Jump to content

Поп-фолк скандали (септември, 2022)


Препоръчани коментари

Току що, DevilWish каза:

Тия песни които каза например аз ги знам, но не са някакви масови хитове, той се изкара хитов композитор направо.

В малко от песните, в които има участие, има и участие в написването на музиката. От тия песни, които изброих, само "Нека те боли" и "Мамиш" ме кефят, иначе да, има самочувствие понеже Оцко и Галин му дадоха поле за изява. Реално в музиката проби, заради кавъра на "Как си кажи" на Галин.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, HIStory каза:

Глория е една безкрайно надценена певица със среден глас и нулеви харизма и присъствие на сцена. Ако не бяха парите на Жоро Илиев за скъпите проекти от "Крепост" отдавна да прави компания на Орнела, Лиа, Сани и сие забравени от всички. В тях двете дори имаше къде-къде повече потенциал. Всички й помним нивото от преди да налази Жоро. Айде аман от прехвалени труженички.

+1

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Ciaga каза:

В малко от песните, в които има участие, има и участие в написването на музиката. От тия песни, които изброих, само "Нека те боли" и "Мамиш" ме кефят, иначе да, има самочувствие понеже Оцко и Галин му дадоха поле за изява. Реално в музиката проби, заради кавъра на "Как си кажи" на Галин.

И мен тези двете точно ме кефят. Обаче отбора на Софи Маринова продължи и избраха него пред Лили Иванова, бяха по-добри. Добре, че е Зоя в този отбор, защото другите.... Софка е жури, това е надделяло според мен.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

И мен тези двете точно ме кефят. Обаче отбора на Софи Маринова продължи и избраха него пред Лили Иванова, бяха по-добри. Добре, че е Зоя в този отбор, защото другите.... Софка е жури, това е надделяло според мен.

Според мен е надделяло това, че Зоя е там, а тя пее жестоко. Нека не забравяме, че все пак тя беше и в Гласът на България и Миро я заведе в студиото на Цоцко.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Ciaga каза:

Според мен е надделяло това, че Зоя е там, а тя пее жестоко. Нека не забравяме, че все пак тя беше и в Гласът на България и Миро я заведе в студиото на Цоцко.

Да, а и в сравнение с другите е известна.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участник в Гласът:

"Уча медицина"

Галя:

"Е хубава работа! Как може да прахосваш такъв талант!"

Галшо като легнеш на легло (да не дава господ) ще викаш доктора и той ще ти пее докато се мъчиш :D

  • Haha 8

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доживяхме тази песен да се оцени, вече е тренд и в тикток.
#42 място в Топ 100 на Apple Music 

Междувременно - #46 Пиян, #48 Изтрезняваш ли ( над месец в дневния чарт) ❤️

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , GSA каза:

За кое да ме е яд? Че въпреки милионите, които Цура пръска за клипове и след 15 години на сцена, пак е като дърво в клиповете и няма никаква харизма. 
Какви клипове правеше въпросната преди Шиши? Хайде стига сте се излагали. 
За Райна и дума не може да става, защото нейната харизма с пари Цура не може да я купи. Да не говорим, че когато Райна правеше клипове с Нанков, Цура едвам се измолваше на Скерлев за ТВ версия. 

Кел файда че е имала клипове от Нанков като са напълно бейсик тв версии. Същата работа като Мадам дьо Бахур и Валери Милев.

 

Човек като ви чете ще си помисли,че стига някой изпълнител да пуска скъпи клипове ще е актуален и 50 години. Чудите се как да прикриете завистта си към Цуци,разбира се неуспешно.

  • Ooo 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин е казал, че ще помогне на Гергана да се върне на сцената, а кога е направил песен за нея? Коя нейна песен е по негова музика? Някой знае ли? Аз освен дуетите им, за друга не се сещам. Иначе нека й направи песен и да я взима в Алфа, да залага на нея, много повече отколкото на Лидия и другите! Тя го заслужава!

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

Галин е казал, че ще помогне на Гергана да се върне на сцената, а кога е направил песен за нея? Коя нейна песен е по негова музика? Някой знае ли? Аз освен дуетите им, за друга не се сещам. Иначе нека й направи песен и да я взима в Алфа, да залага на нея, много повече отколкото на Лидия и другите! Тя го заслужава!

Каза, че ако тя му се обади и иска да се върне на музикалната сцена веднага ще ѝ помогне дори и финансово.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

Галин е казал, че ще помогне на Гергана да се върне на сцената, а кога е направил песен за нея? Коя нейна песен е по негова музика? Някой знае ли? Аз освен дуетите им, за друга не се сещам. Иначе нека й направи песен и да я взима в Алфа, да залага на нея, много повече отколкото на Лидия и другите! Тя го заслужава!

Гергана, доколкото е известно, не иска да се завръща на сцената.  

Но ако реши че и се правят песни отново, се надявам да стои далече от Доня Галина, нов сводник/маман предполагам не и трябва. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Lelqtian каза:

Гергана, доколкото е известно, не иска да се завръща на сцената.  

Но ако реши че и се правят песни отново, се надявам да стои далече от Доня Галина, нов сводник/маман предполагам не и трябва. 

 

То и Мария уж беше спряла, но отново ходи по участия, прави нови песни. Абе дано направи някоя нова песен, ще се радвам много. Къде къде е повече от всичките му алфи взети заедно.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Jouey каза:

Каза, че ако тя му се обади и иска да се върне на музикалната сцена веднага ще ѝ помогне дори и финансово.

Дано си държи на думата. Вместо само да говори, да й предложи нов дует поне, може би няма да откаже.. както сам каза, тя му е подала ръка.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Olay каза:

А Андро (Елвис) е композирал този мега хит

 

+ смесил и мастерирал е на Джена "Горкото момиче" и е направил последната песен на Радко Петков - "Наздраве". И в още проекти е замесен освен в първите песни на Гери-Никол, работил е и с Борис Солтарийски примерно.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, DevilWish каза:

То и Мария уж беше спряла, но отново ходи по участия, прави нови песни. Абе дано направи някоя нова песен, ще се радвам много. Къде къде е повече от всичките му алфи взети заедно.

Мара не е мерило, беше ясно че "спира", щото си беше намерила нов портфейл и се върна, щото явно беше спряло кранчето. И щото би било твърде хубаво да ни оттърве от продължаващите си напъни. Не знам дали някой сериозно и се върза. 

Гуца ако не и се занимава, по-добре да не прави песни. За правени ей така песни без желание си има Тройници. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , xroflx9 каза:

Кел файда че е имала клипове от Нанков като са напълно бейсик тв версии. Същата работа като Мадам дьо Бахур и Валери Милев.

 

Човек като ви чете ще си помисли,че стига някой изпълнител да пуска скъпи клипове ще е актуален и 50 години. Чудите се как да прикриете завистта си към Цуци,разбира се неуспешно.

Виж докъде са стигнали да сравняват Райна с Цуци Янева. Пука ѝ на пеперудката, тя живее най-добрият си живот, което нито Райна, нито феновете ѝ могат да си го позволят.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , FolkEmpire каза:

Участник в Гласът:

"Уча медицина"

Галя:

"Е хубава работа! Как може да прахосваш такъв талант!"

Галшо като легнеш на легло (да не дава господ) ще викаш доктора и той ще ти пее докато се мъчиш :D

Ей, удобен цитат, а продължението? :D  "Не че медицината не е нещо хубаво нещо", а Дара не я остави да се доизкаже и добави, че ни трябват добри доктори и си представя как той е доктор и пее на пациентите си.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Поп-фолк скандали (септември, 2022)
  • DevilWish unpinned, pinned, unfeatured, featured, unlocked, locked, unlocked, unpinned and pinned this Тема
  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...