Jump to content

Поп-фолк скандали (септември, 2022)


Препоръчани коментари

преди 6 часа , Stela каза:

По повод новата песен на Янева - добра е, вижда се, че са вложени средства, които знаем, че не са нейни. С пари всеки може да направи такъв проект. Може да е добра песента, но не е с кой знае какъв хитов заряд. Освен това разликите в гледанията, лайковете и коментарите са очевидни. Гледания явно са купени. Беше смешна ситуацията със забавянето и очеведно стана ясно защо беше. Не мисля, че някой фен завижда. Тук никога не се е приемало, че на някой просто може да не му допада даден проект колкото и добър да е той. Винаги се търси скрита причина. Или ще кажат, че завиждаш, или че се опитваш да се харесаш на някой. :)

 

 

Ако трябва да кажем нещо позитивно, поне си е платила официално за тия гледания, щом излиза като спонсориран клип. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Галин си има песни дето са гледани наравно с тези на другите Алфи.

Това май не е за хвалене, Доня Галина да има същите гледания като подопечните и начинаещи, трудно различими една от друга,  труженички. Май е време да викнат Ванчето да им изнесе на целия колектив ъпскил, и да и се молят за тройка. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  

преди 8 часа , Stela каза:

Добре, според теб защо песента има 750К, а само 11К лайка едва 1000 коментара? При други песни, които гръмват като хитове нещата не стоят така. Много малко са тия лайкове. 

Защо да не гръмнат Емилия и Галин? Мразиш ги, ясно е и затова си се настроил предварително. Имам правото да се радвам, че двама от любимците ми ще пускат обща песен. А и преди да си я чул, защо отсичаш, че няма да гръмнат?

Емануела няма нищо общо с това, което беше преди каквито и песне да пуска сега. Не са ми на сърце, не ги харесвам. Нищо общо нямат с "Без чувства" и "Съкровище" примерно. Последното нещо, което истински ми хареса от Емануела беше тази песен, но тя не се забеляза достатъчно:

 

 

Е как защо я е забавила, чакала е да прави агитация на партията на мъжа й с песента :D И е бръкнала в големия държавен сейф за реклама :D

  • Like 1
  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

Ама не сте сложили останалото 🤣

Искаш да четеш още 106 коментара колко прекрасна и супер уникална е Гюрга, дето и най-заклетите и индоктринирани фенове ги скипват? 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , xroflx9 каза:

Кралицата смаза,размаза и показа как трябва да звучи и изглежда чалгата през 2022. Напълно нормално е фенчетата на разни бедни певачки като Райна да умират от яд,понеже тя такъв проект никога не е имала,няма и да има.

ПП:доставя ми истинско удоволствие да гледам колко е замрял форума откакто пишман модераторката се върна на поста си. Средата на месеца е почти,а няма изписани и 10 страници. За крайно неадекватните й постове няма смисъл да си хабя времето-отдавна е показала,че няма собствено мнение и се води единствено по форумните тендеции. Забелязвам и че редовно нарушава правилата. Няма ли да понесе съответното наказание?

 

За кое да ме е яд? Че въпреки милионите, които Цура пръска за клипове и след 15 години на сцена, пак е като дърво в клиповете и няма никаква харизма. 
Какви клипове правеше въпросната преди Шиши? Хайде стига сте се излагали. 
За Райна и дума не може да става, защото нейната харизма с пари Цура не може да я купи. Да не говорим, че когато Райна правеше клипове с Нанков, Цура едвам се измолваше на Скерлев за ТВ версия. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра работа върши този човечец! Като не се сещат сами да си разнообразят репертоара, се намира пич като този и го прави вместо тях.

 

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Цонка определено е направила някакво кокаиново вещерство на тази песен понеже втори ден не мога да спра да я слушам

Woman Faint GIFs | Tenor

 

Абсолютен grower е. На първо четене не я усетих, пуснах още няколко пъти заради клипа и ме зариби.  Всяка секунда чакане си заслужаваше. Размаза! as always, as she should.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

За кое да ме е яд? Че въпреки милионите, които Цура пръска за клипове и след 15 години на сцена, пак е като дърво в клиповете и няма никаква харизма. 
Какви клипове правеше въпросната преди Шиши? Хайде стига сте се излагали. 
За Райна и дума не може да става, защото нейната харизма с пари Цура не може да я купи. Да не говорим, че когато Райна правеше клипове с Нанков, Цура едвам се измолваше на Скерлев за ТВ версия. 

Цура имала песни преди Цуревски? Явно отрано е усетила как без ония, колко хиляди бяха на месец, директни депозити в касата на Митьо, ще драпа с години да има и йота от кариерата и успехите на Коя? 34. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , diziler каза:

https://www.vbox7.com/play:1811d6f880
 

Кой е разбил толкова сърцето на Галин, че 10 минути говори в това интервю за тази любов?

Не е сърцето.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

1:13 Пускал си 12 часов звук на прахУСМУКАЧЧЧКАА щото в околоплодните води на майката се чувало така.. Мааайкооо Емануела 2 :D

Толкова време в чалгата и не си оправи селския диалект и педалското ЧЧ :D

Скъп ли е Галин?
Да! Много са ме праскали отзад за тия песни :D

Голямо самочувствие и той като Мъдьо, 8мица бил, с тая Тенекия до живот ще си остенеш 2-ка!

  

преди 30 минути, DarkChild каза:

Не е сърцето.

Разбил му е халката по-скоро и сега има вагинални проблеми :D

"Много харесах като хора нея и мъжа й" Оууу праска ли те и той за кинти :D

Аууу май се мазним на Пашката за нова песничка или дуета с Емилия е вече от него :D

Малко нещата се повтаряли ха кой го казва..

"Чувствам се желан като обект", Madey, madey, we see the object, do i destroy it?

Мъжката :) я заболяло, че му изневерили, а той като изневерявал не било същото хаха дееба наглеца.

  

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

 

Откога 30 годишните са "момчета"?!

Гейчета по-скоро :D

  

преди 2 часа , diziler каза:

https://www.vbox7.com/play:1811d6f880
 

Кой е разбил толкова сърцето на Галин, че 10 минути говори в това интервю за тази любов?

От последния DeepThroat има буца в гърлото и не може да го забрави :D

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намерих много яко фен видео на първата песен на Преслава - Искаш ме! Да го прави официално, да види самостоятелен хит тази есен и тя, че е на сухо!

 

  • Like 2
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, DevilWish каза:

Намерих много яко фен видео на първата песен на Преслава - Искаш ме! Да го прави официално, да види самостоятелен хит тази есен и тя, че е на сухо!

 

Не разбирам. Какъв е проблема да види хит, отваря ютуб и си пуска.

Примерно

 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въй - Ема с нов кавър (дуета с Галин). Мале, ако е пипнала на Райна и Магапаса лично ще я премажа. 
То няма да има нужда де, щото кака сама ще си я сложи на място. 

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, GSA каза:

То няма да има нужда де, щото кака сама ще си я сложи на място. 

Колкото по-изпаднала е една певица, толкова повече фантазират феновете й.

А тоя дует никой не го помни, че да прави кавър.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Колкото по-изпаднала е една певица, толкова повече фантазират феновете й.

А тоя дует никой не го помни, че да прави кавър.

Ти за ирония и сарказъм май не си чувал? 😂 

Дреме ми на кое ще прави кавър, счета. Както е тръгнала с дуетите и до Райна може да опре няма страшно. А дали е хит песента - нека 5те милиона гледания в YouTube кажат. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Поп-фолк скандали (септември, 2022)
  • DevilWish unpinned, pinned, unfeatured, featured, unlocked, locked, unlocked, unpinned and pinned this Тема
  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...