Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

преди 52 минути, NazzkO каза:

Как така на добро ниво си остава Камелия?

С последните си песни, с неадекватното си остаряване?

или може би с отвратителното пееене по участия.

Стига глупости.

Добре, че е луда по тебе и Защо повярвах. И Ти си. 
 

Тя и МИЛФ- ката Деса Отслабна... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 34 минути, SG каза:

а от ранните й конкурентки са останали само Десислава и Софка.

Pardon!

преди 50 минути, Willy каза:

Камелия е брутален артист, но последният й голям соло хит кой е?

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:

Pardon!

 

Въй, то минало 4 години от тая песен :D 

Като гледам и това върви добре, като за 1 година от премиерата си, но е дует.

 

Наистина излиза, че точно 2 песни има Кама след 2010, които са хитове - Името ти и Дразни ме. Но пък Глория и Ивана - дори не помня кое да зачетем за последен хит.При Глория сигурно е преди 2010, Ивана имаше Ало, девойките, Уникална и още една, но не й помня името. Но все са отпреди 10 години :D 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, meleto каза:

Въй, то минало 4 години от тая песен :D 

Като гледам и това върви добре, като за 1 година от премиерата си, но е дует.

 

Наистина излиза, че точно 2 песни има Кама след 2010, които са хитове - Името ти и Дразни ме. Но пък Глория и Ивана - дори не помня кое да зачетем за последен хит.При Глория сигурно е преди 2010, Ивана имаше Ало, девойките, Уникална и още една, но не й помня името. Но все са отпреди 10 години :D 

 

На Глория й се получават "народните" - старае се. Просто у попфолка вече тотално е зациклила. Явно се преквалифицира като Нелина и Бойка Дангова. Но ще си е вървежна по кръчмотеките, добре се е сетила. 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория има "Пясъчни кули", който беше от 2013-та и си е тотален хит. Помня даже как съм я чувал тази балада надута в студентски общежития в София. НДК пееше даже куплетите с нея.

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, meleto каза:

Въй, то минало 4 години от тая песен :D 

Като гледам и това върви добре, като за 1 година от премиерата си, но е дует.

 

Наистина излиза, че точно 2 песни има Кама след 2010, които са хитове - Името ти и Дразни ме. Но пък Глория и Ивана - дори не помня кое да зачетем за последен хит.При Глория сигурно е преди 2010, Ивана имаше Ало, девойките, Уникална и още една, но не й помня името. Но все са отпреди 10 години :D 

На Ивана “Твое копие” беше популярна, а също така съм чувал в дискотеки “Ще ти взема всичките пари”. “Ало мамо” също беше популярна. Със сигурност изпускам някоя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Emanuela.Carey каза:

Константна е в това че изкарва продукция от средно качество.

Според мен Глория и Ивана правилно усетиха че няма смисъл да бълват продукция след като публиката вече не се интересува от техния стил на поп фолк. Абсолютно ненужно е всеки изпълнител да добутва до преклонна възраст само и само да има нов материал - и то несполучлив. 

Не виждам как Камелия е останала във възприятията на хората като най-голяма. Може би не сте чели коментари в социалните медии по неин адрес, но рядко виждам положително мнение, а ако има такова е от феновете ѝ.

Глория и Ивана около десетилетие се мъчиха без да са кой знае колко интересни на публиката... Беше си време да зацепят, че като си пускат само техните си песнички не се получава, освен в изключителни случаи. :D При Камелия е друго. Тя никога не е била най-одобрената певица, не го е и преследвала- затова и е по-разчупена и адаптивна. А хейт коментари я заливаха още в пиковите й години, защото тогава пееше по-зле, отколкото днес- тъй че и това не е кой знае какъв проблем. Единственото, върху което трябва да поработят и тя, и другите големи, е стойността на самата продукция. Твърде много преследват комерса, а спокойно може да балансират комерс с нещо с повече дълбочина, с повече експеримент. На такива имена винаги ще им отива.

преди 34 минути, asylum каза:

Pardon!

Нина много ме радва, както винаги, единствено й се чудя защо толкова евтинее като видео продукция. В някои клипове за Планета наливаше доста пари, а за един от най-големите турски канали е заложила на видео за 5 лева.

Разори ли я Пайнер?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спомням си как като се регнах тук все още бях фен на Кама,а @meleto беше един от най-големите й хейтъри и ме изкара,че съм Цветин.🥲🥲🥲

Иначе последния хит на Ивана е "Твое копие".

Към легендите на жанра,които се състезават сами със себе си не знам защо освен Азис пропускате и Слави Трифонов. Вярно,че покрай политиката опротивя на доста хора,но ретро хитовете му са ненадминати. В ютюб ерата също има доста попадения.

А към по старите имена като Деса,Ивана и Кама трябва да добавим и Лияна. Активна е от 1998 и все още предизвиква интерес.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В тоя лайв на Глория "Кукла на конци" първата сцена, дето говори на охраната, после оглежда всички в клуба и накрая премята микрофона и се качва на сцената си е като по сценарий за видеоклип. Кралица. 👑

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

В тоя лайф на Глория "Кукла на конци" първата сцена, дето говори на охраната, после оглежда всички в клуба и накрая премята микрофона и се качва на сцената си е като по сценарий за видеоклип. Кралица. 👑

Playback star - Gyurche! ❤️ 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава и Азис бяха заедно на лайф преди малко и ми дойдоха леко анти. Но пък Азо каза доста вярно нещо- че хората днес наричат всичко хит, но малко са тези, които наистина знаят какво са истинските хитове.

Десислава наистина изглежда отслабнала, но това като че подчертава процедурите, които си е правила.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

https://vtorifront.bg/article/luna-slavi-trifonov-mi-se-obadi-no-mu-zatvorih?fbclid=IwAR3uMzAq4Fhp19mZqg_4soAIk3ktCVAVT0AYqsJARamfbnNHw-QOMMbGDt8

Доста личности взеха отношение по последните горещи политически събития, случващи се в страната. 

Всичко тръгна от изтеглянето на министрите на „Има такъв народ“ от властта и напускането от четворната коалиция. 

Участничката в президентската надпревара Луна също не остана безмълвна и безучастна по отношение на поведението на Слави Трифонов.

Всичко върви по план!
Търговията със съдбите на българските граждани продължава…
Един и същ сценарий, слабо и увиснало изпълнение на ролите….
Знаят го и малките деца, дори и някои животни…
Всичко е предварително решено, но много зле изиграно!!!

И разказа, как се е опитал да я „вербува“ по време на президентската кампания, но тя отказала всички предложения от негова страна.

Отказах му на всичките предложения, казах му какво мисля за него и неговата сатанистка партия от ДС и му затворих телефона. Дори не си направих труда да го запиша.

Сподели също че е дълбоко отвратена от всички управляващи.

Интриги, бележки, празни приказки и НИКАКВИ ДОБРИ РЕЗУЛТАТИ ЗА БЪЛГАРСКИТЕ ГРАЖДАНИ!!!

Призова при евентуални избори хората добре да си помислят, да не повтарят грешките и да изберат „добрите и честните“.

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, xroflx9 каза:

Спомням си как като се регнах тук все още бях фен на Кама,а @meleto беше един от най-големите й хейтъри и ме изкара,че съм Цветин.🥲🥲🥲

Иначе последния хит на Ивана е "Твое копие".

Към легендите на жанра,които се състезават сами със себе си не знам защо освен Азис пропускате и Слави Трифонов. Вярно,че покрай политиката опротивя на доста хора,но ретро хитовете му са ненадминати. В ютюб ерата също има доста попадения.

А към по старите имена като Деса,Ивана и Кама трябва да добавим и Лияна. Активна е от 1998 и все още предизвиква интерес.

Да, бях най-голямата опозиционна сила на Фокси. Впечатляващо е, че помниш, защото изобщо не помня този детайл с Цветин. Но пък обвинявах фокса, че е платен трол на Камито. :D 

Но той си беше добър пропагандатор. Но след навлизането на Ютуб ерата и напускането на Кама, загуби връзка с пазара. 

Слави имал ли е самостоятелен хит? Последно помня дуетите му с Криско. Но сигурно минаха 4-5 години от тях

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , SG каза:

По онова време Гло и Ивана още се водеха в играта, пък макар и сериозно западнали- днес вече са залезли и не пеят. 

Колко пък да са залезли и да не пеят?

https://www.facebook.com/watch/?v=492357749341396

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-якият период на Емилия не е нито с Токича, нито сега с Денис и Кости. 2008-12 предлага най-бруталните и модерни диско тупалки и нежни песни. Искаш ли, Сълза, Изнервяш ме, Дори и да боли, Ти си луд, Ще рискувам, Няма как, Така ми харесва, Харесва ми, Пробвай ме, Аларма, Двойно...и целият албум Смелите си имат всичко. Буквално няма слабо!

 

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Десислава и Азис бяха заедно на лайф преди малко и ми дойдоха леко анти. Но пък Азо каза доста вярно нещо- че хората днес наричат всичко хит, но малко са тези, които наистина знаят какво са истинските хитове.

Десислава наистина изглежда отслабнала, но това като че подчертава процедурите, които си е правила.

Да и Азо разбира се се направи на интересен като демонстративно каза, че няма да си яде порцията с морски дарове, че усетил узо вътре. Деската му предложи да си разменят манджите и той каза че ще си върне яденето на сервитьора. Сякаш хората са му виновни, че не е чел менюто, сто процента си е пишело за узото 😒 Голям правеж...

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DenFevgo каза:

Колко пък да са залезли и да не пеят?

https://www.facebook.com/watch/?v=492357749341396

Е, по чалготеки и кръчми се кефят на всички, дори на Габриела и Саби с по 2те им песни. Но Гло и Иви иначе не са и най-малко актуални, уви... За звездите, които бяха някога, това си е тотален залез. 

преди 59 минути, Just_Me каза:

Да и Азо разбира се се направи на интересен като демонстративно каза, че няма да си яде порцията с морски дарове, че усетил узо вътре. Деската му предложи да си разменят манджите и той каза че ще си върне яденето на сервитьора. Сякаш хората са му виновни, че не е чел менюто, сто процента си е пишело за узото 😒 Голям правеж...

Не му е ден нещо... или може би винаги е такъв. :D Дано това завръщане на дружбата им да не повлияе негативно на Дес, че тя и без друго съвсем не е в час напоследък, с изключение на моментни проблясъци...

Поне на практика с половин уста намекнаха, че вероятно ще има нов дует, но сме щели 'с времето да видим дали ще има".😆

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, SG каза:

Е, по чалготеки и кръчми се кефят на всички, дори на Габриела и Саби с по 2те им песни. Но Гло и Иви иначе не са и най-малко актуални, уви... За звездите, които бяха някога, това си е тотален залез. 

Кви чалготеки, бе? Заведение с резервации, където хората отиват заради изпълнителя. Като гледаш как са я наобградили, дали ще е така с Габриела и този след нея? И да, зле са на базата на това, което са били, ама нека не се правим на луди на всяка цена. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DenFevgo каза:

Кви чалготеки, бе? Заведение с резервации, където хората отиват заради изпълнителя. Като гледаш как са я наобградили, дали ще е така с Габриела и този след нея? И да, зле са на базата на това, което са били, ама нека не се правим на луди на всяка цена. 

Аз наскоро ходих на подобно участие на Рени. Преди няколко години и на Сашка, която не пее сериозно от 20 години. Тълпата беше дори по-голяма, и на двете. Към кръчмите си има интерес и това съвсем не е само заради изпълнителя. И да, и Габриела и Саби биха ги обиколили на такива места ако запеят някой евъргрийн или народно, но това въобще не подсказва за статута на изпълнителите, а по-скоро че българите обичаме да се веселим.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...