Jump to content

Глория и Тони Стораро - Просто съвършени, 2022


Препоръчани коментари

Това се казва приятна изненада! Най-накрая една от любимките ми може и да е улучила хит след дълго време! ❤️ 😘 Обожавам я! Песента е добра! Очаквано за мен! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментарът ми е следният: Песента е ясно, че е хубава, но е мега лицемерно това оживление само защото е със Стораро. Аз бях сигурен, че в един момент Глория ще погали егото на комерсиалния редови слушател - нищо чудно и песента да се завърти яко в дискотеките, но в крайна сметка тя е имала също толкова хубави песни като "Не лъжи на колене", "Не те давам", "Прегърни ме", "Любовта настоява", "Няма кой да ме спре" и т.н., които тук бяха жестоко пренебрегвани, осмивани или изкарвани еднотипни. И сега изведнъж, нали, Глория ви се издигна в очите на някои. Супер елементарен е тоя стаден принцип в хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, adorable каза:

Коментарът ми е следният: Песента е ясно, че е хубава, но е мега лицемерно това оживление само защото е със Стораро. Аз бях сигурен, че в един момент Глория ще погали егото на комерсиалния редови слушател - нищо чудно и песента да се завърти яко в дискотеките, но в крайна сметка тя е имала също толкова хубави песни като "Не лъжи на колене", "Не те давам", "Прегърни ме", "Любовта настоява", "Няма кой да ме спре" и т.н., които тук бяха жестоко пренебрегвани, осмивани или изкарвани еднотипни. И сега изведнъж, нали, Глория ви се издигна в очите на някои. Супер елементарен е тоя стаден принцип в хората.

Несъмнено го има това за стадния принцип, но то ще си проличи най-вече ако песента действително пробие в дискотеките и вземат да й се кефят хора, които до вчера не са знаели коя е Глория или въобще не са я отразявали. Докато доста от тукашните потребители винаги сме склонни да й дадем шанс, дори и когато сме тотално отчаяни от нея, защото тя сама си го е направила.

На мен Стораро попринцип не ми е сред най-приятните, дори е доста прехвален и незаслужено е станал толкова голям. Но не мога да отрека- именно неговото присъствие в песента я прави различна от продукцията на Гло от сумати време насам. Опитвам се да си я представя като соло на Глория и се замислям, че в такъв вид вероятно наистина щеше да ми дойде като многото й предходни. Но самата идея, че след 15 години зацикляне е решила да направи нещо неочаквано несъмнено те гъделичка приятно и ти създава някакъв кеф, че е възможно най-накрая и Примата да види отново хит.

Представям си да беше пробвала да се разчупи и за клипа, но тъкмо да има над какво да мисли в следващите 15 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представете си след 10 години сън Глория да се събуди и да си спомни, че е кралицата на поп-фолка! Харесва ми песента и такива песни ми иска да пее.

За Стораро не ревете, реално за да младите хора да чуят песен на Глория, трябва леко "побутване".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не понасям Стораро и не слушам песните му от години. Отдавна не го и въртят по дискотеките особено, не знам защо смятате, че той е някакъв гарант за успех, нищо общо. Просто тази песен е хубава - от стария мелодичен поп-фолк и е с доста по-голям хитов потенциал от всичко, изпято от Глория в последните 6-7 години минимум. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами хубава е песента. Не знам дали Глора е имала по-хубави такива, но е факт, че името е нещо много важно, а нейното от повече от десетилетие е загубило всякаква тежест. Има нужда от някой да я избута напред. Имайки предвид, че визия и клип са като всичко досега, съмнявам се, че ще настъпи някаква промяна в продукцията ѝ занапред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт че е най добрата песен на Глория от години ,но няма да стане хит. Не знам защо се заблуждавате.

Съвсем други неща се слушат сега.

Клипа пак е за 2.50лв. -разходихме три рокли и няколко муцуни. 

Все пак и желая успех. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DarkChild каза:

Ами хубава е песента. Не знам дали Глора е имала по-хубави такива, но е факт, че името е нещо много важно, а нейното от повече от десетилетие е загубило всякаква тежест. Има нужда от някой да я избута напред. Имайки предвид, че визия и клип са като всичко досега, съмнявам се, че ще настъпи някаква промяна в продукцията ѝ занапред.

95% от имената в жанра никога не са придобивали тежест, камо ли да я губят.

Не мисля, че Стораро я бута напред - ако е писано, песента ще стане хит с или без него. Не забравяй, че вече няма турнета и концерти, за да се измери качествено успехът на дадена песен. Количествено може да го мерите колкото си искате. Всичко е супер имагинерно.

Въпреки че не го харесвам, не намирам за лошо, че е прибегнала до Стораро. Готино е. Викам, време е за нещо по-кръчмарско. Даже и балада мисля, че ще им отива доста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , korabnia каза:

Факт че е най добрата песен на Глория от години ,но няма да стане хит. Не знам защо се заблуждавате.

Съвсем други неща се слушат сега.

Клипа пак е за 2.50лв. -разходихме три рокли и няколко муцуни. 

Все пак и желая успех. 

Глупости. Гло е топ лукс. ВИП!

Поне този път е слушаема

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Глупости. Гло е топ лукс. ВИП!

Поне този път е слушаема

ВИП е сaмо

!

Инaче приятнa изненaдa и песньовкa. От всичко нaй ми хaресa визиятa нa Гло - приличa нa секси aрaбкa и достa млaдее. Песентa си е в типичния зa нея стил, но Стругaро ще помогне зa популяризирaнето. Дaно дa продължи дa "рaзнообрaзявa". Щеше дa им отивa и нещо по-кръчмaрско. Тaкa или инaче фолклорните й сa супер кръчмaрски, тa може дa зaложи и нa по-мaзен попфолк. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятно съм изненадана. Нямах никакви очаквания, за дует пък съвсем. Никога не съм си представяла, че двамата ще направят обща песен. Гласовете им си пасват идеално. Много добре се е получила песента. Дано има успех и да стане хит. Звученето е супер. Клипа наистина си е точно в стила на Глория, но по-важното е, че са се постарали за песента. Дългата пауза от фолка си заслужаваше. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, аз както написах и в скандалите - ще стане хит, защото вътре е Стораро. А песента иначе си е на Калин, типична Глориева композиция, даже леко прилича на "Скитница" и "Не те давам". Ако беше самостоятелна - тука щеше да тече хейт колко банална е.

Но нищо, нека и двамата да намажат. Стораро не е виждал авторско парче от години сигурно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , adorable каза:

95% от имената в жанра никога не са придобивали тежест, камо ли да я губят.

Не мисля, че Стораро я бута напред - ако е писано, песента ще стане хит с или без него. Не забравяй, че вече няма турнета и концерти, за да се измери качествено успехът на дадена песен. Количествено може да го мерите колкото си искате. Всичко е супер имагинерно.

Въпреки че не го харесвам, не намирам за лошо, че е прибегнала до Стораро. Готино е. Викам, време е за нещо по-кръчмарско. Даже и балада мисля, че ще им отива доста.

Глория отдавна е във В регионална група, независимо какви реферати ще представиш тука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...