Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 час , xroflx9 каза:

Ама тая Десита е баси разклецаната. Мина всичките си млади колеги-Адам,Умрях,Теофиков,Бобката,(Марсо?),нищо чудно и Маджуна да е обяздила,та затова се реваншира на клетата Леля Данче с "Той". 

Не е била с Емрах и Маджуна и със сигурност не е била с Марсо. 3 гаджета за 4-5 години - пак е по-назад от връстничките си.

По-интересното е че Маджуна на 20 клатеше Данна, която тогава беше на 15-16 и никой не каза нищо по-въпроса. Дори самият баща на Данна постваше техни снимки и клипове.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Blueberry каза:

 

И Емрах ли, това съм го изпуснала :D

Колко са смотани тия новите... Едно време се изтрепваха за Коко Динев, сега за Маджуна. Деградацията на една нация в едно изречение!

Маджуна е факъбъл,honey. А и имам информация,че е доста добър :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе това за Маджуна го казах на шега,а за Емрах някой тук беше казал че люби Десита. За Марсо просто предположих,не е като да е невъзможно.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Emanuela.Carey каза:

Не е била с Емрах и Маджуна и със сигурност не е била с Марсо. 3 гаджета за 4-5 години - пак е по-назад от връстничките си.

По-интересното е че Маджуна на 20 клатеше Данна, която тогава беше на 15-16 и никой не каза нищо по-въпроса. Дори самият баща на Данна постваше техни снимки и клипове.

На 16 беше Данна, ама то в българското законодателство над 14 при съгласие се счита за окей. И не е като да не се случват подобни неща навсякъде.

Иначе да - знаем за Теофиков, Бобката и Адам, като третото май е само за ПР. Лидия е с Весоу и Наско Колев, а Данна само с Маджуна. Симона засега е най-потайна.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Blueberry каза:

На 16 беше Данна, ама то в българското законодателство над 14 при съгласие се счита за окей. И не е като да не се случват подобни неща навсякъде.

Иначе да - знаем за Теофиков, Бобката и Адам, като третото май е само за ПР. Лидия е с Весоу и Наско Колев, а Данна само с Маджуна. Симона засега е най-потайна.

Тя е с Галин

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Ама тая Десита е баси разклецаната. Мина всичките си млади колеги-Адам,Умрях,Теофиков,Бобката,(Марсо?),нищо чудно и Маджуна да е обяздила,та затова се реваншира на клетата Леля Данче с "Той". 

Която може, го прави. Която не - се заяжда с ромски травестити в инстата.

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

https://fb.watch/eaThHxzxAO/

Баба ти верно е слезнала в дъжда. Към края си е сред публиката, евалата поне затва. 

Искала е да докаже, че няма да се разтопи и не е вещица.

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Emanuela.Carey каза:

Не е била с Емрах и Маджуна и със сигурност не е била с Марсо. 3 гаджета за 4-5 години - пак е по-назад от връстничките си.

По-интересното е че Маджуна на 20 клатеше Данна, която тогава беше на 15-16 и никой не каза нищо по-въпроса. Дори самият баща на Данна постваше техни снимки и клипове.

Маджуна сигурно е клател както леля Данче, така и татка й.

  • Haha 9
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Blueberry каза:

На 16 беше Данна, ама то в българското законодателство над 14 при съгласие се счита за окей. И не е като да не се случват подобни неща навсякъде.

Иначе да - знаем за Теофиков, Бобката и Адам, като третото май е само за ПР. Лидия е с Весоу и Наско Колев, а Данна само с Маджуна. Симона засега е най-потайна.

Попринцип е така, но на мен като цяло ми беше доста противно цялото изгряване и израстване на Данна. Тонове грим, почти голи снимки, нагъзване, разкрачване, провокативни надписи в инстаграм, коментарите ѝ пълни с големи мъже, участия в дискотеки по оскъдно облекло. 

И всичко това гордо промотирано, вероятно частично по идея на родителите ѝ. Гнусна история. 🤢

Самата Данна ми беше симпатична, докато не гледах последният ѝ лайф в тикток където беше страшно лигава и нетърпима за гледане.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.07.2022 г. от 20:46, Hurricane каза:

За повече ето такива песни от Галена, а и не само ❤️ 

 

Тази ми е една от любимите. Остана незабелязана на фона на другите от албума, но аз много я харесвам и все още я слушам. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , THE IIconic каза:

Пръска! 

FB_IMG_1657396832919.jpg

Много искам Емили да разбие с хит, но ми се иска да заложи на самостоятелна песен. Слуша ми се нещо нейно, но да не са дуети вече. Знаем, че може да извади нещо добро. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Гальо каза:

И вече сме с 624К фолоуъри, Утре минава Галена, другата седмица Преслава, след месец и Николета Лозанова. И така да се пазят Кардашиян 

Преслава да им пише да си обединят профилите. Нали си бяха слагали коментари преди време. Няма да има кой да ги мине. 😁

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Emanuela.Carey каза:

Поради мижав интерес Емануела официално мина Галена по фолоуъри в инстаграм - кибер кралица

Емануела е икона за тази ѝ постъпка. Мисля да поледвам примера ѝ, но ще го карам леко – ще мина Галин, примерно, нека приятелите ми не се усъмнят. 

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

На 16 беше Данна, ама то в българското законодателство над 14 при съгласие се счита за окей. И не е като да не се случват подобни неща навсякъде.

Иначе да - знаем за Теофиков, Бобката и Адам, като третото май е само за ПР. Лидия е с Весоу и Наско Колев, а Данна само с Маджуна. Симона засега е най-потайна.

Все едно нямат фирмени дилдота да го е минала и него ;) 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Попринцип е така, но на мен като цяло ми беше доста противно цялото изгряване и израстване на Данна. Тонове грим, почти голи снимки, нагъзване, разкрачване, провокативни надписи в инстаграм, коментарите ѝ пълни с големи мъже, участия в дискотеки по оскъдно облекло. 

И всичко това гордо промотирано, вероятно частично по идея на родителите ѝ. Гнусна история. 🤢

Самата Данна ми беше симпатична, докато не гледах последният ѝ лайф в тикток където беше страшно лигава и нетърпима за гледане.

Леля Данче е от тези моми, които съзряват прекалено рано и много бързо минават пиковата си форма. Преди абитуриентската вече са грохнали.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Stela каза:

Преслава да им пише да си обединят профилите. Нали си бяха слагали коментари преди време. Няма да има кой да ги мине. 😁

Хахахахахах.

Като разни семейства във Фейсбук с общ профил - Тончо и Данка Митреви

Преслава и Емануeла Super Stars

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

Хайде и аз да ги споделя веднъж, все пак сме с две песни в топ 3 :1000(29):

Неделя:

1. Галена и Дамян - 325k

2. Фики - 161k

3. Галена - 113k

4. Алфа - 108k

5. Лео - 106k

 

Какъв е този пробив на Лео в ТОП 5? Покачва с над 100% гледанията си в неделя. Май ще става хит...?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Balkandji каза:

Какъв е този пробив на Лео в ТОП 5? Покачва с над 100% гледанията си в неделя. Май ще става хит...?

Оригиналът си е хит, нищо чудно че кавърчето на Лео се покачва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...