Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2022)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, adorable каза:

Колкото някой си спомня "Без думи" на Цура. Извинявай, ама дори Камелия каза в интервю за "Автограф", че е трябвало Глория да вземе наградата. Тя не им ходеше по церемониите тогава и те си отмъщаваха. Айде да не се връщаме назад, че и по-големи абсурди имат като дует на 2004 за "Тежка диагноза" и албум на 2007 за не знам кого, и още, и още.

Тя и "Първата-последната" беше песен на 2008, ама случайно някой да я помни?

Ами то и песните на Глория никой не ги помни, визирам всички тези, които се оплаквате, че не са наградени. Факт, че Глория е ощетявана 2002-ра, 2003-та особено и 2004-та откъм награди, но след това няма на право на претенции. Награждавани тогава бяха каймакът на фирмата - този, който ги представяше по турнета със стотици хиляди хора, както и тези с мегахитове и медийно внимание. Нито Глория е държала хитовете на годината, нито е смятана за лидерка през онези години, нито масата я е отразявала.
Те, човек, въртяха като луди "Град на греха" по Планета през 2006-та, наравно с хитовете на онея 8-ме от турнето и кво стана от тази песен накрая? На същата засилена ротация се радваха и Вятъра и Сезони - и двете не бяха кой знае какво откъм хитовост. В тези години, в които Гло не получаваше награди - получаваше зверска ротация, фактът, че песните й не ставаха мегахитове се дължи предимно на това, че ги пее тя, изпяването й, медийния й образ и съдържанието на песните.

Глория след 2004-та има точно толкова песни, колкото са пръстите на едната ми ръка, които са станали масово популярни. А вие претендирате, че не била наградена за тях, ами останалите, които бълваха мегахит след мегахит - какво да кажат?! Елена и Илиян бяха терминатори и напълно заслужено си взеха наградите, даже Елена е била ощетявана от фирмата - 2009-та "Още" беше един от най-зверските хитове и може би в топ 3 на самостоятелните, а на нея нищо не й дадоха. 

Винаги си бил пристрастен за Глория и конкретно на темата, колко ощетявана била тя от фирмата. А реално в първите години тя беше най-бутана, че и после до към 2010 всеячески се опитваха да запазят статута й с ротация и репортажи, възхваляване и канонизиране по Планета и в Нов Фолк. Дори ѝ подариха Топ 4 в Планета Топ 50 за 2008-ма на бозата "Еднопосочен флоп". Няма изпълнител, на който вечно да са му се бутали награди в гушата, дори и по време на период на масово заклеймяване от масата, и няма причина Глория да става такъв.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Emanuela.Carey каза:

Аз харесвам и Десита и Лидия и Сими, просто Адам няма никаква индивидуалност. Има изпълнители които компенсират факта че вокалните им способности не са нищо особено като са интересни личности - Андреа например беше на път да мине всички прими на Пайнер преди да се побърка. Или пък такива които са скучни, но компенсират с глас - Симона.

Адам обаче и в двете полета не показва нищо особено. Глас като всеки новоизлюпен дебютант в последните две-три години и характер на филия хляб. 

Това не важи само за него, а за по-голямата част от мъжката половина в поп-фолка в момента.

Не знам дали Галин е виновен, но той определено вече има минимален интерес към Адам като изпълнител в сравнение с другите.

Именно в Галин е проблема - в него и в лошата стратегия, с която наложи Адам и го направи точно някакъв такъв изпълнител без свой собствен имидж. Той самия съвсем не е бездарен, особено в сравнение с шефа си. Но погледни му само неадекватното начало на кариерата - добър дебют в дуета с Лидия, една доста успешна песен, а следващото парче - хардкор трио чалга простотия. После успех с най-открояващата се песен на Алфа изобщо - Недей ме вини - последвано от нов ненужен комерс с шефа и отнякъде си Данна. Почти навсякъде - с опит да се създаде двойник на Галин. Ами не става така, без концепция. Затова не е симпатичен на някои хора - защото изглежда като един от многото безлични Тройници. Същото важи и за други от тази фирма, но пък за него съвсем.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, WindWalkerMonk каза:

Голям не се определя само от това. Като име Глория е на нивото на Преслава, Галена, Азис. Смешно е да го отричаме. Бийтълс не се водят за най - големите защото са най - пускани и актуални. Мерил Стрийп също.. И аз не я харесвам, не понасям и Ал Пачино например, но да кажа, че не е каноничен е смешно. Макар да е приключил от 10 години.

Глория и Ивана си имат място сред големите, но не са най-успешните в жанра. За времето си бяха топ. Преслава беше топ и преди 15 години. Същото и за Галена. Как можем да ги сложим до Ивана и Глория, които пенсионирахме на 7-10 година.

преди 42 минути, SG каза:

 

Относително е кои са най-дълго задържали се. Като години са тези от втория списък + Азис. Но пък те са имали и големи спадове, за разлика от Преслава и Галена. Макар че и въпросните в момента са в спад в сравнение с най-силните си години, просто жанра не е толкова масов и няма концерти, за да изпъкне този факт.

Изобщо не е относително. Преслава, Галена  и Азис се задържаха най-дълго. Другите ги поставих на второ място точно заради спадовете и защото голяма част от тях не са били еднолични лидерки.

преди 26 минути, adorable каза:

Това не знам защо не стана Балада на 2009, беше една от най-популярните песни през годината. Но те ѝ дадоха награда за "До последната сълза", поделена с на Емилия кавъра. Много ощетяван изпълнител откъм награди.

Така че далеч не е приключила през 2007 Глория.  

Пайнер винаги са давали награди на пенсионираните си изпълнители. Утешително. И обикновено залагаха на песни, които са излезли във втората половина на годината, за да са по-пресни за концерта. Нито една от двете балади на Гло не е била тотален хит в истинския смисъл (Можеш ли да ме обичаш се харесваше от върлите фенове и дотам). Наградата беше дадена, за да участва на концерта. 

Залъгвате се и личи, че системата на Митака ви е попромила мозъците, за да вярвате в любимката си.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ами то и песните на Глория никой не ги помни, визирам всички тези, които се оплаквате, че не са наградени. Факт, че Глория е ощетявана 2002-ра, 2003-та особено и 2004-та откъм награди, но след това няма на право на претенции. Награждавани тогава бяха каймакът на фирмата - този, който ги представяше по турнета със стотици хиляди хора, както и тези с мегахитове и медийно внимание. Нито Глория е държала хитовете на годината, нито е смятана за лидерка през онези години, нито масата я е отразявала.
Те, човек, въртяха като луди "Град на греха" по Планета през 2006-та, наравно с хитовете на онея 8-ме от турнето и кво стана от тази песен накрая? На същата засилена ротация се радваха и Вятъра и Сезони - и двете не бяха кой знае какво откъм хитовост. В тези години, в които Гло не получаваше награди - получаваше зверска ротация, фактът, че песните й не ставаха мегахитове се дължи предимно на това, че ги пее тя, изпяването й, медийния й образ и съдържанието на песните.

Глория след 2004-та има точно толкова песни, колкото са пръстите на едната ми ръка, които са станали масово популярни. А вие претендирате, че не била наградена за тях, ами останалите, които бълваха мегахит след мегахит - какво да кажат?! Елена и Илиян бяха терминатори и напълно заслужено си взеха наградите, даже Елена е била ощетявана от фирмата - 2009-та "Още" беше един от най-зверските хитове и може би в топ 3 на самостоятелните, а на нея нищо не й дадоха. 

Винаги си бил пристрастен за Глория и конкретно на темата, колко ощетявана била тя от фирмата. А реално в първите години тя беше най-бутана, че и после до към 2010 всеячески се опитваха да запазят статута й с ротация и репортажи, възхваляване и канонизиране по Планета и в Нов Фолк. Дори ѝ подариха Топ 4 в Планета Топ 50 за 2008-ма на бозата "Еднопосочен флоп". Няма изпълнител, на който вечно да са му се бутали награди в гушата, дори и по време на период на масово заклеймяване от масата, и няма причина Глория да става такъв.

Никой няма никакви претенции за извънземни хитове. Претенциите са само какви бози са били тренд тогава, в който Глория не се вписвала, и са били награждавани, а половината към днешна дата са в канавката, но тук целенасочено се изтъква колко е зле е нейното творчество в последните години. Супер банален спор, ама така е, като няма нищо интересно в чалгата отдавна. Като теглим чертата накрая, има хора с репертоар за концерт 3 часа и такива, които всеки сезон пускат песни за дискотеките. Всеки е успешен посвоему, както казах, но тук тая идея не се приема.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

 

Залъгвате се и личи, че системата на Митака ви е попромила мозъците, за да вярвате в любимката си.

Ако не беше Митьо, нямаше да знам за Глория. Бях на концерт на Глория това лято и видях колко е "зле". Исках и на Преслава да ида в Созопол, ама уви, беше много пълно и нямаше билети.

  • Thanks 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

А понеже тогава Константин беше в Пайнер, нали, че да печелят с Райна.

И двамата бяха обособени като тийн идоли, Коцака надскочи това ниво, а Райна - не. Но по Пайнера максимално се възползва от връзката им, за създаване на положителен медиен образ и интерес към Райна по подобие на медийната пропаганда на връзката между Джъстин и Бритни, състояла се няколко години по-рано.
В онези години цареше масова ненавист към Глория, а Райна я изяждаха с парцалите и вадеше хит след хит, беше атрактивна, интересна, различна. Нормално е да бъде предпочетена тя пред Глория.

Отделно забравяш неписаното правило, че се награждават проекти от втората половина на година, дуета на Гло и Азис излезе Март и до другата година бе отшумял. А песента на Райна и Константин бе от Август с тенденцията да направят още дуети.

През 2004-та Пайнера всеячески се опитваше да наложи Ивана над Глория, но втората му обърка сметките с Не сме безгрешни и Присъда, затова подозирам той ѝ секна продукцията и от август до март следващата година тя нямаше пукната песен на пазара - именно най-важният за наградите период. Не може да спечелиш ключова награда без актуален хит. Изповед бе първата песен на Глория, която не постигна желания отзвук и първият досег на Глория с новата действителност - абсолютното лидерство на Ивана.

Замислете се - Глория - звезда номер 1 на Планета Прима 2004, на която се крепи цялата тежест и закриването на концертите, не вади нова песен в продължение на половин година, а през това време Ивана пуска 4-ти албум и един от най-големите хитове в кариерата си и песен, потичаща от чешмата. Сега погледнете 2010-та - Преслава - звезда номер 1 на Планета Дерби 2010 - не пуска нова песен в продължение на 5 месеца, в най-ключовите 5 месеца от годината, а през това време Галена вади 4 клипа и 4 песни. Има ли сходства?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, adorable каза:

Ако не беше Митьо, нямаше да знам за Глория. Бях на концерт на Глория това лято и видях колко е "зле". Исках и на Преслава да ида в Созопол, ама уви, беше много пълно и нямаше билети.

Брао, бе момче! Каза ли им го!?

Give Me Five GIFs | Tenor

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Изобщо не е относително. Преслава, Галена  и Азис се задържаха най-дълго. Другите ги поставих на второ място точно заради спадовете и защото голяма част от тях не са били еднолични лидерки.

Аз и в световен мащаб не знам да има изпълнител, който 20+ години да е бил в тоталния ТОП (ама истинския ТОП, в който песните да гърмят отвсякъде и да се знаят от всички, а не като настоящето покъртително положение на чалгата). Може би само Мадона, която в първите 30 години има там едни 2-3 албума, считани за по-слаби, но иначе винаги си е била мега в този период. Ама тя затова и е кралицата на попа. Иначе и наша Лили си е нещо такова.

Преслава и Галена имаха огромния късмет да са възможно най-големите галеници на Пайнер евър. Това системата да налага предимно две имена за около 10+ години е супер мощен тласък, който другите никога не са имали. Но и за тях двете видяхме, че като заминаха концертите, наградите и като цяло Пайнер, заминаха и техните тогавашни високи позиции, също както и позициите на цялата чалга. Просто жанрът до такава степен беше свикнал на изкуствено налагане, че откакто в последните години нещата станаха по-прозрачни вече ясно се се забелязва отлива, започнал именно в онези въпросните силни години на Преслава и Галена.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , FikLena каза:

Тийнидол не успя да излети за Абу Даби, както беше планувал за мечтаната ваканция. Изпълнителят на "Дилема" Галин изпадна в нервна криза след случилото се и невъзможността да отлети. Репортер се свърза с талантливия изпълнител, за да научим повече подробности за случилото се на Летище София. 

1423435.jpg

"Не ме пуснаха да се кача на самолета. Оказа се, че паспортът ми изтича след четири месеца, а за да замина трябва да е минимум след шест. Пих една студена вода. В Абу Даби имах платен хотел, всичко. Загубих не малка сума пари. В момента съм в Гърция и се радвам на няколко почивни дни. Надявам се бързо да забравя тази неприятна случка и по най-бързия начин да си обновя паспорта, за да не изпадам отново в такива инциденти на летището", сподели Галин за "Блиц". 

Графикът на певеца е препълнен с участия и затова той си взел няколко дни отпуск, за да пътува. Е, успя да стигне само го Гърция, но сме убедени, че възможно най-скоро ще отскочи до любимия Абу Даби, от където ще ни залее със снимки

Лично поръчах да му сложат черен печат. Тук няма да ми стъпи! 

преди 4 часа , WindWalkerMonk каза:

Никой не казва да пее глупости, но ако както споменах горе беше изпяла нещо от Оцко щеше да й е голям актив.  Както и @asylum каза дори некви по типични гръцки ритми квито правеше до Крепост и в момента Галена пак щеше да е топ. 

Ти не си за мен си е абсолютно Глориев стил - мелодия, текст, всичко. Не знам защо не я е изпяла тя. Саша Рико й я гепи като Сашо Роман портфейл от палто в созополска кръчма...

  • Like 2
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и Галена имат едно много голямо предимство пред Глория и Ивана - след тях така и не се появи нищо, което да ги конкурира като талант, проекти и цялостен образ. Кой да ги задмине, анимационния герой Лидия ли? Именно Глория проправи пътя на такива като Преслава, Галена, Анелия, Ивана - по вече направена пътека се върви лесно, машината те поема и ако имаш достатъчно хъс и/или късмет ставаш звезда. Това прави Глория най-голямата, а не колко години е била еднолично на върха или колко се била задържала... Просто нещата, които е дала на жанра цялостно, са много повече и по-качествени от тези на другите. Била е първа в 100 неща. И не смятам, че зацилянето при Преслава е по-малко от това при Глория. Просто чекиите на Преслава, за разлика от тези на Глория, се вписват в тенденциите и се въртят, отделно тя самата, благодарение на огромен късмет и разбира се талант, продължава да е любимка на хората. Но със смененото си лице би всички предположения, че Глория не излизала от клиниката, както навремето се говореше - което беше една от основните причини за "падението" й. Годините показаха кой колко се е променил. И макар да ме дразни, че Глория вече няма такъв хъс или постижения като преди, я уважавам, че остана себе си и никога не изпростя, за да има работа. Както каза бившата форумна любимка с лампата Яница: "Няма аз да променя жанра, трябва да съм в тенденциите, за да имам работа". Глория няма такъв проблем, на нея не й пука. Ето затова е достойна за уважение. 

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, SG каза:

Аз и в световен мащаб не знам да има изпълнител, който 20+ години да е бил в тоталния ТОП (ама истинския ТОП, в който песните да гърмят отвсякъде и да се знаят от всички, а не като настоящето покъртително положение на чалгата). Може би само Мадона, която в първите 30 години има там едни 2-3 албума, считани за по-слаби, но иначе винаги си е била мега в този период. Ама тя затова и е кралицата на попа. Иначе и наша Лили си е нещо такова.

Преслава и Галена имаха огромния късмет да са възможно най-големите галеници на Пайнер евър. Това системата да налага предимно две имена за около 10+ години е супер мощен тласък, който другите никога не са имали. Но и за тях двете видяхме, че като заминаха концертите, наградите и като цяло Пайнер, заминаха и техните тогавашни високи позиции, също както и позициите на цялата чалга. Просто жанрът до такава степен беше свикнал на изкуствено налагане, че откакто в последните години нещата станаха по-прозрачни вече ясно се се забелязва отлива, започнал именно в онези въпросните силни години на Преслава и Галена.

Абсурд Мадона 30 години (1983-2013) да е абсолютен топ.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , adorable каза:

А понеже тогава Константин беше в Пайнер, нали, че да печелят с Райна. Съвсем нарочно беше. Създаде се усещането за мегазвезди и за не знам какво у хората. Но към днешна дата се вижда кой къде. "Еднопосочен път" беше в топ 4 на Планета хит 50. 2006 имаше "Кръговрат", 2007 е с най-добрия албум, "Ако те няма" е хит, 2009 казах, 2010 "Вярвам в любовта" и "Хипноза" не са никак лоши. 2011 казах за Сълзата. Нататък не ми се изброява, знаете ги. Само за една "До последната сълза" дадоха награда, а като се сетя принципно какви абсурди са награждавани...

Подкрепям те за повечето неща, но според мен, една от причините Глория да не беше толкова награждавана от Планета е, че беше абонирана години наред за по няколко големи награди от Нов Фолк, и така всички бяха щастливи. 
И хайде сега. “Тежка диагноза” никак не беше по-малък хит от “Не сме безгрешни” през 2004 година, а и наградата им беше за дует на годината, не за песен. Пък и Глория си получи тогава 3-4 награди от Нов Фолк, включително и тази за дует.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, DarkChild каза:

Абсурд Мадона 30 години (1983-2013) да е абсолютен топ.

ТОП в смисъл, че е била сред най-големите, а не че е била винаги номер 1. Към края вече едвам креташе, но още си беше актуална, а Super Bowl и турнето от 2012 й дадоха тласък за една последна силна година. ;)

Така де, истините дето ги казвам за Преслава и Галена да не звучат все едно отричам други истини. Не ми се иска, но ето тези двете долу ще са приемани за най-големите като се тегли чертата след още много години. Най-хитрите чалга диви. И Камелия с тях, а Десислава евентуално с някои условия (които тя няма да спази, естествено). Нито една няма да е като Лили, нали.

Глория ще си остане като пионер и легенда, но не като Лили и Йорданка, а по-скоро като Ирина Чмихова. Тези 90% от форумците, които не са чували за нея автоматично ще разберат какво искам да кажа и защо за жалост невинаги първите са победители.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

И двамата бяха обособени като тийн идоли, Коцака надскочи това ниво, а Райна - не. Но по Пайнера максимално се възползва от връзката им, за създаване на положителен медиен образ и интерес към Райна по подобие на медийната пропаганда на връзката между Джъстин и Бритни, състояла се няколко години по-рано.
В онези години цареше масова ненавист към Глория, а Райна я изяждаха с парцалите и вадеше хит след хит, беше атрактивна, интересна, различна. Нормално е да бъде предпочетена тя пред Глория.

Отделно забравяш неписаното правило, че се награждават проекти от втората половина на година, дуета на Гло и Азис излезе Март и до другата година бе отшумял. А песента на Райна и Константин бе от Август с тенденцията да направят още дуети.

През 2004-та Пайнера всеячески се опитваше да наложи Ивана над Глория, но втората му обърка сметките с Не сме безгрешни и Присъда, затова подозирам той ѝ секна продукцията и от август до март следващата година тя нямаше пукната песен на пазара - именно най-важният за наградите период. Не може да спечелиш ключова награда без актуален хит. Изповед бе първата песен на Глория, която не постигна желания отзвук и първият досег на Глория с новата действителност - абсолютното лидерство на Ивана.

Замислете се - Глория - звезда номер 1 на Планета Прима 2004, на която се крепи цялата тежест и закриването на концертите, не вади нова песен в продължение на половин година, а през това време Ивана пуска 4-ти албум и един от най-големите хитове в кариерата си и песен, потичаща от чешмата. Сега погледнете 2010-та - Преслава - звезда номер 1 на Планета Дерби 2010 - не пуска нова песен в продължение на 5 месеца, в най-ключовите 5 месеца от годината, а през това време Галена вади 4 клипа и 4 песни. Има ли сходства?

Това последното за Преслава е тотален абсурд. Тя не беше звездата на турнето тогава през 2010. Звездата беше Илиян. Не случайно те закриваха концертите с Палатка, а не Преслава.

Тя самата не успя да открои голям хит (самостоятелен) през 2009 година, въпреки че пусна цял албум. След това през 2010 беше тотал щета и чак през 2011 се завърна в играта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, GSA каза:

Това последното за Преслава е тотален абсурд. Тя не беше звездата на турнето тогава през 2010. Звездата беше Илиян. Не случайно те закриваха концертите с Палатка, а не Преслава.

Тя самата не успя да открои голям хит (самостоятелен) през 2009 година, въпреки че пусна цял албум. След това през 2010 беше тотал щета и чак през 2011 се завърна в играта.

Преслава я пенсионираха още от 2008 година. Плюха Новата ти, а стана някакъв голям хит. Въпросната 2009-та нямаше тотален хит, но всичко й се въртеше и изобщо не е падала от първото място. Дори без тотален хит беше над Галена. 

2010 се разклати най-значимо или по-скоро Галена се възкачи към върха. Но въпреки това Преса пак изкара Жените след мен и стана хит. 

А Как ти стои от 2011 пък стана брутален ............ 

Като цяло Преслава дори да е имала спад, то е било заради липса на тотален хит, но хората си я обичаха. И незаслужила като постижения, пак минаваше с бисове и пак бисове. 

Галена с по-силни проекти, яки пърформанси и слабо сценично поведение вечно оставаше втора. Едва като махнаха наградите хората спряха да ги съревновават и сега се вижда отчетливо, че и двете са топ звездите в БГ, като Галена е с превес от няколко години.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е силен изпълнител, тя продължава да работи, винаги е много добре сложена. Просто е голяма в пълния смисъл на думата, макар да е с малко талант под въпрос. Тя наистина заслужава да е на върха защото работи по западен стандарт и има екип.

Това е нещо, което липсва на Глория, липсва и на Преслава. Няма как един човек да бие 10 професионалиста, които гледат нещата от различни перспективи. Отделно Галена е като хамелеон, тя слуша, попива и не се налага. Винаги знае, че нейното мнение не е последна инстанция. Съветва се, мисли ги нещата.

Няма как да не е на върха както казах. Сценично е слаба, но и много често не срещаше подкрепа от Пайнер, напротив съботираха я непрекъснато. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория и Галена събудиха форума. 5 страници от Скандалите с коментари предимно за Глория. Иначе хич не ви е интересна и е забравена, но и отделихте доста от времето и вниманието си. :3fdb8960598fa63e:

 

 

  • Like 4
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам като говорите за 2010-та как забравяте този топ 3 хит на годината, който остана като вечен от съответната година и една от малкото песни до днес със солиден интерес от аудиторията към себе си:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Обожавам като говорите за 2010-та как забравяте този топ 3 хит на годината, който остана като вечен от съответната година и една от малкото песни до днес със солиден интерес от аудиторията към себе си:

 

Никой нищо не забравя. Къде и бяха на Пресич самостоятелните хитове тогава? Дует с Елена, която държа мегахитовете на 2008 и 2009 година, много ясно, че ще е хит. Преди това дори Преса си заеба уникалния иначе албум, за да прави дуети с Коцьо и да се отърка в скандала, който предизвика ряздялата им с Райна, и това че “Не ми пречи” е трябвало да бъде записана именно с последната. 
Да не давам и линкове как Преса излизаше на сцената да припява на Милко и Илиян по концертите, поради липса на голям свой хит. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked, unpinned, unlocked, unfeatured, locked, unlocked and pinned this Тема
  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...