Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

преди 21 минути, Willy каза:

Да и всеки ден не е Великден. Шушанита флопна, както беше и с машъп 2, след първият успешен.

Поздрав с тези 14М ГЛАС, а не клип в Монако🤣

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

Току що, DanielPiliov каза:

Поздрав с тези 14М ГЛАС, а не клип в Монако🤣

 

Избирам клипът в Монако, every day, every night. С какво се гордеете, това получавате. 🥲

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Избирам клипът в Монако, every day, every night. С какво се гордеете, това получавате. 🥲

Интересно, клипът в Монако е един от най-скъпите в БГ, а 4 месеца след излизането и Преслава пуска кавър, който минава гледанията на "Монакото", а клипа е 0ст, защото клип няма. Кралицата си каза думата😘

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, GSA каза:

А защо залагат на едно и също? В България толкова няма млади автори ли, които биха дали мило и драго да работят. 
Просто с познатите и до болка втръснали автори им е по-лесно на певиците,  които не искат нищо различно, а еднакви песни. Само че, хем им плащат луди пари за претоплени маджи, хем хит едва да нацелят веднъж на 10пъти, понеже почва песента и не знаеш коя ще запее. Всичко е 1:1.

Те са си виновни, че продължават да плащат за еднотипни комерси.

А тези млади автори кога са изкарвали нещо хитово? Дори да не се залага на комерса нали все пак трябва песента да има слушаемост.

Повечето млади продуценти в бг са самоуки и еднотипни. Също така масово копират Ганев и Оцко - та няма никакъв смисъл да ходят при тях.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Emanuela.Carey каза:

А тези млади автори кога са изкарвали нещо хитово? Дори да не се залага на комерса нали все пак трябва песента да има слушаемост.

Повечето млади продуценти в бг са самоуки и еднотипни. Също така масово копират Ганев и Оцко - та няма никакъв смисъл да ходят при тях.

Новите автори са именно свежия въздух, от който се нуждае жанра. Нормално да правят песни като на еди кой си, при положение, че певиците ги карат. 
В момента виждаме, че песни от Ганев, Оцко и Пашев не са никаква гаранция за хит, дори изпълнени от т.нар. топ имена. 
Трябва да се залага на индивидуалност, за да просперира жанра, както беше едно време. Жалко, че вече всички са в матрицата, и може би само една Галена има топки да рискува с нещо различно. Камелия също. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

Точно Камелия пусна милион версии на "Името ти".  Само Галена има топките да пусне нещо по-така и чат-пат Яница.

За Камелия визирах “Двама непознати”. Яница пък какво различно е пуснала, освен последната?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

За Камелия визирах “Двама непознати”. Яница пък какво различно е пуснала, освен последната?

Имала е много интересни мелодии през годините и различен ритъм на песните си.

Много ни е скучен фолкът. Едно време имаше куп лудетини като Петра, Луна и т.н. Сега само простотии, даже да се напиеш пак не вървят тия ментета.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Hurricane каза:

Изключително си права, но аз не се сещам и за никоя друга, която да експериментира в момента. Всичките представят комерс след комерс. А при Преслава експериментите в повечето случаи са сполучливи. От последните години “Моето слабо място”, “На тебе не отказвам”, “Нашето любов е”, “Ако утре ме губиш” са уникални песни, които и до днес слушам. МСМ пък е един от най-големите хитове в жанра за последното десетилетие. Вече не помня кой е последният ѝ експеримент. От по-комерсиалните ѝ песни истински изпипана е “Не се изтриваш”. Чакаме песента от Драганински, по която работят от толкова години. Надявам се и в албума, който сподели, че иска да издава тази или следващата година, да е включила интересни парчета. Време е всички да се събудят и да обърнат малко тази изтъркана плоча на комерсиалното!

 

Не искам да излизам сякаш лижа подметките на Галена, но според мен само тя (може би Емилия също?) се старае да експериментира. Неслучайно когато излезе ТНСЗМ наблегна на това, че все гледа заложи на нещо невиждано/нечувано и т.н. И реално се справя. Само миналата година сама по себе си всяка песен ѝ беше хит и се чуваха отвсякъде, даже все още се. 

Че Ганев залага на нея най-много (и на Меди) си личи отвсякъде, явно те самите не се стискат да пръснат пари за най-доброто.

Преслава също пусна доста интересни песни през последните години, макар и клиповете да куцат за мен, но както и други казват, личи си че не работи с хъс в момента.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

А защо залагат на едно и също? В България толкова няма млади автори ли, които биха дали мило и драго да работят. 
Просто с познатите и до болка втръснали автори им е по-лесно на певиците,  които не искат нищо различно, а еднакви песни. Само че, хем им плащат луди пари за претоплени маджи, хем хит едва да нацелят веднъж на 10пъти, понеже почва песента и не знаеш коя ще запее. Всичко е 1:1.

Те са си виновни, че продължават да плащат за еднотипни комерси.

Трябва да се направи разлика между автори на песни/композитори и които се занимават с аранжиментите. Автори на песни има доста, някои изпълнители дори сами си пишат песните. Но тези които правят аранжиментите не са много, да не говорим кадърните пък колко са.

Но съм на твоето мнение. И на мен много ми се иска да експериментират повече с различни музиканти... но файда каква, след като масово населението се кефи на мазнотии и еднотипки, свикнали сме. Алисия и Емилия/Фики нали пробваха с едно трап звучене, не се наложи изобщо. Анелия също си спомням пробва някакви супер поп парчета... г-д само една май изпъкна.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, lucellent каза:

Не искам да излизам сякаш лижа подметките на Галена, но според мен само тя (може би Емилия също?) се старае да експериментира. Неслучайно когато излезе ТНСЗМ наблегна на това, че все гледа заложи на нещо невиждано/нечувано и т.н. И реално се справя. Само миналата година сама по себе си всяка песен ѝ беше хит и се чуваха отвсякъде, даже все още се. 

Че Ганев залага на нея най-много (и на Меди) си личи отвсякъде, явно те самите не се стискат да пръснат пари за най-доброто.

Преслава също пусна доста интересни песни през последните години, макар и клиповете да куцат за мен, но както и други казват, личи си че не работи с хъс в момента.

Тук говорим за експериментиране чисто в музикален план. Не виждам Галена с какво толкова експериментира. Последната ѝ по-различна песен беше “Паника”. Всичко след нея е комерс до комерс. Нейните експерименти са чисто откъм визии и клипове, но тях отдавна сме ги виждали на запад.

ПП: Сега се сещам, че имаме експериментатор в поп-фолка и това е Лияна. Нейните песни тотално се открояват от масовката. 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hurricane каза:

Тук говорим за експериментиране чисто в музикален план. Не виждам Галена с какво толкова експериментира. Последната ѝ по-различна песен беше “Паника”. Всичко след нея е комерс до комерс. Нейните експерименти са чисто откъм визии и клипове, но тях отдавна сме ги виждали на запад.

ПП: Сега се сещам, че имаме експериментатор в поп-фолка и това е Лияна. Нейните песни тотално се открояват от масовката. 

 

 

 

На Галена са доста в последните години: 

Паника, Сърце, Дай ми любов, Къде беше ти, Просто Шоу, Дъ Бос, дори тази новата също е различна. 
За Лияна също съм съгласен. Момичето предлага различна музика, за което и свалям шапка.

Няма как да не спомена и Райна, която от поне 10 години предлага супер разнообразие, някъде оценено, някъде не!

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

На Галена са доста в последните години: 

Паника, Сърце, Дай ми любов, Къде беше ти, Просто Шоу, Дъ Бос, дори тази новата също е различна. 
За Лияна също съм съгласен. Момичето предлага различна музика, за което и свалям шапка.

Няма как да не спомена и Райна, която от поне 10 години предлага супер разнообразие, някъде оценено, някъде не!

“Сърце” и “Къде беше ти” не знам по-точно какви експерименти са… За другите се съгласявам, но някои от тях са вече на 5-6 години. И в крайна сметка какво?! Само 4 песни се отличават с нещо от пуснати сигурно около 25… Тя и Преса има толкова. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мислите относно навлизането на малките лейбъли в поп фолка - Алфа, Даймънд, Мега стар, Хит микс, скоро ще се появят и лейбълите на Теди Александрова и Емануела? Мислите ли, че ще имат някакъв просперитет?

На мен ми прави впечатление, че се появиха много малки лейбъли, но няма особено голям просперитет заради абсолютната еднотипност. Единствено Алфа се откроиха през последната година и малко с трите песни на Симона от миналата година. Даже Мега стар са много зле освен самостоятелната песен на Габриела.

Не виждам какъв е смисъла всички да тръгват да се правят на продуценти, а продукцията, която пускат, да е толкова еднаква - в това направление Даймънд са най-зле.

Хубаво е да се има нови имена в жанра, но цялата тази еднаквост, не знам до колко ще бъдат развити като успешни имена.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:

ИВАНА: Стига с тези нови песни! Усещате ли? Усещате ли аромата на любовта, приятели? Да, ти, потния, мръсния.... виждам как хвърляш дрешки, хвърляй още. Стояно, надуй музиката! Погледнете.... погледнете към мъдето (упс, небето, обърках се) и си пожелайте ... мъж разбира се. Хайде на който не му е замирисало на ... любов, веднага да му замирисва!
 

Задължително преди любов трябва да има три точки! Но на какво точно мирише? Всеки си преценява! Мъж, к*р, г*з! Избирайте! Само да мирише на ... *** 😘 

Ти добре ли си? 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Hurricane каза:

ПП: Сега се сещам, че имаме експериментатор в поп-фолка и това е Nina Dimitrova.

преди 6 часа , pechenko каза:

@Kamelia Ето ти нова тупалка за крадене

това галена ли е на стопкадъра ? :D

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , pacho каза:

Точно Камелия пусна милион версии на "Името ти".  Само Галена има топките да пусне нещо по-така и чат-пат Яница.

Ейй ше умреш от яд, че Кама има хит, а Глория не... 😆

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето защо Малена има толкова гледания - Пайнер са ѝ пуснали песента като реклама и най-нагло ми излиза докато се опитвам да слушам единствената релевантна песен за изхвърлянето на боклука.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравявам ви с хит! "... аз пак към тебе вървя, идвам сама..."; "...обичам те такъв, какъвто си, обичам те с обич прокълната - такава обич винаги горчи" ❤️

 

  • Love 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

След първо-второ слушане…. Еее след Внл това ли? Защо и тия тъпи текстове по сто пъти повторения, все едно чалга феновете са тъпаци и ако не римуваш ра та ра та не става. 
Слабо за нея…

 

След няколко слушания….

Не ми разваляй веееечееерта та та ра та таааа 🫡🐻😂😂😂😂🫣❤️

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...