много са и тези, грам хитово не се усеща. Една В твоето легло според мен е по-голям хит, но я мина за 3 месеца.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Много са и тези, грам хитово не се усеща. Една В твоето легло според мен е по-голям хит, но я мина за 3 месеца.

В твоето легло е жестока песен, провали я тъмния, мрачен клип, пуснат в късна пролет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Много са и тези, грам хитово не се усеща. Една В твоето легло според мен е по-голям хит, но я мина за 3 месеца.

В твоето легло просто излезе в неподходящ момент,Преса избърза да я пусне веднага след като отвориха дискотеките,след това и останалите почнаха да бълват и не успя да се развие. Същото ще стане и сега.

 

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Само песента на Фики има 20 милиона за 5 месеца, Сладкото зло с 14 общо (12 от официалния клип и 2 от топика) върви супер. Преслава откакто има самостоятелен канал не е имала толкова бързо въртяща такива цифри песен.

Да видим. За половин година има 14 милиона,за още половин аз повече от 18 милиона сумарно не очаквам да има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

В твоето легло просто излезе в неподходящ момент,Преса избърза да я пусне веднага след като отвориха дискотеките,след това и останалите почнаха да бълват и не успя да се развие. Същото ще стане и сега.

 

Да видим. За половин година има 14 милиона,за още половин аз повече от 18 милиона сумарно не очаквам да има.

За такава песен-толкова.
Иначе в дългосрочен план ще е поредната й песен с 20 + милиона. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Andrew Cunanan. каза:

Честит 33-ти Рожден ден на Кралицата на Българската модна, музикална и политическа индустрия!

 

След този хит заслужава само да стане първа дама

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Andrew Cunanan. каза:

За такава песен-толкова.
Иначе в дългосрочен план ще е поредната й песен с 20 + милиона. 

Поредната? 🥲

Милата има само 4 клипа над 20М - С тебе или с никой, Не се изтриваш, Да гори и Пиян. Толкова имат и имена като Цура и Теди. Друго си е Галена с 14, Азис с 13, итн...

  • Tongue 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Поредната? 🥲

Милата има само 4 клипа над 20М - С тебе или с никой, Не се изтриваш, Да гори и Пиян. Толкова имат и имена като Цура и Теди. Друго си е Галена с 14, Азис с 13, итн...

+ Горе долу.
А много скоро и Мушама номер 1, Беден в сърцето и На тебе не отказвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , asylum каза:

https://fentv.bg/teodora-se-zavarna-v-balgaria/ 

ТЕОДОРА СЕ ЗАВЪРНА В БЪЛГАРИЯ - FEN TV - ТВОЯТА МУЗИКА

Теодора се завърна в България. Изпълнителката вече е на родна земя и започва с клубните участия в страната.

“България много ми липсваше, докато бях в САЩ. Липсваше ми и сцената, музиката, контакта с публиката. Затова и не спирах да правя песни, да творя. За съжаление обаче не можех да се срещам с почитателите си, да пея пред публика. Сега, когато се прибрах, нямам търпение отново да съм на сцената.” – споделя Теодора.

Звездата на Диапазон Рекърдс започна работа и по няколко нови проекти. Към първия предстои и заснемане на видеоклип. Песните със сигурност ще се харесат на меломаните, тъй като са точно в хитовия стил на изпълнителката.

Феновете на певицата могат да я видят за първи път у нас на 15 октомври в град Хисаря.

 

Да не се е развела?

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

https://fentv.bg/teodora-se-zavarna-v-balgaria/ 

ТЕОДОРА СЕ ЗАВЪРНА В БЪЛГАРИЯ - FEN TV - ТВОЯТА МУЗИКА

Теодора се завърна в България. Изпълнителката вече е на родна земя и започва с клубните участия в страната.

“България много ми липсваше, докато бях в САЩ. Липсваше ми и сцената, музиката, контакта с публиката. Затова и не спирах да правя песни, да творя. За съжаление обаче не можех да се срещам с почитателите си, да пея пред публика. Сега, когато се прибрах, нямам търпение отново да съм на сцената.” – споделя Теодора.

Звездата на Диапазон Рекърдс започна работа и по няколко нови проекти. Към първия предстои и заснемане на видеоклип. Песните със сигурност ще се харесат на меломаните, тъй като са точно в хитовия стил на изпълнителката.

Феновете на певицата могат да я видят за първи път у нас на 15 октомври в град Хисаря.

 

The Predator returns!

predator-2.jpg

  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , stereoto_ каза:

Как ще коментрате, че в следващия епизод на Гласът ще пеят един от най-големите хитове на Глория - “Присъда” ?

Коя е Глория и откъде-накъде ще има "хит" като не я знаем коя е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Blueberry каза:

"Алкохол" мегахит ли е? Чува ли се от коли, въртолети и училища, както заслужава? 

Trrr stibidi dop dop dop dop dop yes yes yes yes shtib shtibidi dip dibidi wwww yes yes yes yes

 

  • Haha 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

"Алкохол" мегахит ли е? Чува ли се от коли, въртолети и училища, както заслужава? 

Определено. Ако беше излязла началото на лятото щеше да е хита на годината.

Вече почти никъде не чувам Нашата и Welcome to Bulgaria, Кости е old news!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked, unpinned, unlocked, unfeatured, locked, unlocked and pinned this Тема
  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...