Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2022)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Познавам собственик на столично заведение, в което са пяли Преса и Галена и двете са взели доста над 5к за участие там.

За тях съм съгласен че могат да взимат по над 5к ама Гюрга..абсурд.

преди 4 минути, adorable каза:

Миро кога си го виждал в риалити? И Мария Илиева не помня да е била. Пеят си на отбрани места и не са гладни и бедни. Последните песни и концерти на Миро и Любо Киров не мога да ги сравня със сушата в поп-фолка. За разлика от тях, не пращят с милиони гледания, но са по-хубави.

Преслава, Десислава, Райна и т.н. са били по сто пъти в Биг брадър. Да бяха вложили тия пари в нещо смислено, да се запомни - йок, нали? Има едно нещо, вика му се манталитет - и сега могат да влагат в концерти и бутикова продукция, но е по-лесно да идем да отбием номера в Театро-то, да си вземам едни бързи пари, да вложим част от тях в поредната боза, която да пеем в поредния бар и... няма край тоя цикъл. Аз не съм отрекъл, че това е успешен модел, но такъв успех в дългосрочен план - мерси.

Човек, та някои тепърва ще усещат последиците от изкомерсиализираните си образи. Една Анелия, например. Тотални хитове едно време като "Искам те", "Всичко води към теб", "Една минута" сега ги пуска на участие, никой не реагира и ги спира по средата. Щото от "Единствен ти" насам реши да натриса комерси и да бъде като всички останали.

Е как кога? Преди 1-2 години участваше в Маскирания певец,пролетта мисля че беше жури за 1-2 пъти в Капките,сега има дует с безличната щерка на Саня,който въртят през 5 минути по всички поп телевизии и радиа и вече ми се повдига от него..малко ли е?  Педофилката ми е супер противна и слава богу не съм я засичал скоро.

Не разбирам какъв е този зор за концерти. Не живеем в САЩ,където доколкото съм забелязал е обратното-там концерти правят актуалните имена,а залезлите ходят по барове и дискотеки. Тук просто бизнес модела е различен. Нали се сещаш че за 1 седмица участия по дискотеки изкарват пари като за 1 концерт,за който ще трябват да платят наем,за балет и тн.

Анелия е поредната надценена чалгаруна в този форум.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми Глория е по - читав човек от Софа, това го видях с очите си това лято. Но не ми се говори за тях. Иначе за Марето - мнението ми е 101% като твоето, но това сме аз и ти. Ходих в София на нейно участие, пръскаше и умрях от скука де. Но хората бяха много добре облечени, нямаше нормалните чалга изроди. Нали ти казах - взела е 8 бона (мениджъра ми е приятел), пя 40 минути и взе и бакшиши. 

За мен Мария Илиева няма пукнат хит останал във времето, не се пуска никъде, отделно е надута и то за разлика от Глория наистина е надута. Глория е доста ОК като е на кеф. Онази сси е на кеф и пак те бута с ръката. Как избута едно момче и му каза да не я задушава, че не можела да пее. 

Чалга контигента по дискотеките пак е по-добре от друсалките,които ходят по техно партита..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Fast каза:

Данните са от ТР. Той няма регистрирана фирма. 
П.С. пропуснали са фирмата на Ивана.

Като няма регистрирана фирма, как се отчита пред държавата? Част от предполагаемите му участия са и с оркестър.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тийнидол не успя да излети за Абу Даби, както беше планувал за мечтаната ваканция. Изпълнителят на "Дилема" Галин изпадна в нервна криза след случилото се и невъзможността да отлети. Репортер се свърза с талантливия изпълнител, за да научим повече подробности за случилото се на Летище София. 

1423435.jpg

"Не ме пуснаха да се кача на самолета. Оказа се, че паспортът ми изтича след четири месеца, а за да замина трябва да е минимум след шест. Пих една студена вода. В Абу Даби имах платен хотел, всичко. Загубих не малка сума пари. В момента съм в Гърция и се радвам на няколко почивни дни. Надявам се бързо да забравя тази неприятна случка и по най-бързия начин да си обновя паспорта, за да не изпадам отново в такива инциденти на летището", сподели Галин за "Блиц". 

Графикът на певеца е препълнен с участия и затова той си взел няколко дни отпуск, за да пътува. Е, успя да стигне само го Гърция, но сме убедени, че възможно най-скоро ще отскочи до любимия Абу Даби, от където ще ни залее със снимки

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Чалга контигента по дискотеките пак е по-добре от друсалките,които ходят по техно партита..

Е не, тя не е пее по техно партита. Пее в пиано барове и този the view. Нещастница, толкова е надута. Мега ме дразни, аз отидох за да се смея, че ше е празно, ама беше бол народ там. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гло е доста по-добре тази година в сравнение с предишни - факт. Мен това ме радва, защото до скоро не знаех дали да вярвам, че някога отново ще я видим малко по-оборотна.

Ама все пак като ще си говорим за позициите й е добре да сме обективни и да отчетем също така, че тя приспада към изпълнителите от комерсиален жанр и съответно за реална преценка на позициите й трябва да направим паралел с тези на другите такива. И оттук насетне положението за Гло все още си е покъртително зле. Жанрът е в колапс, но все още си има публика, а във възприятията на тази публика Глория за поредно десетилетие е доста по-назад от десетки имена от нейното време и от тези след 2000. Някои дори не я знаят коя е и вероятно онзи ден е трябвало да проверят каква е тази певица дето Галена толкова я харесва. Тъжна картинка.

Не казвам, че на други баби като моята положението им е по-бляскаво ама поне след 25+ години кариера още са си масово известни на всички, имат супер наложени ретро хитове, приходи на килограм, а новите им хитачки, дори и донякъде да отблъскват разни като мен, същевременно им стабилизират позициите в каквото е останало от жанра. Така се остава във времето като си избрал да си активен в комерсиален жанр - приспособяваш се, дори и понякога към пошлото... уви.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Като няма регистрирана фирма, как се отчита пред държавата? Част от предполагаемите му участия са и с оркестър.

Азо нямаше ли някъв запор заради някви данъчни истории и задължения в тая посока? Затова няма фирма и не отчита нищо на държавата, изцяло е в сивия сектор. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Не казвам, че на други баби като моята положението им е по-бляскаво ама поне след 25+ години кариера още са си масово известни на всички, имат супер наложени ретро хитове, приходи на килограм, а новите им хитачки, дори и донякъде да отблъскват разни като мен, същевременно им стабилизират позициите в каквото е останало от жанра. Така се остава във времето като си избрал да си активен в комерсиален жанр - приспособяваш се, дори и понякога към пошлото... уви.

Toва исках да кажа на нейните и на Ивана фенове. Няма лошо да се вписваш в теченията, това не те прави тотал щета. Напротив, помага ти. Трябва да инвестираш и да работиш. То самата Глория го направи на два пъти и не "олекна" или " изпростя", напротив - имаше различни и популярни песни:

Ако песните й са като горните две, а не бози виждаме, че залата и хората се радват. "Ненаситна" и "Пясъчни кули" си бяха баш в течението за онова време. Нито ще олекне, нито ще стане по - зле, напротив, ще стане по - добре защото ще разнообрази. света се развива, музиката също. Глория - НЕ, затова й няма големи успехи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Е не, тя не е пее по техно партита. Пее в пиано барове и този the view. Нещастница, толкова е надута. Мега ме дразни, аз отидох за да се смея, че ше е празно, ама беше бол народ там. 

Те всички попаджии са отвратителни. Ето сега примерно тези Молец..тотален криндж и бездарие,но песента им е тотален хит,а според форумните стандарти,понеже ги канят предимно по разни концерти са по-успешни от Алфите. Нищо чудно че най вероятно ще са one hit wonder.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Те всички попаджии са отвратителни. Ето сега примерно тези Молец..тотален криндж и бездарие,но песента им е тотален хит,а според форумните стандарти,понеже ги канят предимно по разни концерти са по-успешни от Алфите. Нищо чудно че най вероятно ще са one hit wonder.

Тук има момента, че последните години чалгата има голям отлив и много хора са погнусени от нея. При тия говна го няма това, защото попа е класна музика. Нищо, че е същия шит. Иначе и аз смятам, че 90% са траш от попа. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Тук има момента, че последните години чалгата има голям отлив и много хора са погнусени от нея. При тия говна го няма това, защото попа е класна музика. Нищо, че е същия шит. Иначе и аз смятам, че 90% са траш от попа. 

Аз не мисля че има отлив от чалгата,даже напротив. Просто вече текстовете са предимно за таргета до 25-30 и затова повечето си мислите така. По-възрастните или слушат ретро,или песни като ВНЛ и 1000 пъти,но навсякъде си е така де,надали някой 50 годишен слуша песните на Ариана Гранде или Карди би.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, WindWalkerMonk каза:

Toва исках да кажа на нейните и на Ивана фенове. Няма лошо да се вписваш в теченията, това не те прави тотал щета. Напротив, помага ти. Трябва да инвестираш и да работиш. То самата Глория го направи на два пъти и не "олекна" или " изпростя", напротив - имаше различни и популярни песни:

Ако песните й са като горните две, а не бози виждаме, че залата и хората се радват. "Ненаситна" и "Пясъчни кули" си бяха баш в течението за онова време. Нито ще олекне, нито ще стане по - зле, напротив, ще стане по - добре защото ще разнообрази. света се развива, музиката също. Глория - НЕ, затова й няма големи успехи.

Тези песни излязоха в годините на най-мазните неща, които Азис е пускал - беше ги наредил "Хоп", "ММА" и "Сен тропе" и всички му ги пееха по участията си. Отделно и Андреа още правеше някакви последни опити. На кое от онова време ти приличат тези две песни на Глория, само да попитам?

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, omline каза:

Тези песни излязоха в годините на най-мазните неща, които Азис е пускал - беше ги наредил "Хоп", "ММА" и "Сен тропе" и всички му ги пееха по участията си. Отделно и Андреа още правеше някакви последни опити. На кое от онова време ти приличат тези две песни на Глория, само да попитам?

Е Ненаситна си е точно по Оцковия тертип от онова време. 

По този модел е правена Ненаситна. Дори като изпяване е в същия модел. Даже Глория трябваше да смокне 1/2 песни от Оцко тогава. Само тя загуби от това. Тоя тип песни много й вървят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, WindWalkerMonk каза:

Toва исках да кажа на нейните и на Ивана фенове. Няма лошо да се вписваш в теченията, това не те прави тотал щета. Напротив, помага ти. Трябва да инвестираш и да работиш. То самата Глория го направи на два пъти и не "олекна" или " изпростя", напротив - имаше различни и популярни песни:

Ако песните й са като горните две, а не бози виждаме, че залата и хората се радват. "Ненаситна" и "Пясъчни кули" си бяха баш в течението за онова време. Нито ще олекне, нито ще стане по - зле, напротив, ще стане по - добре защото ще разнообрази. света се развива, музиката също. Глория - НЕ, затова й няма големи успехи.

Е, Гло конкретно в самите течения по-добре да не се вписва винаги. :DНа Дес примерно, макар и да дразни с чалгаризирането си, й приляга 100 пъти повече да се разчупи в проект като Брутален. А Глория дори не искам да си я представям в подобно нещо, това би било кринджа на десетилетието. 😆

За нея и преди съм казвал, че дори и да мине единствено на балади ще е много по-добре, отколкото да издава само нейните си песни. Една певица с глас би стояла добре дори и в по-експериментални песни. Ако залагаше на нещо различно от това дето се води 'отстояване на нейното си' щеше да се усеща като много по-свежа в очите на хората, пък дори и да пак да не правеше хитове чрез тия песни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.10.2022 г. от 16:21, Stela каза:

Една участничка снощи пя "Дар от бога" на Глория в латино версия. Галена я похвали и каза, че много я харесва и нареди Кали и Тото за изказването, че нямала хитове. Изпя "За тебе, майко".

 

Защо си измисляш? Никой и нищо не е наредила. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Е, Гло конкретно в самите течения по-добре да не се вписва винаги. :DНа Дес примерно, макар и да дразни с чалгаризирането си, й приляга 100 пъти повече да се разчупи в проект като Брутален. А Глория дори не искам да си я представям в подобно нещо, това би било кринджа на десетилетието. 😆

За нея и преди съм казвал, че дори и да мине единствено на балади ще е много по-добре, отколкото да издава само нейните си песни. Една певица с глас би стояла добре дори и в по-експериментални песни. Ако залагаше на нещо различно от това дето се води 'отстояване на нейното си' щеше да се усеща като много по-свежа в очите на хората, пък дори и да пак да не правеше хитове чрез тия песни 

Никой не казва да пее глупости, но ако както споменах горе беше изпяла нещо от Оцко щеше да й е голям актив.  Както и @asylum каза дори некви по типични гръцки ритми квито правеше до Крепост и в момента Галена пак щеше да е топ. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Е Ненаситна си е точно по Оцковия тертип от онова време. 

По този модел е правена Ненаситна. Дори като изпяване е в същия модел.

Първите 2 са на Кости и са  съответно от 2010 и 2009 - и нямат нищо общо с "Ненаситна" -2011-та - в една от тях има акордеон, да. И? Ни ритъм, ни звучене съвпада. Песента на Емилия е доста след нея, когато да Оцко вече беше влязал доста дълбоко вече - характерното при него беше в единица време да наблъска максимално много текст, вокали и звуци. Пак нищо общо с Глория, която по същото време пусна "Изсвирете нещо ударно" и "Прегърни ме".

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Първите 2 са на Кости и са  съответно от 2010 и 2009 - и нямат нищо общо с "Ненаситна" -2011-та - в една от тях има акордеон, да. И? Ни ритъм, ни звучене съвпада. Песента на Емилия е доста след нея, когато да Оцко вече беше влязал доста дълбоко вече, но пак няма нищо общо - характерното при него беше в единица време да наблъска максимално много текст, вокали и звуци. Пак нищо общо с Глория, която по същото време пусна "Изсвирете нещо ударно" и "Прегърни ме".

Говорих по - скоро за течение, и според мен са в същото течение от онова време. Според мен си беше горе долу в течението което Кости/Оцко налагаха. Споменах Оцко, защото Глория 30 бона за Кости няма да даде. Но поне от Оцко нещо. 

Току що, Just_Me каза:

Този има нужда и от атлас, освен от буквар 😫

Screenshot_20221011-174334_Instagram.jpg

❤️❤️❤️ Toва си е естествено продължение на Азис, Деса, Софка, и Емилия. Чалга титани на мисълта. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Говорих по - скоро за течение, и според мен са в същото течение от онова време. Според мен си беше горе долу в течението което Кости/Оцко налагаха. Споменах Оцко, защото Глория 30 бона за Кости няма да даде. Но поне от Оцко нещо. 

Да де, а аз ти казвам, че не са. 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Да де, а аз ти казвам, че не са. 

Ако погледнеш коментарите на песента и клипа като излезнаха тук, масово се сравняваше с това течение от тези песни горе на Цура и Анда. Както и да е, на теб не ти звучи, но дори като ритмичност е по - близка то една "За контакти" отколкото до нормалните "Нюанси сиво" и "Купче лед" песни, които тя пее 20 години. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, WindWalkerMonk каза:

Никой не казва да пее глупости, но ако както споменах горе беше изпяла нещо от Оцко щеше да й е голям актив.  Както и @asylum каза дори некви по типични гръцки ритми квито правеше до Крепост и в момента Галена пак щеше да е топ. 

Оцко през повечето време е твърде еднакъв и неподходящ като звучене за Глория. Освен евентуално с нещо като "Просто никога", но с друг класен текст, подобаващ на една кралица, разбира се. :D

Ох, покрай този забавен разговор не издържах и си я представих Гло надупена, отъркваща се в млади тигърчета и пееща им "В секса си брутален". Да живеят Деси Слава и Азис и хита им от 2022!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked, unpinned, unlocked, unfeatured, locked, unlocked and pinned this Тема
  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...