Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2022)


Препоръчани коментари

преди 15 минути, Lelqtian каза:

Искаш да кажеш как някоя между Лина и Стамена Бейби (примерно) е отпаднала от тая престижна класация? Не вярвам ;) 

Оx, моля да ме извините, забравих да спомена Лина :(

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

и какво можете да видите в ефира на телевизия “Планета”:

Ани Хоанг

Aйви

Антонио

Kоя

Кристиан

Moaн 

Радко

Ивета

Кирил

Биляниш

Крисия Д

денис

Симона

Валя

Димана

Екстра Нина

Соня Немска

Дион

Дана

Малката

Алекс Робов

Еви Аспарухова

Тони Г

шегаджия (Joker)

Живко Микс

Ина Гаярди

Карлос

Лазар

Мария

Мария Петрова

Милко Калайджиев

Тони Дачева

Палома

Райна

Aрия

Тина

Татяна

Христо Ваташки

Стаменова бейби

+

Галена

Преслав

Яница

Теди Александрова

Емануела

Анелия

Джена

Глория

Ивана

Райна защо е в една категория с Ани Хоанг и Ивета

spacer.png

  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , DarkChild каза:

Тошка ми прилича на разкаяла се блудница, решила да прекара остатъка от живота си в манастир.

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Ти да видиш! Интересното сега е защо не дават Емануела.

image.png.dfa1df96dd35084b2db9ab07da506707.png

Емануела няма отношения с Ара от 2015 насам и последно имаше изказване че Фен ТВ нарочно няма да пускат песните ѝ заради начина по който се разделиха.
Мисля че съм засичал да пускат “Късам ти нервите” но може и да се бъркам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да хвърлим едно око и на поп приходите... или как с концерти и албуми все пак можеш да изкараш няколко пъти повече от продажните чалга диви по кръчми и чалготеки.

https://www.zajenata.bg/не-е-за-вярване-какви-приходи-са-декларирали-графа-и-лили-иванова-ето-какви-суми-са-отчели-пред-нап-news161052.html

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Emanuela.Carey каза:

Емануела няма отношения с Ара от 2015 насам и последно имаше изказване че Фен ТВ нарочно няма да пускат песните ѝ заради начина по който се разделиха.
Мисля че съм засичал да пускат “Късам ти нервите” но може и да се бъркам.

Емануела се е скарала с някого? Неееее, не говори така! 🤣

  • Haha 2
  • Hug 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера какво стана, че Пайнера им позволява да си въртят видеата в другите ТВ? И дуета на Емилия и Галин видях по DS TV. Нещо "синджира му китайски" станал. :D Да не би да имат промени и в договорите?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, SG каза:

Да хвърлим едно око и на поп приходите... или как с концерти и албуми все пак можеш да изкараш няколко пъти повече от продажните чалга диви по кръчми и чалготеки.

https://www.zajenata.bg/не-е-за-вярване-какви-приходи-са-декларирали-графа-и-лили-иванова-ето-какви-суми-са-отчели-пред-нап-news161052.html

image.png.4d7d593c445c6f62798440f4a5161f90.png 

Още една wannabe счетоводителka!

Току що, pacho каза:

Аз не мога да разбера какво стана, че Пайнера им позволява да си въртят видеата в другите ТВ? И дуета на Емилия и Галин видях по DS TV. Нещо "синджира му китайски" станал. :D Да не би да имат промени и в договорите?

Емил и Галина не са артисти на Пайнер.

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, pacho каза:

Аз не мога да разбера какво стана, че Пайнера им позволява да си въртят видеата в другите ТВ? И дуета на Емилия и Галин видях по DS TV. Нещо "синджира му китайски" станал. :D Да не би да имат промени и в договорите?

Винаги съм твърдял, че за мен това разделение и изобщо някои от най-големите успехи на Пайнер след 2003 се случиха заради фикс идеята на Митака да натрие носа на Десислава след напускането. Толкова се афектира, че взе да се мъчи да я изтрие отвсякъде, да създаде веднъж завинаги ясна граница между неговата фирма и 'дъното', на което е тя - Фен, Ара, Диапазон. Фирмата му стана тотален монопол и вече изглеждаше табу някой Пайнерски изпълнител да се докосне до друга платформа или обратното.

В мига, в който Десислава се върна в кокошарника всичко това се промени. А като дойде пандемията Митака явно реши, че вече въобще няма какво да доказва и разпусна фирмата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

 

В мига, в който Десислава се върна в кокошарника всичко това се промени. А като дойде пандемията Митака явно реши, че вече въобще няма какво да доказва и разпусна фирмата.

Напускането на Крум, Андреа, Кама, Кристиана, Даяна беше след връщането на Джесислава в Пайнер и политиката на изтриване всяка следа от тях в мрежите и опит да намали/забрани участията им.

Промяната по-скоро дойде от самата  интернет ера, в която не е важно дали имаш голяма фирма зад гърба, а това да си добър и да умееш да се рекламираш. За големите имена пък е най-лесно.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Винаги съм твърдял, че за мен това разделение и изобщо някои от най-големите успехи на Пайнер след 2003 се случиха заради фикс идеята на Митака да натрие носа на Десислава след напускането. Толкова се афектира, че взе да се мъчи да я изтрие отвсякъде, да създаде веднъж завинаги ясна граница между неговата фирма и 'дъното' на което е тя - Фен, Ара, Диапазон. Фирмата му стана тотален монопол и вече изглеждаше табу някой Пайнерски изпълнител да се докосне до друга платформа или обратното.

В мига, в който Десислава се върна в кокошарника всичко това се промени. А като дойде пандемията Митака явно реши, че вече въобще няма какво да доказва и разпусна фирмата.

Глупости. Когато Десислава си тръгна, телевизия “Планета” беше вече утвърдена и успешна. След това Деса беше по-скоро част от Веселина, отколкото от Фен ТВ :D

преди 31 минути, pacho каза:

За счети не знаех, мислех си, че където е шефката ѝ - там е и тя.

Тя напусна лятото на 2021 г. Някъде около Фики. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Напускането на Крум, Андреа, Кама, Кристиана, Даяна беше след връщането на Джесислава в Пайнер и политиката на изтриване всяка следа от тях в мрежите и опит да намали/забрани участията им.

Промяната по-скоро дойде от самата  интернет ера, в която не е важно дали имаш голяма фирма зад гърба, а това да си добър и да умееш да се рекламираш. За големите имена пък е най-лесно.

Тези изпълнители напуснаха 10+ години след Десислава и то не в апогея на кариерите си, като нея. Според мен на Митака изобщо не му пукаше за тях, освен може би за Камелия. А да трие продукция тогава все още си му беше практика заради егото му, което нямаше как с едно щракване на пръсти да се излекува напълно. Но и това се случи и спря да трие. Същевременно и колаборациите с  изпълнители от други фирми вече станаха добре дошли. Абе успокои си се стареца-разбойник като му се върна гарджето. :D Ама и самата фирмата взе да дава на заден.

преди 14 минути, asylum каза:

Глупости. Когато Десислава си тръгна, телевизия “Планета” беше вече утвърдена и успешна. След това Деса беше по-скоро част от Веселина, отколкото от Фен ТВ :D

Тя напусна лятото на 2021 г. Някъде около Фики. 

Е да, де, Веселина, Фен, София кабел... тия всичките бяха 'дъното'. :D

Пайнер и Планета бяха утвърдени 2003, но най-високия им връх е от 2004 натам с турнетата. Не твърдя, че ги е направил само заради Десислава, естествено, но съм 100 про убеден, че му е било много сладко да използва възхода на фирмата си, за да й го върне.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, SG каза:

Винаги съм твърдял, че за мен това разделение и изобщо някои от най-големите успехи на Пайнер след 2003 се случиха заради фикс идеята на Митака да натрие носа на Десислава след напускането. Толкова се афектира, че взе да се мъчи да я изтрие отвсякъде, да създаде веднъж завинаги ясна граница между неговата фирма и 'дъното', на което е тя - Фен, Ара, Диапазон. Фирмата му стана тотален монопол и вече изглеждаше табу някой Пайнерски изпълнител да се докосне до друга платформа или обратното.

В мига, в който Десислава се върна в кокошарника всичко това се промени. А като дойде пандемията Митака явно реши, че вече въобще няма какво да доказва и разпусна фирмата.

Глупости. Забраната да се въртят пайнерски клипове другаде беше още 2002-ра. Помня много добре, защото изведнъж пайнерските клипове изчезнаха по нашата кабелна, а Планета още нямахме. Фолкмаратон също спря по другите канали и дефакто нямахме никакъв достъп до пайнерска продукция.

Нищо общо няма това с Табуретката.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DarkChild каза:

Глупости. Забраната да се въртят пайнерски клипове другаде беше още 2002-ра. Помня много добре, защото изведнъж пайнерските клипове изчезнаха по нашата кабелна, а Планета още нямахме. Фолкмаратон също спря по другите канали и дефакто нямахме никакъв достъп до пайнерска продукция.

Нищо общо няма това с Табуретката.

То не става въпрос само за въртенето. А за цялостното дистанциране от всичко извън Пайнер, което започна в годините след напускането на Десислава и приключи след връщането й. Та той Митака й направи мръсно по какви ли не други баш явни начини, пък това ли няма да направи, дето хем ще а смачка, хем ще му подпомогне монопола...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дупничанката Даниела Никифорова - от чалга икона до виден адвокат

Интересна е съдбата на бившата баскетболистка от Дупница Даниела Никифорова, която зарязва топката, за да хване микрофона, след което се намества сред култовите имена в зората на чалгамузиката у нас. После високата блондинка става адвокат - професия, която упражнява и до днес. Любопитно е, че на 4 април 2011 г. ГДБОП провежда интересна акция, в която спипва гаджето й Асен. Спецченгетата разбиват печатница за фалшиви пари и лични карти. Половинката на Даниела получава обвинение. Русата сексбомба защитава любимия си като истинска тигрица. Той живеел на семейни начала със съгражданката на Сашка Васева и решил да спести пари, като заложил на новоизлюпената адвокатка Даниела Никифорова, в чиито професионални способности вярвал. Фолкбомбата дори роди син на Асен, като всички твърдят, че детето било много умно и красиво. През 90-те години Даниела бе едно от най-силните имена на "Пирин фолк", като хората в региона и до сега помнят медения й глас. Има издадени музикални албуми с "Ара аудио-видео", а сред големите ú хитове са: "Иване, Иване", "Дива орхидея", "Кажи ми", "Халите", “От любов към теб”, “Не карай пил”. Тя се прочу и с множеството си конфликти със Сашка Васева. Двете непрекъснато си разменяха словесни стрели в медиите. Веднъж дори започнали да се скубят в кръчма, след като Сашка Васева дошла по-късно и настояла Даниела да напусне заведението. Едрите гардове едва успели да спасят Дупнишката мадона от силните ръце на високата баскетболистка. Според разказа на клиенти на заведението, по земята имало руси кичури, изтръгнати от иначе спретнатата прическа на г-жа Васева. За ужас на двете, те живеят на една и съща улица в Дупница, а взаимната им нетърпимост идвала още от времето, в което били деца, разказват местните. Двете дори си тровили взаимно кокошките. Хората твърдят, че пернатите на Сашка Васева се движели като пияни, след като от родата на Никифорова решили "благородно" да ги нахранят с напоен с алкохол хляб. Тази история обаче официално се отрича и от двете чалгаикони. Все пак се предполага, че причина за конфликта е мъж - когато били още девойки, млад левент се чудил коя от двете да избере за жена. Накрая той хукнал с девойка от дупнишко село. За радост на Сашка, кариерата на Даниела пропада, тя отива в София и започва да се мъчи в ресторант в "Студентски град", където злите езици твърдят, че миела чинии. Все пак амбицията и интелектът на Никифорова надделяват и тя успява да изгради успешна адвокатска кариера. Сега бившата чалгаикона е една от най-желаните юристки, особено в Югозападна България, и прибира тлъсти хонорари. Вече е забравила дори войната си със Сашка Васева, на която гледа вероятно като на "ниска топка"./pik.bg/

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked, unpinned, unlocked, unfeatured, locked, unlocked and pinned this Тема
  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...