Jump to content

Поп-фолк скандали (септември, 2022)


Препоръчани коментари

преди 11 часа , Andrew Cunanan. каза:

Всъщност са 9 години, защото песента излезе през 2013-та, а сега сме 2022-ра.  Но ви прощаваме, от толкова слушане на Глория сте изтървали часовете по Математика.

what-is-that-omg.gif

О, благодараско за поправката.

Направо губим ума и дума, когато пишем за кралицата майка. Long live the Queen, че една кралица ни остана.

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, pacho каза:

Ми, аз не броя като вас по цял ден. :D 

То тука са гледания, седмици, месеци.... големи статистици.

Там ти е проблемът. Броене му е майката! С броене към прогрес! Броенето прави силата.

  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Ми, аз не броя като вас по цял ден. :D 

То тука са гледания, седмици, месеци.... големи статистици.

Ми ти едни години имаше да изброиш и се обърка, а какво остава, ако трябваше да броиш и милиони гледания ден по ден... Това не е като да преброиш колко ябълки е изяла днес Глория 😁😁

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Stela каза:

@GSA

Райна пее на живо "Отпусни се" в Разград. 😁

https://vm.tiktok.com/ZMNo4XnKH/

 

Видях, кака. Първо ронех сълзи, след това така ме зариби нейното изпълнение, че няма спиране. По-добре я пее от Фикрет 10 пъти. Аз не разбирам какво се прави на моралистка и не пусне един див кючек та белким види хит…

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, omline каза:

Райна си има привкус към циганиите. Едно време пееше всички гадости на Азис по участията си. Жалко, защото е добър изпълнител.

За съжаление, като я канят на празници на градовете, където 90% са от махалата, какво друго да пее? Народно, Денс, балади?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Stela каза:

@GSA

Райна пее на живо "Отпусни се" в Разград. 😁

https://vm.tiktok.com/ZMNo4XnKH/

 

Ще дърпа балоните :D

  

преди 14 минути, omline каза:

Райна си има привкус към циганиите. Едно време пееше всички гадости на Азис по участията си. Жалко, защото е добър изпълнител.

И изпя кавър на тоя мазен хит "Извинявам се"

 

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

@GSA

Райна пее на живо "Отпусни се" в Разград. 😁

https://vm.tiktok.com/ZMNo4XnKH/

 

Като удари пироет на “всички на крака дърпат балоните” се разплаках

spacer.png

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Видях, кака. Първо ронех сълзи, след това така ме зариби нейното изпълнение, че няма спиране. По-добре я пее от Фикрет 10 пъти. Аз не разбирам какво се прави на моралистка и не пусне един див кючек та белким види хит…

Е тя е имала подобен тип песни през годините, макар и да са малко. Сега и аз си мисля, че би се приело добре ако изкара такова парче. Моралистка, ама не на всяка цена да е такава. 😁

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

За съжаление, като я канят на празници на градовете, където 90% са от махалата, какво друго да пее? Народно, Денс, балади?

Ами в Разград са предимно такава аудитория. Няма да им пее само народно. Те са си баш от махалата. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Ами в Разград са предимно такава аудитория. Няма да им пее само народно. Те са си баш от махалата. 

Фиклена май от Разград! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Stela каза:

Ми ти едни години имаше да изброиш и се обърка, а какво остава, ако трябваше да броиш и милиони гледания ден по ден... Това не е като да преброиш колко ябълки е изяла днес Глория 😁😁

 

Това с 8-те години беше ТЕСТ и те го издържаха! Евала! 😁

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , THE IIconic каза:

Фиклена май от Разград! 

Ти ходил ли си там? Аз да и съм виждала за какво става дума 😁

@GSA Райна по какъв повод е пяла там? Празник на града ли? 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Ти ходил ли си там? Аз да и съм виждала за какво става дума 😁

@GSA Райна по какъв повод е пяла там? Празник на града ли? 

 

Май празник на града, да. Те се спукват да я канят в последно време. Чак се учудвам как така Пайнер и дават толкова участия, като преди години по 3-4 в месеца я има, я не. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

Ти ходил ли си там? Аз да и съм виждала за какво става дума 😁

@GSA Райна по какъв повод е пяла там? Празник на града ли? 

 

Само и там не съм ходил😂😂😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Май празник на града, да. Те се спукват да я канят в последно време. Чак се учудвам как така Пайнер и дават толкова участия, като преди години по 3-4 в месеца я има, я не. 

Райна още ли не е поздравила Митьо и компания с новия хит? 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Май празник на града, да. Те се спукват да я канят в последно време. Чак се учудвам как така Пайнер и дават толкова участия, като преди години по 3-4 в месеца я има, я не. 

Защо да не и дават ако има интерес? Нали и те получават процент от тези участия, няма причина да я спират. Преди години положението им не беше толкова западнало и имаха доста повече актуални изпълнители. Виж сега в каква дупка се намират, че почти всички си направиха канали и качват песните си в тях, напуснаха ги много изпълнители... 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , pacho каза:

what-is-that-omg.gif

О, благодараско за поправката.

Направо губим ума и дума, когато пишем за кралицата майка. Long live the Queen, че една кралица ни остана.

 

Смеете се, но Глория е поканена да пее на опелото на кралицата. Двете са близки от много години. Примата ще изпълни подобаващия си хит Кралица като повреме на изпълнението ще подкани всички присъстващи да вдигнат ръцете горе.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Stela каза:

Ами в Разград са предимно такава аудитория. Няма да им пее само народно. Те са си баш от махалата. 

В Разград са турци, мила, не цигани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Поп-фолк скандали (септември, 2022)
  • DevilWish unpinned, pinned, unfeatured, featured, unlocked, locked, unlocked, unpinned and pinned this Тема
  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...